Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Nakonec sme neshaneli. Radka se ucila, tak sme to nechali. Cccc, clovek ti veze dalekohled, a..................... uuuuplne zbytecne:-)
Profilova fotka
Jéé,jsem zapomněla bouchnout šáňo =-) a teďky už to ani nemá cenu, si počkám na další desetitisícovku :-x
Pepo no joooo, my nakonec seděli ouplně nejblíž jevišti, takže jsme měli fakt perfektní místa, hned bych jela znova! Takže ve čtvrtek ti kukátko zas předáme, hele budem asi zase na tenise, páč Peťa odjíždí pozdějc, tak se tam zas můžeme jakoby "náhodou" potkat :-D Mílo krásné ránko přejůůůů. Čééče tobě se to krátí viď, za chvíli se budeš cachtat v moooooži, jůůůůů, ti závidím :-N už máš sbaleno a nakoupeno na dovču? já vždycky lítám pár dní před odjezdem a sháním boty do vody..... :-p Peťul tak tohle rušení svatby jsme si taky prožili, ale vem si - už jen tři dny(dnešek nepočítám) a je to tůůůůů, budete mít krásně a ty si to koukej pořádně užít - v tu chvíli ti ty kuchařky nebo ohřívačky budou putna ;-)
Profilova fotka
Marti, zbaleno ještě ne, musím ještě vyžehlit a něco vyprat, ale nakoupíno tak nějak jo. Ještě chybí nealko pitovo a nasmažit řízky a můžem razit. :-p
mi tu zase děláš chutě! a co paštikýýýý? to by nebylo vončo milá tončo :-D :-D mňam - mám chuť na májku, to je vopruz hned po ránu, už mám zas hlad a to jsem před chvílí zblajzla snídani 8-(
Profilova fotka
Marti, paštiky budou taky :-D ale jen dvě, tuším, že matěj a ještě něco na topči :-p
Mílo tak to joo, hele já jsem ulovila v sámošce taky takovou dobrou na topinky, myslím, že to bylo něco jako pikantní svačinová, nebo tak nějak se jmenuje a byla to mňamka. Mě je jasný, že to není zdravý, ale dobvůtka to je :-D
Profilova fotka
Dobré ránko, no holky myslím, že nikoho neseženem, včera jsme obvolali všechny možný a nemožný a všichni mají na sobotu už jiný program, takže smol pachol, takže místo svíčkový bude párek s rohlíkem, s tím není aspon taková práce :-D no jo Milu ty už se budeš za chvilku slunit u moře, závidim :-)
Profilova fotka
Péťo, alespoň budete mít origoš svatební menu :-D Hele já pak zas budu závidět vám až vy se pojedete napodzim slunit, takže si pak budeme kvit :-p
Profilova fotka
Krásné ráno všem, Peťulko nevěš hlavu, do soboty daleko a určitě ještě někoho seženete.
Profilova fotka
no origoš to teda bude to jo :-D Až tam naběhneme po obřadě a vrhneme se na ohřívání polivči a omajdy :-D no my pojedeme možná za 14 dní, pokud nám zbydou nějaký finance
Profilova fotka
Ahoj Ilčo, no právě že mám obavy, že už neseženem, už jsme vyčerpali všechny možnosti :-( ale už jsem tak nějak rezignovala, ono to nějak dopadne...
Článek se načítá
Peto, se budete urcite fotit ne? tak snad mate nejake kamarady, kteri to nerozlijou a mohou dojet driv a zaridit to na miste.
Profilova fotka
no nad tím jsme taky přemýšleli ale to by se nestíhalo, nemohli by být na obřadě a to nechceme
Profilova fotka
ahojky vsem.... Milo, dodatecna gratulace k tvymu uctyhodnymu vykonu :-D Peto,tomu tedy rikam smula...a fakt by se nanasla nejaka znama,co by vam jela vypomoct? vetsinou to "odnesou" kamaradky maminek...
Profilova fotka
Péťo, obřad by stihly, jen až se budete fotit tak by oni odjeli to tam připravit ;-) Ahojky Jani
Profilova fotka
Ahojky Jani, tak jak ti to doma utíká? ;-) Právě že Jani ne, Lukáš mamku nemá a jeho taťka o nikom neví (zkoušel na nás, že nám to ohřeje, ale to samozřejmě neprošlo) a mě tam z Prahy nikdo vařit nepojede
Profilova fotka
no právě že Milu nestihli, ona ta plotýnka co tam je hřeje docela pomalu a zase tak dlouho se fotit nebudeme
Profilova fotka
aha :-( , tak to fakt nevím. Ráda bych ti nějak pomohla, ale bohužel mi tou dobou se možná budeme ubytovávat nebo akorát přijíždet na místo.
Profilova fotka
jj, Petul, docela mi to utika... obzvlast,kdyz furt nekde jezdim a to me uz neba,ale neda se nic delat....:-( taky bych rada vypomohla,ale nevim jak... sama bych to uz neustala stat dlouho u plotny,nehlede na to,ze v sobotu nam odjizdi ta nase treperenda na tabor,tak bude louceni...
Profilova fotka
jééé holky jste hodný, ale takhle jsem to nemyslela ;-) spíš sem to ze sebe potřebovala dostat :-)
Profilova fotka
vsak jo, Petul, od toho tu jsme.....ale fakt bych rada pomohla,kdyby to slo ;-) a kdo vam to jidlo bude varit? ze by ho rovnou ohral nebo privezl jeste teply....
Profilova fotka
to jídlo nám bude vařit už v pátek Lukášův brácha, takže ten nám ho ohřát nemůže, i když taky to na nás včera zkoušel, že nepůjde na obřad a že to připraví :-S
Profilova fotka
to je blbost,aby rodina nesla na obrad....tak ma treba on nejaky ochotny znamy,co by se toho ujali a pak za to neco dostali,ne? fakt ti tu situaci nezavidim...
Profilova fotka
Tak to je zas opravdu super, jak nám tu v pátek měnily ty telefony tak se mi z venku nikdo nedovolá, páč to jaksi nejde.... teďky mi sem přišla vynadat jedna paní, že kvůli tomu včera provolala 50 Kč 8-(
50 Kc??? to volal aze zahranici nebo co:-) to trosku kecaaa bych rek.
Profilova fotka
No prej jak se nemohla pořád dovolat tak to zkoušela a zkoušela a zkoušela.....
ale za to nic nezaplatis kdyz ti to nikdo nevezme :-)
Profilova fotka
Hele já nevím, jen vím, že ten telefon nefunguje, tě ti to na mobilo odhlásí odpojeno a tím to končí. Holt mi ho asi musí nějak zprovoznit!
To nebylo na tebe Milu, spis na tu pani. jak si vymysli. jinak koukam na netu pisi ze zablokovali magistralu. ja tam bejt tak jen zapnu sterace a ........................................

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?