Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Tak si taky postěžuju - mám dovolenou, víkend jsem strávila u kamarádky v Bratislavě a spoustu hodin jsme tam prolejzaly obchody, ale moc úspěchů jsem nezaznamenala... akorát jsem snad ulovila boty na svatbu, jinak nic.. teď mám dovolenou a chtěla jsem na sebe být dnes hodná, jít na masáž a tak, ale nějak jsem nestihla nic - jen jsem ökoukla jedno květinářství, na andělu, na základě tipu některé z vás tady myslím... :-) v druhém květinářství jsem bohužel měla smůlu, zrovna dnes tam nebyli :( a zítra nebo pozítří jedem vyřídit náležitosti na matriku a budeme se snažit propátrat nějaké restaurace, protože pořád nemáme místo na hostinu, tak mi prosím držte palce... a k debatě - výslužky myslím taky mít nebudeme, nějak ani nevím, kdy bychom to stihli, vzhledem k tomu, co všechno nemáme...
Profilova fotka
jo a pokud jste ješrtě neviděly, vřele doporučuju, abyste si udělaly v předsvatebním stresu aspoň jeden večer samy pro sebe, vytáhly nějakou kamarádku na pizzu nebo koktejl nebo cokoli Vám chutná (hlavně se nestresovat s dietama :-) ) a potom si zajděte do kina na Mamma mia - sice je to tématicky kolem svatby, ale ta se tam moc neřeší - a hlavně, je to naprosto úžasný zlepšovač nálady.. my na tom byly po nákupech v sobotu a i když jsem měla nohy ušoupané skoro ke kolenům, po odchodu z kina jsem si na to ani nevzpomněla :-N
Profilova fotka
wopi... diky za tip, ja na mamma mia uz byla, ale ve stredu jdu se svedkyni jeste jednou a udelame presne to, co doporucujes... damsky dychanek... uz se tesim!!! :-) :-)
Profilova fotka
Holky, nunu - zase jsi me rozesmala - vec jista. Zavoj: Ja budu mit 2,5 m dlouhej. A kdyz me bude zima - tak se do nej i zabalim. Strava - dneska jsem si dala pivo a smazenku v bagete. Ja strasne nechci blbnout, ale asi se teda prihlasim na nejakou kosmetiku - neznate v Praze nejakou dobrou? Pak jsem cetla v Ona Dnes clanek od krasne dermatolozky o skodlivosti solarii a starnuti pleti... Nemam stale boty - je to hrozny vopruz shanet nejake, ktere budou jako backurky (mame to do kostela 157 schodu), nevim jake puncochace, spodni pradlo, nocni pradlo. Nevoni mi zadny parfem... Porad nevim, kde se shaneji vyvazky. Vysluzky nebrat - uplne to ignoruju. Musim vymyslet kytku a raut. Ja chci bejt chlap. Strasne moc.
No já mám výslužky objednané u jedné šikovné paní - takže víceméně bez starostí - o víkendu to rozvezeme a ve středu je svatba - takže se na to i docela těšim - že ještě stihnu během předávání výslužek pokecat ;-) Taky plánuju jít na Mamma mia..potřebuju si od těch zmatků nějak dopočinout..Naštěstí mě nikdo do ničeho nežene, takže pořád klídek..Jen z mé strany lehká nervozita abych měla všechno hotovo.. Jinak můžu říct že už se těším na chvilky po obřadu a po hostině - až bude klídek - všichni napapaní a my dva se pujdem courat do parku :-)
Profilova fotka
Chara... tak to mame podobne dlouhej zavoj, vcera jsem v nem brouzdala po byte a zjistila jsem, ze to neni zadna sranda to za sebou vlacet, krcni pater dostava zabrat. CHtela jsem si ho nechat i na cast hostiny, ale kdo vi, jestli nebudu rada, az ho sundam. :-) Jinak vyvazky se tady pravidelne objevujou v bazaru, tam se chytis a sikovne holky ti je udelaji, ja si je teda delam sama, prijde mi, ze to neni zadna veda. Jo a smetanove botky na malem podpatku, o kterych ani nevim, jsem sehnala v krame John Garfield, podivej na net, jestli nemaji nekde obchod pobliz tebe. :-) A na kosmetice jsem byla po siiilene dlouhe dobe v salonu Korunka u namesti Miru, u slecny Lucie, a byla jsem moc spokojena, tak to treba zkus...
Ahoj kočky..tak se hlásím také do říjnovek.. ;-)
Profilova fotka
Ahoj gabi... vitej mezi nami... kde to budete mit? Co mate zarizeno a co vam chybi? Pochlub se. :-) :-)
Cab, postavu vůec neřeš :-) Já mám opačný problém, po porodu jsem hrozně zhubla, mám ještě míň než před těhotenstvím a kamkoliv dojdu, tak jen slyším: Panebože, jíš ty vůbec něco? Vypadáš hrozně! Dřív jsi byla tak pěkná a teď už vůbec ne...Moje mamka mi řekla, že jsem nemocná a asi brzo umřu :-S Takže váhu neřeš, vím, že to bude znít jako fráze, ale nejdůležitější je, že se líbíš skoromanželovi a proto si tě i chce vzít ;-) Už si nepamatuju, co jste všechno napsaly, než vás přečtu, tak to vždycky zapomenu :-D Moc kecáte ženský :-D Gabi vítej, povykládej jak je to u vás, co už máš zařízené :-) (hlavně nepiš, že už všechno, jinak začnu opět panikařit :-D ) Jo a ještě k tomu závoji, chtěla jsem taky dlouhý až na zem, ale za 1. - k těm mým šatům se nehodí, potřebuju mít buď jen krátký, aby mi vyniklo zdobení šatů na zádech a nebo žádný. A za 2. - vyslechla jsem si, jak si dovoluju vůbec vzít závoj, když mám dítě!!! To je věc neslýchaná!!! Vždyť je to přece znak nevinnosti a vedle mě bude pobíhat dvouletá dcera! To jsem slyšela od starších ročníků a natruc jsem si ho chtěla vzít, ale jak už jsem psala, k šatům se nehodí :-D Já budu mít dlouhou vlečku a teď zjišťuju, že vůbec nevím, jak v těch šatech budu s ní chodit a jak se vůbec otočím, aniž bych o ni zakopla a rozbila si ústa :-D
Profilova fotka
mesu... diky za podporu... ja vim, ze je to pakarna, ale ta postava trapi i me... jenze s tim nejak neumim nic udelat, aspon ted... stresy na me pusobi takhle, no... jinak s vleckou to zvladnes, satky maji vetsinou trosku vyztuzeny lem, takze se tak jako nese za tebou sama... no a zkratka budes muset chodit trosiiinku pomaleji nez obvykle, proste dustojne jako princezna... ale o tom ten cely den je, tak to k tomu patri, vubec nebo, to zvladnes.... a mas pravdu, po tech recech z okoli bych si taky zavoj vzala najust... no, mne se libi, zenichovi se libi a dalsi neni podstatny... jdu v zavoji s vleckou a v devadesati kilech... takova jsem proste ja, to uz nezamaskuju... a ostatni - berte nebo nechte byt!!!! :-) :-) :-)
Přesně tak, kdo má nějaký problém, tak ať na svatbu nechodí ;-) správný přístup ;-) A neboj, budeš krásná nevěsta, jako všechny my tady ;-) už se moc těším na fotky 8-)
Profilova fotka
Ahojte, tak ač nemám zařízených ještě spoustu věcí (a určitě by bylo rychlejší napsat spíš co mám), tak dnes se mi podařilo domluvit s kámoškama, že mi před svatbou pomůžou a to je ta největší úleva, co se mi mohla stát. Bála jsem se, že na ty věci těsně před svatbou - koláče, chystání výslužek, výzdoba sálu, příprava pohoštění doma a stres zůstanu sama, ale je to v pohodě.... přijedou a přijedou rády x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
majka... tak to je super, ja se budu se svedkyni domlouvat zitra... a jeste musim poprosit maminku, jestli by se mnou nenapekla nejaky cukrovi, sama se k tomu nejak moc nema a ja nemam v nasem provizornim byte troubu, tak se budu muset navezt k ni... snad vsechno klapne. :-)
Ahojte, včera večer se mě podařilo parádně zazmatkovat, když jsem si na na doporučení internetových stránek od Nunu... objednávala nějaké dekorační věci. Podala jsem přes net příkaz k úhradě a ejhle blbě jsem tam vyplnila variabilní symbol. Vždy když něco takto kupuji , si všechno aspoň pětkrát překontroluji, ale včera ne. :-p Hned po odeslání jsem na to přišla a milé firmě, napsala omluvný mail, kde jsem jim vysvětlila, že jsem se spletla atd... A dnes mě od nich přišla odpověď, že se nic nestalo, že oni už si s tím nějak poradí, nemám si dělat starosti a nemusím se bát o své peníze. Pošlou mě zboží které mají momentálně skladem a zbytek peněz mě vrátí okamžitě na můj účet. Jsme moc ráda, šlo jen o blbých 700,-, ale i tak mě těší, že se ještě v dnešní době najdou lidi, kteří nemyslí jen na svůj prospěch. :-) :-). Jinak žádný pokrok v zařizování, pořád nemám tu kosmetičku. ]-( Ale jak jsem se právě dozvěděla máme hotové svatební oznámení :-) :-)
Profilova fotka
jity... tak gratuluju k oznamku, ja jich vetsinu posilala minuly tyden a vcera jsme dostali prvni gratulaci, rucne psanou od me byvale pani sousedky, pani pres osmdesat, co na me vzdycky drzela... tak to potesi,...
Profilova fotka
tak my si tady s výrobou svatebních oznámení hrajeme už několik hodin, vymýšlíme nakonec vlastní - a kupodivu to docela i jde, mám šikovného skoromuže :o) jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.. nemáte náhodou tip na nějaké svatební obrázky nebo kde je hledat? ideálně kresby postaviček nebo tak něco - hlavně nic přeslazeného...
Jo wopi, tak to držím palce při hledání :-) Já taky hledala a hledala, až jsem si je nakreslila sama - na počítači v Malování :-D :-D
Profilova fotka
tak mam konecne boty! Ale asi budu muset mit rezervni pro normalni chuzi. Jake mate puncochace? Kamoska mi poridila cerveny podvazek:-) - tak nevim, jak to zvladnu...
Profilova fotka
chara... gratuluju k botkam... ja mela naprosto nadherne (koupene po internetu) ale po ctvt hodine me v nich vzdycky zacaly bolet nohy, a to i pote, co jsem si je nechala vytahnout, takze je prodavam... milacek mi koupil smetanove lodicky, tak asi pujdu v nich. Na noze o nich vubec nevim, ale jako takove hodne obyc, tak bych rada mela nejake lepsi... ale asi nebudou, musim se s tim smirit.
Ahoj, tak my budeme mít obřad v Praze ve Vrtbovské zahradě a hostinu a večerní raut v hotelu Kampa :-) Je to kousek od sebe, takže přesun by neměl být problém.. Zařízené už mám téměř vše, postupně jsem začala vše shánět už od února. Oznámení a pozvání na hostinu rozeslané..zbývá jen všechny obvolat a upřesnit počet hostů..ale budeme mít něco okolo 60ti lidí ;-) Chtěla jsem velkou svatbu se vší parádou..takže tomu odpovídá ii rozpočet ;-) Pražské ceny jsou prostě příšerné.. :-( Teď už jen nakupuji nějaké drobnosti..např. výhry do tomboly atd.. :-)
Tak jst mě trošku překvapily - já sice oznámka mám ale rozesílat hodlám až v půlce září.. :-N tak nevím..
Já jsem oznámení posílala cca 2,5 měsíce před svatbou. Spousta svatebčanů pracuje třeba na směny, tak aby si to mohli v dostatečném časovém předstihu zařídit..tak proto :-)
Cab... já mám taky boty úplně obyčejné, ale zase na druhou stranu pod šaty jsou schované, to vidět není. :-) Charo, punčochy mám samodržky v hnědé barvě, ale uvažuji o tom, že pro jistotu potom nacpu někomu do kabelky klasické punčochy, jako rezervu, že bych ty svoje snad rozervala nebo mě zas až tak dobře nedržely. V životě jsem to neměla na sobě, tak mám obavy, aby mě nesjížděly a já je nemusela nervózně popotahovat pořád nahoru. Oznámení budeme rozesílat asi první týden v září :-) :-)
Já si taky chci koupit samodržky a mám z toho trochu strach. Kámoška mě odrazuje, že její mamča je měla a po půl hodině putovaly do koše :-( Asi je budu muset vyzkoušet doma předem, jestli fakt nepadaj a kdyžtak snad v říjnu nebude vedro ani na punčocháče nebo přinejhorším půjdu bez silonek. Teď mě nejvíc trápí boty, nemůžu žádné sehnat, nechci špičaté a přijde mi, že teď mají všude hlavně ty. Teď jsem viděla jedny krásné v Baťovi, ale stály 1999,- a to je na mě trochu moc.
Margi...už jsem si je doma zkoušela, přijdou mě dobré, ale je rozdíl mít je na sobě 20 minut a celý den, proto se raději budu jistit. :-D Dát za boty dva tisíce se mě dá dost, neřeknu kdyby se daly nosit častěji, ale já je fakt obuji jen jednou. Zkus se podívat ještě ještě u daichmana, tam jsem viděla boty kolem 600,- . Ani nebyly zase nějak moc špičaté, jen měli béžový nebo světle hnědý podpatek.
Profilova fotka
Čau baby, s těma samodržkama to neřešte, já je nosím už několik let skoro furt (teda když si beru sukni, není léto nebo kruté mrazy) a absolutně s tím problémy nemám - a to si většinou kupuju jen ty nejlevnější, tj. kolem 130,- korun... jediný problém, co s nima někdy byl, bylo to, že mi byly moc krátké - jinak pokud mám správně dlouhé, vydrýžím v nich v pohodě celý den, nikam nekloužou ani nic.. chce si to jen správně vybrat a určitě je před svatbou vyzkoušet, aby třeba neškrtily nebo něco - ale teda osobně zrovna nejhubenější stehna nemám a nikdy mě žádné netlačily, tak nebojte ;-) a jinak jsme dnes úspěšně vyřídili a zaplatili matriku, snad i objevili restauraci na hostinu, v místě svatby dokonce, tak mi držte palce, aby to dobře dopadlo... a svatební oznámení asi budeme vyrábět až příští týden, takže hostí ho dostanou cca měsíc před svatbou - mělo by to stačit, já to neofiko už většině lidí sdělila, tak je to spíš jen formalita... i když přesné počty si budeme upřesňovat právě až po rozeslání těch oznámení...
Profilova fotka
čus ženy,co přípravy?máte nervy?
Profilova fotka
Ahoj holky. Budu mit taky rozpustene vlasy (pripadne nejak jednoduse sepnute-jeste nevim presne) a svoje nehty. To je fakt to posledni, co by mel kdo kritizovat :-p ;-) Nadbytecna kila jsem taky neshodila a neshodim, moooc mi totiz chutna :-D Vysluzky mam teda v planu, ale jen malilinke...par kolacku a cukrovi a dostanou to ve svatebni den, nikam se s tim strachat nebudu ;) Boty mam z polska, nechtelo se mi investovat dva litry, stejne bych bile nevynosila, tak si rikam, ze na jeden den to staci...stejne budou schovane pod satama ;)) Samodrzky mam koupene dvoje, bile, no vypada to trochu legracne na mych nohach, ale spoleham, ze moc lidi mi pod sukni koukat nebude ;-) Ani ten zavoj nemam, protoze mi podle me neslusi .. :-D Ale mesulko potesila jsi me, budu se prinejhorsim vymlouvat, ze uz nejsem nevinna, kdyz mam to dite, diiiiky ;-) :-D
Profilova fotka
ad samodrzky... holky, ja na ne nedam dopustit a figly jsou na ne dva (az tri): musi mit silikonovy prouzek, ale to ted maji vsechny, i ty nejlevnejsi. V miste, kam vyjde ten prouzek se nesmite mazat zadnym telovym mlikem nebo tak necim, protoze po tom mastnem by klouzaly. A nejlepsi je obleknout je hned po sprse, dokud je plet jeste trosinku vlhka, to se pak pricucnou a nepusti. Pokud si je oblekam pozdeji, tak si pustim v umyvadle vodu, strcim pod ni prst a tim pak objedu ty silikonove prouzky a pricucnu je na stehna a je to!!! drzi a nehnou se, doporucuju, jsou fakt super!!! Nebojte nic. Jinak amel... nervy fungujou... zenich, jinak flegmous, taky zacal blbnout... musime toho jeste dost zaridit ( dort, kytky, vyzvednout zenichovi novou obcanku, s tou dojit na matriku a spapirem k fararovi, koupit zenichovi kosili, mne sehnat boty, musime doufam, ze prstynek pro zenicha, ktery se musel zmensovat a momentalne pluje z Ameriky, dopluje vcas, stejne jako saticky pro druzicky.... a milion dalsich veci...) ... Je to bes, ale bude to stat za to!!!! A nejvic se tesim na svatebni cestu, pohoda, klidek a zadny starani. 8-) 8-)
Profilova fotka
Kolegyne z prace vcera donesla svoje svatebni fotky a byla naprosto dokonala. Jak ze zurnalu. Uplne se mi delaly hvezdicky pred ocima.... tak presne takhle dokonale to nikde u me nebude. Resim, ze mi bude zima a ze mam objednany na usiti jen sal - to bolerko ne - mate nekdo neco jineho nez bolerko nebo sal? Me se strasne libi ten "svetr" co mela Keira Knightley ve svatebni scene ve filmu Laska Nebeska (Love Actually) - ale to nevim, jak to sehnat. Me je totiz porad zima cab - figl se samodrzkama zkusim. Diky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?