Kladno nevěsty 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak já jsem tu a co vy? :-D
Profilova fotka
no tak to udělejte také u medvídků v zamecké zahradě to je pod širým nebem :-D kdy odcestujete na Jeseník??po svatbě nebo ještě pře svatbou?
Profilova fotka
hoj, my máme říjnovou svatbu - nejisté počasí pro venkovní svatbu. Do jeseníku jedeme před svatbou, v červenci.
Profilova fotka
aha tak to chápu,také se bojím aby nám v ten den nepršelo =-) tak to si ty Jeseníky pěkně užijte,my letíme za 27 dní asi se nedočkám 8-) a pak 2 týdny a svatbička hrůza jak to letí :-D
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty z Kladna, už delší dobu sleduji vaše přípravy a ráda se připojím do diskuse. Já sama jsem již 6 let štastně vdaná, ale vzala jsem si na starosti svatbu mojí milé sestřičky Jany , která se bude vdávat 30.8.2008 v zahradě Kladenského zámku. Hostinu máme již zamluvenou v penzionu Lika v Kyšicích, šatičky v salonu Pavouček v Kladně, oblek pro ženicha a mojí dceru Elišku( pujde za družičku) v salonu na Buštěhradě, kde bydlíme. Jelikož mám celou svatbu na starosti , tak to prožívám, jako bych se znovu vdávala :-) :-) No na druhou stranu si to užívám, protože které z nás se to poštěstí 8-) Budu ráda, když se se mnou podělíte o mnohdy vzácné informace. Momentálně řešíme nějakou vizážistku. Byla nám doporučena Lenka Papčková - neznáte někdo a nevíte jaké má ceny??? Chtěli bychom , aby přijela na Buštěhrad ráno učesat a namalovat nejen nevěstu, ale také maminku , mě a dceru. Moc děkuji a užívejte krásné chvíle a těšení na svatbu
Profilova fotka
prominte, ta vizážistka se jmenuje Lenka Papáčková
Profilova fotka
japonko vítej mezi námi,tuto vizážistku bohužel neznám :-( tak ti nepomohu salon v Buštěhradě je úžasný mám odtu šatičky,oblek pro ženicha,pro tatínka,koupili jsme tam košíčky na koláčky jsou tam moc milý,jinak jsi skoro sousedka bydlím ve vesnici vedle-Dřetovice :-D vizážistku neřeším poněvadž mě bude líčit má svědkyně je to kosmetička x-)
sijen: souhlasím s Markét. My to máme na radnici a do zámecké zahrady se fotit půjdeme a od Floriána je to asi tak nastejno. Takové krásné prostředí je pro fotky jak stvořené :-D Tak hlásím, že už mám botky. Objednala jsem si je nakonec od Kadaha. Tyhle http://www.kadah.cz/index.php?id=prod.... Ale jsou poněkud těsnější, tak je musím trochu rozchodit ;-) Už se to neuvěřitelně blíží. Tak zatím čauky a hezky se chystejte :-D
Profilova fotka
V pátek jsem byla objednat kytičku - nechala jsem to čiště na květinářce - jen má zadání, že spíše malé květy a kombinace bílé a bordo, ženich do klopy také spíše něco drobnějšího a maminky a svědkyně budou mít po jedné ozdobené růžičce. Začala jsem také chystat výzdobu na auta - akorát tedy musím ještě dovyzvědět, kdo jakým pojede. Také jsem dokoupila nějaké jednorázové nádobí na odpolední párty a tím už by snad přípravy měli končit. No tak uvidíme co jsem ještě zapomněla. Také se mi to opravdu blíží - už jen 26 dní :-N
Profilova fotka
ahojky teodorko botičky moc pěkné ;-) my dnes objednali 5 kg svatebních koláčků od nedvědové objednali jsme je na 10 června,ihned po dovolené je vyzvednem a budem rozvážet i s oznámením je to 14 dní dopředu což je akorát :-D zítra objednáme ještě pár dortíků,musím si sjednat schůzku z květinářkou a to nejdůležitější máme :-D už aby to bylo za mnou 8-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
murynko , děkuji za odpoved - není nad kamarády, kteří mohou pomoci v pravou chvíli ;-) Nemáte někdo zkušenosti s kvalitou dortů paní Nedvědové?? Všichni je tady objednáváte, tak asi budou dobré?? Nevíte, jestli dort , který se nám líbí v katalogu udělá i v jiné barvě??
Profilova fotka
japonka-nemáš zač,jsme tady od toho abycom si pomáhali a radili ;-) paní Nedvědová moc milá paní,dala nám ochutnat z několika variant a dort ti udělají jak ty chceš,podívej ke mě do alba,ten svatební dort je od nich a nebude celý bíly,ty vystoplé okraje-zdobení bude do růžova :-D jak jinak taková bude i výzdoba!! dort ti udělají podle tvých představ asi všude jen jsme první variantu měli u dolce vita-cukrárna na hlavní třídě a tam za 2patrový-30ks chtěl 3500tis :-( a tady ten 3 patrový 90ks ná vyjde 3tis.a je mnohel elegantnější x-) ale z dolce vita berem asi 5 dortů ještě navíc ty tam mají hezké a výborné-kole 300 za jeden to objednává má mamka kdyby bylo na mě tak jich tolik nedělám 8-) ty rodiče jsou šílení :-N dnes bylo tak krásně zítra svátek a budu doma jupíí,budu na zahrádce chytat bronz na dovču :-D tak se mějte
Článek se načítá
Koukám, že nikdo nemá čas, já jsem na tom podobně. Takže novinky u mne.... Oznámení už máme, taky jsem koupila ženichovi košili a už jsme i zařídili svatební cestu. :-D Ufuf, je to fuška, ještě toho dost zbývá. Mám dotaz, jak budete zdobit auta... koupíte si stuhu a kolik počítáte na auto? Slyšela jsem, že 5m. A budete zdobit věnečky všechna auta nebo jen ženichovo a nevěstino...? čauky a pevné nervy :-D :-D :-D
murynka: jojo, p. Nedvědová je moc moc hodná....u nás na škole měla krámek a i tam prodávala, takže jsem s ní byla v kontaktu furt:o)) ;-)
Profilova fotka
teodorko, auto jsem přeměřila a 5 metrů stačí. Chystáme se místo věnečků vyrobit srdíčka. Měla to moje švagrová na svatebních autech a vypadalo to moc hezky. Můžeš si to vyzkoušet, návod je velmi jednoduchý, v oknech aut to vypadá efektně a výroba je levná. Návod na srdíčka: postačí drátek, musí být ale pevný ,ale zároven tvárný a pak ubrousky v barvě vaší svatby. Z drátku se vytvaruje srdíčko a omotává se ubrouskem, který je nastříhaný na pásky. Musíš to omotat několikrát, aby to vypadalo hezky. Upevnění na okno je stejné jako u věnečků. Doufám, že jsem to napsala srozumitelně. Podobně budeme zdobit i auto nevěsty, akorát srdce bude velké a bude omotané svatebním tylem a perličkama. Možná přidáme ještě nějakou kytku. Všechny zdravím a přeju krásné slunečné dny.
Profilova fotka
no já kopila na auta svatebčanů bílou a bordou stuhu (maslím 2,5cm) - na každé auto mi vychází cca 3,5 metru - budou do "véčka" a prostě půlka bílá a půlka bordo), auta co povezou rodiče mají "véčko" z bordo organzi a moje auto je bordo organza podložená bílým vlizínem a cca po 30 cm svázané a je tam přidělaná vždy 1 malá kytička. Nastávající pojede na motorce a to musíme ještě nějak doladit. Každé auto bude mít ještě samozřejmě fáborek na anténě. Žádné věnečky a živé kytky jsme nekupovali - kytka pro nevěstu mi přijdou až moc vyhozené penízky Dneska jdu na zkoušku účesu a tak večer přihodím fotky výzdoby na auta i účesu.
Profilova fotka
tech 5 metrů je taky včetně výzdoby do oken právě na zminované věnečky, nebo jiné ozdoby, pokud se neplánují tak stačí 3,5 metru Papa
Profilova fotka
Tak jsem do alba vložila slíbenou ukázku výzdoby i zkoušky účesu - ten bude akorát ještě ozdoben perličkami na skřipcích a asi i perličkami na silonu vzadu v rozpuštěných vlasech
Profilova fotka
ahoj já dnes zařizovala kytí ;-) paní mi to udělá za poloviční cenu a super spokojennost veliká :-N kytí pro mě,maminky,svědkyni a výzdobu na stůl ve zlatém selátku mi udělá ona!!takže žádné starosti,sežene mi myrtu a udělá i ty kolečka na auta budeme zdobit všechny ale jen zadní okénka x-) ještě musíme zajít do selete,vybrat hudbu-finální a jsme asi kompletní za 14 dní frčíme pryč a pak 2 týdny a budu vdaná!!!! 8-) kam pojedete Teodorko na svatebku????? také bychom jí zaplatili ale je to pálka chcem v září-říjen směr dominikánská asi =-) takže musíme našetřit a vybrat na svatbě penízky a letíme za exotikou x-) koláčky objednané na 10.6 a budem je rozvážet i s oznámením hned den po návratu z dovči :-| no takže asi tak :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem konečně přidala náhled našeho oznámka - trošičku netradiční, ale já prostě zbožňuji naší psici a můj nastávající zase motorky :-)
Profilova fotka
martina už jen 12 dní co?já to odpočítávám protože to odlétáme do tepla :-D oznámení není moc nějak vidět tak nemůžu posoudit,vy už jste ho dávali? ten můj má také motorku a je to i můj koníček vy pojedete na svatbu na moto?
Profilova fotka
no já jedu autíčkem a nastávající na obřad na motorce, ale na obídek už pojedeme spolu autem a kamarád odveze motorku domů. Oznámení jsme dávali už asi před 3 týdny - byly tam i včechny instrukce, seznam darů ... tak jsme chtěli, aby to měli svatebčané včas.
ahoj holčiny:o) to koukám, jak se vám to blíží... :-N už pracujou nervy?? chci se zeptat, na kolik vás cca vyšla svatbička...?? (kolik a za co? a kde hostina? kolik lidí?přespání na hotelu...atd) Já bych to chtěla totiž v Botanice a cena je tam hodně vysoká....cca. 80tis. Kč.....pouze obřad, jídlo, raut, spaní pro 30lidí... ...chtěla bych si udělat představu........tak pokud to není problém, prosím napište...třeba i do IP, děkuji ;-)
Profilova fotka
Veru,nervy nepracujou zatím :-D tak píši: šaty-půjčení 6 000 oblek-půjčení-1800 kytky-nejvíce do 2000 prstýnky-10 000 kamera-5 000(ranní přípravy až 1 tanec) fotograf-2500(ranní přípravy až 1 tanec) svatební dort-3000 koláčky-5kg-1000 plus napečou cukroví-babičky dorty na hostinu-bude jich 5-2000 obřad v zámečku -3200 matrika 1000 jmenovky na stůl 300 vývazky 3OO ozdoba na auto 35O oznámení-40 ks-2500 polštářek pod prstýnky-400 svatební album 300 košíčky a ubrousky 400 hostina zlaté sele!!!!! 3o lidí na oběd plus večer 20 kamarádi nejvíce 50 lidí celkem 27 tis.(je v tom oběd (přípitek,kuřecí rolka,polévka,svíčková) kapela od 17 hod. jednohubky na stůl po obědě studený rautík-salámy,sýry,zelenina,maso atd večeře šunka z krbu,pečivo,křen ubytování pro nás 2(novomanželské apartmá) ubytování pro svědky-jsou z Prahy platíme víno,pivo,limo,kafe,alkohol tvrdý si každý platí sám počítáme že za alkohol dáme ještě tak 15 tis. nehty,kadeřnice ještě nevím to je snad vše :-D
Profilova fotka
tak jsem to sečetla bez alkoholu 70 tis, :-D :-D uffffffff :-p
uuuu, tak to je peněz co!:O)))))))))) :-N :-D :-D ale docela dobrá za všechno!:O)) to holky, co to budou mít v botanice dají za vše cca. 150tis.!!!! =-)
Profilova fotka
hmm,tak to bych zase nedala,nemyslím že šetříme,je to jednou za život-doufám :-D a ty peníze budem potřebovat na baráček a svatební cestu x-) myslím že jsme takový normální průměr 8-)
Markét, zapomnělas na kadeřnici a líčení :-D :-D :-D, tedy pokud to nemáš domácími silami... :-D No tak já to takhle zatím radši nepočítám. Jo a ta svatební cesta, chtěli jsme na Lefkadu do Řecka, ale nakoned jsme tam nic nevybrali, tak nakonec to budou Kanárské ostrovy. Konkrétně Fuerteventura :-D. A řekneme všem, aby nám jako svatební dar na tu cestu přidali, takže to pro nás nebude tak finančně náročné :-D.
Profilova fotka
kadeřnice ještě nevím líčit mě bude má svědkyně je to kosmetička :-D a má toho plné kyfry,sice se tomu nevěnuje ale dělá to po známých a děla i gelovky za 200 x-) já je snad budu mít zadarmo :-D no jo to my také vyberem penízky na svatební cestu ;-) jinak už za pár dní se budu válet u moře jupííí konečně od všech starostí pryč a kdy poletíte??? 8-)
Markét, no jo, ty už to máš za pár že ;-). No my letíme až v září. Dřív nemůžu kvůli práci, takže po svatbě tu ještě asi tři týdny budeme :-D Prosím tě, ta paní, co Vám bude dělat svatební výdobu stolů, je doporučená ze Selátka že? Jestli ano, tak jak to má s cenami i za ostatní věci (svatební kytice...)? Přemýšlím, že bychom u ní také nechali kromě výzdoby dělat i kytice a takhle by to mohlo být i za lepší cenu ne? :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?