Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Holky, asi se s váma budu muset rozloučit. Mám doma debila, jinak to už říct opravdu nejde. Svatbu chce zrušit, je pevně rozhodnutý. SAmozřejmě, že on nic zařizovat nebude, to já budu muset všude jít a říkat, že se svatba ruší a ať nedělají dort, kytku...Hanbou se propadnu. Došli jsme o víc jak 15tis. a jemu je to úplně jedno, prostě svatba nebude a basta. Nebudu psát všechno, bylo by to strašně na dlouho. Já nevím co mám dělat, hledám si pronájem a asi se s malou odstěhuju. Mám nervy v háji, je ze mě úplná troska, vážím 45kg a všichni si myslí, že je to kojením, kdyby jen věděli, že všechno je to nervama. Za posledního půl roku jsem shodila nějakých 10kg. Měli jsme problémy už dýl, ale myslela jsem, že se na tu svatbu těší a přeje si ji. A teď, ani ne měsíc do svatby, mi řekne, že prostě ne, že se chce na svatbu těšit a ne to brát jako povinnost. Prý od té doby, co jsme se rozhodli, že se vezmeme, tak jsem se změnila, pořád se hádáme a není to jako dřív. Já tomu věřím, ale prostě měla jsem spoustu zařizování, on na nic nemusel šáhnout, všechno jsem udělala já a on přišel až k hotovému, tak ať se pak nediví, že jsem občas unavená a podrážděná... Fakt nevím, co bude dál, takovou budoucnost jsem si nepředstavovala....
Nechci vás ještě víc nervovat, věřím že samy toho máte až nad hlavu, tak vás budu jen potají pročítat, abych věděla, co je u vás nového. Budu vám všem mooooooooc držet palce, ať všechno dobře dopadne. A hrozně ráda se podívám na vaše fotky, jak jste šťastné a krásné nevěsty. Moc vám to všem přeji ;-)
Profilova fotka
Mesulko my se ještě nezname ale podle toho co pišeš je to dost hrozný od něho..a nezodpovědný zvlášt když máte dceru... :-| :-| chlap si asi neumí představit to lítání a starání zvlašt když se staráš o dítě..vím o čem mluvím..mám skoro 15 měsíčního syna.. prostě jeden den si bude muset vzit volno a hlidata ja všechno oběhám ve městě... Času už moc není aby jste to urovnali ale nevim jestli bych chtěla po boku někoho takoveho ...držím palce at už se rozhodneš akkoliv :-. :-.
mesulka: to je mi moc líto, třeba to řekl jenom v afektu :-) Každopádně držím palečky ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
mesu... drzim palce, at se to jeste nejak setrese... u nas zase necim podobnym vyhrozuju dost casti ja, a¨le rozhodne to nemyslim vazne, jen mam pocit ze je toho na me nejak moc a chci z toho nejak utect... co kdybyc mu navrhla, ze si v klidu vyjedete na vikend, nebudete resit svatbu ale jen si uzijete jeden druheho a pak uvidis... teda pokud ve vasem vztahu jinak vse v zasade klape... pokud mas pocit, ze mate nejake zasadni problemy i mimo tohle, tak bud spis vdecna za to, ze to muzete prinejmensim odlozit... Radsi zazit chvilku trapnosti s kytkama a dortem (budou te spis litovat, nez aby byli nastvani, neboj...), nez byt vdana za nekoho, s kym to krute neklape... ale verim, ze to jeste vyresite a jsou to jen nejake predsvatebni nervy, ja to mam v jednom kuse................ :-| ]-( ........ Drz se.
Profilova fotka
mesu: Jejda tak to je me lito to je opravdu nemoznej chlap. Mate spolu dite a naplanovanou svatbu protoze se snad milujete ne?? Pro chlapi je asi fakt jednoduchy rict ze se vsim konci. Ty se odstehujes a on si bude uzivat?? Pro me jsou takovy chlapi srabi a zbabelci. Nedokazi ani nic vyresit!!!! ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
jo a mesu preji hlavne hodne sily a drz se hlavne kvuli male to je urcite pro tebe nejdulezitejsi clovicek ze?? ;-)
Cab.. já počítadlo nemám, ale vím, že to máme ve stejný den, tak chodím nakukovat k tobě do albíčka :-) :-) . S tím nápadem před a po se mě to líbí, jen nevím, co si představuješ pod pojmem před. Kdyby to byla fotka ve svatebních šatech tak tu bohužel nemám, ale třeba oznamko bych dodat mohla. Už tak jsem si říkala, že kdo by měl zájem, že bych mu ho mohla poslat třeba mailem. My jsme dnes byli zvát nějaké příbuzné , přes týden nějaké oznámení rozešlu a příští týden snad zvládneme objet ten zbytek rodiny. Čím dál tím víc lidí,se dobrovolně nabízí, že mě pomůže s přípravami ( chystání výslužek, výzdoba kostela, výzdoba sálu atd). Jsem tomu moc ráda, ale stejně budu muset na všechno myslet a jak se znám tak i stresovat, jestli mám všechno,jestli jsem na něco nezapomněla.
začínám panikařit z toho, že nemáme dort, achjo. Máte ho už všichni objednaný?
margi...., my se zatím dohadujeme, jak by měl vypadat, takže klídek nemáme, jsme ve fázi rozhodování a nevidím to, že by jsme se už třeba příští týden rozhodli. Počítám s tím, že dort stačí objednat 14 dní předem. Máme cukrářku zamluvenou, co nám ho upeče, jen se ještě domluvit na tom jaký by měl být.
to je dobře, tos mě uklidnila, sice ještě nemáme ani tu cukrářku, ale doufám, že to tento týden vyřídíme
Holky díky moc za podporu ;-) Možná to řekl v afektu, ale to všechno, co jsem si vyslechla, to se prostě nedělá :-| To se jen tak nevyžehlí. Takže uvidíme, ale pořád přemýšlím, i kdyby se to náhodou urovnalo, jestli to má vůbec cenu v tom vztahu zůstávat. Je hrozně zle, že už máme tu malou, takže to musím promýšlet o to víc a podrobněji, jen aby ji to co nejméně zasáhlo a ublížilo jí to. Uvidíme, čas to snad vyřeší |-| Lidunko - máš pravdu, Terezka je ten nejdůležitější člověk v mém životě a jsem moc ráda, že ji mám :-) i když dovede někdy pěkně pozlobit, ale stejně ji miluju víc než kohokoliv jiného a nikdy nepřestanu, prostě je to moje dcera, která je to nejlepším, co mě v životě potkalo :-)
Článek se načítá
mesulka: ukazovala jsem Tvůj příspěvek mému drahému..protože u nás to nedávno bylo to samé..a on jen souhlasil s Tvým nastávajícím..že vše bylo v pohodě..než se začala chystat svatba.. :-| Ty chlapy to asi vážně vůbec nezajímá a veškeré tlachání o šatičkách a kytičkách jim lezou děsně na nervy :-p
Profilova fotka
gabikri: Jo jo mas pravdu ja to svemu drahemu taky tak trochu naznacila a rekl "co se divis vsak jste urcite vsechny protivne" to me dostalo. Oni nepochopi ze se snazime a porad nad necim premyslime aby vse bylo pekne ale nemyslim dokonale. Ale verim ze od svatebniho dne to bude u kazde z nas alespon na nejakou dobu krasne x-) A nejlip na porad :-N
jo jo, to jsou chlapi ]-( Taky jsem teď přemýšlela, jestli ta svatba za to všechno co se teď děje vůbec stála :-| Mohli jsme žít i bez ní, stejně jako doteď. Ale já jsem prostě chtěla, abychom byli už konečně jako pravá rodina, už kvůli Terezce...jim je to všechno jedno, oni prostě dojdou k hotovému a vůbec neví, kolik je kolem svatby starostí a zařizování. Když si jen uvědomím, že jsem všechno zařizovala sama, on jen došel na matriku a podepsal se pod papíry, které jsem zase vyplnila já...zbytek nevidí. A nedej bože, když jsem se ho ptala, jaký by si představoval dort :-o Chvilku na mě hleděl a pak řekl, že je mu to stejně jedno, ať si ho udělám jaký chci :-(
Profilova fotka
Mesulko, moc drzim palce at se to doma nejak srovna |-| U nas probehly taky takove debaty jako zrusit nezrusit...dost podobna situace jako u vas. Ti chlapi to maji opravdu jinak... ]-( Ale promluvili jsme si, a udobrili se, protoze jsem prave myslela na malou, ze by takhle prisla o rodice, kdybysme se nedokazali domluvit, a pritom jde vlastne o prkotiny... Radsi jsem v nekterych vecech ustoupila a priznala taky svoji cast viny... |-| :-N Ale jak pises, jim je uplne jedno jaka kytka nebo dort nebo barva vyzdoby... ale pak si vyslechnes, nebo teda ja jsem si vyslechla pripominku, ze jsem si to vlastne vsechno vybrala sama a nenechala jsem ho nic rozhodnout :-D :-p :-D
Profilova fotka
Mesulko - ja na Tebe tak moc myslim! Nemysli, ze to je vsude ruzove. My jsme se rozchazeli minuly tyden. Hrozne porad brecim a jsem nervozni. Na nas nevesty je vetsi tlak a chcem to mit krasne a nejlepsi- i kdyz vime, ze to stejne nejde. Ja myslim, ze mame s tim druhym byt opravdu v tom dobrem i zlem a mozna ted Te on potrebuje vic, nez by sis myslela. Ja myslim, ze to chce pauzu, zastavit se a poradne si o vsem s odstupem popovidat. Ja myslim, ze se vdavat 4.rijna budes a on si to uzije nejvic. Dneska me nastvali kamaradi, protoze mi rekli, ze at presunu svatbu, ze je u nas skautsky ples... no tak to me - nekecam- dohnalo k slzam a prijde mi, ze ted se dost jasne profiluje kdo je kamarad a kdo ani ne. margitule - dort nemam. Chci medovnik - ale nevim, ale jeste jsem se nedostala k tomu ho objednat a dovezt k nam... to asi neklapne. Jito - uz mas kytku? Luci- co matrika? Cab - tak nakonec do hor pristi vikend nejedu... nestiham. Hrozne jsem vymekla. Nunuakrtek - kde jsi? vrat se! gabikri-lindunka - videli jste Sex ve meste. Ja o tom tady furt mluvim a neco na tom je... mrazi me jeste ted.
Profilova fotka
charo... nevzdavej to, nejakej relax si doprej, jinak se nakonec budes vdavat jako vystresovana ubulena nevesta a to v zadnem pripade nestoji za to!!! Aspon na dva dny... i kdyby to melo byt k babicce na chalupu... ale pryc od zarizovani... mesu... u nas je napeti taky, uz kvuli tomu, ze zenich by chtel svatbu spis jen hodne malou (my a rodice, maximalne brachove s rodinami), ale ja vzdycky chtela velkou... takze bude velka, nechal me to zaridit, s tim, ze nema mnoho penez, takze vetsinu platim ja... no a pak mu to zacalo lezt na nervy... ted se to nastesti srovnalo, protoze vystrachal nejake uspory a pookral... ¨ ale mivam, holky, chvile, kdy na nej koukam a rikam si... tak s timhle cloveke se spojim za mesic na cely zivot... chci to vubec? Co to dela? Co to rika? Co je to za ufona? Kdo to je? Pomooooooooc!!!!! Taky uz to v jednu chvili vypadalo, ze se misto svatby budu stehovat... ale byly to fakt jenom nervy... Asi je to normalni vsude.... mesu... jeste si o tom v klidu promluvte a to, ze to s tebou nechce resit, ber jako vyhodu... proste si to udelej podle svyho, jen byste se dohadovali... a to, ze ti to ted nechvali... zkratka vydrz az do svatebniho dne... uvidis, jak na tebe bude pysnej, jak je to vsechno nadherny.... DRZ SE!!!! jityyy... tak co kdybychom do toho alba daly zatim ta oznameni? Aspon budeme moct sledovat, jak se nam to blizi! Super napad... a pak pridame fotecky a budeme se vzajemne kochat, co vy na to?? Jo a dort nemam (mimochodem, prichut jsme vicemene vymysleli spolu, ale jinak kdo myslite, ze resi jeho vzhled, ozdobeni a kdo ho pujde objednavat a bude zarizovat, kdy ho kdo vyzvedne?? - ale nestezuju si, blbnu kolem svatby uz tak dlouho, ze spis ocenuju, ze me s tim jeste neposlal do haje...) ... chystam se zitra na VELKY SVATEBNE-ZARIZOVACI DEN ... jdu rano na kosmetiku a manikuru, pak objednat kytky, pak s maminkou na obed a pri te prilezitosti objedname kolacky, pak k vizazistce na zkousku ucesu a liceni.... Tak doufam, ze si to uziju, tesim se na to, ale strasi me nejaka nedodelana prace, tak to chci dneska dorazit, i kdybych u toho mela sedet do noci, tak drzte palce, baby!!! A dejte si do alb oznamka, ja je vytaham a dam do jednoho spolecneho. Uz jsem ho zalozila!!!
Profilova fotka
teda koukám, že to nemáte jednoduchý... teda netvrdím, že u nás panuje rajská idylka, taky trošku narážíme na nervozitu, hlavně ženich má jaxi obavy z "veřejného vystoupení", ale jinak se na přípravách docela podílí.. i když toho fůru nemáme, ale zas tak moc to neřešíme.. teda chtěla bych, aby bylo všechno pěkné a klaplo to, ale věci jako vývazky, výslužky, výzdoby, pečení a podobně prostě ignoruju - pokud nám klapne restaurace (to jediný mě trošku znervozňuje, že furt není konkrétně domluvená, jen objednaná), tak nám to nějak nazdoběj a zařídí i cukrárnu, jen si vybereme dort a o zbytek se nemusíme starat.. akorát teda pak o placení.. dneska teprve dáváme do tisku oznámení, potřebujeme dořešit dopravu, sehnat tchyni bydlení, nemám kytky ani kravatu pro ženicha, ale pořád jsme vcelku v klidu.. akorát tu restauraci teda musím začít honit nějak.. :-) svatba je za necelý měsíc, hned začátek října.. ale prostě věřím, že všechno zvládneme a dopadne to dobře, ostatně hlavní je, abychom si to "ANO" řekli a zbytek je jen jakýsi "nadstanard" - sice má obavy, aby mi na poslední chvíli nebouchla fotografka, kadeřnice nebo ta restaurace, ale i kdyby jo, tak to přece není to hlavní na celé svatbě, nějak to prostě dopadne...
Profilova fotka
wopi ma pravdu, baby!!! ale jak si z hlavy tu nervozitu vyndat, to teda fakt nevim. ]-(
Profilova fotka
caba: tak to fakt neporadím, asi hodit nějakej relax a zkusit si to v hlavě přeskládat, že fakt není životně důležitý, jestli bude úplně všechno tipťop - že jde hlavně o důležitý životní krok, který děláte s člověkem, s kterým už chcete být napořád... a že i kdyby padaly trakaře, tak se nic neděje, protože se přece berete a to je to jediný hlavní... a taky zkusit aspoň na chvíli zahodit všechny zařizovací myšlenky a jenom tak si užívat společnosti partnera a povídat si jen tak o čemkoli, KROM zařizování a peněz :-N
Holky ještě jednou děkuju |-| Včera jsme se usmířili, teda já jsem ze sebe udělala debilka a řekla jsem mu, že za všechno můžu já a jsem si vědoma své chyby, tak ať už se nehádáme, protože to stejně nic nevyřeší. Dělal cavyky, psal mamince, jestli mi má odpustit ]-( ]-( ]-( ta mu napsala, že jo, že odpouštět se má. Tak mi tedy vítězně řekl, že mi odpouští, když se začnu chovat normálně, jinak mi to nebude trpět ]-( Zůstala jsem stát s otevřenou pusou...Já ze sebe udělám magora, jen proto, aby bylo všechno dobrý, i když za všechno já nemůžu a on mi teda oznámí, že mi teda odpouští...já z těch chlapů opravdu někdy nemůžu :-| No ale pak prohlásil, že o zrušení svatby nikdy neuvažoval, že mě jen zkoušel ]-( No ale další novinka. Dnes jsme se opět pohádali, takže už oznámil zrušení svatby i mé sestře, samozřejmě že se hned šel uklidnit k mamince, aby ho chudáčka politovala (už chápu, proč jsou vtipy o tchýních, začínám zjišťovat, že to nebude taková super ženská, za kterou jsem ji považovala). No ale pak mi došla sms od ní, takže jsem jen falešná a celou dobu co jsme spolu (6let) jsem taková byla...Sice si vyslechla jen jeho a z toho si udělala úsudek, takže za všechno zase můžu jen já a oni jsou ti chudáčci, kteří to odskákali...A řekl mi, že mám vypadnout z baráku a nejlépe ještě dnes do večera a nejlíp na druhý konec republiky, ať už mě nikdy nepotká...No je toho moc, jsem z toho hotová, nervy pracují, takže pořád jen řvu. Holky strašně jsem chtěla svatbu, protože si myslím, že je to zakončení vztahu dvou lidí, kteří se milují a pak začne další nový život. Strašně vám to závidím (ale jen v dobrém!!!!!), buďte v klidu, zbytečně se nehádejte, fakt to za to nestojí...Užívejte si poslední přípravy a svatební den bude jen sladkou tečkou na závěr ;-)
Profilova fotka
Ahojky..Cablakova ted si prohlížím inzerátky na botičky a vidím že prodávaš smetanové 39-40? jak to vždyt se teprva vdaváš :-D :-D docela se mi líbí...proč je prodváš?
Profilova fotka
ivuuu... koupila jsem je po internetu, byly moc krasne, ale na sirku me trochu tlacily (mam docela siroke nohy), tak jsem je pustila do sveta... uz jsou pryc, toz te zklamu.... :-(
Profilova fotka
mesu... moc na tebe mslim a posilam neco energie, abys vydrzela... je to des... ale jak jsi psala v nejakym prispevku vys... mas svoji holcicku a v tuhle chvili jste na svete nejdulezitejsi jenom vy dve... nemohla bys (aspona na par dni) vystrelit k nejake kamosce, sestre nebo proste nekam, aby sis odpocinula a oba jste si to srovnali v hlave... obema vam nervy pracuji na plne otacky, ta to nechte chvilku uklidnit... bud si to sedne a budete spolu a v pohode... nebo oba zjistite, ze fakt to nejde a pujdete kazdy svou cestou... ale v tuhle chvili to chce hladne trochu ODSTUP!!
Profilova fotka
ahá tak mě by stejně nebyli ja mam dost širokej nart a vysokej..kurně ale ty botky po netu jsou darhé jak prase...2000 tis..a co pak snima????? byla jsem na te zkoušce ličení ale trubka jsem se nestihla vyfotit pač jsem si pak makeup utřela...ale jinak docela dobrý...a dekolt a ramena budu mít takové třpitivé ..no ličil mě chlap a bylo to takové divné... :-p
Profilova fotka
Ahojky holky, nervozita se stupnuje,co?Můj drahý organizuje naši společnou rozlučku se svobodou,tak aspon nejaká úleva od starostí.Co jinak nového? :-)
Profilova fotka
Mesu, tak teď nevím, co napsat. Kdybyste neměli Terezku, tak bych ti řekla, ať jsi ráda, že se to takhle vyvinulo už před svatbou a ne až po ní - lepší rozchod než rozvod, ale s tou malou - je to těžké. Je mi to za tebe hrozně líto.
Profilova fotka
ivuuu... a nebojis se, ze to trpytivy si pri oblikani utres do satu? Jo a neuvazujete nekdo o samoopaleni nastrikem, at uz doma nebo nekde v salonu? Nemate s tim nejakou zkusenost? Jo a ty boty byly uz jednou pouzity, takze staly 500 a za totez jsem je pres zdejsi bazar prodala, takze jsem spokojena... ;-)
mesulka: hlavně se nestresuj a mysli na Vaši malou ;-) Já už jsem se za svůj život naučila..že žádný chlap mi za to nestojí..abych za ním lezla, je to pak ještě horší :-| Ale na to jsem přišla až věkem.. ;-) Je to těžké..dělat hrdou, obzvlášť, když je tam ta malá, ale věř..že se to vyplatí ;-) chara: no na Sexu ve městě jsme byli nedávno..to mě zamrazilo taky..chudák Carrie :-| Nedokážu si to představit..že by to někdo udělal mě..asi bych mu nikdy neodpustila :-S Jinak díky holky za tuto diskusi..doteď jsem si myslela, že mám Ufona doma jen já..a koukám, že jsou docela rozšířený druh :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?