Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Teď jsem ještě rychle koukla..... ČT24....tam to je. Jinak Evičko děkujeme za pozvání,ale ani nevím jak daleko to je od tebe. Ráda bych tě viděla,nebo někam dojedu,ale zase nevím kdy budeme mít tu přestávku.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to jsem ještě neslyšela =-) Musím zapnout TV. Markét, my to také čistíme tím přípravkem. Ne každý den, ale podle toho, jak moc je to začouděný. Evičko, no tak to je úplná paráda, asi budeš mít neuvěřitelného andílka x-)
Profilova fotka
Je to hrozný, bylo tam hodně polských politiků a vůbec spousta lidí. Jsem zvědavá na večerní zprávy, už vidím, jak tam budou bouračky a zvířátko a o téhle tragédii jen zmínka. Také od dneška máme nového biskupa. Hrozně mně překvapilo, že nejsou v telce mimořádné vstupy jako při příletu amerického prezidenta. Koukám na ČT24 No, já čekám na Pavla, ve tři by jsme měli být u známých na oslavě narození jejich holčičky, ale jak znám Pavla dorazíme tam bůh ví kdy.
Profilova fotka
Včera jsem Vám psala, ale nešlo mi to odeslat. Uložila jsem s to, takže zpráve ze včerejška ;-) Evi ty máš zlatíčko. Ta krásně spinká. Nakonec to asi tou smyčkou nebude. Vypadá to, že je to mastnota. Byla tam kuchyň a bůh ví, co se tam dělo. Zkusím to umýt jarem a vyfénovat a uvidíme. Naštěstí tam bude stát lednička. Evi strop jsme štukovali, páč se mi to tak líbí. Vypadá to, jako by byl strop zděný a né ze sádrokartonu. Jiří jinak jsem byla v šoku, jak na Lišce ta paní byla ochotná. Těma fotkami se prohrabala a peníze nám včera pustili, takže můžu klidně spát. Hned jsem objednala obklad do kuchyně, aby to bylo hotové a mohli jsme si vyzvednout kuchyň. Peníze zatím na účet nedorazili.
Profilova fotka
ahojik holky, teda s tim letadem je to fakt starsny :-( manzel mi to hned rano hlasil :-(...fuuuj, takovyhle veci nemam rada :-(. evicka, Sarinka je mooooc velikej andilek :) ja se uprimne na druhe mimi na ty prvni 3 mesice opravdu netesim ble ble ble :-D:-D:-D ale ted je zlaticko moje milovany a hodnoucky :) x-) x-) x-) u nas vikend nic moc, mala ma zadni rymu, pokaslava, aj se probudila s nechutnym bolenim v krku :-/ no den na dve veci a ted se tu jeste ke vsemu uplne zatahlo :-( laduju se preventanem akut ale nevim nevim, citim jak mi duni hlava, asi mi to vlezlo na dutiny :-/. ja jsem amalce udelala dorticek tak ji jeste dneska vyfotim k pul roku :) x-) x-) x-) a zitra dodam fotecky. Jestli chcete tak se juknete na nove fotecky http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka/#... heslo je stejne nepo poslu do IP. papa a pekny zbytek vikendu :)...jo a jeste ke vsemu mam kramy :-D:-D:-D
Profilova fotka
Pipiii ta už je velké. a je to pěkná frajerka.
Profilova fotka
ahojik mag, jojo uz je velika kocka moje :) a je to hadrarka, vzdyt rikam utracim porad za jeji obleceni :-D
ahoj holky, přeju hezký víkend! je škoda, že je tak ošklivě, v týdnu bylo nádherně! my byli včera u kamarádů a pak jsme šli na koncert Vypsané fixy, znáte je? přespávali jsme a dnes jeli do Kralup do Goldexu omrknout prstýnky. původně jsme chtěli chirurg.ocel, ale až tak se nám to nelíbí a nejde měnit velikost, tak půjdeme do bílého zlata. snad se do 8tis. vlezeme. co myslíte? jinak ještě k tomu autu, nakonec to prostě zaplatit budu muset, nic se nedá dělat. prý se domluvíme na nějakých splátkách. a tu pojistku na blbost si radši vyřídím. Evi, to je fajn, že máš malou hodnou, hned je to příjemnější, viď? ;-) Moni, jedete jak draci, jsem vždycky natěšená na další fotky! ani se nenadáš a budete stěhovat! Miško, jak jsi psala, že jsi řídila, tak směle do toho! já poprvé, když jsem jela služebním sama, jsem byla taky nervózní, ale jak začneš, získáš jistotu. jen se k tomu cpi, i když pojedeš s manželem, pokud je klidný, tak Ti to může pomoct! kdy začnete jezdit na to plavání? o tom letadle jsem slyšela, je to smutné!
Profilova fotka
ahojky holky děkuju s tím sklem ;-) zkusím evi malá je andílek určitě bude hodná jako ty naše x-) x-) míšo krásné fotečky x-) amálka je už veliká holka =-) jak jsme jí dlouho neviděla to s letadlem je tragédie ;-( ;-( ;-( ;-( holky mě dneska moje šikulka snědla celou skleničku mrkvičky x-) x-) x-) šikulka moje milovaná x-)
Markét, šikulka, hezky papá! ty vlastně od začátku nekojíš, že? holky, mám tady tip, když byste se občas nudily, což asi maminkám nehrozí, ale na webu serialy.sk jsou různé staré seriály, třeba Beverly Hills, kdybyste se chtěly mrknout ;-)
Profilova fotka
leni fakt někdy mrknu ;-) děkuji....někdy ten čas je :-N :-D leni nekojím,mohli jsme začít už ve 4 měs.ale počkala jsem do toho 5 a vyplatilo se :-) manžel udělal skvělou véu šopák a zapečený těstoviny je to zlatíčko :-) x-)
Profilova fotka
Míšo, zkoukla jsem fotky, malá roste jako z vody, moc jí to sluší, je to krásná holčička :-) Ty fotky jsou úžasný, to jsi vše fotila ty? fakt pecka :-) S manželem tu trochu bojujem, vstávají mu vlasy na hlavě, když fotím malou s bleskem, ale bez blesku jsou ty fotky takové nijaké, jak fotíš malou ty? Nevadí ten blesk na očička? Kačko, pokud máte ten seminář v Kulturáku u Tesca, tak to je jen malé Tesco, žádné krámky jako jsou v normál velkém tescu, tohle je bývalý Prior, jsou tam potraviny a nahoře oděvy a elektronika, nic moc. Jinak je to v centru, ale krámky budou v neděli zavřené.. Do toho slavného je to přes celé město a stejně má v neděli taky zavřeno. Jinak my bydlíme kousíček od Plzně, odtamtud je to tak 15min cesty, ale jde o to, kdy tu pauzu budete mít, protože od 12h tu máme rodiče na návštěvu a odpol pak kámošku s manželem. Mončo, no tak ještěže nereče ta smyčka, to by byl problém, viď. Úvěr od Lišky jsme měli na první dům, je s nima super pořízení, taky peníze byly vždy rychle, nedělali problémy. Jo a copak oslava, stihli jste ji? :-) Leni, tak já zatím nezažila malou jako uplakanou nebo vzteklou, takže příjemné je to stále, doufám, že jí to vydrží, ťuk, ťuk, ťuk :-) K těm prstýnkům, do 8tis se vejít můžete, záleží, co chcete, za těch 8tis budou spíš drobnější si myslím. Nás stály teda jen 5tis, ale to proto, že nám je dělal kámoš zlatník, takže to bylo víceméně jen za zlato a dávala jsem mu na to ještě starej snubák. No a copak ty šatičky? Už se ptám snad po desáté :-D Markét, to je paráda, že Sofinka tak hezky baští, to bude radost pro ní pak vařit, viď :-) Jo, holky maminky, dnes jsme zkoušeli dávat malou na bříško, prý se tak mimča líp vyprdí, tak to klaplo, ale děsně mě zaskočila, představte si, že zvedla hlavičku a celou jí otočila a položila ji na druhou tvářičku a po chvíli zase zpátky.. není to moc brzo, nemůže si tím nějak ublížit, nebo je to normální?? Já myslela, že hlavičku začínají zvedat a dýl. A ještě potřebuju radu k hovínkám :-D pořád to má jako míchaná vajíčka, ale dnes v tom má navíc trošinku něco jako hleny, ale opravdu malinko, je to normální?
Článek se načítá
Evi, promiň, já zapomněla odpovědět. šaty se furt šijí. minulý týden mi volala paní ze salonu, že krejčí, který je šil, je udělal tmavší, já chtěla champaigne a prý jsou spíš capuccino a taky vlečka jiná, tak paní řekla, že je ušije znovu a že teď by to mělo být rychle, že už má míň práce. no trochu jsem se zrhozila, snad to do června stihnou. já už si chtěla podle odstínu vybírat boty a podle střihu podprsenku. škoda. musím vydržet jinak minulý rok jsem viděla bývalou kolegyni z práce, já ji teda neznala, byla tam za kolegou se svojí malou, měla pár měsíců a držela hlavičku. hrozně jsem se divila a prý ji držela už od narození. asi to tak u některých dětí je! máte holte geniální dítě, Evičko! ;-)
Profilova fotka
evi ahojky :-) já fotím od začátku s bleske malá je naučená a na foták už se kouká a asistuje :-D :-D http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka... my máme fotečky zde foceno nedávno ;-) evi jasně že se mají dávat na bříško ;-) od začátku ze začátku se jim to nelíbí neumí to pláčou nevydržím tam dlouho ale trénují svaly ;-) takže před každým přebalováním šup na chvilku na bříško ;-) my už nijak než na bříšku nejsme :-D :-D hraje si tak už s hračkami...a nechce být na zádech a to bříško nesnášela :-N =-) a snaží se lézt hrůza :-S
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... leni inspiruj se to nemá chybuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-) já chchi znovaaaaaaaaaaaa ;-( :-D
Profilova fotka
evicko, my jsme na zacatku nemeli davat na brisko,az po tech 3 tydnech asi. a to vzdy po vecernim koupanim, po kazdem prebaleni a casteji az nekde po setitinedeli, po 2 mesicich. Ale kazdy ti rekne neco jineho a dekuji za chvalu fotecek:) ja malou fotila bleskem porad :-Dnic jim to nedela ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nejdřív musím pochválit Amálku, je opravdu krásná a už hoooodně veliká :-) A jak je kočičce, už je to lepší? Mončo, tak to je super, že jsou v tý bance takový a můžeš být zase klidná. Evičko, já souhlasím spíš s Míšou, ještě bych jí na bříško hned nedávala, až po těch 3 týdnech a na malou chvilinku. A pak až kolem konce toho šestinedělí až 2 měsíců jí tam chvíli nechávat a malinko začít trénovat. Ona se ti takhle otočí, ale ať ty svaly zatím moc nenamáhá. Jinak jsem taky od začátku fotila s bleskem. A taky jsem si to vždycky vyslechla :-D S tím kakáním, taky jsme je měli jako míchaná vajíčka a to snad nevadí a ty hleníky jsme měli ještě v porodnici a to sestřička říkala, že je ještě zbytek z plodové vody. Ale nevím, jestli to není u vás pozdě, bohužel moc neporadím.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jiřinko, nám právě dr říkala, ať jí dáváme na bříško před kojením, že se tím dobře vyprďánkuje, akorát mě překvapilo to, že zvedá tu hlavičku, kámoška mi říkala, že je to dobře, že si posiluje zádové svalstvo, ale mě to přijde moc brzo, je to takové neohrabané slaboučké kuřátko :-) Navíc se jí to vůbec nelíbí, háže u toho strašně netastné ksichtíky. K tomu kakání, ty míchaná vajíčka jsou ok, ale nevím ty hleníky, na to se zítra holt zeptám dr, vypadá to jakoby ty míchaná vajíčka byla napůl nedosmažená. V porodnici kakala takovou tu smolku, z té plodové vody, to je něco jiného. Markét, malá je fakt dokonale vycvičená, hotová modelka :-) fotky moc hezké, jsem vydřená z těch dlouhých řas, co malá má :-) Musím si pořídit taky tu černou deku, to manžela pak fakt už trefí :-D Leni, k těm šatičkám, mám z toho pocit, že to nešijou tady, ale v číně, proto ta změna barvy atd, jednu dobu jsem totiž obchodovala právě se svatebníma šatama, ženský si vybraly dle katalogu, napsaly své míry a podle toho se to pak šilo.. prvních pár zakázek bylo úchvatných, ale pak to právě přišlo v jiném tónu třeba nebo trošku jinak střižené, tak jsem toho nechala, právě pozustatky těch šatů se mi válí ještě doma. Držím palečky, ať to dopadne dobře, zatím si s tím nedělej hlavu, do června je ještě dost času ;-) Jakpak trávíte neděli? Nám od 13h začne návštěvní den, tak se jdu dát honem do kupy, přeji hezké nedělní odpoledne :-)
ahoj holky, my jsme si dnes pospali až do 10 a pak jsme se vrhli na úklid, protože nám to včera nevyšlo, pak nákup a teď teprve Adam kuchtí. děláme fazolový guláš se sojovým masem. chcem si dát trochu očistnou kúru na jaře, tak bez masa :-D Evi, ta paní ze salonu, kde mi je šijí, je z Ukrajiny, tak si myslím, že to šije někdo tam. trochu trhnu, ale snad to bude fajn. ta známá, co si to tam nechala šít, byla moc spokojená. má i tady album, je to u nás na vesnici, mrkni: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Evi a máš chuť si jít už občas někam zapařit nebo myslíš, že se s malou sklidníš? jsem zvědavá na sebe. Míšo, taky chválím Amálku, je to slečna. fakt neskutečné, jak ti vaši prďolové rostou! ;-)
Profilova fotka
evičko já malou na bříško dávala hned..opatrně ona moc hlavičku tedy nezvedala ale pomáhalo to na bříško a problémy neměla ;-) ten hleník my ho tam po UM měli občas také.....když je to malinko asi to nic není užijte si návštěvu x-) x-) deku pořid já jí mám z Kiku za 80kč :-D :-D jak trávíme víkend ráno jsme byla s malou venku ted už 2 hodky spí na zahradě =-) a to má papat :-N ale spí jak zabitá mám tam chůvičku,upekla jsme jogurtový makovec :-) a ted jdeme koukat na filmík ;-) venku hrozně prší :-( ]-( k obědu zase snědla skleničku mrkve zítra dávám květák :-) leni super že adam vaří to pomůže 8-)
Marky, jo, hodně. dnes i drhnul koupelnu, já uklízela zase naši kuchyňku a pokojík. dělá vše, jen mu to trošičku trvá. jinak k té svatbě v exotice, to by bylo nádherné, ale ráda bych ten den strávila s rodinkou a přáteli, tak by mi tam moc chyběli! ;-) Evi, jak jsem sem dávala ten odkaz před chvílí, tak mě bude česat a malovat stejná paní, jako tu holčinu. už jsem od ní viděla učesané a namalované tři nevěsty a slušelo jim to, tak snad budu taky spokojená! ;-) co kuchtíte vy, holky? Marky, mňam, taky bych si dala buchtu. udělám aspoň puding s piškoty, honí mě mlsná. tak my jdem jíst.
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas pri nedeli, konecne jsem se sem dostala abych zjistila co je noveho,ale nedocitam, to bych nedelala do vecera nic jinehou ;-) nas je novinka, ze jsme v patek koupili kocarek a uz je u nasich doma. Puvodne jsme se jeli na nej jeste jednou podivat s tim, ze tam minule tu nasi barvu nemeli, tak ze ho objedname a on tam byl a najednou to byl takovy fofr, ze to ze ho opravdu mame mi doslo, az kdyz jsme ho davali do auta A v sobotu jsme byli v rakousku tady kousek od nas v jedny vesnicce, kde poradaji bazar detskych veci, poridili jsme chuvicky, penovy puzzle (vime, ze je na nej cas,ale bylo levny ) a par obecku. Je to dvakrat do roka, tak se tesim na podzim, protoze se tam daji sehnat opravdu pekne kousky obleceni za par korun. A dneska jsme doma, potrebuju odpocivat. Ale konecne tu vysvitlo slunicko tak asi pujdeme na kratkou prochazku. A pak se chystam roztridit obleceni pro mrnouse a pripravit kopicky na prani a jakmile bude pekne zacnu prat A co vy co je noveho?
Profilova fotka
ahojik holcicky... Amalka dostala k pul roku novy fotak :-D takze jsme ho dostala ja :-D pry pro radost tak super :-D...jdu neco hodit na rajce, doufam ze mi bude brzy dobre abych s ni sla ven a neco nafotila venku :) zrcadlovka je fakt neco jinyho, delam vse manualne :) x-) x-) x-)
Profilova fotka
lenicko a jaky kocik jste tedy poridili?? promin, ze jsme nejak prehledla :-N
Profilova fotka
lenii, teda vy takhle dietite, jo? ja jsme nikdy sojove maso nemela, ani nevim co to je :-D a kde to sezenu :-D mela jsme jen tu sojovou tycinku, co chutna jako margotka :-D. hele koukala jsme dneska na ty nausnice, nejsou tak hrozny, ostatni veci co mam z bizu jsou dost zeleny (proste to postribreny zezelenalo :-D) ale tohle je zatim ok, tak se muzes na ne podivat, zda se ti budou hodit.
Profilova fotka
a nemohla jsme je najit :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak nejenže naše kaká po kaši a mrkvi která staví asi 5 krád denně když kadila jednou za 3 dny ale posrala se mi do ruky když jsme jí měla rozbalenou a pak byla na bříku a lezl z ní takový tuhý kus opět hovínko :Dse zblázním :-D :-D :-D
Profilova fotka
holcicky, tak mame nove album na rajcatku http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_o... jmeno i heslo jsou stejne jako u prvniho ;-)
Profilova fotka
ahojky :-) míšo už jsme ti to psala ale krásný fotečky x-) x-) holky já mám tak hodné mimi :-D ale pššššt nic jsme neřekla :-D spí mi od 10-12 pak si dala obídek opět skleničku květáku x-) spapala bez potíží 8-) a ted spí od půl 2 vidím to tak do půl 4 :-D :-D pak dostane mlíčko a pak už dá tak půl hodky do koupání :-) ale to nevadí spí moc krásně :-) evi co vy jak je?? jiřinko co vládíček jaké má ted noci??
Profilova fotka
Ahoj holky, Markét, tak 3 noci zase špatné a každá je horší. Dnes byl vzhůru každou hodinu nebo hodinu a půl a hodně brečel. Mysleli jsme, že ho něco bolí, tak jsme mu raději dali nurofeník, ale stejně se pak vzbudil. Je spokojený, když ho hladíme a to bysme mohli třeba půl hodiny, než by usnul. Prostě kouká a když odejdeš, tak začne řvát. Prostě jsem to zase zakřikla :-D Ráno už byl zase unavený, tak jsem se ho znažila zabavit alespoň do 8:30, to pak spal do 10 a pak jsem se ho snažila zase zabavit alespoň do 14 hod a od 14:15 spinká. Když je kolem 15 hod. vzhůru, tak v 18 by zase spal, takže se snažím, aby spal odpoledne co nejdéle a usínal alespoň v 19hod. Ale jinak je to zlatíčko, tenhle týden by se pořád jen šmudlal x-) Evičko, jak psala Míša, každá doktorka říká něco jiného (což je zvláštní, že), ale já ho dávala až tak od 1. měsíce na bříško. Byla u nás kamarádka, když už začínal Vládík na bříško a prý doktorka, co je učila Vojtovu metodu říkala, že na bříško dávat až po druhém měsíci. Jinak viděla jsi už ty Vládíkovo fotečky? Leni, tak to je fajn, že jste takhle pořídili a ještě neplánovaně. Jedna z největších starostí ve výbavičce je alespoň pryč :-) Míšo, fotečky jsou parádní a Amálka je kočka :-) Dortík jsi dělala sama? A co máte za zrcadlovku? Já jí doma moc nepoužívám, protože to by se Vládík nemohl moc hýbat a nemáme na to dobré světlo, ale venku se s tím fotí krásně. Jinak my sojové maso taky děláme, moc nám to chutná. Nejraději z toho máme čínu, ale prodávají i takové řízečky s obalovací směsí, to je taky moc dobrý a Vaškovo táta z toho dělá guláš nebo salát.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?