Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
nene našla jsem si svou květinářku,která mi vyzdobí i zlaté sele :-D od nich to nemám,ale paní provozní to povolila,to mi také poletíme až v září-konec,za pár už to opravdu mám ted dotváříme svatební noviny moc mě to baví ;-)
Profilova fotka
ahoj holčiny,tak poslední týden příprav :-S ,včéra jsme byli s naším kameramanem a fotografkou obhlídnout zámeckou zahradu moc se jim to líbilo,prý to budou nádherné fotky :-D stihli jsme tam 2 svatbičky nádhera přesně ve 12 začli být zvony ,takže to začne i nám x-) už mám hotové vývazečky a jmenovky ty jsou děsné roztomilé mám je v albumu,včéra celé odpoledne jsme pekli cukroví-jak na Vánoce :-D do košíčků s koláčky k oznámení,na stůl na hostinu a do výslužek ;-) také to mám vyfocené v albumu už se to strašně blíží měsíc a 3 dny jupíííí :-D no a co vy?nevěstinky???
Profilova fotka
martinaj-ty jo tak už to máte za pár co?budu na tebe myslet a DRŽÍM PALEČKY AT VYJDE VŠE PODLE VAŠICH PŘEDSTAV,těším se na svatební fotečky :-D budete mít krásné počasí no my v sobotu v 1 ráno odlétáme už se nemůžu dočkat strašně se těším :-D
Profilova fotka
No přípravy vrcholí a nervozita stoupá. Tak jsem zvědavá jak to v sobotu zvládnem. Včera už jsme nazdobili motorku a vypadá opravdu dobře (vyfotím a pošlu). Dneska si jdu vyzvednout šatišky a zítra odvezu k rodičům ozdoby na auta, mašličky na myrty ...
Profilova fotka
Ahoj holky! Už jsem se zpracovala na novém místě a snad už teď budu mít víc času...dlouho jsme tu nebyla...Jak se máte?! U mě je novinka, že máme objednané prstýnky a hotové oznámneí. Včera jsme přes net objednala ty drobnosti na dekorace, jako je výzdoba aut,mašličky na vývazky,košíčky na koláčky,atd... V jakém předstihu rozvážíte oznámení?? Marti, přeju Ti,aby ti ten dloho očekávaný den vyšel bez problému!!Určitě bude super počasí! Abyste si co nejvíce půjde užili...a pfuj pfuj pfuj!!!! ;-)
Nazdáááááááááááááár Terko :-D Už jsem myslela, žes na nás zapomněla :-S Takže nové místo? A dobré? Myslím, jestli jsi v pohodě :-D S těmi oznámeními začínám tuto sobotu. Děláme sedánek pro rodiče, kde je seznámíme se stavem příprav a o pár věcech se chceme poradit, taky bude ochutnávka minidezertů, které bychom chtěli objednávat u Nedvědové na hostinu a do výslužek. Vím, že je to necelé tři měsíce před svatbou, ale u nás o tom všichni nevědí a musíme jim dát dost času, aby se připravili :-D :-D :-D a je blbé to jedněm dát a druhým ne. :-D To my už jsme včera dostali vývazky. Jsou od Mareky a jsou fakt super. I barvu skvěle trefila :-D
Profilova fotka
ahoj Mareka je opravdu super také od ní mám vývazky a bude semnou celý den na svatbě :-D její manžel nás bude točit a ona fotit-úžasné lidičky x-) Terko gratuluji k prstýnkům já jsem děsně nervozní z cesty už jen 30 hodin 8-) martinaj a tobě OPRAVDU vše nej a tříkrát plivnutí ;-)
Profilova fotka
To víš, že nezapomněla ;-) ... pracuju v té samé firmě, jen na nové pozici... a trvalo mi delší dobu, než jsme se vše naučila a vůbec se v tom zorientovala. Na baráčku teď děláme rozvody plynu, vody a elektřiny, škrábem zdi a strháváme podlahy, jsme tam o víkend od rána do večera ( do tmy, protože jsme si od známýho nechali sundat lustry, kvůli škrábání a teď nemáme čím svítit :-D )...no jo, to jsou ty detaily, na který přijdeš pak... a tak je to se vším...jednu věc začnem dělat a zjistíme, že musíme před tím udělat další tři, aby se ta jedna povedla...takže se vše brzdí. měli nám už vyměnit okna...mají zpoždění. V práci jsem v jednom kole, takže když je třeba přes oběd trocha času na brouzdání na netu, tak spíš koukám, kde sehnat nejlevnější ytong, nebo na rozměry zrcadel, které musí být známé před tím, než tam rozvedem elektřinu na osvětlení nad tím zrcadlem.... :-S asi se opakuju, ale teď vidím, že jsme si toho vzali na bedra víc, než jsme schopný unést... do toho bydlíme prozatím v pokoji u našich, který je velký 2x2 metru, z čehož vyplývá, že ..... no, prostě ponorková nemoc... ;-( dokonce se docela hádáme, jsou před námi dost závažná rozhodnutí a stres do toho... teď to vypadá, že jsem si sem přišla ztěžovat :-) Leni: už tuhle sobotu? je to pravda, že když to příbuzní nevědí, tak je to rozumné, oznámit to takhle dopředu...Já právě netuším, kdy bychom měli začít rozvážet je?! Já tady na beremese o Marece slyšela ( nejenom od vás a prý je dobrá). Holky bude to znít blbě, ale ty vývyzky, barevně leděné jsou vlastně místo myrty s mašličkou? Je to tak? Markét: vy už jedete na "předsvatební cestu"? To jsme tady toho hodně promeškala, koukám?!...a kam? Závidím Ti...taky bych potřebovala někam odjet, i když mám pocit, že spíš sama...Potřebovala bych si odpočinout i od budoucího manžela, který je teď nervózí víc, než jak ho znám... Holky: Vám kluci nějak s přípravami pomáhají?
Profilova fotka
pro martinaj23: Přeji na zítřejší svatební den hodně dobré nálady, sluníčka v srdíčku a at vše klapne tak jak má.
Profilova fotka
terko vůbec nepomáhá ]-( :-( vše je na mě samotinké a vypadá to u nás spíše na rozvod než že bychom se měli za pár dní brát ;-( je toho moc nervuje mě ta svatba,do toho práce a ted ta cesta,ale už na začátku jsem psala že jedem na předsvatebku platili jsme to už v říjnu a v listopadu mě požádal o ruku tak proto je to předsvatební vyrážíme za 5 hodin je to do Egypta ;-) už se těším snad se tam vše urovná a dáme se znovu dohromady jsme podrážděni´a nic mě nějak netěší ;-( takže si klidně postěžuj a začneme stavět tak se asi rozvedem protože se u toho děsně dohadujem a každému se líbí něco jiného takže se na to vůbec nětěším ]-( a ty jsi mi to jen potvrdila =-) mareka je super holka vývazky připneš na oblečení a ještě na to dáš myrtu vypadá to mnohem lépe :-D
Profilova fotka
:-N tak to jsi mi uklidnila, že je to asi všude podobné... začli jsme tu řešit docela pesimistické téma,co?! Až ta stres opadne, tak to bude určitě lepší jak u nás, tak u Vás... mimochodem, to, že se každému líbí něco jiného při stavbě, je úplně normální...tohle my řešíme neustále...domluvili jsme se, že jednu věc vybere on, druhou já...a musíme to přijmout..Příklad: zrovna nedávno jsme se dohadovali, jestli v takový malý dlouhý nudli,která vede od chodby, bude špajz ( to jsme chtěla já), nebo šatna( to chtěl Tom), nakonec jsme ustoupila, že tam tedy bude šatna,ale s tím, že v ložnici bude vestavěná skříň...Tom chtěl solitérní :-D Vše je o kompromisech... Jak pak asi dopadla martina?? Už to má za sebou a užívá si první dny manželství....Už se těším na fota. :-)
Profilova fotka
Ahojky, děvčata, tak svatba dopadla úplně skvěle - počasí vyšlo úplně krásně (i když v obleku to muselo být opravdu něco :-) ) Kytička byla přesně podle představ, ráno mě učesala a dokoncei nalíčila dadeřnice. Na ořad se sice vyráželo s malým zpožděním, ale stejně jsme měli ještě asi 10 min. rezervu. Nervózní jsem začala být při řečnění oddávajícího, ale nakonec jsem ani nebulela - nějak jsem to zázrakem ustála :-) Oběd i odpolefní párty úžasné a končilo se kolem 01:30. Fotečky určitě nějaké dodám
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Marti! tak se teda nemůžu dočlat,až ukážeš fotky...zejména, když máme místa činu totožná. ;-) A jak se cítíš? takovou dobu se to plánuje a pak ten den určitě rychle utekl. Krásně Vám opravdu to počasí vyšlo, kdo by řekl, že na konci května bude takhle tropické počasí, viď?! Jak říkám, těším se na fota. Tak neotálej :-D Jedete na svatební cestu?
Profilova fotka
No cítím se pořád nějak stejně a opravdu to rychle uteklo - kor ten obřad. Akorát tedy na Lánech zklamali v tom, že pan vedoucí, s kterým jsem to všechno organizovala je v nemocnici a ta paní co to po něm převzala neudělala ani přivítání hostů, nebylo rozbíjení talíře, připravené vázy, nehrála hudba - prý kdyžý to byl jen oběd, tak si mysleli, že nic takového nechceme (odpoledne jsme měli na Stochově). No ale nakonec vše zařídili a pak už to bylo OK - jako kompenzaci jsme měli zdarma svatební noc. Takové to slavnostní přivítání jsme si pak užili na Stochově s kamarády - tam byl i ten talíř :-) No na svatební cestu pojedeme, ale zatím nevíme kam a kdy - chceme nějakou exotiku září -říjen. Teď jedem 20.6. na motorce na KOrsiku, ale to neberu jako svatební cestu :-D
Profilova fotka
Ahojky děvčata, tak konečně mám první fotečky - od kamarádky - tak se můžete juknout.
martina: jůůů, moc pěkný gratuluji kladeňačko:o)) ;-)
Profilova fotka
martinaj-gratuluji krásná svatbička a moc ti to slušelo!!!!!
mury: no ahoooooooooj:o) tak už jsi zpět ty čenoško??? :-N
Profilova fotka
jojo bohužel :-( bylo tam překrásně 8-)
mury: no to věřím....:o) už se taky těším až vypadneme:o)) a co mimčo? bude....? ;-)
Profilova fotka
mimčo by mohlo být :-) ale pořád jsem brala prášky,vysazuji je až v den svatby :-D ale užívali jsme si to jo x-)
mury: jééé a já myslela, že už budu tetička...:o))))))) :-D :-D
Profilova fotka
tak zatím nebudeš :-D :-D :-D holki kde jste kdooooo??????????????????? :-( mě se to strašně blíží :-N
Profilova fotka
Ahoj markét! to teda blíží :-D ...a co, jsi nervózní?! Už asi máte vše komplet připravené,co? To je děs, někdy v říjnu jsme si tady začly povídat o svatbě, která byla zatím v nedohlednu a teď už je to za pár... strašně to letí.
Profilova fotka
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, už jste udělali nějaké velké změny na baráčku?
Profilova fotka
ted jsem nervozní z toho že jsem si z egypta přivezla památku-křeče v žaludku,průjem ]-( :-( na baráčku žádné změny nejsou bydlíme zatím v tom starém do rekonstrukce toho druhého se vrhnem až na jaře 09 snad až budou penízky vezmem si půjčku,nejdříve musíme udělat patro babičce a pak dělat na našem hnízdečku!!takže asi takhle ale vůbec se na to netěším při našich dohadech a častém nesouhlasení v názorech :-D už máme rozvezeny oznámení s koláčky po 45 oznámeních se jen slehla zem!!!!!a to jsme jich měli tolik navíc :-( ted ještě musíme zajít do selátka chceme nějaké změny a domluvit kytky s květinářkou ato je snad vše!!!!!
mury:fakt....za pár a už budeš vdaná paní:o)))) to je hrozný :-N :-D :-D :-D v kolik že hodin to máte? v zám. zahradě, že? možná se přijdu juknout jen za plot:o))))))))) :-D
Zdravím vespolek :-) Tak my už taky máme většinu oznámení rozdaných a měla jsem co dělat, abych jich pár urvala pro nás :-D. Koláčky jsme nedávali, protože budou výslužky. Už máme i vývazky a taky už jsme se domluvili s květinářkou na kytkách a výzdobě stolu. :-D Jen jsem se chtěla zeptat na myrty. Mám zajímavé rozdíly v cenách. Někde říkají 5-8 Kč za větvičku bez mašle a 10 za věneček a jinde mi řekli 10 Kč za větvičku a 18 - 25 Kč za věneček... :-S Tak to ale musí být ty větší věnečky ne? Taky jsme se dohodli, že budeme auta zdobit jen decentně. Moje bude mít stuhu do V a dole živou kytici a v zadních postranních okénkách budou stužky a věnečky a ostatní budou mít jen v zadních ty stužky s věnečky a případně, kdo bude mít anténu, tak mašli na ní. :-) Jak jste na tom se svatebníma novinama? :-D
Profilova fotka
ahojky saf-no jo budu už vdaná paní :-D můžeš se přijít podívat i dovnitř já ti hlavu neukousnu neboj x-) máme to přesně ve 12 v pravé poledne!! noviny?hotové ale nevytisklé dala jsem to marece,moje kamarádka z BRMS a fotografka ta slíbila že je vytiskne za chvíli přijedou svědkové-pokochat se fotečkami z Egypta tak jsem udělala dortík a chlebíčky-no hospodinka :-D :-D auta zdobíme jen zadní okénka bílou stužkou do X a doprostřed dáme kolečko z buxusu,jo myrta je prý drahá levnější je buxus a nevím kolik to stojí mě to vše udělalá květinářka co mi dělá kytky zítra jdem společně s květinářkou a maminkou do selátka něco pozměnit doladit detaily a končím :-p ufff bylo toho dost
Profilova fotka
tak jsme včéra byli v selátku doladit poslední detajlíky :-D byla tam i květinářka myslím že to bude nádherná výzdoba,jsem spokojená!! květinářka mi připraví i myrty na vývazky,připraví výzdobu do okýnek pak už jen každý řidič dá do auta takže super ;-) oznámení do posledního rozdané,zbytek koláčků uloženo v mrazáčku x-) nechali jsem ještě udělat nápujový půltík s tvrdým alkoholem mi totiž tvdrý nebudem platit ale dali jsme tam vodku,bealys,whisku a cena 3000 ]-( se vším všudy nás selátko vyjde na 30 tis.bez pití a budem to platit druhý den to bude sladké probuzení :-p :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?