Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
ahojky :-) teda koukám, že nemoci vás stíhají :-S to můžu být ráda, že bydlím na vesnici, tady to nemám kde chytit :-N jdu se pochlubit, byli jsme v So tady u nás na zábavě - hašičskej bál, naši hlídali Tomáška, tak jsme se vykecali, zatancovali, v tombole jsme vyhráli vínko, to se bude hodit na svařák :-D dorazili jsme domů kolem 2h ráno, já měla jen 3 vaječnáky, když ještě v noci kojím, ale Míra ji měl pořádnou :-D :-D :-D a Tomáš chrněl až do 6h a pak ještě spal do 8h, tak jsem se aspoň trochu prospala :-) no půjčte mi nějako inspiraci na vánoce, vůbec nevím, co za dárky kupovat :-N a dneska už se vrhnu na těsta, něco zadělam a pak budu péct, abych to měla z krku :-) holky nemocný brzo se uzdravte ;-)
Profilova fotka
bodlinko, to je super, že jste byli na plese!! A že jste si to tak pěkně užili! My jdeme v pátek na ples, se těším už měsíc a teď se bojím, abych byla vůbec schopna vstát z postele :-( tak péct já asi ještě nebudu, stejně budu dělat jen vanilkový rohlíčky :-D Pro koho potřebuješ inspiraci na dárky? Já ti klidně písnu, co mám v plánu nakoupit nebo nakoupeno. Jsem si udělala tabulku v excelu a tam mám všechny, komu něco dávám a píšu si tam nápady a tak, ale sem se mi všechno psát nechce, tak napiš pro koho potřebuješ inspiraci a já ti písnu, co mi napadne :-) ;-)
Kačí, já naštěstí moc dárků řešit nemusím, příbuzenstvo tu nemám skoro žádný, ale i tak nevím co pro mýho tátu, bráchu a jeho manželku, synovce (v srpnu mu byl rok) a moji tetu se strejdou :-N třeba by pro toho synovce mohli poradit holky s dítkama, jaký hračky se nejvíc osvědčili ;-)
Profilova fotka
bodli :-D takže píšu nápady, co dám nebo jsem někdy dala já: táta - zimní čepici a šálu, tričko, předplatné časopisu Křížovky/Sudoku nebo v Levné knize nakoupit spoustu křížovek a sudoku, k tomu ještě nějakou pěknou propisku, jinak u táty je osvědčené i jídlo (utopence, sýry, kafe, víno, lázeňské oplatky...), věci na holení, nic originálního, ale můj táta nějak dárky neprožívá brácha+žena - my se vždycky ptáme, kupujeme něco do domácnosti, jestli jim něco chybí, loni společenskou hru, letos ještě nic nemám, a jestli si neřeknou, dostanou každej termoprádlo na běžky :-D teta+strejda - hm to nevim, my jim nic nedáváme... asi bych udělala nějaký dárkový koš nebo udělějte něco s fotkou vašeho malýho, to se určitě bude líbit (kalendář, polštářek, hrníčky...) osvědčený dárky, jsou kosmetický balíčky, dárkové koše s jídlem (nejlépe trvanlivým), knihy
Profilova fotka
tak mě napadá, že vy byste asi opravdu mohli udělat nějaké dárečky s fotkou malého (pop. i vás dvou), to by se líbilo i pyšnému děděčkovi :-D
Profilova fotka
jo ještě pro tátu - pyžamo, a jestli je pivař samochladící půllitr (jsem nedávno házela odkaz) nebo otvírák, co počítá piva :-D
Profilova fotka
jako já jsem hrozná, ale já Vánoce miluju a dárky hrozně moc ráda nakupuji!!! :-D hlavně tedy pro konkrétní lidičky ;-) tady ženský v práci jsou všechny naštvaný a uštvaný a nejraději by Vánoce zrušily, ale to je tím, že pro ně jsou Vánoce svátky úklidu a vaření :-| , jaký si to uděláš, takový to máš. My si doma samozřejmě taky víc poklidíme, ale Dan mi pomáhá, nemakáme do padnutí a tak... nepečeme 15 druhů cukroví....nebalíme dárky den před štědrým dnem, abych pak mohla nadávat, že to nestíhám... já miluji světýlka ve městě, vánoční výzdobu, trhy na náměsí s horkou medovinou, koledy, pohádky, ááách x-) :-D
Kačí, díky za tipy :-) samochladící půllitr nebo ten otvírák je super nápad :-D :-D :-D jestli máš někde po ruce odkaz můžeš mi ho hodit do IP, abych nemusela listovat stránky?? :-N :-) no já jsem už poslala náš seznam, co bychom chtěli my a taky jsem jim tam poslala, ať si napíšou svoje seznamy, abych nekupovala zbytečnosti :-N si pamatuju, můj ex byl takový, že rád dával dárky jako překvapení a sám je rád i dostával, že nevěděl co to bude...což by bylo fain, kdybych věděla, co by chtěl a on by věděl, co uvítám já, páč jednou jsem na vánoce od něj dostala dvě kuchařky a to mě teda fakt nenadchlo, zas tak ráda nevařím :-N no prej mi je koupil proto, že vařím furt to samý a neexperimentuju, tak abych měla inspiraci :-p jinak teda taky trávím vánoce jako ty, úklid normoš, peču jen co máme nejradši, dárky balím za včasu a taky ráda obcházím trhy na náměstí a tak ;-) x-) x-)
Profilova fotka
ahojky, vrátila sem se ze školy :-) kačce už sem to psala, kdyby ste některá potřebovala bižu, jako dárečky, dělám hodně náušek a všechno možné ostatní, tak kdyby ste chtěly, pošlu foto. Vánoce už se blíží, moc se na ně těším. Úklid je sice větší, než jindy, ale rozhodně nebudu dělat halo :-) A péct, to ještě nevím, jak to stihnu :-p
Kači, přejeme vše nejlepší k tvému svátku. Jdete někam s Danem posedět? ;-) Teda koukám, že předvánoční přípravy už jsou v plném proudu. :-) Tak já jsme se dneska musela zavřít s malou do koupelny, abych mohla aspoň vydrhnout vanu a dát do pořádku umyvadla. :-) Takže mi tam malá do všeho sahala, ale pořád lepší, než kdybych ji někde po bytě naháněla. Aleš teď bude 4 dny doma, tak se na to všechno vrhnu. :-) A dárky? Tý jo, máme akorát pro Lucinku a pro mamku a švagrovo malýho, ostatní budem kupovat před Vánoci, ale určitě se nebudem tlačit někde ve frontě. :-)
Profilova fotka
ahojky, antarres :-) moc děkuji za přáníčko x-) nikam s Daníkem nepůjdem, protože jsem pořád trcohu nachcípaná, a tak mi Daník něco připraví doma :-D uvidíme jak se chlapec vytáhne :-N :-D
Profilova fotka
jj, uklízet s malýma dětma musí být dost zábavné :-N , ale když bude doma muž, tak ti s úklidem pomůže ;-) Já potřebuji vymyslet dárek pro mojí kamarádku, jsem měla něco vybráno, jenže to byl dárek do bytu, do kterýho se měla stěhovat se svým přítelem a oni si dali pauzu a do bytu se bude stěhovat jen on... takže teď nevim, co jí dám... zkusím se dnes podívat do nějakého knihkupectví, jestli bych nevybrala nějakou pěknou knížku... já fakt nevim, mám pár drobných dárků, ale chybí mi ten hlavní...
Článek se načítá
Kačí vše nej k svátku :-) jestli můžu poradit, já kupovala mamině knížky pokračování Bílé masajky...ten první díl Bílá masajka-Corinne Hofmannová si mamina nemohla vynachváli, prý to přečetla jedním dechem za jednu noc :-D je to podle skutečného příběhu a nedavno přitahla i dvd, tak jsme na něj mrkli, taky se mi to líbilo, tak si od maminy tu knížku pučím...film byl prý dost stručnej :-N kukni na net, tam určo najdeš víc, o čem to je....jen otázka, jaký má kamarádka ráda žánr =-) :-N
Profilova fotka
taky přeji všechno nej nej x-) přišla sem ze školy a hurá zase do prác! :-(
Profilova fotka
ahojky, jen Vás chci pozdravit a nahlásit, že jsem stále 2v1 :-D měla jsem tolik plánů, co budu dělat, až budu doma na MD a všechno nestíhám musím ještě pořídit Vánoční dárky - koukám, že jste to tady taky řešily, tak třeba se inspiruju
Zdravím. Jestli máte někdo zájem, tak se ozvěte. :-) http://www.modrykonik.cz/bazar/show_e...
Profilova fotka
jééé, to je super Maruško - ale my asi až za rok :-D
Šála může být i pro dospělé.
Zdravím :-) zberuško :-D :-D hlavně, že je vše ok ;-) a kdy máš ten termín?? Maruš, hezké šáličky :-) ale já je doma pletu :-D ...jak jsem psala, Tomáš je svatej, vystačí si sám hrát celý den, tak se občas nudím, když je venku hnusně :-N už jsem mu jednu upletla (mám ji vyfocenou v albíčku ;-) )a pod stromeček mu dělám svetr :-) a už jste zdraví?? :-) jinak taky už jsem začala péct cukroví :-) dneska jsme byli v raichu a asi dlouho tam nepojedem kvůli té chřipce, tak jsem zas pořídila ve slevě Ariel a pro Tomáše ty čaje od Hipp, ty jsou tam fakt za super cenu x-) x-) a samo nějaký sladkosti a tak :-)
Profilova fotka
ahojky holčiny a dětičky :-) tak co, zapálily jste si včera svíčku? :-) už advent, vůbec nechápu, že to tak letí :-p naštěstí sme nakupovali dárky docela brzy, tak aspoň nemám strach, že nestihnu nakupovat. A pečení, to musí počkat, jako každý rok na poslední chvíli a jak je dobré :-D maruš: šáličky opravdu pěkné, pletení mi nejde, tak obdivuju každého, kdo to umí.
ahojky :-) ha24, jj na advent jsem nezapomněla, tradičně jsem vyráběla věnec x-) Kačí, tak tátovi jsem nakonec koupila masážní autopotah ;-) a dneska u nás sněží x-) venku už je dost sněhu x-) x-) se fakt nebojím, že budem mít vánoce na blátě :-D :-D ...loni taky napadnul a vydržel až do března :-N
Profilova fotka
čauky holky :) musím vám hned zkraje říct, že se mi něchce nic dělááát, já mám hroznej KOPR a nejraději bych šla spát :-N :-D :-D včera jsem byla u Ha24 podívat se na nějakou bižu, co vyrábí, že koupím nějaké náušničky holkám v práci a nebo kamarádkám k Vánocům a nechala jsem tam pět stovek :-N :-D fakt má moc krásný výrobky, nejhorší je, že nevim, jestli si většinu těch šperků nenechám :-N no dnes mám na sobě náhrdelník /řetízek s korálky/ (ten jsem tedy opravdu původně koupila sobě) a všichni mi ho hrozně chválí (kdyby věděli, že mě státl pár korun, on vypadá, že je aspoň za 300,-) ;-) I Danovi se to moc líbilo a už vybral jedny náušnice, že ty teda nesmím nikomu dát, že je budu nosit :-D (pro Ha24 ty jak mají korálek v tom stříbrném). fakt jsem nadšená. A ještě kdybyste viděly jaký má nádherný kočky (jako žívá zvířata), úplně výstavní kusy! x-)
Profilova fotka
jsem zkukla vaše albíčka s dětičkama, takže: slunko má poslední fotky leden 2009 :-D , takže čekám, že po Vánocích bude náprava :-D (poslední fota jsou z Vánoc :-) ) tarantulka taky tedy moc nerefreshuje, ale zaujalo mě pár posledních foto, takový jako umělecký, moc hezký!! To jsi fotila přímo ty? Ten poslední obličejíček je úplně nádherný, nebo ty nožičky x-) bodlinka - malej je pořád strašně vysmátej, fakt kránej kluk, a na těch posledních 2 fotkách je opravdu moc roztomilý x-) úplně k sežrání silver - malá roste jak z vody, co? Mi přijde nějaká hrozně veliká! A já vím, že to asi nerada slyšíš, ale oči jsou celej táta :-D se prostě nezapře :-D jo a ten béžový kabátek je úplně nejlepší, ten by se mi líbil, kdyby byl o 16891105 čísel větší :-N antarres, ta má pochvalu, se holka činí a už má v galerii listopad ;-) ale nejlepší, je že vaše malá vypadá starší, aspoň na 4 roky :-N a jak tam má fotku s dudlíkem, tak tě to úplně zarazí - 4 letý dítě a dudlík? Než si uvědomim, že je o dost mladší :-N :-D a pak se mi líbí fotka s tou modrou čapkou, úplná ženská x-)
Profilova fotka
Ahoj holčiny, Tak hlásím,že naše Kristýnka má dnes 5 měsíců a váží 7 kg.Během zítřka hodím nové foto na koníka.Bodli,docela vám závidím ten sníh.Ne že by jsme ho v Plzni potřebovali metr,ale troška by neškodila,už k vůli dětem a vánoční atmosféře.Takhle mi to moc ani jako advent nepřijde.Dárečky mám skoro všechny nakoupené,tak mi zbívá udělat generální uklid a nazdobení v bytě asi udělám o víkendu.Vyšlu Jendu s Týnkou na procházku a budu mít volné pole působnosti :-) .Ha24 to jsem netušila,že jsi takhle moc šikovná :-D ,máš nějaké fotečky tvé práce?
Profilova fotka
fifistr, máš taky album na koníkovi? Tak to se musím zítra podívat :-D Já bych sníh v Plzni brala, ale až tak za 14 dní, on stejně vydrží jen chvíli, mně stačí, že vydrží přes vánoční svátky ;-) Což mi připomíná Bodli, kde že to bydlíte, že bysme přijeli si zasáňkovat :-N :-D
Profilova fotka
ha24, ještě mě napadlo, bys mohla třeba tu bižu prodávat přes net (třeba přes mimibazar nebo aukro nebo fler) ;-) já tedy vlastně nevim, jaký jsou podmínky prodeje, ale to by sis zjistila, já to znám jen ze strany kupujícího...
Profilova fotka
fifistr, teď jsem mrkla na koníka do vašeho alba a uvědomila jsem si, že jsem vaše fotky už viděla, jen jsem si to nevědomila (poznala jsem to podle tatínka), tak se těším na nové fotečky cácorky x-)
Profilova fotka
nevědomila=neuvědomila
Kačí, děkujem za pochvalu...Tomáš se takhle směje pořád :-D :-D :-D fifistr, jo ten sníh mám ráda :-) na vánoce je tu vždycky x-) ha24, ta bižu by mě docela zajímala... :-) když si ji Kačka tak chválí ;-) prodávání na aukru neni nic složitýho, musíš tam bejt akorát zaregistrovaná a už můžeš prodávat, za každý vystavení si berou poplatky cca 0,50kč a za prodej procento z vydražený částky...můžeš dávat i cenu kup teď (nedraží se) to je o něco dražší, jednou za měsíc ti pošlou na mail, kolik máš zaplatit jim na účet...já tam prodávám o stro šest ;-) :-) :-)
Profilova fotka
vy ste se rozjely! to než to přečtu, tak asi usnu sem přišla ze školy :-( kačka: úplně se tady červenám :-) já sem taky už koukala, jestli bych to někam nedala, třeba na to aukro, pořád se odhodlávám, ale když to tak hezky chválíš, tak se asi odhodlám :-) holčiny napište mi mail do soukromky, já Vám pošlu nějaký fotečky :-) až budu mít chvíli, pokusím se dneska, ale mám hodně učení. :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?