Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
ahojky holčiny, byla sem od rána ve škole. tak sem napsala i ten druhý test jupí! :-D
Profilova fotka
ha24, moc gratuluji! Tak doufám, že jak jsi v pondělí psala, že máme tento týden hodně společného, tak snad to bude i to, že ten test taky napíšu :-N Moc toho zatim neumim, ale ještě mám zítřek a pátek dopoledne. Píšu to v pátek ve 13,45. Uvidíme...
Profilova fotka
antarres, venku je na padnutí a já mám (blbec) džíny a kecky....asi domů nedojdu
Profilova fotka
kačí: koukám že máme i stejné oblečení :-D budu ti držet palečky, mě už je tak zle dneska :-(
ha24: Moooc gratuíkuju k testu. Vidíš, že jsi to zvládla, to bylo asi tám otevřeným oknem :)
Profilova fotka
čau holčiny, je krásně, co? už abych měla volné odpoledne, abych si to taky užila :-N Já tu budu, ale jen pokukovat, musím se učit. Kdyby se něco závažného řešilo, tak dejte vědět :-D
Profilova fotka
ahojky holky, já jdu teď ke kadeřnici ;-) tak mi držte palečky, ať vypadám normálně :-)
Zdravím všechny. :-D Tak jsme po poradně, vše je OK, těhu cukrovku nemáme, jupíííííííí!!! :-D :-D :-D Už máme papíry na mateřskou a do porodnice a dostali jsme prenatální box - takový papírový kufřík s letáčkama, časopisama a vzorkem plenky, ještě jsem na to ani pořádně nekoukala. :-D Mi paní doktorka doporučovala porodnici v Rokycanech, Hořovicích a Stodě. Tak máme o výlety postaráno. :-D kačka: Jen se uč. :-D ha24: Určitě ti to bude slušet.
Profilova fotka
ja uz mam holice za sebou mam to o dost kratsi a zrzavejsi a mou pi doktorka dela napul ve stode tak asi taky predpoklada ze pojedu do stoda... vim ze ta jeji dcera (moje kamoska) tam rodila jako kralovna a ted je stejne tehotna jako ja rikala mudr (prokecla se) ze se ji tam mozna sejdem, ale nevim jak s tim mojim cisarem ... to nevim jestli maji dost zkusenosti ale vim ze zase tam maji na cloveka cas a venujou se...
Profilova fotka
ale nevim jak to tam vypada ty pokoje... asi se v nedeli zeptam vilci a dam vedet jak to tam vypada...a jak personal a tak... no radsi bych byla u svy mudr ale nevim no... kdyby to slo normalne tak asi nevaham... ikdyz mami me asi zaskrti protoze tu na lochaci ma za barakem a do stoda to ma komplikovany s dopravou... ale tak to by se prezilo... vzdyt tam je clovek chvili...
Profilova fotka
ha24 - gratuluju k testu, to je prima, že to klaplo! ;-)
Profilova fotka
tarantulko - taky uvidíš, jak rychlé to bude - někdo si naplánuje cestu do určité porodnice a pak je rád, že stihne dojet do té první i když nevím, jak to přesně chodí, když dopředu víš o tom císaři - to se prostě čeká na kontrakce a pak se udělá císař?
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych taky potřebovala jít ke kadeřnici, ale jsem se ještě nějak nedostala k tomu tam zavolat a objednat se. Asi to odložím na pondělí. |-| tak a už se neučím, nejde mi to, já si jen opakuji, co jsem se učila včera a nic nevim, tak si to čtu znova a opět si to opakuji a nic nevim, takže na to kašlu a budu se to hold drtit doma do noci. Taky doufám, že budu moct mít kalkulačku (je tam jeden příklad), protože si na ní potřebuji napsat taháky...už jsem zjišťovala, kdy budu psát opravu, tak 13.6., to se mi docela hodí, to se to snad už stihnu naučit :-N :-D
Profilova fotka
přesně to mi taky napadlo, jak se to dělá, když víš o tom císaři.... jsem ani nevěděla, že ve Stodě je porodnice =-)
kačka? No, podle mého se na císaře prostě počítá s termínem porodu, před samotným zákrokem se musí porod vyvolat s tím, že jsi rovnou na sále....
kamarádka ´takhle musela rodit, protože byl malej natočen koncem pánevním a říkala, že to bylo OK, tak nevím...
Profilova fotka
tak to taky nevim taky sem nad tim premyslela a musim se zeptat jedny kamaradky.... jeste je sance ze to treba pujde normalne uvidime co mi reknou na ocnim uz sem se objednala ale prijdu na radu asi az za mesic... maji tam sileny objednaci lhuty... tak uvidime ale moc sanci si nedavam a do rizika teda nejdu... a s tou vzdalenosti ja to mam asi tak na stejno jestli do stoda nebo na loch ... schvalne se mrknu..
Profilova fotka
tak dokonce do stoda to mam jen 11,8km a tj 14min a na loch 17,1km a 26min a to jeste zalezi na provoz po plzni...
antarres, slyšela jsem, že dobrá porodnice je v Rokycanech. Už tam rodilo dost kámošek a všechny byly spokojený. Jen do císaře jdou až když je to úplně nezbytně nutně. Kolegyně tam rodila, malá nebyla otočená hlavičkou dolů a stejnak jí císaře neudělali. No, kolegyně to zvládla a další dítě rodila taky tam. Je tam prý bezva přístup. Koukám, že už je to tady jak na Koníkovi. Já tam přestala chodit a začíná se to rozjíždět tady. No, alespoň se člověk něco dozví. ;-)
Profilova fotka
antarres : to je super, že ste zdrávi holky s porodnicema vám teda asi nepomůžu :-N kačka: ty si šikovná ty to zmákneš ;-)
Profilova fotka
tak sem trochu patrala a na netu jsou vesmes vyborny reference na ten stod tak uvidime...
Profilova fotka
no musím že teď vypadám i docela dobře :-D a řekla že mi našla šedivý vlasy :-(
Profilova fotka
ha24, co??? tobě??? nějak nechápu =-) to jako před asi 14 dni přiběhl Dan z koupelny, že má na krku šedivej vlas a ať ho okamžitě vytrhnu :-D no žádnej sem nenašla, asi měl vlčí mlhu :-D
Profilova fotka
jj říkala že mám šedivý vlasy :-|
Profilova fotka
jo to mi dělá vašek furt, přijde z prce a řekne:kluci mi říkali že mám v zádu na hlavě šedivý vlasy :-D
ha24? Ve tvém věku, jo? :-D :-D :-D To spíš ta kadeřnice měla vlčí mlhu. :-D
Profilova fotka
:-D no kéž by ;-)
Profilova fotka
tak mi kolegyně četla předpoveď počasí na příští týden a teda pěkný :-| od nedeělě začne pršet a přestane asi ve středu a v pondělí má být na západě 8 stupňů celsia.... asi se picnu :-S
Kačko, pak můžeš nosit ty džíny a kecky. :-D
Profilova fotka
hahahaha když já na sebe nic jnýho teď nemám, na nákup jdu v neděli a když si něco tedy konečně koupim, tak mi to bude ležet ve skříni :-N :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?