Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
ahojky :-) moc nechápu proč ti mazali foto, ale tak nevadí, víme zatím holky jak vypadáte :-D já pojedu odpoledne do školy, tak snad to tam přežiju, sme si doma předávali chřipku tak dlouho až se mi z toho vyklubalo něco horšího, takže ted chodím jen na to co musím :-|
ha24: Tak ať jsi brzy fit. Stejně budete mít určitě další srazík, tak ať jsi jako rybička. :-D
Ahoj ženský, za Anežku moc děkuju za přání...a za mě se musím omluvit, že jsem tu dlouho nebyla, mám totiž rozbitej počítač, takže jsem bez internetu....ted jsem vlítla na net přes manžílkovo služebáka...takže se ani nebudu moc rozepisovat.. studujícím držím palečky, a maminkám a těhulkám přeju at prckové nezlobí..a hlavně at jsou zdraví! Bodlilinko, teda, to koukám, doufám že dorazíš na nějaký další srazík, abys nám mohla povědět víc...takový změny a taková stručnost!!!:-) přeju hodně štěstí v novém životě!:-) papa
antarres: jak jako budeTE mít srazík...tebe a tu tvojí holčičku bychom už taky rády viděly!!!:-)
silver: No, připadalo by to v úvahu tak max. na hodinu. Protože cesta do Plzně a domů zabere 40 minut a malá vydrží být OK max. hodinku a půl.No a v půl 6 už jí musím přebalit, nakrmit a v 6 jde spinkat. No, máme prostě pořád spací rytmus, tak s náma není jednoduchý. Jo a teď ve středu jdeme na naušnice(už mam z toho hrůzu od minulýho týdne) a ve čtvrtek na očkování. :-D No a taky jsem Vás zvala, kdybyste někdo chtěla, bylo by to dobrý zajet k nám. Ale taky by to bylo tak na tu hodinu čistýho času... :-D
Takže nevím, protože srazíky máte vždycky nejdřív v půl 5 a to tam nejste všechny, je to na nás dost pozdě a dřív zase nemůžou ostatní. :-N A zatím stejně žádný srazík neplánujete, tak se nám to do srazu asi zase změní... Jdu ještě uklízet, tak se zatím mějte.
Profilova fotka
teda Marucko ja cumim jak to mate nalinkovany.. to my se cca v 7 koupem (ale nekdy v pul 7 a nekdy az v pul 8my podle toho jak je opiskana nebo jak ma hlad) a spat se jde tak kolem 8me proste vykoupat napapat a chrnet.. (pak jdu drazit :-) vecer kojim z obou a nekdy i dvakrat protoze si dela zasoby na noc a jedno nestaci a pak chrni tak do 5ti to se zacne mrcasit tak ji nasadim dudlik ona si prdne a zase usne :-) a pak tak v pul 7me (posledni domou) se vzbudi a nadlabne a ja ji prebalim (vetsinou kakame) a pak se chvilku posmuchlame a zase ji supnu do postylky ona si tam chvili povida s kolotocem a pak usne, ja se jdu nasnidat a zkouknout nakupovaci letaky na netu a precist noviny a tak kolem 8me ma vetsinou zase hlad aby dohnal atu noc a pak uz konci pravidelnost :-) dlabe me po 2az 3 hodinach jak si rekne.. a vzdycky je to nadlabnout pak si hraje a pak si tak na pul hodky dachne pred dalsim kojenim nekdy ani to ne.. a tak mezi 12-13 jdem ven a tam chrni tak hodku.. a zase kojeni-hrani-zdrimnuti.... a o vikendech je to vzdycky nejaky vylet - uz asi 3x sem byla si zahrat bowling tzn sbalila jsem malou a hura k mami tam vylozim malou a kocar, honem nakojim a tradaa na bowling a za max 2hodky sme zpatky a mala je jeste vetsinou s babi venku a tak se probere nadlabne a pak jedem treba jeste neco nakoupit a hura domu... jen tohle vetrinou je kolem ty 13hod... a kdyz nebyl bowling tak treba tenhle vikend sme byli na velkym nakupu v kauflandu - tzn nakup pak kojeni na parkovisti a pak jeste mrknou do jysku na zaclony :-) a min vykend sme takhle byli mrknou na novej rost do postele pro me protoze ten starej sem tim vecnym vstavanim uplne rozvrzala... tak to bylo taky kojeni na parkovisti.. jinak sem tu celej tejden uvazana jako pes tak me pak uz hrabe a peta jezdi ted hrozne pozde takze treba tenhle tyden malou skoro nevidel - jen rano..... jo a tenhle vikend sme jeste byli u tetky a sesli sme se tam uplne vsichni tzn sestrenka s dvojcatama (1r) a s tomikem (10l) segra s malou (4r) a brichem 27t, ja s malou 15t a moje mama a tetka a manzelove no obr seslost chybela jen druha sestrenka s holkama (3r a 1r) protoze byly marod. Jo zitra tedy v utery 10ho se chystam na cely den k mami tak kdyby slunko treba sla vencit tak se muzem potkat nebo s Marusko s teobu taky... kdyby si jela do plzne.. jinak 3m prohlidku mame za sebou a ockovani nam dali hned a meli sme 5750g (ted uz mame asi 6kg) a 66cm!!! hruza :-) a ted ve 4m se jde taky na nejaky ockovani tak ty nausnicky asi objednam potom.. jinak je mala straaasne ukecana.. nekdy si blaboli sama pro sebe treba hodinu :-) no v tomhle je po me jinak je celej tatka.. tak uz je to hrozne dlouhej clanek tak koncim :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Denisek je zase marůdek. Má opět kašel a rýmu :-| Se z toho už zbláznim, je to furt dokola, týden byl v poho, předtím měl rýmu a teď zas nanovo. Tak snad se brzy uzdraví. Tarantulko, šla bych s tebou na prochajdu moc ráda, ale teď budu radši aspoň do středy s malým doma, aby se mu to ještě nezhoršilo. Ale k mami určo jezdíš častěji, tak se ozvi a můžem ty naše prcky pak vyvenčit x-) Jste teda už kus ženský ;-) My na desetiměsíční vážili 8,6kg a měřili 76cm ;-) Denisek si už začal stoupat a snaží se o to všude, třeba o záchod a pak do něj čumákuje :-D nebo o koš a takový chuťovky :-D A nějaký srazík bysme teda už mohli začít plánovat, ono než se sejdem, tak si myslím, že bude moct přijít už i Maruška ;-)
tvojeslunko: Ať je Denisek brzy OK. Dneska tak strašně foukalo, že jsem měla strach, aby malá nebyla nemocná. Teď je to počasí děsný. tarantulka: No, nalinkovaný to moc nemáme. Třeba dneska si Lucinka usmyslela, že nebude spát v kočáru, takže pak spala od 17:15 do 20:15 a dokonce sama v postýlce. :-D Takže fakt se srazem nevím. Takový režim máme od tý doby, co jsme byly v nemocnici. :-D
Maruško, tak co, jaký byly naušničky??? my byly min. pátek..a hrůůůůůza. všude jinde prej maminky posílají někam pryč...třeba do lékárny nebo za roh...nebo minimálně za dveře....ale my byly u dr., která mě přinutila, abych Anežku u toho držela!!!!!! takže jsem viděla tu hrůůůzu (velká tlustá jehla) a byla u toho, když malá řičela..chudinka moje malá.... ale snad mi to odpustila, když jsme dorazily domů, tak už se na mě vesele smála...a ted je z ní velká parádnice. dala jsem fotky do albíčka, tak koukněte:-) jinak, ted jsme taky marůdkové, nakazil nás tatka, Aný má teplotku, tak se válíme přes den v posteli a nemůžem ven...a na plavčo..
silver: Tak naušnice OK, to víš, že Lucinka taky moooc plakala. My byli ve vedlejší místnosti bez dveří, takže jsme ten řev měli z provní ruky. Hned, jak byla doktorka hotová jsme k ní šli a už se na nás trochu smála. Krev jí tekla ještě trochu doma, když jsem s naušnicí zahýbala, ale teď už jsme OK. Má to kolem trošku zarudlé, ale myslím, že to bude v pohodě. Já z toho měla hrůzu týden dopředu, ale doktorku známe, tak mi předem řekla, jak to bude probíhat. Já bych teda malou držet nechtěla ani za nic a když už, tak bych určitě nekoukala, co jí dělají. To jsem se podívala dneska, když jí píchali vakcínu a ještě doma mi bylo šoufl. To víš, brečela hodně. No, ale už je to za náma. Konečně. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Olí a Maruško, tak to už jsou holky tuplem velký slečny s náušničkama :-) Jo a budete nechávat malým očkovat prevenar? My na něj půjdem za měsíc. My byli dneska u Dr., protože kašel furt hroznej a rýma obří, tak dostal chudínek můj malej antibiotika, tak hlavně aby mu to zabralo a byl zas zdravej. Takže ven nesmíme a za týden na kontrolu.
Článek se načítá
tvojeslunko: No, úplně se malá naušničkama změnila. :-) Je to slečna. :-D Tak hlavně, aby byl Denisem brzy Ok. :-) Už jsem plánovala návštěvu, ale kvůli naušnicím a dnešnímu očkování všechno odkládáme. Prevenar necháváme píchnout rovnou s hexou. Malá má dneska ubrečený den, unaví se, chce spinkat, půl hodiny jí uspávám a když zabere, tak za 20 min je vzhůru. No a měla teplůtku, ale pomohl Nurofen. Tak uvidíme, jaká bude noc, ale zítra by už měla být Ok. Naušnice jí píchali včera, tak to máme všechno hned najednou, možná jsme měli nechat větší odstup. x-) silver: Tak v nemocnici nám dávali na odkašlávání Mucosolvan, ale na kašel bych asi dávala ten Hedelix. No, uvidíš, aby malá něco nepřechodila. :-.
Holky, tak teď jsem nakřáplá já. ]-( Bolí mě v krku, teplotu nemám, ale stojí to za velký kulový! 8-( No, nepůjdem ani ven, malá se holt vyspí v postýlce. x-) Nechcem stonat. :-N
Tak přejeme všem hezký víkend, snad bude trochu slunečný. A co vy těhulky? :-D Ani nedáte vědět, jak se máte!!!!! ]-( ]-( ]-(
Tak se musím pochlubit. V pátek jsem dala Lucince 3 lžižky mrkvového příkrmu a dneska slupla zbytek skleničky. Jsem myslela, že mi ukousne ruku, co dělala. Nalžičku je zvyklá, protože jsme jí dávali Nutriton proti blinkání. Tak to máme o hodně jednodušší.:-D :-D :-D Tak mááááme veeeelikou radost. x-)
Profilova fotka
Ahoj kočky, kdepak se zas všechny touláte? :-D :-x Antarres, tak to je super, že malá vám pěkně papá mrkvičku, já tenkrát z toho taky měla hroznou radost, že Denisek otevírá pusinku jak ptáček :-D Malej už je lepší, ale pořád to v něm chrčí :-| Teď mám o zábavu postaráno, všude se staví a chodí kolem nábytku, tak jsem mu furt u pudele :-D To asi malou taky musíš furt hlídat, když se ti taky pořád sama stoupá viď ;-)
tvojelsunko. ona si stoupá, když jí třeba zvedám z přebalováku, sama si ještě nestopune. Jen, když jí postavíme třeba k sedačce, tak se drží a stojí "skoro"sama. Prostě ji pořád jistíme. Tak ať jste brzy fit. Můžete se naložit a dorazit k nám. :-) Já jsem nějaká přepadlá už od čtvrtka, mě pořád pobolívá v krku. Tak snad budu taky brzy OK. Ale to je tím počasím, jezdím s ní i v dešti. Prostě venku se jí dobře spinká. Zvlášť teď, když se pořádně nabaští. Dneska jsem jí dala odpoledne ke svačině ovocnou přesnídávku a zase by mi snědla ruce. Máme veeelikou radost, že papká.
Antarres: to jsou věci že si malá stoupá..kdy se vlastně začala přetáčet? a dělá náznaky na lezení? Tvojeslunko: Denísek lezení teda nakonec fakt přeskočil, což, plazení a pak rovnou chození:-)...to jste už museli zajistit pořádně nábytek vid?:-) Jinak, my jsme už týden nemocný, teploty, rýma a kašel:-( ..jsem měla trauma z toho jak malá řičela při píchání naušnic...a ted chudák řičí několikrát denně, když jí mučím odsávačkou.., chjo:-( Já jsem díky rýmě ztratila úplně čich a chut, už třetí den nevím co jím:-) jinak, já chtěla taky začít s mrkvičkou, jsem jí to chtěla dát k půlročním narozkám místo dortu.:-) ale místo toho jí dávám sirup na kašel.. dřív taky lžičku měla ráda (když jsem jí párkrát dala taky ten Nutriton), ale ted jí nemůže kvůli sirupu ani vidět...tak doufám že jí to neodradí od papání, až s tím začnem...
Profilova fotka
Antarres, taky mi bolelo v krku, ale pomohlo mi stříkadlo ;-) To víš, ono se stojení těm prckům líbí, mají větší přehled :-D Je to super, že malá krásně papká, to je pak fakt radost krmit viď x-) Silver, no malej fakt neleze, plazí se a stoupá si a sedá a chodí kolem toho nábytku. On po čtyřech sice pár "krůčků" udělá, ale pak zjistí, že plazení je rychlejší nebo si radši stoupne, tak mi na nějaký chození po čtyřech prdí :-D Chodí kolem sedačky hlavně, tak to je v poho, ale máme skleněný stůl, tak to mám strach. Než se naděju, tak třeba stojí v koupelně u pračky a jednu ruku má mezi dveřma, tak mám strach, aby si ji nepřiskřípnul. A tys s malou nebyla u Dr.? Já právě radši šla a dostali jsme ty antibiotika. My teda jsme ale bez teplot. Jo to malej taky řve, když mu odsávám a pere se se mnou, ale už mám na něj grif, že to zmáknem rychle. A co dáváš za sirup? Většinou to je všechno sladký, tak to malýmu chutná a ani ho nemusím nutit naštěstí.
Profilova fotka
Ahojky, tak už jsme zpátky z dovolené a já připravená na nějaký ten srazík. Co Vy na to? Já můžu z práce kolem 16 hodiny - teď to prý vypadá volněji, takže bych zvládla i vidět mimíse, když potom později už chodíte koupat a papat a spinkat a tak :-)
Profilova fotka
Tuším, že od Antarres padl dotaz, kam že to jedeme na dovolenou, když je tak dlouuuha :) Byli jsme na návštěvě u manželova bráchy v Austrálii. Cesta daleká a úmorná, tak jsme si na vzali měsíc, aby to aspoň stálo za to. A stálo! Jinak na raftech jsme taky byli - v Rakousku a Slovinsku - a můžu doporučit. Na Vltavě to asi moc o raftaření není, ale pokud jde o to být někde s partou, tak to taky může být fajn.
zberuska: Tak tě holka máme zpátky a hlvně v pořádku. Já jsem si říkala, že asi vycestujete někam hodně daleko. Určitě se vám tam líbilo. :-D silver: Lucinka si stoupne na nohy, když jí zvedám z přebalováku nebo z kočárku a taky jinak když si hraje a chceme ji zvednout, tak si stoupá. Když jí postavíme k sedačce, tak se drží nebo se opře a hraje si s hračkama, který jí tam dáme. Sama ještě ani neleze a ani asi nepoleze. Přetáčí se nám asi měsíc. Ale zase jen, když chce. :-D Jo a taky se vzteká,když je v kočáru a nechce tam být. Z původních 2 hodin spánku spí v kočárku max. 20 mi, pak hodinu a půl kouká a pak to zase na půl hodinky zalomí. Takže máme veselo. x-)
Profilova fotka
ahojky, sem taky pro srazík, ale mám školu do dlouho, tak by to chtělo trefit ten den, tak pište, pište :-) antarres : koukám, že tě malá hezky trénuje:) zberuska: vítám tě zpět doma :-)
antarres: Nic neslibuji, ale v podstatě můžem kdykoliv, jen nás čeká zase očkování 16.4.a to je malá pak pěkně mrzutá a brečí. :-(
tvojeslunko: Jen mám ohledně krmení nějak nejasno. Můžu jí dávat víc jak jednu skleničku? Ona by mi snědla ruce, jak otvírá pusu a když dojde sklenička, tak brečí, že už jí nekrmím. :-N
Profilova fotka
čauky, sraz - nemůžu příští týden, pak kdykoli. Tak co se sejít na apríla :-D 1.4. (středa) ;-)
Profilova fotka
nazdarek tak to nase mala zatim jen pase kone a obcas se otoci na bok pro hracku ale jinak je to na nejaky pohyb trochu lemra :-) no bude po mne :-) hlasim ze 1.4. muzem ... v patek tedy zitra jden na kycle tak budem zase celej den v plzni kdyby nas nekdo chtel videt a pristi tyden jdem na 4m ockovani a chci aby mi dodelal 3m prohlidku protoze jak malej minule dali ten vit K tak zacala jecet a nespolupracovat tak uz ji pak moc neprohlizel... Jo vyslidila sem ze nas novy detsky doktor je byvaly primar z domazlicke nemocnice tak to mame asi prej dobry :-) jo po tom ockovani asi pujdem jeste na nausticky ale asi to necham az nekdy v prubehu dubna... Marusko co se tyce krmeni muzu te dat cislo nebo skypa nebo maila na sestrenku ma s tim bohate zkusenosti a hlavne to bere opravdu poctive.. zadny cukry sul a pod.. zjistila ze v nekterych presnidavkach je dodanej cukr, sul a dokonce i bilej pepr tak na to pozor to deti min do roka nesmeji nemaj (na sul) pripraveny ledviny..!!! jo a zasadte si doma na zahradu dyni hm...ted sem zapomnela jak se jmenuje sakra.. zeptam se mami a napisu jeste .. neni s tim prace a prckove to milujou - polivka, i presnidavka cokoliv je to prirodne nasladly a v presnidavce to chutna jako merunky... mama uz mi loni nejaky vyrobila z jablek a z tyhle dyne... Takze jak rikam co se tyce prikrmu tak jestli chces aby se mala stravovala opravdu zdrave a dostala poradnej zaklad tak pisni nebo brnkni...
Profilova fotka
jo jeste marusko nase Julca kdyz byla prcek tak uz se ji pak v kocaru taky nelibilo tak ji segra vzdycky dala chvili na bricho a otevrela ji to okynko vzadu na boudicce (jestli mate - my jo specialne sem si na to dala pozor aby bylo :-) a mala cumakovala ven a byla spokojena :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím, že jsme konečně zdraví. Hurá ;-) Zberusko, vítáme tě zpátky. Ty jo, to musela být super dovča, se těšim na vyprávení :-D 1.4. mi klidně vyhovuje a já můžu v podstatě kdykoliv v týdnu. Antarres, no je fakt, že malá už je starší, je jí 7 měsíců viď, tak bych jí možná zkusila dát už tu větší skleničku, když jí tak chutná :-D Ale toť jen můj názor. Zkus se poradit s doktorkou. Já začínala s příkrmama od uk. 5. měsíce (krom kaše, tu jsem dávala od uk. 4. měsíce) a dávala jsem mu malou skleničku a to mu v těch pěti měsících stačilo. Tarantulko, vy ještě na větší pohyb máte času habakuk ;-) Náš malej se mi začal otáčet na bříško až v 5,5 měsících, lenoch po tatínkovi :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?