Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Hlásím se mezi další, kdo v říjnu změní stav ze svobodného do manželského :-)
Profilova fotka
jity... dekuju za pochvalu, doufam, ze budou satky vypadat hezky... puncochy budu resit az na posledni chvili, jake mi prijdou do ruky, takove budou, stejne.... kolikrat a kdo mi ten den bude koukat pod sukni... myslim, ze obyc bile za stovku jsou taky fajn. :o)
Profilova fotka
klar.... vitej mezi nami.... Co mas zarizeno? :-)
ahoj holky, tak mám konečně nějaké nové fotečky v albu, tak pokud chcete tak jukněte. včera jsem byla na zkoušce účesu a musím říct, že tak šikovnou kadeřnici jsem ještě nezažila. Nechala jsem ji volné ruce a jsem naprosto spokojená. Fotečky dodám příští týden :-D Klar... vítej :-D hmm.... punčošky taky řeším a nevím jaké. Já bych chtěla tzv. bordelky samodržky. ale taky nevím jakou barvu. tak zatím :-D
Nunu.., tedy , ty to válíš, tolik věcí zařízených.Dnes jsem to počítala kolik ještě dní ..... letí to děsným tempem. Nedávno se mě to zdálo ještě v nedohlednu...... Já se snad příští týden už konečně dokopu k tomu, abych se objednala u kadeřnice. Je to zároveň i moje kámoška, tak snad mě nedá košem x-) x-). ...punčošky, jsem stále ještě nevyřešila, ale tak možná je zbytečné si s tím dělat těžkou hlavu, pod šaty to vidět nejde..... Cab.... jak pokračujete s přípravou u pana faráře, už jí máte hotovou???
Profilova fotka
jity... diky za optani, pristi tyden jdeme na posledni pripravu v Praze a u naseho pana farare jsme byli vsechna lejstra vyplnit presne pred tydnem, je moc mily, uz ted se na tu svatbu tesim, myslim, ze to i po tehle strance bude pekne.... a taky jsme tento tyden vymysleli muziku na prichod nevesty, coz je pro me dulezite.... po dlouhem vahani jsem si vybrala svatebni pohcod z muzïkalu The Sound of Music, dustojny a pro me zaroven desne dojemny.... z Ameriky jsem si na nej dokonce pred vice nez deseti lety privezla noty, tak nezbyva nez pozadat sprateleneho varhanka, zda by se ho do rijna nenaucil. :o) Ja si to dneska poustela v aute a mela jsem co delat, abych se nerozbulela.... dojimam se uz ted, no des..... :o) A jak vy?
Profilova fotka
holky ahooj, tedka jsem videla film Sex and the City... a mam sto chuti svatbu zrusit. Panika totalni. Taky jsem ve stagnaci se zarizovanim - vsechno me ceka v srpnu. Snad to nebude pozde:-(
Ahoj nevěstinky ;-) cab.. příprava za námi, máme si tak měsíc před svatbou zavolat a domluvit si termín, na tzv. zkoušku, kdy si projdeme jak bude všechno vypadat, rozhodneme se který slib budeme říkat ( je možnost vybrat si ze dvou variant... samozřejmě, že se nemůžeme dohodnout, který to bude, protože každý chce jiný... ach jo....). Taky ještě musím zajistit varhaníka a scholu, která bude hrát na kytary, flétnu a když to vyjde tak snad i na housle. 8-) 8-) . Vidím, že myslíš, opravdu na vše a máš to do detailu promyšlené, když máš ty noty :-). Já budu bulet tak i tak, už teď když vidím nějakou svatbu tak začínám natahovat. chara....prosím nepanikař, to je tu zcela běžný jev, že čas od času nás to chytne a panikaříme tu každá,) hlavně když to nejde dle našich představ), ale neboj s postupem času a s tím jak budou přibývat zařízené věci se budeš těšit, mooooc těšit a budeš mít z toho velkou radost.Já když jsem byla vybírat šaty, jsem se tam zakecala s jednou holčinou, která taky vybírala a když jsem jí řekla, že se za pět měsíců vdávám, valila na mě oči, ona se vdávala za měsíc a kromě termínu domluveného na matrice a šatů, které jsme společně i s její sestrou, se kterou tam byla vybraly, neměla nic.
Profilova fotka
jito: uklidnila jsi me. Super... Ja vim, ze jak budu mit v hlave predstavu, jake saty si nechat usit - tak to bude lepsi. Momentalne nevim.
Profilova fotka
jity.... my jsme o ba na muziku hodne vysazeni, hlavne nastavajici, tak musime vybrat neco hezkeho.... a ten pochod je pro me osobne fakt jedinecny... tento tyden chci pozadat kamaradku, jejiz tatinek je profi varhanik a maminka zpiva v Narodnim, jestli by nam nezahrali a nezazpivali a jestli bychom k nim nemohli prijit na rady porady ohledne muziky... to by bylo nejlepsi.... a taky jsem ted behem vikendu udelala vyzdobu do kostela, myslim, ze se mi moc povedla, i nastavajicimu se moc libi, tak se pokusim dat do alba, abych se pchlubila... mam obrovskou radost... :-)
Profilova fotka
A fotky uz jsou tam... jen ta kvalita je horsi... ale aspon pro predstavu... udelala jsem jich jen 6, dam je na prvni a posledni lavice a ty zbyvajici doprostred, myslim, ze to bude stacit. :-) Vyroba kyticek z vlizelinu me teda dost chytla. :o)
Ahoj Cab, jsi šikula ;-) Já chci za 14 dní (to budem mít půjčený auto, svoje zatim nepotřebujem, ale plááánujem :-D ) sjet do Ikey, mrknout na nějaký matroše na výzdobu restauračky... Tak uvidim, co mi padne do oka.. Zatim nemam moc představu - jestli nějaký okvětní lístky, nebo spíš svíčky, nějaký jiný serepetičky... Uvidim, co uvidim :-p :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
stan.... V IKEE maji spoustu veci... my budeme mit nakonec vyzdobu stolu jen v bile a sampan... budeme mit spoustu lidi a misto hostiny raut, tak to snad bude tak ok... ale budeme mit teda hodne svicek, tak tim se to, doufam, zvedne... Prolez si obchody s dekoracema na netu, udelas si tak lepsi predstavu co jde a co je... :-) Preju stastnou ruku s vyberem.
Ahojky Jjiittyy, tak jsem zas víkend strávila na Valašsku a představ si, co se mi nestalo. Kolem Petrova baráku jel kámoš, tak jsme se dali do řeči. Petr se pochlubil s naší svatbou a on normálně řekl, že jeho brácha se bude ženit o týden před námi. Tož to jsem zbystřila a pak z něho vylezlo, že je to vlastně brácha od toho Tvého nastavajícího :-D Náhoda jak blázen. To víš já ty Petrovy kamarády neznám podle jména, tak jsem se bavila. Jinak jsem se chtěla zeptat v neděli v kostele hlásili, že k nám má přijít farář z Lačnova jménem Marek. To je ten, co Vás bude oddávat?? Babky říkaly, že je strašně hodný a moc si ho chválily ;-) Prý se ho nemůžou dočkat :-N tak nevěsty pevné nervy s přípravami :-N
Ahoj Ivčo, já se tomu musím pořád smát. Je to fakt náhoda jak blázen, až to budu někomu vyprávět, tak mě neuvěří, že jsme tu na sebe tak sešly a že nám ještě ty termíny vyšly hned po sobě. Jsem zvědavá, jestli na sebe my dvě někdy narazíme a jestli se podle fotek poznáme. :-D :-D :-D . Náš oddávající se jmenuje Karel. Teď působí ve Zlíně, ale slyšela jsem , že o prázdninách bude přeložen do Lidečka. Jméno Marek, mě nic neříká a nikoho takového tu nemáme, nebo (což by bylo ostuda pro mě) o nikom takovém nevím,tak nevím.... Ono je těch Lačnovů víc, tak jestli mysleli ten náš.... babky to občas dokáží všechno pěkně zašmodrchat. :-p Cab, ty to máš promyšleno do detailů, Tobě fakt nejde konkurovat. S tou hudbou to máš vymyšlené parádně, já mít něco takového, tak si sebou musím nabrat igelitku kapesníku, protože bych jen řvala a řvala :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, jak to budete mit s organizaci rana? Delate nejakou spolecnou snidani nebo obed pred obradem?
Profilova fotka
char.... my budeme mit obrad az ve dve, nebot pulka hostu jsou az z pohranici a pojedou pres celou republiku, takze kolem poledniho se budeme schazet u nas doma, kde bude nejake male pohosteni, maminky, svagruse i svedkyne slibily, ze neco napecou a privezou, ja taky neco vyrobim, ale nebudu se tim nejak zvlast zatezovat... kdyz jsem mame rikala, ze udelam ten den rano chlebicky, tak nade mnou spraskla ruce, ze prej na to at zapomenu, delat ve svuj svatebni den chlebicky.... no byla roztomila.... :-)
Profilova fotka
jity.... ja s tim taky pocitam, ze budu bulet, no, dojimam se uz ted, kdyz si to pustim z CD, coz teprve pak, az to budou hrat jenom pro nas.... asi si vezmu hned rano neco na uklidneni, jinak to nemam sanci prezit.... :-)
ahoj holky, to je fajn, že se tady tak často píše. A dík za to téma "co ráno" s tím se pořád nemůžem nějak domluvit. Mamka celou dobu, že snídaně nebude a včera dorazila její mladší ségra, moje svědkyně, a už to začlo. Zkončily jsme asi tak v 1:00hod ráno. Teď mi ani není moc dobře :-D :-D Každý z nás bude spát u rodičů doma, tak to bude zajimavé, snad se alespoň trochu vyspím. S mamčou snad ani neusnem :-D a pak v 7 jsem objednaná ke kadeřnici. A říkaly jsme, že malá snídaňka a kafíčko jen tak pro tetku, strejdu, bratrance, babi, děda. A už jsem se začala smát, napřed nic a teď už toho toho, tam toho atd. :-D tak uvidíme. Holky kolikrát jste byli na těch posezení u faráře? My máme schůzku v neděli, po mši za taťku tak ať vím na kolik se máme připravit. Platí se v kostele za svatbu? dík za pomoc a hezký den
Profilova fotka
nunu.... My jsme chodili na pripravu (dneska jdeme na posledni sezeni) hromadne k Salvatorovi v Praze, ale v mensich mestech je to asi jinak... jinak tech setkani bylo sedm.... podle katechismu by jich melo byt 10, ale kazdy farar, ktery pripravuje, to dela individualne, tak se domluvte s nim, urcite bude pristupny... u nas v kostele je to tak, ze se za obrad neplati, ale ocekava se, ze dame nejaky dar na kostel... Jeste nevime koli,, tak napis, jak to mate vy, at muzeme porovnat...
Profilova fotka
nunu... a jeste... prijde mi hezky se pred obradem s temi nejblizsimi setkat a ne jen zmatit nebo se videt az v kostele, ale my budeme vyrazet z naseho domecku a budeme tam spat i predsvatebni noc, tak to mame asi v tomhle snazsi... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) přidávám se k vám. Budete dělat nějaký zábavný program?
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny vás zdravím, máme termín 11.10. :-)
Zdravím všechny :-) My chceme vymyslet nějaký program, protože se docela bojím, že najednou nastane nuda a bude to trapas :-N Asi budeme dělat tombolu, to mi odsouhlasil i přítel ;-) Jinak mám ještě asi trapný dotaz, ale jsem z toho zmatená :-) Když budu mít nějaké bolerko, nebo něco přehozené přes ramena, tak si to mám na obřad sundat, nebo se to sundává jen na focení? Já už tomu vůbec nerozumím :-N Asi už se tím vším fakt moc zabírám ;-)
Profilova fotka
Mesulko taky jsem to řešila, ale na obřad si to sundám. Chci si na focení vzít bolerko na pár fotek a na některé šál. A samozřejmě i bějaké bez toho, ale bojím se že umrznu :-N Ta tombola mě taky napadla, ale bojím se aby se všichni třeba pobavili, chtěli jsem nějaké hodně vtipné ceny ..... a víš co jak se mezi sebou hosté neznají tak aby to nedopadlo trapasem
Já asi uvidím podle počasí :-) Snad bude ještě docela teplo a budu moct být jen v šatech. No uvidíme, jak to celé dopadne. U nás se znají taky jen nejbližší příbuzní, takže to bude ještě celkem zajímavé. No a hlavně až někdo půjde domů a zbydou tam ti co se neznají, tak jak se budou bavit, to jsem fakt zvědavá :-) Ale teď to neřeším, nějak to zvládneme ;-)
Profilova fotka
mesu.... ja taky resila, co pres sebe, to byla ostatne prvni otazka maminky, jak to budu delat, kdyz bude zima... priznavam, ze zatim to neresim, mozna budu mit v zaloze nejakou salu pres ramena, ale jsem takova "prostorove vyraznejsi" a prijde mi, ze jeste bolerko by me jeste vic rozsirilo, tak se mi do toho moc nechce... Tombola je hezky napad... nektere holky taky delaji "svatebni noviny" ke cteni a tam maji ruzne svatebni hry, tak to by taky slo.... petro a leo.... vitejte u nas!!! Rijen je skvely mesic na svatbu!! :-)
Jééé tady se to rozjelo, ale to je jen dobře ;-) . Tak dnes se mě konečně podařilo, uhnat svého bratrance , kameramana. Ten když jsem na něj vyklopila, že se budu vdávat a že chci aby mě to natočil, byl z toho hotový, že nemohl najít diář a zjistit, jestli má daný volný termín. Pak někde v paměti vydolovat, že má a že týden na to odjíždí na natáčení do zahraničí.Tentokrát však stálo štěstí při nás. x-) x-) x-) Nunu: za obřad v kostele se neplatí, ale jak říkala cab, jen dává dobrovolný peněžitý dar. Nevím jak to probíhá jinde, ale tady u nás to probíhá tak, že je to na ženichovy, aby to tvz. s farářem vyrovnal. Prostě šoupnou se peníze do obálky a ta se dá knězi, většinou se k tomu přidává i krabička svatebního cukroví.
Profilova fotka
jity... a kolik budete davat? na kostel...
Profilova fotka
Ahoj holky, u nas v kraji je zvykem ze ve svatebni den se rano vsichni sejdou u nevesty doma na jakousi snidani. O tohle ja moc nestojim, chtela bych mit rano klid, a ne aby se mi tam uz vsichni motali :-D Ale my to mame vsechno celkem netradicni, vse se vlastne bude odehravat u rodicu v penzionu (tam je zaroven i restaurace), takze oba budem spat tam, hoste z pritelovy strany - francouzi tam budou spat taky, plus par mych kamaradu, kteri prijedou z vetsi dalky a jeste mi rodice a sourozenci. Takze ti, kteri budem na miste, spolecne posnidame a pak vyrazime na obrad, kde se setkame se zbytkem rodiny z me strany. Pokud jde o zabavu, mame objednaneho DJ, ktery dela i ruzne souteze, mame uz ho vyzkouseneho na par rodinnych akcich a je fakt dobry. Takze uf, tohle je z krku. A svatebni noviny chci udelat taky, ale spis z praktickeho hlediska, hodim tam program dne, a pak vysvetleni nejakych ceskych tradic pro francouze a francouzskych pro cechy, plus nejaky zakladni francouzsko-cesky slovnicek, kdyby si hoste chteli mezi sebou "povidat" ;-) :-D My vlastne jeste pokracujem v nedeli, kdy opet vsichni kteri spi na miste, budem delat grilovani, nejake spolecne hry jako petanque, fotbal a tak... pokud pocasi dovoli ;)) A vsichni ubytovani pak odjizdi az v pondeli.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?