Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Dneska psala Silver, že malá má už 8,5kg. A to je jí 4,5 měsíce. My máme v 5. měsících a týdnu 7160g. Jsou to fakt rozdíly v té váze. Holt záleží, jak velký se mimčo narodí. :-D
Profilova fotka
A to se musí pořád takhle ty děti vážit? :-D :-p Vždyť z toho budou mít chudinky trauma!! :-D Hlavně buďte (maminky i dětičky) zdravé! Já se celkem držím, zatim chřipka kolem jen obchází :-S Jinka se mám dobře, škola celkem OK, jen ještě mám 2 hnusný předměty, které musím! udělat, ale což no, když je neudělam, tak skákat z okna nebudu, jen budu moc moc plakat :-N :-D mě budete povinně utěšovat :-N doma taky pohoda, zítra si jdeme zahrát bowling a snad i najíst někam ven, tak se docela těšim. Ha24, pořád mám pro tebe ty pohlednice ;-) tak zatim ahoj a kdyby se třeba plánoval srazík, tak březen mam zatim volnej ;-) :-D
Kačí, to je fajn, že ti ta škola takhle ubíhá. my měli taky pěkně hnusný předměty, ale to zmákneš a budeš mít pak klídek. :-D Jé, bowling, taky bych šla. No, ale Lucinka mě nepustí, takže mám smůlu. ;-) x-) x-) No a s tím zdravím pořád bojujeme. Teď nám zrovna dětská drží poslední vakcínu do čtvrtka, ve středu se dozvíme výsledky z krve a pak ji buď naočkuje nebo budeme muset čekat. No děs. Přeji všem klidný a hezký víkend. Jdu krmiiiiiit.
Profilova fotka
nazdarek tak mi vcera taky vazili a Adus ma ve 2 mesicich 5150g a 63cm a dneska mam nejakou rymu tak lezim a mala je nastesti straaasne hodna tak lezi vedle me a hraje si s chrastitkama a neco mi tu vypravi... asi taky neni uplne ready protoze nejak vic spi nez poslednich par dni ale taky je mozna ze mela ted nejaky rustovy spurtik protoze ma zase o par cm vic ... tak jdu zase zalezt do pelechu...
Profilova fotka
ahojky holčiny a děťátka:-) Já se taky pořád učím, ještě chvíli asi budu, dneska je tak ošklivě zataženo, že na to skoro nevidím. jinak u nás žádné novinky nejsou, snad jen to, že možná možná letos pojedem na dovolenou o prázdninách, loni sme nebyli, tak by nám to bodlo. Mohli byste mi napsat, kde je to v zahraničí hezké? :-) my jezdili jen do Chorvatska a chtěli bychom změnu ;-) kačka: já mám pro tebe kalendáříky a ty čajíky, takže až půjdem na nějaký srazík, tak to všechno přinesu ;-) obávám se, že tyhle věci by nepřežily poštu bez úhony. antarres: doufám, že malá bude brzy v pořádku.
Profilova fotka
ahojky, jen jsem Vás chtěla pozdravit, v pátek odjíždíme na delší dovolenou... tak kdybyste plánovaly nějaký srazík a nespěchaly na něj, budu až po 18.3., takže bych se taky ráda zúčastnila :-)
zberuska: Tak si tu dovču pěkně užijte. A kam že to vlastně jedete, jestli se smím zeptat? To bude dlouuuuhá dovolená, co? x-)
Ahojky holky. Tady je nějak mrtvo už delší dobu. :-) Konečně jsme už očkované, takže uvidíme, jak to s návštěvama budeme zvládat. Malá totiž začíná poiznávat, kdo je cizí a pak brečí. To už se nám teď asi 3x stalo, tak jsem z toho trochu vedle. To si jí ani nikdo nebude moct pochovat. tvojeslunko, silver: Holky, od kdy(od kolika kg) používáte pleny č. 4(7-18kg)? Malá váží 7,5 kg a zdá se mi, že č.3 už jí zase tačínají být krátké. x-) ha24: Úžasnou dovolenou jsme zažili v Norsku - rafting, výstup v horách a mnoho dalšího, ale byl to poznávací zájezd. Super to bylo taky v Maďarsku v sirných lázních Harkány, tak jsme tam navštívili vinohrady, sklípky a tak... No a když budu ještě přemýšlet, tak rozhodně Šumava a každopádně bych jela Vltavu na raftu, to je bomba...
Teda holky, takový mrtvo tu snad ještě nebylo, né? ]-( :-( ;-( :-S 8-( :-.
Profilova fotka
čauky holky, tak koukám, že máte asi jiné starosti než diskutovat, co? :-D :-p Aspoň byste mohli hodit nějaké nové fotečky dětiček, ať vidíme, jak rostou x-) Já hlásím, že mi zbývá už jen jedna zkouška za zimní semestr :-N , že jsme měli s Danem krásný Valentýnský víkend na Šumavě x-) , že mám bohužel pokousanýho pejska (napadl jí staford), ale je už v pořádku, jen si včera zvrkla nohu na schodech a kulhá, takže je pro změnu invalidní :-( (jen připomínám, že je to leonberger, kterej má 50kg :-D ), dále že v práci mám pořád moc práce a tak nepíšu už moc na net, tudíž ani sem :-N |-| , že se ale jinak mám krásně! Doufám, že vám se taky daří a děti, manželové a všichni Vám dělají jen samou radost!!! Přeji Vám krásný poslední únorový týden a zároveň popřemýšlejte, jestli bysme se mohli viedět... někdy po tom 18.3., aby mohla i Zberuška. Tak který den se Vám hodí :) Zatím ahoj ;-)
Profilova fotka
jo a holky... chybíte mi |-| opravdu bysme se měli vidět |-|
fifistr, dadulam: Tak jak jde těhulkování? x-) Utíká to, co? Jste tu někdo? :-( Teda, vy všechny tak pilně pracujete. :-D :-D :-D
Článek se načítá
Jinak pokud se chcete někdo přijet podívat na malou, tak klidně dejte vědět. :-) Nejlepší by byl víkend. Ale co nedjříve, budeme totiž v přízemí bourat všechny dveře a dělat novou dlažbu, takže to pak na návštěvy nebude. :-) Ráda Vás uvidím. x-) Do města si s malou na sraz ještě netroufnu. Tak se budu těšit.
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak poslední dobou moc na net nechodím. Když Denisek spinká, tak uklízim, vařim nebo jen tak relaxuju x-) A když je vzhůru, tak si hrajeme ;-) Jinak u nás ani nic nového. Malej byl marůdek, měl hroznej kašel a rýmu, pak týden dobrý a teď má zas rýmu, ale už to povoluje. Kačí, ty jsi fakt šikulka, takhle pěkně ty zkoušky zvládáš ;-) Co nevidět ti budem říkat paní inženýrko x-) S tím pejskem je mi to líto. A pro srazík jsem všema deseti, já můžu prakticky kdykolivk krom pátku a víkendů. Antarres, jak už jsem ti psala, to už taky klidně ty 4 pleny používej ;-) Tak pa a dobrou ;-)
Profilova fotka
Nazdarek, ja sem teda na netu furt ale posledni dobou hlavne na mimiaukci a drazim oblecky na malou jako vztekla :-) mame toho dost od sestrenek ale preci jen to sezoni obleceni nam uplne nevychazi ve velikostech.. jinak dneska je nam presne 3mesice tak sme ted rano byli na kontrole ockovani TBC a vsechno je OK a zatra jdeme tady k nasi Mudr na 3m prohlidku.. mame cca 5,6kg a 63cm Adus je strasne hodna ale jak psala slunko kdyz nespinka nebo nepapa tak si hrajem protoze jinak se nudi a je protivna :-)uz se zase ozyva asi ma hlad protoze dneska spala 8,5hodiny.. uz nekdy takhle vydrzi celou noc ale nekdy ne.. nevim cim to je asi jak se vecer dobre naji.. nevim ale vcelku se vyspim tak je to ok.. tak uz musim jit aby neplakala.. pa zensky.. na sraz uz bych asi i dorazila kdyz bude hezci pocasi tak se necham odvezt rano k mami a byla bych u ni celej den ..
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak vás taky po dlouhé době zdravím.Končím 21tt a pěkně kynu.Včera jsem byla s manželem u dr. na ultrazvuku a už víme co se nám v červenci narodí.Tak můžete hádat :-N :-N
fifistr: Měla jsem pravdu? Vyšlo to podle té tabulky? ;-) ;-) ;-) 4 Jinak malá mě taky hodně zaměstnává, stejně, jak psala tarantulka i tvojeslumnko. Když nespí, tak si hrajeme, už se nechce moc chovat. Ale směje se jako blázen. Plánovali jsme zástupy návštěv a ejhle,děda domluvil pána na novou dlažbu a budou se bourat futra u našich v přízemí a budou se tam dávat nové dveře a ještě se bude malovat. Takže nevíme, jak to bude. :-) Ale čim dřív, tím líp. tvojeslunko: Doberu pár plen č.3, které mám načaté a začnu dávat č.4. Jinak musím kojit do 8. měsíce, jelikož se nám objevila vyrážka a po očkování z toho byl exem. Doktorka říkala, že jí zatím nemáme nic dáváat.Tak davam před spanim aspoň mlíčko z lahve, ona je večer nějaká vzteklá a nechce moc tahat z prsa. No, ale vymlaskne to, pak chvílí mlátí ručičkama v postýlce sem a tam a za chviličku usne. Dneska usnula už ve čtvrt na 11 a doufám, že bude spát do 8. Někdy se budí už v 7, tak to si ji vezmu do postele a pak spolu ještě spinkáme.
fifistr: Tak kdepak jsi? Čekám netrpělivě na zprávičku. :-D
Profilova fotka
fiffistr: holcickuuuuu! x-) :-D
Profilova fotka
antarres, já jsem už na to několikrát myslela, že ti udělám přepadovku 8-) , ale bohužel mám pořád rýmu a kolem mně jsou všichni nemocný nebo přichcíplý, tak bych ti/vám nerada přitáhla nějakou virózu... ale snad až bude líp, tak se přihasím na kole :-D :-N
Profilova fotka
Tvojeslunko, všechno nejlepší k narozeninám!!! Ať jste všichni zdravý, šťastný a v pohodě! x-) ;-)
Profilova fotka
ahojky :-) taky bych si tipla holčičku x-) Tvojeslunko: přidávám se ke gratulaci ;-) všechno nejlepší, hodně štěští a zdraví a lásky.
Profilova fotka
Je děkuju za přáníčka holky ;-) Antarres, to ti malá usíná tak pozdě? To malej chodí spát už kolem sedmý osmý a spí tak do šesti, půl sedmý, dá si mlíčko a ještě někdy usne dál, i když teď většinou už vstáváme. Taky už jsem to slyšela, že když jsou ekzémy, tak se má jen kojit co nejdéle :-) Fifistr taky mi něco říká, že holčičku?:-)
tvojeslunko: No máme tak nastavený režim. Ona totiž spí ráno od 10 do 11:30, pak odpoledne v kočáru tak od 13 do 15:30, pak od 18 do 20 a pak jde spát, denska zase usnula ve čtvrte na 11. :-) No a pak chrní až do těch 8 do rána, takže toho naspí přes den docela dost. S kojením problémy nemáme, večer před spaním jí nakojím a ještě dostane z flašky tak těch 120ml, takže pořád odsávám. I kdybych jí z lahve nedávala, tak bych musela odsávat. No a už nedáváme tu kašičku na blinkání, už se jí to srovnalo, tak jsme moc rádi. Bojovali jsem s vyrážkou, po očkování se jí to hodně zhoršilo, podle doktorky to byl exém, doporučila konopnou mast a ejhle, za týden to zmizelo. Sie ce je vidět, že tam pupínečky jsou, ale není kůže hrbolatá a zarudlá. Fakt pomohla ta mast. Doporučuji. Je to konopný krém mimi CutisHlep. Je to tam olej z technického konopí. :-D fifistr: Já věděla, že to tak dopadne. ;-) :-) x-)
Tak vás všechny zdravím v březnovém měsíci. Jak se všechny máte? katerinakorbelova: Rády tě s Lucinkou uvidíme :-D , ale dej nám, prosím, vědět předem. ;-) Teď teřba máme takový režim, že návštěva může přijít tak max. na hodinku a půl. :-| Už jsem psala, jak to teď malá má, tak se nebudu opakovat. Nás čeká píchání naušnic, tak už nz toho mám strach předem. No, ale musíme to nějak zvládnout. U nás se už začalo trochu s přestavbou přízemí (nová dlažba a dveře), takže budeme mít fakt veselo, ale zatím to ještě jde. Zítra jedeme s Lucinkou a tatínkem okouknout dlaždice, které vybrala babi s dědou. Tak se docela těším na minivýlet s Luciáškem. :-D Jinak s ní zatím fakt nikam moc nejdezdíme, ale musíme začít. x-)
silver: Přejeme Anežce k zítřejšímu svátku hlavně hodně zdravíčka a především hodné rodiče. :-D :-D :-D
Holky, ještě žijete? :-D :-D :-D
Profilova fotka
jéé, ono bylo Anežky.. tak to dodatečně také gratuluji, tej naší holce malej x-) :-D antarres, ty jsi už zase inkognito? Jsem koukala, že i natom jinym webu najednou nejsou fotky Lucinky, copak to? =-)
Ále, co ti budu povídat. To je tak, když kámošky daj adresu s fotkama někomu, o kom víšm, že nechceš, a´by fotky viděl. Ale už to zas fuznguje. :) No a tady mi fotku smazali, protože na ní byla malá a ne já. :-( :-| ]-(
teda já mám překlepy, malá mi sedí na klíně a mlátí do klávesnice :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?