Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
kačka: doufám, že sem ti nezahltila mail :-D
Profilova fotka
jo a tohle chciii http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP...
Profilova fotka
zajímavé :-)
Profilova fotka
to já bych chtěla ještě nějakou kočičku, ale bohužel už bych ji neměla kam dát :-(
Profilova fotka
jéé já chci taky kočičku, kamarád nám nabízel krásné bílé kotě s modrýma očima, jen ocásek má mourovatej, krásný, úplně roztomilý koťátko (říkají mu Tonda :-D ) a Danča ho nechce, že by nám doma s Ájinkou dělali neplechu... ach jo |-|
ha24: tak to je asi nejlepší se domluvit přímo s rodiči malé, co třeba ještě nemají a tak....praktická je odsávačka hlenů - to budou určitě potřebovat. :-) Stojí kolem 300.
Profilova fotka
maruška: děkuji za tip, kouknu na to :-) no právě, už máme kocourka a kočičku, ty máme doma, na zahradu k nám chodí další kočička, chodila sem už jako kotě a teď sem chodí se svým kotětem, takže to asi neprojde, ale s těmi zvířátka je ten život veselejší :-)
Profilova fotka
a zapomněla sem na sestři kocourka, který u nás občas přespává, takže jich je tu opravdu dost :-p :-D
Profilova fotka
dneska je nějaký klid :-D
Profilova fotka
no jo, ticho před bouří :-D
Taky jsem si říkala. :-)
ahojky :-) tak my byli včera na 6.m. prohlídce a malej má 68cm a 6800g :-D :-D Ha24, tu odsávačku doporučuji, nemůžu si jí vynachválit ;-) jinak co mám v živé paměti, co jsem dostala, tak to byli chrastítka, za ty jsem byla ráda, žádný jsem neměla a ošacení vždy ve větších velikostech, některá ještě čekají ve skříni ;-) teda holky, já bych kočku domů nechtěla :-N už proto že máme pejska :-D :-D :-D no ale kočky jsou zákeřný a přenašeči různých nemocí :-p jako malá jsem je zbožňovala, furt hladila, ale teď už je vůbec nemusím :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
nekdo se mi tu ptal na ten teplomer.. je to http://www.lekarna.cz/teplomer-digita...
Profilova fotka
a dneska sme a ajou byli poprve u zubare.. sama si tam sedela na kresla.. a pak sme se spolecne povozili nahoru a dolu a pustili si vodu a koukli do zrcatka a do svetylka a zapsali si ten jeji jeden zub.. dostala obrazek a sli sme :-) jo taky sme se vyfotili s pani zubarkou a na kresle :-) na pamatku .. a o nemocech radeji nemluvte ja jsem presvedcena ze ta ryma co mame ted (pruhledan nic strasnyho ale taky mame ty kapky jako silver protoze se nam to nejak po 14ti dnech vratilo) bez teplot a podobnejch veci jen s hlaskem jako rakosnicek.. je ta nejhorsi nemoc co kdy budeme mit.. ja se cpu cesnekem a cibuli horem dolem a stale kojim cca 3x za den a 1x v noci takze si tak rikam ze aja musi byt zdrava jako ripa i kdyby nechtela.. sem optimista a tak to u nas urcite nebude horsi .-) max az bude vetsi a bude mi umet rict kde ji co boli .-) zatim nejlim umi slovo mnam mnam a ham ham a pak bac a tata kdyz nekdo odmyka a ostatni tak jak se ji to hodi :-)
Profilova fotka
bodlilinko, já jako kočkomil musím reagovat :-N, kočka je velmi čistotné zvíře a když se o ní dobře staráš (odčervení, očkování, antparazitní obojek či mast), tak žádné nemoci nepřitáhne. A zákeřná taky neni, aspoň žádná naše kočka neni. Sice na mě někdy číhá za rohem a pak mi skočí na nohy, ale to je hra (loví mě), ne zákeřnost. Kočka je úžasnej, milej, hebkej, vrndavej a věrnej kamarád! ;-) :-D
Profilova fotka
Jinka všechny vás zdravím!
ahojky :-) Kačí, já to myslela obecně, že jsou přenašečí více než psi ;-) vy se třeba o kočičky takhle staráte, ale někdo jiný třeba ne :-N no rozhodně si myslím, že jsou zákeřnější a dělají naschváli víc než psí :-N ale to taky o výchově :-) ale když k někomu přijdu, kdo má čistotnou hebkou krásnou kočičku, tak se s ní taky mazlím...moc se mi líbí jak předou ;-) :-D teda včera bylo u nás tak krásně a dneska hnus :-S
Profilova fotka
ahojky :-) my máme kočičky jen doma, vykastrované a houdŇoučké, ale pořád mě vystrkují z gauče a tak, ale opravdu sou daleko přítulnější, než všichni povídají, sou hrané, normálně nosí aport jako psi :-D ale sou své, když chtějí, celý den o nich nikdo neví a mě to vyhovuje ;-) na tu odsávačku jsem koukala, asi ji koupím, ale nevím, jestl jí nemají doma, budu to muset nějak nenápadně zjistit :-)
katerinakorbelova: Ahojky. Tak jsem přidala fotky z října, listopad ještě nemám připravený proi přidání. :-D :-D :-D
Ahoj holky. Tak doufám, že jste si užily prodloužený víkend. ;-) :-D x-) My už zase marodíme, malé ndes navečer vyskočila teplota, byla i mrzuťoučká. Já nevim, netaháme jí nikam mezi lidi, jen chodíme ven tady u nás. To počasí je pro nemoci jako stvořený. V noci opět budu chytat moč, tentokrát do zkumavky i do pytlíku a ráno pojedu k doktorce. Tak nám držte palce, jen doufám, že nebudeme mít zase 40ky. :-N :-N :-N
Profilova fotka
ahojky :-) Tak co Maruško, jak je malé? U nás taky řádí nemoci, pořád někdo chrchlá a smrká a tak :-( dneska krásně svítí sluníčko :-) aspoň tady u nás
ha24: Tak snad to bude nějak OK, v moči ani v krvi nivc nemáme, ještě čekáme na podrobnější testy z moče. tepolta dneska byla jen ráno, máme převrácené spinkání, takže teď jsme ji ani nestihli nakrmit kaší, Alešovi usnula při fénování vlásků na rameni. :-)
ahojky :-) to jsou krásné dny, co? 8-) 8-) včera jsme byli venku a musela jsem Tomášovi sundat obě deky, jak bylo teplo :-D no ale jen co zalezlo slunce, tak jsem je rychle vracela, to se dost ochladilo :-N a předevčírem teda počasí nic moc, to nás chytla na prochajdě 5x přeháňka 8-( :-D Maruš, tak snad malá brzo bude zdravá, když testy jsou ok ;-) to zrovna byla kámoška s malou 8měs holčičkou v nemocnici, že měla 4dny horečky, byla nemocná, brala ATB a navázala se jí na to ta šestá dětská nemoc, ale teď už jsou doma a v pořádku :-) a její 4-letý syn měl v tu samou dobu streptokokovou angínu :-p chudák, jednou ji někde chytil a teď na to trpí :-( my se zatím držíme, od porodu Tomáš neměl ani rýmu x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zas po dlouhé době hlásím. Nějak nestíhám PC ani zapnout :-D U nás nic nového, jen že je s Deniskem pěkná prdča, všechno opakuje :-D Ha, tak už si koupila pro mrňouska nějaký dáreček? Zberuško, neporodila si nám už, že ses dlouho neozvala? ;-) Bodli, to je super, že malej je tak zdravej. To mně přijde, že náš malej chytne snad všechno.
Profilova fotka
ahojky, no ještě sem si nic nekoupila, sem hrozná ostuda, pojedeme za nimi až v lednu, oni bydlí docela daleko, takže si to plánujeme hodně dopředu :-)
Profilova fotka
čauky ;-) ha24, jdu ti psát ;-)
Profilova fotka
kačka: dobře :-)číhám :-D
Profilova fotka
už :-D
Profilova fotka
Ostatním přeji také krásný den :-D Já jsem se dnes probudila s hroznou rýmou, bolením v krku a bolestí hlavy :-| fakt nvim, že se mi to musí pořád vracet. Tak jsem se nadopovala vitamínama a je mi trochu líp, ale bude to hnus, mi zase propukne v plné síle rýma... A to zrovna tento týden mám tolik věcí na zařizování a spoustu akcí, takže nemůžu být nemocná... Tak aspoň, že ty vaše dětičky už jsou na tom líp!
Profilova fotka
já mám taky pořád rýmu, mě se to střídá, ne že bych to měla najednou, ale všechno pěkně postupně, abych si to užila :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?