Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Já jsem pitomá, nedošlo mi, že má koník nové stránky a neotevřela jsem tvé album :-N . Mně se moc líbí ty fotky prcka, to je bomba. Kočárek hezoučkej, ale mně se prostě nejvíc líbí černá :-N , ale aspoň ten Váš není smutnej.
Profilova fotka
Jo, slyšela jsem názor, že černý kočárek kupují jen matky, které jsou sobecké, aby jim ladil ke každému oblečení :-D
Profilova fotka
leni, on opravdu basti :) polykaji plno plodove vody kolem sebe :) jedi ji cely den :)
Profilova fotka
moni tak jsem asi sobecká :-D :-D :-D ale ně se černý kočárky líbí nejvíc :-D :-D leni však baštil plodovou vodičku ;-) jak píše míša evi pořád na tebe myslím :-| deska dostane zase kašičku :-)
Profilova fotka
Moni me to neprijde sobecke, taky jsme nejdriv koukali po cernem az tenhle se nam libil v te zelene ;-) Tak ja rozhodne proti cernym nic nemam ;-)
Profilova fotka
ahojky evičko tak copak jak je??drž se myslíme na tebe!!! tak my včéra snědli zase kašičku pak po koupání UM uložila jsem po půl 8 spalo se do 5 na první jídlo a pak spinkala do 7 x-) x-)
Profilova fotka
Dobré ráno. Evi, tak jak to vypadá dnes?
Profilova fotka
ahojky holky, Tak si predstavte,ze mi vcera vecer ani dnes nedelali uz monitor,proste malou uz nehlidaji,tim padem jsou si urco jisti,ze ji je v brisku dobre. Tak dnes na vizite rikam dr,jestli by mi neudelal kontrolni utz a nezvazil to zitrejsi vyvolani, tak NE, je to tak proste ze ctvrtka rozhodle a nikdo nic nebude uz resit,husty co. Takze zitra jdu na vyvolavacku a hotovo:( mam strach,ze mi prdnou vodu,porod se stejne nerozjede a pujdu jeste pod kudlu. Mam sto chuti zdrhnout,fakt. Monco,tak to s tim cernym kocarkem me pobavilo,ja tak tedy premyslela,ze cerna je elegantni a hodi se ke vsemu,proste to jednoznacne vyhrala :-)) Market,malej ty kasicky svedci,co,pekne po nich spinka :-) a to davas i mrkvicku atd?
Ahoj holky, Evičko, tak to je teda mazec. A co na to manžel?? Nebylo by dobré, aby si s lékařem promluvil on?? Aby mu pořádně vysvětlil, z jakého důvodu tě tam takhle mordují?? Já už si předstvuji toho mého, jak tam buzeruje půl nemocnice :-) Tak hlavně buď statečná a těš se na malou! Jo holky a mě se taky nejvíc líbí černé kočárky v kombinaci s bílou ;-) Ale nakonec to ještě zvážim, protože v létě v tom asi bude pěknej pařák, tak aby se mi tam malá neusmažila :-)
Profilova fotka
evi to je síla :-( to jsou fakt idioti ]-( |-| držím palce aby se to alespon rozjelo a rodila si přirozeně....chjkoooooooooooooooooooooooooooooooo :-( je mi to líto kočko........... neeee dávám kašičku normální krupic kaši ;-) mrkvička atd se dává k obědu to začneme až 5.4 ;-)
Profilova fotka
evi neusmaží černý kočík mám a pohoda ted jak bylo krásně..nic stáhneš boudu a je to pohoda ;-) já jí stejně na léto dám už do sportáčku
Profilova fotka
Evi já tomu prostě nerozumím a jak je vidět, tak ty také ne. Já nechápu, že když nemáš žádné potíže, dítě je v pořádku, tak proč tě tam drží pres tvůj nesouhlas? To je důvod stále ten, že máš malé bříško? Nebo ti to objasnili jinak. Jako jsem z toho zmatená a rozhořčená. Je mi jasné, že doktor tomu rozumí lépe, ale mněl by ti to vysvětlit tak, aby i ty jsi pochopila, proč je tento postup nejlepší. Ta moje kolegyňka má rodit 26.4., minulou sobotu mněla potíže, vypadalo to na porod, ale oni jí naopak dali kapačku na zklidnění, aby si miminko ještě poleželo v bříšku. V pondělí šla domů a je v pohodě.
Článek se načítá
Profilova fotka
Martinko, manzel s dr uz taky mluvil,ale rekli mu to same,proste ten rozjetej vlak uz nikdo nezastavi, i kdyz je zrejme,ze mala ven nemusi,je mi to tak moc lito:( k te cerne korbicce, ona se da preklopit z obou stran, navic na leto mam v planu pouzivat i tu bilou autosedacku,je polohovaci az do lehu a slouzi i jako korbicka:) Market,ten rozpis jidel,kdy co a jak,dava dr nebo jak to je? Ja bych vubec nevedela..
Profilova fotka
já to chápu tak že uz ukázal že malá sárinka má málo kg na své týdny že placenta asi nevyživuje pak tam našli místa kde je placenta šptná le proč to nevybolají hned a na co čekají =-) to já nechápu ted už jí asi domů pusti nemůžou už do toho zasahly a zkoušely to vyvolat ale nevím
Profilova fotka
Monco,puvodne to bylo kvuli tomu,ze by mimi mohlo stradat v brisku,kdyz je na svuj tyden mensi,ale ted uz nekolikaty dr pronesl,ze se mimi ma dobre a vse je v poradku,ale nikdo uz ten verdikt na vyvolani nestopne, proste je to hotova vec. Market,placenta pry vyzivuje,proste vsechna vysetreni mame ukazkova. Asi je to ted kvuli tomu,jak jsi psala,uz me moc rozstourali,ale stejne by me mohli jen sledovat a nevyvolavat.
Profilova fotka
evi ty rozpisy máš na netu poradili holky na koníku řekne ti to i dr ale co dr to jiný názor takže musíš dát na svůj mateřský instinkt většinou se začíná obědem...mrkví tu jedeš tak 3-4 dny pak se přidá k mrkvi brambor zase 3-4 dny pak třeba květák,brokolice,špenát vše po 3-4 dnech kvůli alegriím aby se vědělo na co to bylo pak se přidává maso ze začátku s ní mimi tak 2-3 lžičky dokrmíš mateřským nebo umělým mlíkem.... večer ty kaše.... pak se jede na přsnídávky...ovoce banán,jablko at vše zase po 3 dnech to máš jako svačinku dopoledne takže třeba v 6-7 měs já budu mít ráno um,dopoledne svačinka přesnídávka,oběd,těstoviny tad,ve 3 odpoledne um večer kaše plus um
Profilova fotka
evi a neboj já nevěděla nebo něco nevím do ted ;-) ještě že je internet :-D do toho přijdeš jedna dvě.... ;-) tak to s tou nemocnicí nechápu už vůbec :-o vše o.k a přesto budou vyvolávat 8-( :-x idioti
Profilova fotka
Market, to jidlo pro mimi je na vyssi odbornou :-D Jak se bude brat moje mala, kdyz to bude drobek jako nedonosenec a pritom se narodi den pred 1.terminem a 15dni pred druhym?
Profilova fotka
Market, oni proste byli presvedceni,ze male bude uz venku lip, jistili se podle me,kdyz o nas jeste nic poradne nevedeli a ted uz to podle me nechce pro jistotu nikdo menit. Furt bych brecela, je mi to tak lito,ze berusku vyhani a ona nechce,telo nechce a nenechaji ji dopect a nepockaj,az se ji bude chtit na svet. Ale to je od zacatku furt dokola.
Profilova fotka
evi nijak normální miminko ;-) těhu trvá 4Otýdnů plus mínus 2týdny miminko ve 38tt se bere jako donošené protože dr nemůžou určit vždy termín přesně ;-) pokud se narodí s malou váhou je to prostě donošený miminko s nízkou porodní váhou naše se narodila o 4t dříve ale třeba jen o 3 o 2 protože já termíny měla také různé to už nikdo neví
Profilova fotka
Evi drz se!! Mam pocit, ze krome dr tomu nikdo nerozumi, proc to tak je,ale jak pises, uz s tim nic jineho delat nechteji a asi nic nezmuzes, ach jo to je ten udajny moderni pristup :-(
Profilova fotka
Evi to bude dobrý, neboj.
Profilova fotka
ahojik jeeeejda evi :-( to je teda trapenicko:-( ale jak tu uz zasnelo, ted se to uz asi stopnout neda :-/ tak to uz neres, smir se s tim nejak a hledej v tom nejaky pozitiva(i kdyz moc nevim jaky :-X) treba ze alespon neporodis na silnici v aute v kolone, nebo ze to manzel nejspis stihne k porodu ;-) a opravdu tvoje mimi uz jako nedonosenec nebude!!!! je narozena v terminu, dite co je od 38tt tak se povazuje jako donoseny, zadny zvlastni testy, kontroly nic... uplne stejne jako dite ve 41tt. Takze i s jidlem potom, vyvojem atd ;-)
Profilova fotka
evi ještě jsme chtěla my jsme o měsíc dřív a nikde nás nehodní ;-) máme vše kontroly atd jako normální donošené miminka takže ty už jsi fakt za vodu ;-)
Profilova fotka
nehoní ;-)
Profilova fotka
navic Sofi je turbo s vyvojem :-D :-D
Profilova fotka
Dobrý den, omlouvám se,že se vměšuji do vaši diskuse. Dostala jsem se k ní přes zájem o informace o DR, ale i pak jsem občas nahlédla, abych viděla, jak žijete dál,rodíte dětičky, stavíte baráčky a tak. Jsem holt zvědavá baba |-| . Protože už nejsem čerstvě vdaná a ani matka začátečnice, tak jsem neměla důvod do vaši diskuse vstupovat. Ale když teď tady řešíte evax, a její vyvolávání porodu, tak k tomu mám snad co říct.Původní profesí jsem porodní asistentka. Chci jen napsat, že bez pádného důvodu by porod nevyvolávali. Zvlˇášť, když ještě není po termínu porodu. Jak píše evax - plod je menší než má být a placenta je malá s četnými infarkty. Ta placenta je podle mě v tomhle případě podstatná. Děťátko nemůže být dostatečně vyživováno (proto je menší) a mohlo by být ohroženo,kdyby placenta selhávala ještě víc. Lékaři určitě zvážili pro a proti, než rozhodli o vyvolání porodu. Děťátko je určitě zralé a pro život připravené. Držím Vám evax palce a nebojte se i po umělém vyvolání porodu se obvykle rodí přirozenou cestou. :-) Ještě jednou se omlouvám za vměšování se do vaší diskuse.
Profilova fotka
vv moc děkujeme já souhlasím s tebou ;-) jsme také zdr.sestra evičku jsme uklidnovala od začátku že určitě ví co dělají jen nechápu ted ten závěr :-( a klidně se mezi nás přidej jestli chceš 8-) my tu nekoušeme.... :-)
Profilova fotka
To já vím, ale jsem už asi trochu jinde. Už nejsem novomanželka a nemám starosti s malými dětmi. Mým synům je 22 a 15 let. (ale starosti jsou s nimi větší než s miminky),Vdaná jsem 23 let a tak vám mohu jen trochu radit, jak to ve zdraví a se ctí zvládnout ;-) Jinak manžel se mi směje, že chodím číst na nevěsty. A prý Vás mám jak seriál. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Evičko, paní vv, ti to tu popsala a snad bude vše dobré. Jak psala Míša, myslet raději na pozitiva, oni určitě nic nepokazí :-) Moc na tebe myslím.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?