Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Ahoj kočky, jak se máte? Jani prostírání zatím nedorazilo, asi zítra. A co penízky, máš je už na účtě? Já už jsem včera udělala velikonoční výzdobu :-N
knedlus si to manžel třeba neuvědomil, vždyť jste jenom půl roku po svatbě :-D
Profilova fotka
Renčo - na manžu se nezlob! Není důležitý, že dneska řekl přítelkyně, ale to, jak se k tobě chová! A chová se moc hezky a to je důůůležitý! Holky, to jaro - to je nádhera, že? Já jsem tak nadšená! A do kina jedeme zítra, o víkendu bych to nezvládla - samá oslava, měla jsem toho dost! Zítra budu celý den doma, tak navečer vyrazíme. A ve středu nám přijdou malovat, v pátek naši přijedou uklidit a už to tady budeme mít komplet! Já se tak těším!!!
Profilova fotka
Jindulko - dneska jsme byli nakoupit v globusu, mají tam taky zboží z tchiba, ale to prostírání tam měli jenom modré. Tak ještě, že už ho máš koupený od Jaňulky ;-) Teda, velikonoční výzdobu? To jsi šikulka. :-)
Profilova fotka
Ahoj Hani :-) Tak oslavovací víkend máš úspěšně za sebou :-) U vás je jaro? Tady dneska půl dne propršelo ]-( A ten film, jak na něj chcete jít je český ne? Já jsem právě viděla nějakou ukázku a vypadalo to dobře :-)
Profilova fotka
Holky, vy mě s tím tchibem pořád tak lákáte, že do něj zítra juknu, až půjdeme do Cinestaru na ten film. Renčo - Ženy v pokušení, reklamují to na Nově. Určo sis toho všimla. A pršelo tady navečer taky, ale jinak bylo teplo, sníh slízá, tak je to krásný!!!! Jo a mně mamka zasadila macešky a petrklíče do takových 3 kakáčů od nejmenšího po největší, vypadá to nááádherně, dám si to před barák a tím jarní výzdoba končí.
Profilova fotka
Hani - u vás je ještě sníh? Tady už žádný není :-)
Profilova fotka
Renčo - my bydlíme v 560 mnm, takže tady dycky máme hafo sněhu a zimněji, takže i pak to dýl taje. Ale už fakt hoooodně ustoupil.
Profilova fotka
Aha, tak to já nevím, kolik my jsme tady mnm :-N Tak já už jdu do hajan, dobrou kočičky :-)
Profilova fotka
Renčo - dneska jdeš nějak dlouho! :-D Jo, můj manža zítra bude vstávat v 5 hodin, to jsem na něj zvědavá! Renčo - dobrou a sladké sny!!! x-)
Ahoj holky, dneska jsem první já :-D Hani do tchiba se zajdi podívat, já jsem tam dřív taky nechodila, ale kolegyně mě nakazila a teď jsem pravidelný návštěvník :-) Hezké pondělí přeju x-) Venku už je fakt jaro, to je krása x-)
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Jů, Jindulka je první :-D Já jsem se zasekla na soutěži nejpes Blesku, chtěla jsem hlasovat, ale nějak mi to nejde ]-( Budu to muset doma proštudovat. Jindul - tak do kolika to zítra vidíš?
Článek se načítá
vidím to tak po té čtvrté. V půl páté mi jede autobus a zítra nebudu mít auto, tak abych to stihla. Co?
Profilova fotka
Jindul - mě jede autobus v 16:15, tak půjdu teda asi chviličku před čtvrtou ;-)
Profilova fotka
Tak jsem vyslala mamku vyzvednout ty náušnice, tak tam včera byla. Prodavačka jí řekla, že si to ulomila sama, že to není jejich chyba. Ale že to milostivě opravili zadarmo. A taky dostala přednášku, že si je má sundavat, žádný vlhko, nesmí přijít do kontaktu s make-upem, lakem na vlasy, pafémem.... Ještě k tomu připíchli lísteček, na co všechno se nevztahuje reklamace, takže vlastně vůbec na nic. ]-( Mamina se jí snažila oponovat, že má doma asi desatery náušnice se stejným zapínáním, a i když je to jenom bižu, tak že se jí ještě nestalo, že by jí to někdy upadlo, tak že si to asi sama těžko udělala. Prodavačka ještě prý měla nějaký řeči, tak popadla náušnice a šla pryč :-D
knedlus tak hlavně že je máš, ale ty kecy si mohla odpustit teda..
holky já bych měla takový nápad, ale pokud se vám to nebude líbit, tak se vůbec nic neděje!!!! Neuděláme si uzavřenou diskuzi na koníkovi? Mně tady trošku vadí, že si nás tady každý může číst, bych často chtěla napsat i něco víc, ale.. :-N
Profilova fotka
Ahoj holky! Tady je po ránu veselo! Já tak ráno po zazvonění budíku ležím a říkám si co dnes budu dělat, mám plno vyřizování jdu pro občanku a pas, pro řidičák, na trhání zubu apod. Chci si zrušit účet u české spořitelny, už mě to s něma nebaví ty poplatky. Platím 228kč za měsíc + ještě nějaké položky. to je za rok 2736kč a za deset let.... možná to vypadá blbě, že to takhle počítám, ale už jsem tam 8 let.... No a vzpomněla jsem si, že se sbírají body za platbu kartou. Já jich tam měla! Objednala jsem si předplatné časopisu na rok, kdyby mě to nebylo blbý objednala bych si Betynku.... no ale vybrala jsem Joy, neznám ho asi nic moc ale body jsem musela využít. A zbytek jsem věnovala na výzkum rakoviny prsu.
Profilova fotka
to jde i uzavřené? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) no mimochodem, měla jsem IP poštu. Chválila jsi sušičku, můžu se tě zeptat...... fogy se máte ten film, jsem zvědavá co budeš říkat. Do tchiba se určitě podívej, já se dívala ve čtvrtek a žluté prostírání měli :-N ale fialové jsem neviděla
abe mně ty poplatky u banky taky drtí, fakt mě to štve. ale trošku se bojím přejít k mbank. Možná až budu na mateřské a budu mít čas si o tom všechno zjistit a bude každá koruna dobrá.. no na MK to jde i uzavřené, že tam budou moci jenom ti, co chodí sem..
Profilova fotka
holky dnes tu budu až večer, případně zítra. Mějte se papa
Profilova fotka
abe - ať tě to trhání moc nebolí ;-) Ty jo, s tou sušičkou je to dobrý.
Profilova fotka
Jindulko - já bych klidně byla pro uzavřenou diskusi na koníkovi :-) Pročítala jsem si tam pár témat, ale teď už jsou uzavřený, tak mám smůlu ]-( :-D
Profilova fotka
hoj holky, hlásím se po víkendu: užili jsme si s manžou hezký víkend v Praze...divadlo, výstavy, prochajdy...super. Jo a napsala jsem si poznámky k vaší víkendové debatě: Abe: ředkvičky můžeš klidně naset - když bude zima, tak jen polezou pomaleji, ale teď už to bude OK, taky se na ně chystám:-) Doporučuju záhon přikrýt bílou netkanou textilií. Luceka: žampiony jsem loni pěstovala taky - úroda byla veliká, stačí se jen držet návodu - je to jednoduchý jako facka :-D účty - taky nás s manžou nebavily poplatky - tak máme společné e-konto u raiffeisen bank, něco přes rok a jsme moc spokojení. vedení účtu, 2 platební karty + výběry z nich a příchozí platby jsou zdarma, odchozí 3 Kč + měsíčně připíšou bonus 20 Kč. Jediná podmínka: měsíčně musí na účet přijít 25.000 Kč, což nám dohromady dá =-) Jindři, Renčo - zítra ve tři budu stepovat v Kačabě...tak říkáte, že to ve 4 rozpustíme? Jindři - hele včera mi švagrovka poslala pár těhu hadříků, takže kalhoty budu moct zatím nosit po ní. Tak se nezlob, ale ty od Tebe potřebovat nebudu...ale ráda bych zkusila sukni, tu bych užila, pokud jí obléknu...jaký má střih? Jo aještě se chci zeptat....asi bych si koupila elasťáky...nevím, jestli rovnou těhu, nebo nějaké nižší, se širokým pasem...nemáš nějakou zkušenost? Eventuelně kam v Plzni skočit si něco vyzkoušet?
Profilova fotka
Ahoj kristy :-) Zítra v Kačabě si můžeš i sednout, nemusíš tam stepovat :-D Já už tam budu určitě taky. A asi bych to fakt viděla do těch 4. Je to sice chvilička, ale vždyď se neuvidíme naposledy ne? :-) Ono s těma našima spojema je to takový na prd, když všechny dojíždíme.
Profilova fotka
Ahoj kočuldy, zdravím vás po víkendu :-) Jindři: prostírání teda asi dorazí dnes..... Vidíš, a já myslela, jak už si ho můžeš prostřít o víkendu....... Na účet jsem zatím nekoukala. Jinak, já jsem pro uzavřenou diskuzi. Taky mi není úplně příjemný, že si to každej může číst :-. :-| Taky jsem u ČS a taky chci od ní odejít, ale rozhoduju se mezi Raiffkou a LB BW (tady totiž jeden účet už mám). Taky už jsem si vybírala body od ČS a objednala jsem si asi před rokem odžmolkovač. Musím se teď mrknout, jestli už bych si zase nemohla něco objednat, když už tam ještě pořád jsem. Hlásím, že už mám taky udělanou velikonoční výzdobu :-) Mám toho ale nějak málo, tak musím ještě něco nakoupit......to se zase manža pomine ;-) :-D
Ahoj Jani, to prostírání vůbe nevadí, mám už to všechno připravené, tak až dneska přijde, tak ho jenom dám na stůl a bude :-) Tak to je fajn, že souhlasíte s uzavřenou diskuzí, ještě počkáme co ostatní holky ;-)
Profilova fotka
Jindul - teď jsem si představila, jak by to u nás vypadalo, kdybych dala na stůl žluté prostírání :-D Mohla bych ho práb ob den :-D Ahoj Janičko :-) Taky manža miluje výzdoby?
můj mažel móóóc miluje výzdoby :-D
knedlus my máme i bílé prostírání :-) Když máme něco cákacího, tak ho Honzímu raději dám pryč :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?