Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
a co máte? mě nějak uniklo že máte pesana. no sou prostě mezi ty dva chleby, přehlídneš je lehce a tak. :-)
Profilova fotka
máme přeci westíka :-D
aha, zapoměli. no to je přesně ten typ mezi dva chleby viď:-) sice jsme ho taky chtěli, ale loveckej pes je loveckej pes:-)
Profilova fotka
ti dám mezi chleby... tam asi dám tebe místo sekaný :-D , my zas nechtěli nic velkýho, chtěli jsme něco mezi jorkšírem a kokrem a westík byl taková zlatá střední cesta, sice je to menší hafan, ale věř, že by jsi ho nezasednul
tak ja jsem spíš na ty větší no. nejvíc se mi asi líbí irskej vlkodav
Profilova fotka
no mít pro něj místo, tak bych ho taky brala... zrovinka včera jsem jedno potkala :-D
je to pěknej elegantní pes. ale ten ohař taky není špatnej
Profilova fotka
si piš, viz http://picasaweb.google.cz/milihru/Mo... a taky http://picasaweb.google.cz/milihru/Ne... ;-)
Profilova fotka
Ahojky lidičky :-) Tak jaké bylo prožití svátků a jak se těšíte do práce?
Profilova fotka
Nyní jsem četla o té tragédii u Danušky ( album beruska21 ). Docela mě to vzalo. Nevím, zda už to někdo z vás četl, ale je to ošklivá tragédie.Tak se všichni opatrujte a užívejte naplno života.
Profilova fotka
Kde vás najdu na koníkovi? :-)
Profilova fotka
Vendul ahojky, vše dobré v novém roce. JJ, Berusku jsme trošku sledovali, už je holka doma ;-) V regionech, ale pozor jsou tam dvě litoměřický diskuse, my jsme ti snažilky :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooj ženský, hele potřebuji oradit, pokud tady vůbec ještě někdo je :-D Kámoška má svatbu 5 června..myslím a chce, abych s ní sjela svatební salony...Do Rce nemá vůůbec cenu jezdit, taky kam.... Ale já jí vychválila Litoměřice, ukázala jsem jí šaty co jste měly, moc se jí líbily a chce provést Litoměřicema..No jo ale já nevím jaký saloony tam jsou..Kdeže jste to objednávaly vy teda???? Jinak hostinu už mají rezervovanou u Hoštky... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, nevím, jestli si na mě pamatujete, byla jsem tu s tím, že nemůžu sehnat místo na 1.5. - dnes se konečně zadařilo a hádejte kde...No kde jinde než v hoštce, byli tam strašně milí a ochotní. Podle všeho to budeme mít komplet v lišce - v sobotu tam ještě jedeme prověřit kuchyni, oblédnout na živo místo a pak se rozhodne (ale ona už je stejnak nejspíš rozhodnuto:-) Není to v Lišce na tamcování moc malé?
Profilova fotka
Ahojky Denis, a proč ne do Rce, v Barboce je to teďky úplně jiný, co jsem slyšela. Jinak v Ltm je salonů docela dost... Je tu salon Nicol, na náměstí, pak v ul. 5. května Stefani a Brilant princes a Na Valech, kousek od kulturáku je Sissi. Verru, tak to jsem ráda, že se zadařilo a budete tam mít i obřad? Ono záleží kolik budete mít lidí, pokud cca tak 35, tak se tancovat dá v pohodě, záleží kam postaví rautový stolek ;-) a jak velkou budete mít kapelu. Pozdravuj paní Machovou ;-)
Profilova fotka
Čauky, prej zase neexistuju, to je bordel todleto 8-( :-D Jinaáč já jí teda provedu těma salonama co jsou v Ltm, najdu je na netu a pak tam s ním půjdu a do Barborky můžeme zajít taky, za to nic nedám, když je to v Rci, já to spíše beru podle ohlasů, který jsou furt stejný |-| Ale zkusit to můžeme, třebas si tam zrovna šaty vybere :-D :-D :-D
Profilova fotka
se jukni na stránky Barborky, jsou úplně jiný a mají tam větší výběr než před těma 2 roky ;-)
Profilova fotka
jooo? Tak to kuknu, je fakt že rok a půl jsem tam nebyla, taky pravda....
Profilova fotka
JJ, budeme to tam mít komplet, včetně obřadu - viděla jsem tvoje fotky - super! Jen se bojím, jestli se tam vejdeme na hostinu nás bude 30-40 a večer možná až 60:-( S paní Machovou mám schůzku v sobotu ;-) Jak Vás to tam vyšlo finančně? Kolik lidí za kolik peněz a s čím? My tam asi budeme od samého rána až do večera. Jo a kapela nebude, budeme mít DJ...
Profilova fotka
Veru, nás bylo cca 35 plus mínus, nějak se to tam střídalo, někdo odpoledne odjel a někdo zase večer přijel, ale většinou se to tak nějak střídalo a část byla venku u grilu a část vevnitř a stálo hostina plus ubytování cca 10 lidí nás vyšlo na 30 tis. Kč a nějaký drobný. To ubytování pro svatebčany mají zvýhodněné, takže neplatíš plnou sazbu, ale tuším, že polovinu. Se s paní Machovou dohodni, ona ti všechno ráda vysvětlí a mnohokrát od ní uslyšíš, že "není problém" :-D a je fakt, že zařídila všechno. Stačí jí jen říci jak si to asi tak představuješ a ona se to pokusí zařídit. Jsem ráda, že jsem tě inspirovala, to prostředí pro obřad tam je opravdu hezké, mají krásně udržovaný trávník, to se musí nechat. A šikovný fotograf tam taky dokáže na tom kousku divy. ;-) Držím palečky ať vám to vyjde podle vašich představ. ;-)
ahooj holky :-)
Profilova fotka
ahojky, tak jak pokrčují přípravy a co vánoce a silvestr?
no svatba přeložena na konec srpna, nějak jsem to nestíhali a vůbec byl trošku s termínem problém kvůli rodině v zahraničí..tak bude více času a teploučko :)) jinak vánoce super, poprvé mimo domov :-) a silvestr na horách, takže bomba..a co vy??
Profilova fotka
Šári, to neva, hlavně, že bude a v tom srpnu to možná bude lepší. U nás taky všechno v pohodě, jen silvouše mám překazila chřipka, neb jsme ho měli slavit u nás, ale pár lidí skolily horečky, tak jsme oslavu odložili. ;-)
jejda to mě mrzí já před vánocema měla mykozu takže taky lahůdka :)) jj já jsem byla prvně smutná ale ted jsem raději... než se honit a tak... čekala jsem na pana úžasného 27let počkám i půl roíku než budeme svoji :))
Profilova fotka
To je správný přístup a termín už máte zamluven napevno?
A pak že to tu nežije:-)
ještě ne.. je fakt, že ten termín a místo bych měla mít vyřešené brzo přecijenom je to ještě žádaný termín co?
Profilova fotka
Pepo, ale to jsou právě ty nevěstinky, my už jsme vdané paninky :-p Šári, no to asi jo, je lepší na matriku zajít co nejdřív, abyste chytli i dobrou hodinu ;-) a kde to bude, už víte?
Ja a vdana paninka. to tak hele

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?