Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Pokud dobře počítám, tak jsem od poslední MS 7 týdnů + 5 dnů...takže 8. týden :-)
Profilova fotka
Kristy: že by falešná březost, teda těhotenství ? ;-) :-D Těhotná určitě jsi a že nemáš žádný příznaky - to buď jedině ráda ;-) Ty brďo, osmej tejden - to to letí! :-D Holky, já taky ještě nemám změněný jména na bankovních účtech, já mám totiž v plánu je oba zrušit, ale pořád ještě nejsem rozhodnutá, u jaký banky si zřídím novej účet. Pořád přemejšlím o tý M-Bank. Abe, ty u ní jsi, viď!? A to se nikam nechodí a udělá všechno přes internet? I Sipo? Renčo, a to bereš prášky na podporu těhu nebo si léčíš ten tvůj děložní čípek???? =-)
Profilova fotka
holky, jubilejní stránka :-)
Profilova fotka
kristy - ty brďo, to fakt letí jako blázen :-) Jani - jo, prášky na podporu těhu :-) Já jsem tak týden před ms začala špinit, tak mi dala doktorka tyhle léky :-) A ta cytolka mi vyšla klasicky na dvojku a sestřička říkala, že se nic neděje, akorát mě paní doktorka bude chtít vidět za půl roku znova ;-) Doufám, že tam teda půjdu dřív :-D
Profilova fotka
Holky upaluju k mudrovi..myslete na mě (nás) :-)
Profilova fotka
Kristy: držíme palce, zítra poreferuj!
Profilova fotka
ahoj holky! kristy - držím palečky!!!! tfuj tfuj tfuj Myslím na tebe!!! Jdu vás dočíst
Profilova fotka
Kristy - držím palce ;-)
Profilova fotka
Ahoj Hani :-) Jak je?
Profilova fotka
Ahoj Hani - ty než dojdeš, tak já už jdu skoro domů :-D
Profilova fotka
Tak holky, papa.
Profilova fotka
Holky tak jsem zpátky a je to tam :-D :-D :-D Teda ale napínal mě hrozně...na UTZ koukal, mračil se, hrozně dlouho nic neříkal... ...hledal, jestli tam nejsou dvě :-D že se mu něco zdálo... no nic srdíčko jsem viděla, žloutkový váček taky a housenku též. Podle UTZ jsem prý 8+3, ale podle MS 7+5 Tak nevím, jsem zmatená...přeci vím,kdy menstruuju. :-) Jak to máš ty, foggy???
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a měří 14, 7 mm
Profilova fotka
Jé, Kristy, ty už jsi nazpátek? Tak to byla rychlovka! ;-) Je to tam - suprrrr! x-) No a máš fotku? Tenhle víkend to řeknete vašim? Oni to ti doktoři pak berou podle velikosti plodu, ne? .....a je jim jedno, kdy byla naposledy MS...... Ale to ti řeknou holky, přecejenom nemám zkušenosti. No a ptala si se ho na něco co smíš a co ne?
Profilova fotka
Kristy: To už je kus! :-D :-D Tak ho koukej trochu vykrmit! :-D
Profilova fotka
Jannis, doktor byl f poho...jen se mě ptal, jestli mám nějaký obtíže. Tak jsem mu řekla, že mám leda tak o číslo větší prsa :-) jo a řekla jsem mu jen, že jím femibion a železo, když jsem ještě v lednu dávala krev. a jestli můžu plavat na běžky...tak že na sebe mám dávat pozor, ale že těhu není nemoc. A jen, že nemám zatím moc slavit, až popříští kontrole - za měsíc.
Profilova fotka
takže je dobrý první 3 měsíce se vystříhat alkoholu, co!?
Ahoj holky, kristy teda to už je chlapák x-) x-) x-) Moc gratuluji!! Dávej na sebe pozor a ať si těhotenství co nejvíc užiješ x-) Holky já měla dneska tolik práce. ,,Naložila,, jsem 5 kamiónů dlaždic :-D Tak jsem se sem dostala až teď. Jsem dneska v práci až do 5 a pak jedu domů za marodem. A už nebudu nic tvořit. Knedlus sto pro půjdeš k doktorce dřív :-) fooginko jak ti je? A co ten tvůj výlet do Prahy, myslíš že ho budeš moc uskutečnit?
Profilova fotka
Ahoj Jindříííí :-) Páni, ty seš ale Rambo ;-) :-D To víš, že jo, už jenom odpočívej a starej se o maroda ;-)
leni no jo jubilejní stránka x-)
Profilova fotka
Holky, přišel manža, tak už se nemůžu vykecávat...zítra čau
kristy pa ;-)
Profilova fotka
No, na sraz bych strašně moooooc ráda dorazila, ale nemůžu vám nic slíbit. Uvidím prostě až příští týden v pátek. Ale myslím, že to snad půjde. kristy - paráda!!!! MOOOOOC gratuluju! To je krásná zprávička!!! A s tou velikostí - proto jsou 2 termíny porodu - jeden je podle mrchy a druhý je podle UTZ. Náš čmelda byl třeba na prvním UTZ velikej, vůbec mi to podle mrchy nesedělo. A v 10tt a ve 12tt mi to pak posouvali, že je menší. Holky, máme vymalovanou koupelnu. Nejdřív se to matlalo penetrací, pak 2 nátěry bílé a nakonec včera takovou hnědo-béžovou. Krása!
Profilova fotka
Jančo - myslím, že to doktor nemyslel tak, aby se Kristy vyhnula alkoholu, ale že kritické jsou první 3 měsíce. Tak aby se předčasně neradovala...
Profilova fotka
Kristy, mooooooooc gratuluju!! Je to paráda ;-)
Profilova fotka
Kristy, gratuluju, je to úžasná zpráva x-) My si miminko moc přejeme, ale mám veliké problémy s ledvinama, proto teď běhám po doktorech a snaží se mi trochu zlepšit stav, abych mohla otěhotnět a hlavně abych zvládla donosit mimíska. Je to pro mě teď hodně náročný, práce a ještě velká únava z téhle hnusné nemoci, ale doufám, že brzy dostaneme zelenou a zadaří se...bohužel, v tomhle musím polouchat doktory, protože tu je velké riziko, že mi selžou ledviny a to si v tomto věku rozhodně neplánuju ]-( Omlouvám se, že to sem píšu, ale chodím sem ráda a aspoň to můžu někomu vykecat. :-x
Profilova fotka
Lucíku, vůbec se neomlouvej.. tady kecám všechny a o všem!! O důležitých i nedůležitých věcech :-) marodit s ledvinama není sranda, na to dávej pozor a poslouchej doktory.. Každopádně ti mooooc držím pěstičky, aby jsi byla zdravá a miminko se vám podařilo x-)
Profilova fotka
Lenni, dík, moc si to přejeme, ale chce to čas...musíme to nějak zvládnout
Profilova fotka
Lucíku, zvládnete.. chce to věřit ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko kočuldy :-) Kristy - jů, tak vidíš, že to dobře dopadlo. A už teda věříš, že jsi těhule? :-) A co manža, měl určitě radost viď? A co divadlo? :-) Jindři - dneska nic nenakládej a buď tu s náma :-) Hani - jů, koupelna je hotová :-) Doufám, že se moc nepřepínáš a odpočíváš ;-) Luci - doktoři ti určitě brzy pomůžou a pak hurá na mimi ;-) Jani, Leni - ahojky :-) Holky, já měla včera zase spací nemoc. Klasika jako předevčírem - Knedlík, sprcha, postel a v půl 9 nevím o světě. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?