Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik Jirinko, takze Vladickovo spinkani zase nic moc emoticon Ma to ja na houpacce.... ja to mulisani s amalkou take moooc miluju, je to uzasne!!!! emoticon dortik jsme si delala sama, jen krtkuv dort, nahore jahudka, koupena kocickaemoticon ale my ho milujeme!!! jinak mas jeste IP ohledne fotaku emoticon
12. dub 2010 v 15:21  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak dnes je první den, co jsme bez tatínka samy doma a zvládly jsme to emoticon Dopoledne jsme se válely do 10.30, pak jsem vylezla, dala se do kupy atd, pak se probudila malá, přebalila jsem, nakrmila, chvíli koukala, a pak to zase zalomila, probudila se v 14.30h na papu, pak byla chvíli vzhůru a kníkala, asi ji bolelo zase bříško, pak to zalomila a ještě pořád spí emoticon měla jsem tu kámošku na návštěvě, takže jsme měly i čas pokecat emoticon
Jen mě trápí, když malá poplakává a kroutí se, tak mě napadá, nepomohl by jí na uklidnění dudlík? kdy jste ho holky začaly dávat a proč? Já se mu bránila, přišlo mi to zbytečný, ale zkusila jsem jí ho dát při přebalování, když plakala a totálně jí to uklidnilo a byla zase jako andílek.. ale nevím, zda není brzo jí ho dávat nějak pravidelně, co myslíte?

Jiřinko, fotečky jsem prohlídla dneska, jsou super, malej je nejkrásnější klučina co znám, je tak děsně moc roztomilej emoticon a zvěřinec teda je hustej emoticon Nebojíš s eo malého prstíčky, když krmí toho poníka? Nemůže ho kousnout nebo tak? Ty noce mě mrzí, čím to může být? Je to úmorný, viď emoticon Nejsi utahaná?
K tomu bříšku, no tak teď nevím, co mám dělat.. mám strach jí na to bříško dávat, když jsi mi tohle napsala a na druhou stranu mám i strach jí na bříško nedávat, když mi dr řekla, že jo, kvůli těm prdíkům i svalům na zádech.. to je dilema

Míšo, taky musím moc a moc pochválit fotečky a Amálku, je boží a i tvé kuchařské umění, moc pěknej dortík emoticon To jste holky dostaly od manžela ten foťák? to je teda hodnej tatínek emoticon

Markét, Sofinka je fakt andílek dítě, doufám, že ta naše bude taky taková.. ale jelikož je ve znamení berana, tak to moc nadějně nevidím, ale uvidíme, třeba to bude hodnej beránek emoticon S tím papu ti musí dělat velkou radost, viď emoticon

Leni H, tak to moc gratuluji ke kočárku, takže máte nakonec ten zelenej? emoticon
No a jak je ti těhulko?

Leni, koukala jsem na ten odkaz, ty šaty měla moc krásné a fakt jí to slušelo, budeš taky kočka emoticon Už se teď těším na fotky a vyprávění z Vaší svatbičky emoticon a jak ta svatební cesta, už jste to nějak rozlouskli nebo vyčkáváte?
Jinak na pařbu zatím nemám ani pomyšlení, vůůůůbec se nepoznávám emoticon nikam se mi od toho drobečka nechce, celkově si to doma tak hezky teď s manželem užíváme, je to jakoby jsme byly čerstvě zamilovaní nebo jak bych to popsala, je to mo krásný emoticon

No a kdepak máme Pavlínku? emoticon

Do alba na koníkovi jsem dala pár těhu foteček od toho fotografa a do alba Sárinky taky pár nových, tak se mrkněte emoticon
12. dub 2010 v 18:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Ahoj holky,

Evi videla jsem fotecky, je to fakt princezna!!! A tobe to neskutecne slusi i hned po porodu emoticon

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/llenicka1/
Tady je odkaz na kone

Kamil je dneska doma tak mame takovou odpocivaci naladu, venku leje tak se nam ani z toho gauce nechce emoticon A je mi i lip, jen mi casteji tvrdne bricho tak procazky jen kratke nebo s odpocinkem. Ale je mi fajn emoticon
12. dub 2010 v 18:23  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Evičko, my začali dávat dudlík ihned po příchodu z porodnice, nebáli jsme se toho a je pravda, že to malého taky strašně uklidňovalo a pořád uklidňuje, ale samozřejmě už ho má míň a míň a to sám od sebe. Vůbec bych se nebála ho Sárince dávat.
Jinak je to neuvěřitelné zlatíčko. Tedy válet se do 10:30, tak to je něco neskutečného emoticon
Už se nějak unavená necítím. Dneska jsem třeby šla dopoledne spát, ale spíš jen tak, prostě se mi nechtělo nic dělat a chtěla jsem jen odpočívat emoticon Je to hodně o tom, že už to nejsou takové maratony a většinou usíná po nějaké době.

Leni, už máš krásné bříško emoticon A děláte hezké fotečky.

Jojo, kde je Pavlínka, jakpak se holky asi mají?

Míšo, já taky ráda krtkův dort, ale už je to nějaký rok, co jsem ho dělala. Dneska se mi líbil dezert v Prostřeno, tak se podívám na recept a zkusím ho emoticon
12. dub 2010 v 19:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky evičko zatím máš spící panenku vid emoticon určitě bude hodná holčička pokud je hodná už ted emoticon emoticon

hele dudlíčka se vůbec neboj já ho dávala HNED jak jsme přišli domů,naše s ním usíná ale není na něm závislá na usínání ho mít musí pak ho ale vyplivne a spinká dál...večer když se vzbudí dřív na jídlo nahazuji dudlíka a vydrží tak nobelovku tomu kdo vymyslel dudlík a chůvičky emoticon emoticon emoticon

k bříšku hele TY JSI MAMINKA emoticon emoticon nedej na rady nás ani dr udělej co ti radí tvůj mateřský instinkt!!!!!!!!

hele mě dr nutila dávat ty příkrmy už před měsícem malá hysterčila nechtěla prostě jsem jí to nedala začla až ted a vyplatilo se krásně baští emoticon emoticon a neposlechla jsme nic jiného než samu sebe emoticon
12. dub 2010 v 19:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

dnes mi není moc dobře a navíc v práci fofr. včera jsme měli ten fazol.sój. guláš, dnes jsem dojídala zbytek a pěkně to ve mně bují! no děs, jakobych tam měla vetřelce! emoticon

Míšo, sój. maso - kostky, nudličky či granulát koupíš v každém obchodě. my děláme nudličky či kostky. normálně to uvaříš v bujónu a pak upravíš jako jiné maso. já to mám ráda na cibulce s česnekem a sójovkou. k tomu těstoviny nebo rýži, je to rychlovka a zdravé, ale pozor, nadýmá.

Evi, taky doufám, že ty šatičky budou tak pěkné, jako je měla ta známá.
dovču zatím neřešíme, i když bycho měli. záleží, jak s Adamovou obhajobou. ale od DR trochu upoštíme. třeba nás ale přesvědčí ceny. každopádně úplně se jí vzdát nechci, nalákaly jste mě tu dostatečně, tak když ne teď, jednou se tam rozhodně vidám! uvažujeme o Řecku a pak na podzim nebo příští rok našetřit na nějakou vzdálenější cestu a pořádně to tam procestovat. uvidíme.
teď budeme tisknout oznamka a musíme co nejdřív pořešit prstýnky.
Evíku, ty fotečky jsou moc sexy! emoticon

Jiři, tak mám ráda Krtkův dort, dělala jsem ho Adamovi k narozkám. plánuješ něco upéct Vládikovi? už to bude rok! emoticon

teď jsou ve zprávách případy, kdy lidi žádají o dávky hmontné nouze a jezdí si pro ně ve fárech. myslím, že mi něco takového říkala Monča. ti jsou neskuteční! já být bez peněz, tak auto prodám, co se dá dělat.

Leni, prcek ale roste, co? je to neuvěřitelné! my budeme hodovat na svatbě a ty rodit, viď? emoticon
12. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, nejsem mamina, ale souhlasím s Tebou. emoticon
já se trochu děsím nějakého přehnaného studování odborných knih, moc na to nejsem. a dřív to maminy zvládly taky! dnes je všech info nad hlavu - net, knihy, časáky, myslím, že prostě všeho moc škodí a maminky pak můžou mít v hlavně zmatek. každá určitě ví a cítí nejlíp, co její mimčo potřebuje. emoticon
12. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 já jsem ale hovádko, teď si to čtu po sobě a vidím vydám s měkkým I. jak píšu rychle a nečtu to. fuj, jsem ostuda! emoticon
12. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 leni nene ja ten den budu taky labuzirovat, mam narozky emoticon tak ne ze se prcek rozhodne osidit se o dort emoticon
12. dub 2010 ve 20:06  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Leni, ty je máš 5.6.? já 8.
termín kdy? tak leda že by si dal na čas! emoticon
jéé, já se tak těším na třešně a jahody, červen mám fakt nejradši. jen budu letos ošizena o dárky a narozeninovou oslavu. ale třeba si v tu dobu budu hovět někde na pláži! emoticon
12. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik

evi, proc se bojis dudliku? ona ti bude sat i tak prso, jde o to ze kdyz duda, tak ma pocit ze je u prsa a tim se strasne uklidni. Amalka mi dudlika proste nechtela, at jsem ji davala kterehokoliv tak si ho nevzala a a mela ty sileny hysteraky, zacala si brat dudlik asi az na 2 mesicich a kolem 3 mesicu vice, ted ho ma strasne rada emoticon

leni, jeee krasne fotecky briskaemoticon moc slusi! emoticon
12. dub 2010 ve 20:14  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni červen je krásný na svatbu schvaluji emoticon emoticon
12. dub 2010 ve 20:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni bříško máš fakt krásný těhotenský nádhera emoticon
12. dub 2010 ve 20:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 dala sem na rajce opet nove fotecky...ted porad fotimemoticon

evi, jojo tatinek nam koupil fotacek, pry je rad ze me to bavi a takhle budu moct konecne fotit krasny fotecky zbluzka, s bleskem atd emoticonjuuchuu emoticon emoticon
12. dub 2010 ve 20:16  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Leni jojo 5.6. a termin mam 19.6. emoticon tak by na dort mohlo dojit. A 29.6. mame vyroci svatby emoticon

dekuji za pochvalu fotecek, fotim se zatim sama, doma u zdi, jeste, ze jsem Kamilovi dala jednou stativ, ted se mi hodi emoticon ale uz se tesim, ze bude pekne a chci fotecky venkuv prirode, pamatuju se na fotecky u slunecnic, jestli se nepletu Marketky, to semi moc libilo, ja bych chtela pampeliskach emoticon
12. dub 2010 ve 20:42  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Jdu se vykoupat a pak si cist do postele tak se mejte papa
12. dub 2010 ve 20:49  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 leni, aj sjem dokonce fotila ve 23tt na nejake zricenine, kde chodili turiste emoticonemoticon a ja tam nahore bez emoticon s pupickem emoticon nebo uplne naha u skal emoticon
12. dub 2010 ve 21:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky!!!!

tak jsem se taky konečně dostlala k netu. O víkendu jsme byli u tchýně a v práci toho mám pořád hodně, ale tento měsíc už končím, takže huráááá.
O víkendu jsme se byli podívat, jak vypadá na živo ten x-lander kočárek a moc se nám líbil, takže asi půjdeme do něj, i když má malou korbičku.. holt nemůžeme mít všechno.

Evičko, prohlédala jsem fotečky a moc moc Vám to sluší. Vypadáš jako by jsi ani nerodila.. tiše závidím emoticon No a malou máš teda neskutečně hodnou, všichni mi říkaj, jak je to ze začátku těžký a když poslouchám tebe, tak to je fakt dovolená emoticon emoticon Jo a všimla jsem si, že jsi tzady psala, že jsi z Plzně??? Tam já to dobře znám, páč jsem tam studovala a je to moje druhé nejlimejší město emoticon emoticon

Horejsí, koukala jsem na fotky na koníkovi, bříško máš krásné a moc ti to sluší. Co jste teda nakonec pořídili za kočárek?? Já už v tom mám nějak zamtek emoticon

JIřinko, teda ty si užíváš s tím spaním, to je mi moc líto. Ale zase máš krásnýho klučika a to je nejdůležitější. A jak vůbec budete slavit roční narozeniny, už to máte za chvilku co????? Co malému koupíte a tak????

Pipiii nádherné fotky fakt!!! Malá ¨je krásná princezna a máš jí vždycky tak krásně načinčanou a tobě to taky moc sluší.. jak to děláš??? No a tatínka máte moc hodného, že Vám koupil foťáček emoticon A ten dort mnam mnam to bych si taky dala emoticon emoticon Si pekla sama??

Murynko, také jsem zkoukla fotečky a rovněž úžasné!!! Též Vám to moc sluší.. Jo a souhlasím s tebou, že si to s tím dudlíkem a jinýma věcma musí člověk dělat podle sebe. Co doktor to jiný názor...

Leni, tak doufám, že ti už dneska lépe. Já tu sojo moc připravit neumím a manžel kydž to slovo jenom slyší, tak už křičí, že to jídlo nechce... tak nevim no..
No a k té dovolené, Řecko je určitě taky moc fajn, já ta¨m byla několikrát a vždy se nám tam moc líbilo..
13. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak Vládík noc zase proplakal a vypadá to na zoubečky, ale už se mu další dva prořízly, takže máme 6, ale nevím, jestli ho to ještě bolí, nebo se připravují další emoticon
Martin jojo, já už si na to nějak zvykla a hlavně že je prcek zdravý a jinak je šťastný miminko emoticon
Jsem po plavání, takže teď mi prcek spinká, po obídku půjdeme na procházku, u nás je krásně, tak snad to vydrží.
Jakou barvu toho kočárku vemete?
Vládík má narozeniny v květnu, tak snad bude hezky a můžeme udělat zahradí párty emoticon Ale bude to letos jen rodinné, kamarády bude mít asi až příští rok. Já si na dort určitě netroufám, takže buď nějaký koupíme, nebo výborné a krásné peče švagrová, tak jí o něj poprosíme jako o dárek. Ještě nevím, co prckovi koupíme, ale líbí se mi dva stany propojené takovým tunelem, jemu se tam strašně líbí, jeden má u babičky a moc si tam hraje, tak tenhle jsem chtěla na zahradu. Nebo takový ten hrací stoleček. On sice jeden má, ale každý je jiný, tak uvidíme. Stejně asi koupíme obojí emoticon
13. dub 2010 v 11:07  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,
dnes jsem doma. večer na mě přišel hrozný průjem a bylo mi špatně. ráno už líp, ale furt jsem slabá, tak si musím odpočinout.

Marti, vidím, že jsi fakt zaneprázdněná. takže už jdeš na mateřskou?
jakou barvu kočárku plánujete? mně se moc líbí černý, ale trochu se bojím, jestli by v tom mimčo v létě netrpělo.
jinak té sóji se neboj, fakt když se to dobře ochutí, tak je to dobré, docela čučím, že i Adam mi to jí, přitom je to masař!

Míšo, Amálka je hezoučká a s tím dortíkem ses fakt vytáhla! emoticon
s těmi náušnicemi uvidím, díky moc za nabídku

Leni, copak čteš? já teď zrovna nic, ale možná si odpoledne lehnu ke knížce. emoticon

Evi, já si myslím, že Tě to asi změnilo, hlavně když je malá tak hodňoučká, ale určitě je ta divoká krev v Tobě a časem to na Tebe padne a budeš si chtít i odskočit. uvidíš. emoticon
13. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
 Nestíhám moc dočítat. Ale Jiří, já tomu tedy moc nevěřím, ale nemůže být v místě postýlky malého nějaké to magnetické pole, nebo jak tomu říkají. Nechceš zkusit přestěhovat postýlku. To přeci není normální, že se pořád budí emoticon
13. dub 2010 v 11:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik, holky co mate s tm dortem :-demoticonemoticon vzdyt je to obycejny krtkuv emoticon ten delam dost casto emoticon na rok amalce nejaky pekny objednamemoticon

leni, takze Recko, jo? tam je krasne, ja tam jeste nebyla, take tam moc a moc chci, asi pristi rok emoticon doporucovala bych romanticky Zakynthos. emoticon

jirinko, juj tak to bude asi dalsi zoubecek emoticon teeda ty si ted ty noci uzivas emoticon ..takze letos nebudete mit pozvany deti na narizeniny prcka? ja bych nekoho na rocni narozky pozvala ale ani nevim poradne koho emoticonemoticonemoticon
13. dub 2010 v 11:37  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag, ver mi ze to je normalni ze se budi casto emoticon. Vzdyt pamatuj na amalku, bylo to sileny a ted nam jeste nerostou zuby, myslim ze u nas to bude to sameemoticon
13. dub 2010 v 11:42  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo, nevíme, zatím tak nějak přemýšlíme a nevíme přesně. když bude DR výhodná, tak klidně tam. ale když ne exotiku, tak Řecko určitě. už jsem koupila i průvodce. i když krásná je taky Madeira, Malta a třeba Sardínie. já byla před lety na Kosu, moc se mi tam líbilo a prý jsou tam ještě hezčí ostrovy. O Zakyntu jsem slyšela, taky Lefkada má prý nádherné moře.
jsou i docela dobré ceny Isly Margarity, ale nevím, jak je to tam s čistotou.
taky Phuket - Thajsko vychází dobře.
Míšo, letos dáte s Markétkou to Chorvatsko?
a vy Jiři Itálii?

dortík jsi hezky a jednoduše nazdobila, fakt pěkný!

holky, tak uděláte společnou oslavu všem, co vy na to? emoticon
Jiři, tak snad si to teď vybereš a s druhým už to bude lepší. ale co se dá dělat, že? četla jsi nějaké diskuze třeba na Koníkovi, má to tak hodně maminek?

kdy plánujete druhé, maminky? už jste o tom přemýšlely? není lepší navázat přímo tak, abyste nešly mezitím do práce?

ahoj Moni emoticon
13. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 lenicko, ja doufam ze na 100%jedeme do Chorvatska, mame to uz zamluvene, pevne datum atd emoticon je to asi 20m od plaze emoticon fakt superemoticon emoticon emoticon silene se na to tesim, pojedeme pres noc, myslim ze to bude uplne v pohode,uz aby to bylo emoticon emoticon emoticon emoticon a druhe mimi za 5 let emoticon mozna za 4 roky budu premyslet nad vysazenim HA emoticonemoticon uz se mi to krati emoticon
13. dub 2010 ve 12:05  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni, hodně o tom přemýšlím, kdy druhé. Já fakt nevím, pořád si dávám a pro a proti v tolik a tolik letech Vládíka.
Jinak na Isla Margaritu jsem slyšela od kamarádky nic moc, tak nevím.
Jak my s dovčou, to taky ještě nevíme emoticon
Míšo a kam jedete, co už máte zamluvené? A jedete s Markétkou?
13. dub 2010 ve 14:14  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 U nás bylo krásně a teď se k nám něco žene.
Jo a Vládík my v sobotu kousnul do pihy a strhnul mi jí, pak ještě v pondělí do ní škrábnul. Takže zítra jdu na kožní a podívají se mi na všechny pihy. Mám jich moc a veliké, tak alespoň pak budu klidná.
Vládík teď 45 min. usínal, byl unavený, ale byl to boj.
13. dub 2010 v 15:12  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak dneska to byl celkem nářez, teď jsem si sedla.. Beruška v noci krásně spinkala do 2h, to jsme jako vždycky nakrmily, ale asi se hodně přecpala, a pak 2hod v kuse kníkala, funěla a vydávala různé zvuky, tak jsem nemohla spát, sice neplakala, byla hodná, ale stejně, v 6h bylo další krmení, pak jsme to teda zalomily a spinkaly do 10h, pak další papu a od té doby byla do 13.30h vzhůru, kroutila se a střídavě kníkala a koukala, snad to nebude teď pravidlem.. Sice je hodná a neřve, ale to její sem tam vzlyknutí je taky vyčerpávající, když to trvá už dlouho v kuse.

Leni, tak jak je, je to lepší? To tě tak prohnala ta soja s fazolema? dobrá očistná kůra, co emoticon snad to brzo přejde. Jinak k tomu řecku, na Zakynthosu jsem byla tak před 6ti lety, bylo to tam hezké, ale nic extra, to bych spíš doporučovala tu Lefkadu, tam jsou opravdu nádherné místa emoticon
Jinak k tomu mému paření, no jsem zvědavá, kdy mě to zláká a vyrazím do nočního šumu emoticon

Jiřinko, ty narozeniny malého v květnu jsou super, to se povedlo, oslavy venku jsou nejlepší a on to taky hodně ocení, až bude starší a bude dělat sudy a zahradní párty na narozky emoticon

Leni H, dala ti dr něco na to tvrdnutí bříška, nebo to máš ještě v mezích normy? Mně na to hodně pomáhala minerálka Magnesie, když jsem ji pila pravidělně, tak mi bříško vůbec netvrdlo..

Martinko, jojo, jsem z Plzně, kde a co jsi tu studovala? emoticon Jinak taky jsem měla strach, jaké to bude s mimi a jak to zvládnu, ael zatím je to fakt v klídku, hodně mi pomohlo, že měl manžel ten první týden dovču, to bylo super na takové to zajetí, hodně pomohl a nebyl s ničím žádnej stres emoticon

Markétko, s tím instinktem máš pravdu, ale radši se zeptám na zkušenosti a vaše názory, já sice můžu být přesvědčená o něčem, že je dobré, ale třeba to vůbec podle zkušeností ostatních dobré není, víš co..
a navíc, já zatím fakt s tou maličkou nic nevím, co a jak..
13. dub 2010 v 15:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj Evičko, to věřím, že Tě to trápí, že jí není dobře. ale je hrozně statečná!

už je líp, po obědě jsem dvě hodinky spala a to pomohlo nejvíc. spánek je fakt nejlepší lék! netuším, z čeho to bylo, ale nevěřím, že z toho jídla, spíš nějaká viróza.

čím to je, že bříško tvrdne?

Adam mi sám řekl, že by si vzal první týden volno, až se mimčo jednou narodí. určitě to pomáhá, zvlášť když ani jeden není Bůh ví jak zkušený.

Jiři, tak to je nepříjemné s tou pihou, bolí to? vy byste jeli k moři sami nebo s někým?
já už se jednou taky těším, až budeme jezdit k moři. snad budeme mít prcky s kamarádama podobně.

vy máte holky hodně kamarádů, co mají děti podobně jako vy?
jednou jsem viděla na Lipně, kde jsme byli s Adamem s kolama, rodinky s dětmi a bylo to senzační! mladší byly vzadu a starší už měly vlastní kola.
13. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

jiřinko to nezávidím emoticon do chorvatska doufám pojedeme s míšou emoticon zatím z toho mám hrůzu ale těším se emoticon s těmi pihami určitě zajdi au au to muselo bolet bobíška emoticon

marti takže kočík vyřešen a jaká barvička ta červeno růžová emoticon emoticon ??a nástup na MD super už se ti to krátí emoticon

leni řecko tam jsem ještě nebyla chceme tam příští rok s malinkou slyšela jsem chválu na zakyntos....

evi vím jak ti je emoticon každá maminka nesnese když miminko něco trápí neboj bude líp prdíky přejdou jinak je to prdelka hodná emoticon s tím názorem jasný že poradíme ale každá jinak víš jak každá to vidíme jinak máme jiného dr.takže stejně musíš jednat podle svého instinktu emoticon emoticontaktro jsem to myslela nic víc

s těmi narozky má naše smůlu emoticon emoticon máme zahradu jako brno ale zahrádní párty na dušičky asi nebude emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

my dneska byli celý den u mamky ted mě přivezla nakoupial jsem malé v DM nějaké kašičky papání atd a udělali jsme si hezký den emoticon emoticon

monivěř že nějaké miminka jsou extra zlobové a nezab ere nic emoticon emoticon
13. dub 2010 v 17:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.