Menu Forum

Nevěsty v Plzni 2007

(Zamčená)
8. únor 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 316 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 316 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky emoticon

teda koukám, že nemoci vás stíhají emoticon to můžu být ráda, že bydlím na vesnici, tady to nemám kde chytit emoticon

jdu se pochlubit, byli jsme v So tady u nás na zábavě - hašičskej bál, naši hlídali Tomáška, tak jsme se vykecali, zatancovali, v tombole jsme vyhráli vínko, to se bude hodit na svařák emoticon dorazili jsme domů kolem 2h ráno, já měla jen 3 vaječnáky, když ještě v noci kojím, ale Míra ji měl pořádnou emoticon emoticon emoticon a Tomáš chrněl až do 6h a pak ještě spal do 8h, tak jsem se aspoň trochu prospala emoticon

no půjčte mi nějako inspiraci na vánoce, vůbec nevím, co za dárky kupovat emoticon a dneska už se vrhnu na těsta, něco zadělam a pak budu péct, abych to měla z krku emoticon

holky nemocný brzo se uzdravte emoticon
23. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
katerinakorbelova (33 r.)
2
Registrovala se 18. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1527 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na plzeňské radnici, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
2
Registrovala se 18. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1527 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Plzeň.
 bodlinko, to je super, že jste byli na plese!! A že jste si to tak pěkně užili! My jdeme v pátek na ples, se těším už měsíc a teď se bojím, abych byla vůbec schopna vstát z postele emoticon
tak péct já asi ještě nebudu, stejně budu dělat jen vanilkový rohlíčky emoticon
Pro koho potřebuješ inspiraci na dárky? Já ti klidně písnu, co mám v plánu nakoupit nebo nakoupeno. Jsem si udělala tabulku v excelu a tam mám všechny, komu něco dávám a píšu si tam nápady a tak, ale sem se mi všechno psát nechce, tak napiš pro koho potřebuješ inspiraci a já ti písnu, co mi napadne emoticon emoticon
23. lis 2009 ve 12:09  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Kačí, já naštěstí moc dárků řešit nemusím, příbuzenstvo tu nemám skoro žádný, ale i tak nevím co pro mýho tátu, bráchu a jeho manželku, synovce (v srpnu mu byl rok) a moji tetu se strejdou emoticon

třeba by pro toho synovce mohli poradit holky s dítkama, jaký hračky se nejvíc osvědčili emoticon
23. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 bodli emoticon
takže píšu nápady, co dám nebo jsem někdy dala já:
táta - zimní čepici a šálu, tričko, předplatné časopisu Křížovky/Sudoku nebo v Levné knize nakoupit spoustu křížovek a sudoku, k tomu ještě nějakou pěknou propisku, jinak u táty je osvědčené i jídlo (utopence, sýry, kafe, víno, lázeňské oplatky...), věci na holení, nic originálního, ale můj táta nějak dárky neprožívá
brácha+žena - my se vždycky ptáme, kupujeme něco do domácnosti, jestli jim něco chybí, loni společenskou hru, letos ještě nic nemám, a jestli si neřeknou, dostanou každej termoprádlo na běžky emoticon
teta+strejda - hm to nevim, my jim nic nedáváme... asi bych udělala nějaký dárkový koš nebo udělějte něco s fotkou vašeho malýho, to se určitě bude líbit (kalendář, polštářek, hrníčky...)

osvědčený dárky, jsou kosmetický balíčky, dárkové koše s jídlem (nejlépe trvanlivým), knihy
23. lis 2009 ve 13:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 tak mě napadá, že vy byste asi opravdu mohli udělat nějaké dárečky s fotkou malého (pop. i vás dvou), to by se líbilo i pyšnému děděčkovi emoticon
23. lis 2009 ve 13:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 jo ještě pro tátu - pyžamo, a jestli je pivař samochladící půllitr (jsem nedávno házela odkaz) nebo otvírák, co počítá piva emoticon
23. lis 2009 ve 13:37  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 jako já jsem hrozná, ale já Vánoce miluju a dárky hrozně moc ráda nakupuji!!! emoticon
hlavně tedy pro konkrétní lidičky emoticon
tady ženský v práci jsou všechny naštvaný a uštvaný a nejraději by Vánoce zrušily, ale to je tím, že pro ně jsou Vánoce svátky úklidu a vaření emoticon , jaký si to uděláš, takový to máš. My si doma samozřejmě taky víc poklidíme, ale Dan mi pomáhá, nemakáme do padnutí a tak... nepečeme 15 druhů cukroví....nebalíme dárky den před štědrým dnem, abych pak mohla nadávat, že to nestíhám...
já miluji světýlka ve městě, vánoční výzdobu, trhy na náměsí s horkou medovinou, koledy, pohádky, ááách emoticon emoticon
23. lis 2009 ve 13:49  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Kačí, díky za tipy emoticon samochladící půllitr nebo ten otvírák je super nápad emoticon emoticon emoticon jestli máš někde po ruce odkaz můžeš mi ho hodit do IP, abych nemusela listovat stránky?? emoticon emoticon

no já jsem už poslala náš seznam, co bychom chtěli my a taky jsem jim tam poslala, ať si napíšou svoje seznamy, abych nekupovala zbytečnosti emoticon
si pamatuju, můj ex byl takový, že rád dával dárky jako překvapení a sám je rád i dostával, že nevěděl co to bude...což by bylo fain, kdybych věděla, co by chtěl a on by věděl, co uvítám já, páč jednou jsem na vánoce od něj dostala dvě kuchařky a to mě teda fakt nenadchlo, zas tak ráda nevařím emoticon no prej mi je koupil proto, že vařím furt to samý a neexperimentuju, tak abych měla inspiraci emoticon

jinak teda taky trávím vánoce jako ty, úklid normoš, peču jen co máme nejradši, dárky balím za včasu a taky ráda obcházím trhy na náměstí a tak emoticon emoticon emoticon
23. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 812 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 11. srpna 2007
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 812 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
    V Plzni, Region Plzeň
 ahojky, vrátila sem se ze školy emoticon
kačce už sem to psala, kdyby ste některá potřebovala bižu, jako dárečky, dělám hodně náušek a všechno možné ostatní, tak kdyby ste chtěly, pošlu foto.
Vánoce už se blíží, moc se na ně těším.
Úklid je sice větší, než jindy, ale rozhodně nebudu dělat halo emoticon A péct, to ještě nevím, jak to stihnu emoticon
23. lis 2009 ve 14:43  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
Registrovala se 8. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1734 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
antarres
Registrovala se 8. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1734 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Plzeň.
 Kači, přejeme vše nejlepší k tvému svátku. Jdete někam s Danem posedět? emoticon

Teda koukám, že předvánoční přípravy už jsou v plném proudu. emoticon Tak já jsme se dneska musela zavřít s malou do koupelny, abych mohla aspoň vydrhnout vanu a dát do pořádku umyvadla. emoticon Takže mi tam malá do všeho sahala, ale pořád lepší, než kdybych ji někde po bytě naháněla.
Aleš teď bude 4 dny doma, tak se na to všechno vrhnu. emoticon

A dárky? Tý jo, máme akorát pro Lucinku a pro mamku a švagrovo malýho, ostatní budem kupovat před Vánoci, ale určitě se nebudem tlačit někde ve frontě. emoticon
25. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 ahojky, antarres emoticon moc děkuji za přáníčko emoticon
nikam s Daníkem nepůjdem, protože jsem pořád trcohu nachcípaná, a tak mi Daník něco připraví doma emoticon uvidíme jak se chlapec vytáhne emoticon emoticon
25. lis 2009 v 09:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 jj, uklízet s malýma dětma musí být dost zábavné emoticon , ale když bude doma muž, tak ti s úklidem pomůže emoticon

Já potřebuji vymyslet dárek pro mojí kamarádku, jsem měla něco vybráno, jenže to byl dárek do bytu, do kterýho se měla stěhovat se svým přítelem a oni si dali pauzu a do bytu se bude stěhovat jen on... takže teď nevim, co jí dám... zkusím se dnes podívat do nějakého knihkupectví, jestli bych nevybrala nějakou pěknou knížku... já fakt nevim, mám pár drobných dárků, ale chybí mi ten hlavní...
25. lis 2009 v 10:00  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Kačí vše nej k svátku emoticon
jestli můžu poradit, já kupovala mamině knížky pokračování Bílé masajky...ten první díl Bílá masajka-Corinne Hofmannová si mamina nemohla vynachváli, prý to přečetla jedním dechem za jednu noc emoticon je to podle skutečného příběhu a nedavno přitahla i dvd, tak jsme na něj mrkli, taky se mi to líbilo, tak si od maminy tu knížku pučím...film byl prý dost stručnej emoticon kukni na net, tam určo najdeš víc, o čem to je....jen otázka, jaký má kamarádka ráda žánr emoticon emoticon
25. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
 taky přeji všechno nej nej emoticon
přišla sem ze školy a hurá zase do prác! emoticon
25. lis 2009 ve 13:42  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
Registrovala se 23. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 343 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. srpna 2007
    V restauraci Na Statku v Mirošově, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
Registrovala se 23. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 343 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 ahojky, jen Vás chci pozdravit a nahlásit, že jsem stále 2v1 emoticon
měla jsem tolik plánů, co budu dělat, až budu doma na MD a všechno nestíhám
musím ještě pořídit Vánoční dárky - koukám, že jste to tady taky řešily, tak třeba se inspiruju
27. lis 2009 v 11:45  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Zdravím.
Jestli máte někdo zájem, tak se ozvěte. emoticon
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=445070
27. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
 jééé, to je super Maruško - ale my asi až za rok emoticon
27. lis 2009 ve 12:40  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Šála může být i pro dospělé.
27. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím emoticon

zberuško emoticon emoticon hlavně, že je vše ok emoticon a kdy máš ten termín??

Maruš, hezké šáličky emoticon ale já je doma pletu emoticon ...jak jsem psala, Tomáš je svatej, vystačí si sám hrát celý den, tak se občas nudím, když je venku hnusně emoticon už jsem mu jednu upletla (mám ji vyfocenou v albíčku emoticon )a pod stromeček mu dělám svetr emoticon
a už jste zdraví?? emoticon

jinak taky už jsem začala péct cukroví emoticon dneska jsme byli v raichu a asi dlouho tam nepojedem kvůli té chřipce, tak jsem zas pořídila ve slevě Ariel a pro Tomáše ty čaje od Hipp, ty jsou tam fakt za super cenu emoticon emoticon a samo nějaký sladkosti a tak emoticon
27. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
 ahojky holčiny a dětičky emoticon
tak co, zapálily jste si včera svíčku? emoticon už advent, vůbec nechápu, že to tak letí emoticon naštěstí sme nakupovali dárky docela brzy, tak aspoň nemám strach, že nestihnu nakupovat.
A pečení, to musí počkat, jako každý rok na poslední chvíli a jak je dobré emoticon
maruš: šáličky opravdu pěkné, pletení mi nejde, tak obdivuju každého, kdo to umí.
30. lis 2009 ve 13:49  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky emoticon

ha24, jj na advent jsem nezapomněla, tradičně jsem vyráběla věnec emoticon

Kačí, tak tátovi jsem nakonec koupila masážní autopotah emoticon

a dneska u nás sněží emoticon venku už je dost sněhu emoticon emoticon se fakt nebojím, že budem mít vánoce na blátě emoticon emoticon ...loni taky napadnul a vydržel až do března emoticon
1. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 čauky holky emoticon
musím vám hned zkraje říct, že se mi něchce nic dělááát, já mám hroznej KOPR a nejraději bych šla spát emoticon emoticon

emoticon
včera jsem byla u Ha24 podívat se na nějakou bižu, co vyrábí, že koupím nějaké náušničky holkám v práci a nebo kamarádkám k Vánocům a nechala jsem tam pět stovek emoticon emoticon fakt má moc krásný výrobky, nejhorší je, že nevim, jestli si většinu těch šperků nenechám emoticon
no dnes mám na sobě náhrdelník /řetízek s korálky/ (ten jsem tedy opravdu původně koupila sobě) a všichni mi ho hrozně chválí (kdyby věděli, že mě státl pár korun, on vypadá, že je aspoň za 300,-) emoticon I Danovi se to moc líbilo a už vybral jedny náušnice, že ty teda nesmím nikomu dát, že je budu nosit emoticon (pro Ha24 ty jak mají korálek v tom stříbrném). fakt jsem nadšená. A ještě kdybyste viděly jaký má nádherný kočky (jako žívá zvířata), úplně výstavní kusy! emoticon
2. pro 2009 v 09:35  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 jsem zkukla vaše albíčka s dětičkama, takže:
slunko má poslední fotky leden 2009 emoticon , takže čekám, že po Vánocích bude náprava emoticon (poslední fota jsou z Vánoc emoticon )
tarantulka taky tedy moc nerefreshuje, ale zaujalo mě pár posledních foto, takový jako umělecký, moc hezký!! To jsi fotila přímo ty? Ten poslední obličejíček je úplně nádherný, nebo ty nožičky emoticon
bodlinka - malej je pořád strašně vysmátej, fakt kránej kluk, a na těch posledních 2 fotkách je opravdu moc roztomilý emoticon úplně k sežrání
silver - malá roste jak z vody, co? Mi přijde nějaká hrozně veliká! A já vím, že to asi nerada slyšíš, ale oči jsou celej táta emoticon se prostě nezapře emoticon jo a ten béžový kabátek je úplně nejlepší, ten by se mi líbil, kdyby byl o 16891105 čísel větší emoticon
antarres, ta má pochvalu, se holka činí a už má v galerii listopad emoticon ale nejlepší, je že vaše malá vypadá starší, aspoň na 4 roky emoticon a jak tam má fotku s dudlíkem, tak tě to úplně zarazí - 4 letý dítě a dudlík? Než si uvědomim, že je o dost mladší emoticon emoticon a pak se mi líbí fotka s tou modrou čapkou, úplná ženská emoticon
2. pro 2009 v 09:44  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fifistr (38 r.)
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    V kapli zámku Nebílovy, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
fifistr (38 r.)
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    V kapli zámku Nebílovy, Region Plzeň
 Ahoj holčiny,
Tak hlásím,že naše Kristýnka má dnes 5 měsíců a váží 7 kg.Během zítřka hodím nové foto na koníka.Bodli,docela vám závidím ten sníh.Ne že by jsme ho v Plzni potřebovali metr,ale troška by neškodila,už k vůli dětem a vánoční atmosféře.Takhle mi to moc ani jako advent nepřijde.Dárečky mám skoro všechny nakoupené,tak mi zbívá udělat generální uklid a nazdobení v bytě asi udělám o víkendu.Vyšlu Jendu s Týnkou na procházku a budu mít volné pole působnosti emoticon .Ha24 to jsem netušila,že jsi takhle moc šikovná emoticon ,máš nějaké fotečky tvé práce?
2. pro 2009 v 09:52  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 fifistr, máš taky album na koníkovi? Tak to se musím zítra podívat emoticon
Já bych sníh v Plzni brala, ale až tak za 14 dní, on stejně vydrží jen chvíli, mně stačí, že vydrží přes vánoční svátky emoticon Což mi připomíná Bodli, kde že to bydlíte, že bysme přijeli si zasáňkovat emoticon emoticon
2. pro 2009 v 09:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 ha24, ještě mě napadlo, bys mohla třeba tu bižu prodávat přes net (třeba přes mimibazar nebo aukro nebo fler) emoticon já tedy vlastně nevim, jaký jsou podmínky prodeje, ale to by sis zjistila, já to znám jen ze strany kupujícího...
2. pro 2009 v 10:05  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 fifistr, teď jsem mrkla na koníka do vašeho alba a uvědomila jsem si, že jsem vaše fotky už viděla, jen jsem si to nevědomila (poznala jsem to podle tatínka), tak se těším na nové fotečky cácorky emoticon
2. pro 2009 v 10:14  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 nevědomila=neuvědomila
2. pro 2009 v 10:15  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Kačí, děkujem za pochvalu...Tomáš se takhle směje pořád emoticon emoticon emoticon

fifistr, jo ten sníh mám ráda emoticon na vánoce je tu vždycky emoticon

ha24, ta bižu by mě docela zajímala... emoticon když si ji Kačka tak chválí emoticon

prodávání na aukru neni nic složitýho, musíš tam bejt akorát zaregistrovaná a už můžeš prodávat, za každý vystavení si berou poplatky cca 0,50kč a za prodej procento z vydražený částky...můžeš dávat i cenu kup teď (nedraží se) to je o něco dražší, jednou za měsíc ti pošlou na mail, kolik máš zaplatit jim na účet...já tam prodávám o stro šest emoticon emoticon emoticon
2. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
 vy ste se rozjely! to než to přečtu, tak asi usnu sem přišla ze školy emoticon
kačka: úplně se tady červenám emoticon já sem taky už koukala, jestli bych to někam nedala, třeba na to aukro, pořád se odhodlávám, ale když to tak hezky chválíš, tak se asi odhodlám emoticon
holčiny napište mi mail do soukromky, já Vám pošlu nějaký fotečky emoticon až budu mít chvíli, pokusím se dneska, ale mám hodně učení. emoticon
2. pro 2009 ve 12:54  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.