Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
tarantulko - to musí být strašně pěkný pocit dívat se na to stvořeníčko, co Ti roste v bříšku
Profilova fotka
antarres - taky jsem Ti chtěla napsat, že Ti to na nových fotečkách moc sluší, ale holky mě předběhly - tak se aspoň přídávám
zberuska: Je fakt, že jsem tu pravidelně ještě s Kačkou a ha24 a tarantulka taky občas písne. Tak když jsem byla v práci, tak jsem taky nestíhala chodit na pokec. ;-) :-D Jo, fotečky jsou pěkný. :-D Co se týká dárku, tak se určitě domluv s Kačkou a ha24. :-D
Mně bylo na srazu blbé něco navrhovat a nutit vás do něčeho. Tak jsem se domluvila s tarantulkou. :-D
Profilova fotka
tarantulka : no jo já ještě studuju :-( zberuska:sem ráda že tě to sem pustilo
Profilova fotka
zberuska: psala sem kačí a něco koupíme společně ;-) slunko nám řekne co potřebuje ;-)
Profilova fotka
Ja sem tu pravidelne jen nepisu, ale ctu si vas celej den prubezne (kdyz nemam nejakej nenadalej kalup v praci), ale vzdycky neco napisu pak se mi to odhlasi a me se pak nechce zase prihlasovat tak pisu jen kdyz me neco zaujme nebo mam nutkavou potrebu neco sdelit :-)
Profilova fotka
nebo mám nutkavou potřebu něco sdělit :-D :-D :-D
Profilova fotka
a jinak přeji hezké ráno ;-) je to divný, ale na to, že jsem se ještě nezačala učit a pozítří píšu ten blbej test, tak jsem v pohodě :-N =-) asi to dělá to sluníčko a nebo možná to, že jsem dnes dostala výplatu a byli odměny :-D
Dobré ráno všem. :-D
Profilova fotka
Dobnré ráno holky x-) jak jsme se vyspinkaly?
x-) No, dneska bylo probuzení hrozné, jsem vylítla z postele, protože kočcfe bylo špatně, se vyblinkala.... :-N
Článek se načítá
naštěstí teda na linu v chodbě. Občas se to stane. Tak jsem ji pustila ven...
Profilova fotka
aha, no to neni moc příjemné takhle po ránu, to věřím. Naše číča dneska selhala jako ranní buzení. Ona vždycky vstane s Danem ráno, jdem se s ním nasnídat a když odejde do práce, tak jde ke mně do postýlky a vzbudí mně 2 minuty před budíkem, ale dnes potvůrka spala a Dana nevzbudila a on ani budík neslyšel (já taky ne, ale já spím jako dřevo), tak zaspal :-D
Tak to se stane :-D .
No, Aleš teď vstíví v pohodě, jak jezdí sám, tak se nestresuje :-D :-D :-D, že něco zapomenu a budeme ve vracet domů. :-D
vstává se
Profilova fotka
a ty jsi zapomínala pravidelně? :-D
ne, ale občas, ne, že by teda manžílek někdy něco nezapomněl...třeba pracovní notebook a tak :-D
Profilova fotka
já musím zaťukat, že moc často si věci nezapomínám, jen včera jsem doma nechala hodinky a mobil, ale bez toho se pracovat dá :-D :-p Si většinou připravuju věci večer rovnou do tašky..
No jo, u mně to bylo třeba něco do práce...těch věcí jsem tahala právě docela dost no. Ale fakt tak 1x za měsíc jsem třeba hledala klíče do práce ještě v autě a tak...
Profilova fotka
já si právě práci domů nenosím, tak hold nemám co zapomenout, no. A klíče mám na klíčích od bytu a jelikož chodím poslední z domova, tak zamykám a tudíž klíče mít musím. :-N jdu si uvařit kafe, nějak na mě padá únava a to se dnes musím naučit 14 otázek z makroekonomie2 (v práci) =-) :-D
No, já měla na svazku asi 14 klíčů, takže jsem je musela nosit zvlášť. :-N x-)
Profilova fotka
já se na chvíli odpojím, já se fakt už musím začít učit :-( měj se zatím pěkně! pa
Si taky možná dneska dám kafčo - pro těhle. A s hodně mlíkem. :-N
Profilova fotka
tak to ja piju kaficko pro netehotny protoze jinak bych asi neprezila vcera mi konecne merili tlak a po behu do ordinace a tam vazeni mereni apod sem mela uzasnych 110/50 coz je u me zcela bezny stav takze bez kafe se nejak neudrzim... ale je to jedno denne a to prej nevadi... horsi by bylo se nakopavat nejakou stamprdli :-)
Profilova fotka
já si dělám jen slabou kávu, vlastně víc mlíka než vody, a hlavně cukr :-N , ale ještě před rokem jsem kafe vůbec nepila, nechutnalo mi, ale v práci bych bez něho být nemohla. Mamča když měla vysoký tlak, tak nesměla pít kafe a ona z toho byla na prášky, tak pila myslim Caro nebo tak něco, je to jen kávovina, ale vypila jí taky dost :-p jdu na druhou otázku :-D |-|
Jo, tak Caro piju já, kamarádka mi dala jen pootevřen= balení, nestačila to spotřebovat v těhu. :-D Jen se uč, ať to zmákneš.
Holky, teda venku je hic, při představě, že musím frčet do Plzně na nákup se ale teda vůbec nikam nechce. jsem pěkně v chládečku, teď jsem dopekla omelety. Zítra už musím zavítat k paní do obchodu s těhu módou a poptat se na nějaké kraťásky. :-D Tyhle vedra jinak nepřežiju. A to bude ještě hůř. :-N :-D
fifistr: Ty se tady ani neukážeš. Tak šup šup. ;-) :-D Kačí: Tak jak jde učení? Budu držet palce, abys to zvládla, kdy to máš? Zítra nebo v pátek? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?