Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
http://www.beremese.cz/album/view.php... Myslíš tuhletu? To je ta moje vyhlídnutá ;-))
Profilova fotka
To je presne ona, krasna, co? Jen budu chtit trochu mensi, aby nebyla tak tezka. :o)
Přesně, přesně :-D :-D Já chci kytku úplně maličkatou, jsme oba takový malý, a takový ty velký pometla se mi nelíbí ;-)
a jakej chcete oblek pro ženicha, když budeš taky šampaň a se stejnou kytkou? ;-)
Profilova fotka
ja budu mit sampan saty a zrzatou kytku, zenich tmavosedy oblek, sampan vestu a kravatu (musime jeste nekde pujcit, kupovat to nechci) a zrzatou korsaz... myslim, ze to bude hezky... co vy? A ja zas kytku nemuzu mit uplne malou, neb me je kus, tak aby to bylo nejak v pomeru... :o) ale nechci zas ani moc velkou, aby nebyla tezka... prece jen to mame v kostele, tam se clovek neco nastoji, tak aby mi neupadla ruka. :o)
My právě ještě nevíme, nějakej světlejší, mně by se třeba líbila nějaká světle hnědá.. Ale jestli koupit nebo půjčit, to taky nevíme, to bude ještě zajímavý.. Rozhodně né černej, to je jak na pohřeb :-N Vestičku asi taky ne, a kravata by prej měla bejt v barvě kytky nevěsty - tak to teda nevim, kterou barvu z tý kytky vybrat :-p :-D
Profilova fotka
Jestli ti muzu radit, tak hnedej nee, to radsi kremovej... hnedej vypada na fotkach blbe :o(
Jooo? Vidíš, to by mě nenapadlo... Ach jo =-) Zas krémovej, to je světlý až moc, no tak teď nevim, no, uvidíme, na co narazíme..
Profilova fotka
Zkus se zeptat v nejakym svatebnim studiu, oni s tim maji zkusenost, tat ti poradi... Ja se taky hodne inspirovala fotkama tady, tak si prolez alba jinych nevest a uvidis, co te oslovi. A jestli se ti hnedej libi, tak si do toho ode me nenech kecat a klidne do nej jdete.... :o)
Prosim Tě, koukam pár příspěvků zpátky - kde jsi viděla ty 30% slevy? ;-) Oznámko si děláte taky sami? My už máme návrh, te´d to budem jenom nosit do copy-centra a zkusit tisknout na různý kartony.. A co svatební noviny? ;-)
Profilova fotka
Slevy 30 procent meli inzerovany v OP Prostejov, ale kdyz jsem tam prisla, tak to bylo dost probrany, nic se mi tam nelibilo, a kdyz se mi to libilo, tak to byl oblek z nove kolekce za 10 tisic... ale je fakt, ze maji krasny a z uzasnych materialu... i svetle, tak se tam urcite zajdi podivat... my si delame oznamko taky sami, na ebay jsem vydrazila prazdne karty s takovym ctvereckem na monogram a jeste perforaci na stuzku, tak snad to bude vypadat pekne... texty jsem si udelala v sazecim programu, co mam v praci, chtela bych vyuzit laserove tiskarny, co mame taky tam, tak snad to bude ke koukani... :o) Zkus si sehnat hlazeny karton s perletovym povrchem, mivaji ho vetsinou ve vytvarnych potrebach, na tom to vypada vzdycky moc pekne. :o)
My oblek ještě nemáme koupený :-( ,OP Prostějov má super obleky stejně jako třeba Blažek, ceny jsou vyšší, ale kvalita vypracování je výborná. Jsem od fochu, takže dokážu v obchodě otočit i sako naruby a překontrolovat kvalitu zpracování :-))), musím říct,že prodavačky občas nechápou. Holt defornace z povolání. Já si včera koupila prádlo, bylo sice trošku dražší, ale byla jsem tak ráda, že jsem konečně na razila na takové které mě sedne, bude se mě líbit, bude i v mé požadované barvě a bude z krajky. Měla jsem z toho takovou radost, že jsem se s přípravami posunula zase o kousíček do předu. S oznámením jsme se ještě nepohnuli, stále zůstává takové rozpracované. Víkend máme zase pracovní, budeme pracovat na domečku, takže v přípravách budeme pokračovat až zas příští týden :-D :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, poradte prosim nejakou dobry kosmeticky salon v Praze. Take co na sebe pres saty v rijnu? Ja bych tak chtela byt chlap...ten to ma mnohem snazsi.
chara: dobrý nápad být chlapem :-D , ale to nám asi nevyjde ;-) , salon Ti neporadím, jsem z opačného konce republiky.Co budu mít přes šaty řícti můžu, lehounký kabátek,myslím, že je to i stejný materiál jako na šaty, který má rukávy decentně lemovaný úzkým proužkem kožešinky. V jednom salonu mě nabízeli i pelerínu, ale to se mě nějak k šatům nehodí. Nějaký vypasovaný kabátek ( nemusí být nějak moc) se mi zdá lepší než přehodit přes sebe kus látky, která tě sice zahřeje, ale i zakryje a myslím si že nedá tak vyniknout postavě, která se pod ní nějak tak ztrácí.........
Profilova fotka
Jitu, je to dilema. Ja mam hrozne moc rada saly nebo plast s kapucou... ale nevim nevim. taky nevim, co s vlasama
Se šálem se dají dělat přímo zázraky,když nebudeš mít závoj, klidně můžeš mít i kapuci. S vlasy jsem takyřešila, mám je na krátko, nejdřív jsem chtěla pořád závoj, ale v reálu mě vůbec neseděl a ani já sama jsem se v tom necítila dobře. Takže budu mít úplně obyč účes, tak jak to nosím, jen se ráno nechám učesat u kadeřnice, která mě to přece jen upraví líp než bych zvládla já sama a do vlasů mě připne pár drobných kytiček na takových malých skřipcích , které jsem si koupila v salonu, je to sice jednoduché, ale jak se říká v jednoduchosti je krása, tak to nebudu nijak komplikovat. Co šaty máš vybráno????
Profilova fotka
Hele vubec nemam saty vybrany nic. Ja jsem ted v Mozambiku... a to se proste neda. domu prijedu koncem cervence a hned obejdu nejake salony a musim videt, co mi sedi a co ne. Potrebuju byt samozrejme nejkrasnejsi na svete toho 18.10.... vsak vis. Co Ty? Urcite budes nadherna s kytickama ve vlasech. Ja mam dlouhe a asi je navlnim a neco vymyslim. Zavoj jsem si v zivote do vlasu nedavala... tak ale treba to muze vypadat hezky. Take nevim korunku ano ci ne... proste ja vubec nevim. Kde se budete brat?
Profilova fotka
a take jsem nikdy netusila, ze se budu vdavat v rijnu...pripadalo mi nejlepsi v lete... ale proste jsme to nechteli uz odkladat a take zari bylo misto hostiny plne, kapela take, knez nemohl... je to docela fuska
Já jsem z Valach, tak budeme mít svatbu v mé rodné vísce, máme to v kostele, oddávat mě bude spolužák ze základky, takže tak. To že se vdáváš v říjnu jsi udělala moc dobře. Svatby v létě je sice krásná, ale to vedro, většina svatebních hostů upocená. na podzimu jsou krásné ty barvičky, spadané listí atd.... S dlouhými vlasy se dělají dělat zázraky, to ti závidím, já jsem nikdy nevydržela nechat si je narůst, nosím to na krátko a řídím se heslem ... čím kratší tím lepší.... V říjnu, už nebývá tolik svateb, takže i když domů dorazíš až v červenci, tak určitě nějaké krásné, které ti sednou stoprocentně objevíš. Ty jo Mozambik.....můžu se zeptat co tam děláš???? ;-)
Profilova fotka
Jito, to je super. Ja mam taky svatbu v kostele a oddava nas nas kamarad a take spoluzak ze zakladky... chodite na pripravy? kolikateho presne mate termin? V Moz jsem pres Lekare bez hranic jako lekarnice. Co delas Ty? Nikdy by me nenapadlo, ze budu chatovat na tehle strankach, ale ty svatebni zalezitosti se musi nekde ventilovat a sdilet... tak jsem moc rada. Jedete potom nekam na svatebni cestu? Ja si beru Anglicana a nemame vubec nic jisteho, ale mozna tim je to romantictejsi, ze nemame kde bydlet a tak a presto se chceme moc vzit. Co Vy?
Profilova fotka
chara... jestli ma tvuj nastavajici nejake zazemi v Cotswolds v Anglii, tak jedte tam, tam je tak nadherne, romanticka krajina, vesnicky, louky.... tam se ti bude libit... a to muzete i bez predchoziho zarizovani... pres satky doufam, ze nebudu muset mit nic, jsem horkokrevna a kdyz mi pocasi jenom trochu popreje, tak to snad zvladnu.... ale asi to budu resit zalohou v podobe nejake tylove saly nebo tak neco... pujdeme jeste zenichovi pujcovat vesticku a kravatu do salonu Adina, tak zkusim tamtez i ten kabatek.... :o)
Jééé to je náhoda, já jsem moc stálo o to aby mě oddával ten můj kamarád, když jsem se dozvěděla, že bude kněz, hned jsem si u něj domlouvala svatbu, to jsem ještě tehdy byla sama a trápila se otázkou, zda někdy najdu toho pravého...nebo jestli mě vůbec bude někdo chtít :-)). No a za nějaký čas, se jeden takový človíček, který přirostl mému srdci objevil. Když jsme se rozhodli, že se vezmeme, hned jsem si na kamaráda vzpomněla a volala mu, byl nadšený a já taktéž. Moc se mě líbí ten nápad, když tě oddá někdo s kým se dobře znáš, přijde mě to takové víc osobní. Přípravu máme za sebou, vzali jsme to docela hopem, někdo tu vzpomínal, že ho čeká až 10 sezení, no my to zvládli za 5. Termín máme 11. října v 11 hodin. Máš pravdu, že svatební záležitosti se musí ventilovat, já je nějak nemám s kým ventilovat, tak proto chodím sem. Ono se těžko probírají takové věci s kamarádkami, které jsou rozvedené, které vzpomínají na manželství ve zlém nebo které se dívají na svatbu jako přežitek a něco co se v dnešní době nenosí. Ty musíš, být fakt dobrodružné a odvážné povahy vydat se do takové země. Učinit takové rozhodnutí, už beru jako poslání, které není dané každému člověku. Upřimně Tě obdivuji, já bych se tam třeba vydala , ale jen tak na chvilku....14 dní a pak honem domů.Jak dlouho už tam jsi???? Já mám vystudovanou oděvní školu, ale pracuji zcela mino svůj obor. S tou svatební cestou váháme, někam se vydáme, ale kam to bude nevíme a rozhodneme se i až poslední chvilku. Co vy pojedete někam, nebo když se vrátíš domů , budete si užívat volna tady s rodinou a se známými. Svatby s angličanem... už jen to mě zní romanticky:-) . Už víte kde budete žít? S bydlením, má dnes hodně lidí problémy, zvláště při drahotě bytů a všeho vůbec. My budeme bydlet u mých rodičů, pomalu si tu opravujeme a chystáme své vlastní patro, Budeme mít jen dva pokojíky, ale pro začátek to bohatě stačí, nepotřebuje mít luxusní vilu, je mnohem víc důležitějších věcí......
Profilova fotka
Ty jo, holky, já vám závidím! Taky bych chtěla, aby nás oddával kamarád. Ale bohužel, žádný kamarád není ani knězem (musel by to být evangelík, protože mi jsme nevěřící a katolíci nikoho, kdo není v jejich církvi, neoddávají), ani zastupitelem - resp. jeden jo, ale v městské části, kde není žádné pěkné místo pro svatbu a v jiné městské části on už oddávat nemůže... chara: Ten Mozambik musí být super. Je to fajn, že se najdou lidi, co takhle někam jedou... Taky bych ještě chtěla někam jet, ale asi to bude až po svatbě... A možná taky až ve čtyřiceti, když už budu mít velké děti, kdo ví... Jinak si z toho nic nedělej, že nic nemáš, my jsme na tom dost podobně - já jsem teď státnicovala, teď mám kupu práce a na konci června jedu do Ameriky, takže taky nevím, kdy to všechno zařídíme, ale snad se to podaří... Musíme prostě spoléhat na to, že v říjnu už moc svateb není... Jinak máme stejné datum svatby :-).
Profilova fotka
holky, rijen proste bude nejlepsi. Ale pripada mi, ze se lidi zblaznili, protoze fotografka, kterou mam doporucenou na svatbu uz dnes ma skoro vsechny rijnove terminy obsazene. Tak doufam, ze me neda kosem. Ja mam uz svatebni cestu za sebou. Byli jsme ted v kvetnu na jednom ostrove v jezere Malawi. Uplne nadherne. Manzel2be pracuje v Nahornim Karabachu (Armenie), tak to asi vypada, ze tam budu zena v domacnosti. Docela se tesim, ze budu mit cas se naucit varit, ja to totiz vubec neumim. Jito - vy uz mate pripravy za sebou???? tak to je hodne dobre. Ja to budu resit az v srpnu...Jakou hudbu na svatbu do kostela? Ja spoleham na kamarady, snad kytarova mse. Luxus je nahouby, staci jen dve mistnosti = moc souhlasim. Prave jsem zjistila, ze jak nemame, kde fixne bydlet, tak ani nevim, jaky chceme dary, jestli vubec nejaky... :-) Rebelie - rozhodne Afriku nech ve sve agende, je to uzasnej kontinent, hodne utrapenej, ale taky radostnej. cabalkova - Cotswolds neznam. Nastavajici je z Londyna. Svatbu mame ve Vychodnich Cechach. Fakt nebudes mit nic pres saty?
Profilova fotka
chara: kamarádi, kteří budou hrát při mši - to je výborný! Lepší než nějaká objednaná hudba, i když by byla kvalitnější... To, že k těm kamarádům máte vztah a oni hrají opravdu pro vás, to je - aspoň podle mě - důležitější... Mě bude při obřadu hrát ségra na klavír, možná ještě jedna kamarádka na flétnu a možná budou zpívat i děti z oddílu... Jo a taky nebudu mít nic přes šaty... Ale šaty budou s rukávama - viz album - ty bleděmodro-béžové,ale jinak barevné...
Hudbu ještě nemám domluvenou, ale počítám s tím, že to budou kytary a flétna. Mě se nakonec podařilo prosadit, že nebudeme mít fotografa, dost lidí má v digitály, tak toho využijeme a od všech si potom fotky postahujeme a ty které se nám budou líbit si v konečné fázi necháme udělat a nalepíme do alba. Kameramana profesionála máme v rodině v rodině, jen doufám, že nebude odjetý zrovna někde na natáčení ve světě. Kdyby bylo na mě tak mě stačí bohatě jen fotky, ale tady v tom je rodina neúprosná. chara: líbí se mě jak mě říkáš Jiťo, tím mě připomínáš jednu moji super kámošku, která je teď na opačném konci zeměkoule :-) . Nad těmi dary jsem nijak moc nepřemýšlela, ale asi nejspíš peníze, že by jsme si je potom přidali k těm, co máme na svatební cestu. Nemá cenu abych dostala nějaký porcelán nebo nádobí do kuchyně když to stejně nemám kde dát. Působíš na mě jako hodně scestovalý a světa znalý člověk, nemáš nějaký tip na svatební cestu?? rebelie: dívala jsem se na ty šaty, jsou neobvyklé, ale ten nápad se mě moc líbí. Kde budete mít obřad,vyšel vám jak jsi psala ten letohrádek v Břevnovském klášteře????
Profilova fotka
jity: Já jsem taky pro fotky! Budeme mít jednu začínající profesionálku a kamaráda, co moc pěkně fotí... A tatínek je kameraman, tak se bojím, že se neudrží, ale já bych se spokojila s fotkama... Moje šaty - jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne, ale snad to bude fajn. Zatím se ten nápad všem líbí. Ten letohrádek nevyšel - ale ještě to zkouším... Panu převorovi se to moc nezamlouvá, že by to prá byl precedens - asi se bojí, že by se mu tam pak pořád chtěl někdo vdávat... fakt nevím, ale doufám, že ho ještě přesvědčíme, protože já bych to moc chtěla mít právě tam...
Profilova fotka
Rebelie: Brevnovsky klaster miluju - hlavne na podzim, se spadanym listim. Je tam moc pokojna atmosfera. Bydlela jsem na VS na Vetrniku - tak jsem tam vzdycky chodila kolem a taky na mse. Fotky od lidi kolem z digitalu jsou dobra volba - ale asi zvolit jednoho alfa fotografa, ktery je proveren. Ja ani nastavajici nechcem zadne video... my jsme oba hrozne stydlivy nebo co. Jito: svatebni cesta? Jak jsem psala, my jsme meli svatebni cestu uz ted - v Malawi. Zalezi, co mate radi - jestli spis more, teplo, exotika... ja bych Ti hrozne moc doporucila Cape Town, pokud bych mohla vybrat jedno misto. Je tam vsechno - hlavne Mys Dobre Nadeje - a te je potreba vzdy moc moc. My asi po svatbe budeme dva dny ve Vidni, tu mam moc rada - kaficko, strudl, muzea, kino. Ale dovedu si predstavit moc dobre svatebni cestu nekde v Asii - Malaysie - nekde tam. Nebo nekam do hor. Take Portugalsko je jeste pro stredoevropana neobjevene... Myslim, ze by Vas to nezklamalo. Co zatim vitezi?
Profilova fotka
chara: Já na digitály lidí kolem nespoléhám, chci pěkné, kvalitní fotky, kde mi je vidět do obličeje atd., takže my budeme mít dva fotografy a naopak asi zbytku řeknu, ať si užívají obřad a nefotí... Jinak k tomu klášteru - já bydlím kousek od něj, moje rodina tu žije už léta, vdávala se mi tam i babička, měli tam pohřeb všichni z naší rodiny, jenže převor mi tam tu svatbu nechce dovolit (samozřejmě jí nechci v kostele, to je jasné, nejsem pokřtěná, ale právě proto jsem myslela na pavilon Vojtěška)... Moc si přeju, aby si ještě nechal říct a dovolil to... Svatbení cesta - mě Asie nijak moc neláká... Kdybych na to fakt měla prachy, jedu do Jižní Ameriky a jinak bych ráda do Španělska... Ale bezprostředně po svatbě se asi spokojím s pěkným penzionem třeba v Jizerských horách... ale já jsem magor, jela bych klidně pod širák...
Profilova fotka
Ahoj holky, koukam ze vas je tady na rijen docela hodne ;) To me potesilo, my mame termin posledni vikend v zari, a priznam se ze mam trosku obavy z pocasi, aby jeste bylo hezky, abysme mohli byt venku a tak... Jsem si rikala ze jenom blazni jako my si zvoli takovyhle hranicni termin a ono ne... ;-) snad vam nebude vadit, ze se k vam sem vetru :-) S pripravama to mame trosku specificke, zijeme ve Francii a brat se budem na morave, takze v kvetnu jsme podnikli dvoutydenni vylet, behem ktereho jsme na morave zaridili vse od satu, pres oblek, prstynky, kytky, hudbu...no proste temer vse, protoze tam pojedem az tak tyden pred svatbou... zbyvaji doresit "malickosti", jako vyzdoba oznameni apod.. ale to muzu nastesti vymyslet i odsud ;)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?