Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Evičko, tak alespoň už ti je líp a teď odpočívej a připravuj se na porod. Malinká bude roztomilá a hlavně zdravá. Jestliže placenta není úplně OK, tak jí tam nebudou moci držet. Jinak já bylo v noci KO, celou noc mi bylo zle, pak jsme zvracela. Do toho Vládík hodně plakal, takže si manžílek dnešní noc vůbec neodpočinul. Já pak spala do 9:30.
Profilova fotka
ahojik evi...strasne na tebe myslim....Myslim ze sem to sem uz psala,ze jsme si hned od zacatku myslela ze je problem s placentou.... Takze drzim moc palecky, mala se venku dopece a urcite ji bude lepe, jestlize placenta malo vyzivuje! jirinko, jezis tobe je takhle zle jo :-( chjo, at ti je co nejdrive lepe.... :-( a alespon Vladik at je na tebe hodny! :-(
Profilova fotka
vy jste neviděli video :-( :-( evi malá měla 2,20 a byli jsme ta 9 dní ;-) pokud placenta není o.k šup se Sárinkou opravdu ven a neboj s eničeho ;-) jiřinko to je mi líto at je líp
Profilova fotka
Market,co je na tom videu? Ja se na nej v tom mobilu blbe kouknu,az doma:) Jirinko,to me mrzi,ze je ti tak zle, neco jsi snedla nebo nejaka viroza? Tak pozor,at to jeste nechyti malej, jesteze je vikend a je manzel doma,vid. Odpocin si. Miso,no placenta ma na sobe par infarktu, ale znama to mela stejne,ji se naopak snazili tehu co nejdyl udrzet,protoze mela taky male ditko a od 35tt se otvirala,nakonec samovolne porodila v 37tt zdravou holcicku 48cm,2.3kg. Proto nevim,proc to u me tak hroti, kdyz mala od ctvrtka dle Utz pribrala,takze placenta stale vyzivuje jo a koukala jsem na net na velikosti plodu,tak v mem 37tt co jsem dle tech utz ze zacatku tehu,by mela mit mala pri porodni vaze 3.5kg ted 2.8kg Ale dr od zacatku rika,ze bude mit max 3Kg, takze na to by ted tech 2.3kg odpovidalo, tak zase nechapu nic. Je to na zblazneni,nesmim na to myslet No a jak holky travite vikend?.
Profilova fotka
evi je tam jak se přetáčí :-) hele pokud něco na placentě je není to sranda může přestat vyživovat ze dne na den :-| bud ráda že jsi sledovaná opravdu na to nemysli malá bude v pořádku x-) x-) ale chápu že to na zbláznění je...já přijela a rodila :-N my trávíme tak že od rána dělám chlebíčky,minipizzy,pohoštění a oběd odpoledne čekáme bandu kámošů slavíme jirkovi narozky manžel my ted dodělal dlažbu pod ty kamna ;-) takže spíše pracujeme :-D ale odpoledne si dáme do nosu
Profilova fotka
a my jsme nebyli pozvani ;-( ;-( ;-( ;-)
Profilova fotka
Už mi je mnohem lépe, ještě mě bolela hlava, když jsem vylezla z postele, ale do oběda to už bylo fajn ;-) Sofinka je šikulka x-) Přeji hezký den. Evčo, mě říkali, že Vládík bude mít porodní váhu tak 2800g, narodil se 20.5. a já měla termíny dle MS 15.5. a dle UTZ 17.5. a Vládík měl 3100g, takže taky prcek. Musíš těm doktorům věřit, myslejí to dobře a pak budeš mít malou brzy u sebe x-)
Profilova fotka
ahoj holky, zatím jen v rychlosti nakukuju, dneska si nás taťka odvezl domu x-) děkuju všem za gratulace, jak přehraju fotky do PC, pošlu odkaz a napíšu víc ;-) Evi - držím ti strašně moc palce, ať to dobře dopadne a ať jste se Sofinkou obě v pořádku :-)
Profilova fotka
ahojik Pavlinko :) jeste jednou moc gratuluju!!! a tesim se na dalsi info :) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj Pavlínko, tedy to je rychlost, vy už budete doma x-) Krásně si to užívejte a moc se těšíme na fotečky. Papa holky :-)
Ahoj holky, Evičko moc moc na tebe myslím. Hlavně si nedělej žádné starosti a těš se, že za chvilku uvidíš malou. musíš být silná na porod, tak mysli jen optimisticky a všechny straosti nech na doktorech ;-) Pavlínko, ještě jednou moc gratuluji a moc se těším na fotečky!!! Míšo, koukala jsem na tvoji princeznu a je fakt nádherná. Máš krásné fotky a strašně Vám to sluší. Malou máš krásně pořád načinčanou :-) Jiřinko, no to mě mrzí, že ti bylo špatně, tak doufám, že ted už je líp ;-) Ještě že máme ty mužský co?? Co by jsme bez nich dělaly co? Murynko, moc si užijte oslavu. Taky bych si dala :-) A až budete mít krb hotovej, tak se pochlub, jaký to máte :-) My jsme dneska byli celý den po nákupech, koupili jsme koš na plenky pro malou a vybírali kočárek a z toho jsem teda docela zoufalá. Holky jaký máte kočárek Vy??? Jestli máte nějaký tip, který je dobrý a který naopak nemí, tak prosím o radu :-o JO ataky jsem si koupila krásnou těhu sukýnku - džínovou ;-) No a pak jsme byli v Oresi a už máme návrh kuchyně, škoda, že to nemám na netu, že bych Vám to ukázala a třeba by jste mi ještě něco poradili, no ale dostali jsme to jen na papíře :-(
Profilova fotka
ahojky holky, Tak v 18h mi natocili monitor,zase vse ok a zavedli mi dalsi tabletku na otevreni cest jako vcera a dnes mi to zdaleka tak neboli jako minulou noc,takze to asi zase nic neudela. Potrebujou,abych se otevrela,aby mi mohli dat vyvolavacku. Pavlinko,gratuluji k propusteni a tesim se na popis porodu a fotecky:) Jirinko,to je dobre,ze jsi uz fit. malej mel krasnou porodni vahu:) Market,jaka byla oslava? Martinko,teda to byly nakupy,parada:) jinak ke kocarku,my mame Casualplay S4,cerny, ma vse,co jsem pozadovala,tak uvidime,jaky bude v prayi..Pavlinka ho ma taky,ta poreferuje driv:) jakou kuchyni jste vybrali? Jo,to vam musim napsat,dnes prisel manzel na navstevu strzenej jak zavit,3h pry zehlil tu sadu do postylky a cancal ji,rikal,ze zehleni je pekna pakana,ze je to horsi,nez nasekat drivi na celou zimu,ze z toho ho toho tolik neboli:))
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky,tak jak travite nedeli? Já se vzbudila v 1h kontrakcema po te tablete, byly pak celou noc po 5ti min,ale nic z toho,zase jsem se neotevrela,telo rodit proste nechce, tak me to ceka vecer znova:( male je u me pry dobre,tak je prej cas, ale porad nevim,proc to teda hroti. Ted me boli celej spodek od tech vysetreni,zda se otviram,sotva lezu.
Profilova fotka
ahojik..evicko, teeda maly se fakt nechce ven :-/doufam ze ty kontrakce byly alespon maly :-/ moooc ti drzime s rodinkou palecky!!!!!drz se! marti, ja mam take casualplay S4, ale pouze ted sportak, hlubokou jsme mela jinou.Je fakt uzasny, snadno ovladatelny, moc pekny i na pohled:) i manzel si ho moc chvali. Jediny nedostatek ktery ma je ten, ze ma kratkou zadovou operku a vetsinou tak na roce a pul kdyz se dite opre, tak jiz hlavicka presahuje :-/ a nozicky take trochu precuthuji, ale zalezi jak moc to budes resit a jak budes mit velike deti. Hold Spanele jsou spise na eleganci nez na prakticnost :-D ale ja jsme fakt jinak mega spokojena!
Profilova fotka
ahojky holky :-) evi stále v celku?držíme moc moc palečky dokonce jsme dnes volala míše jestli už :-N :-D drž se!!!! marti já má trojkombinaci obyč kočárek dorjan za 10 tis. a jsem spokojená x-) korba autosedačka ok.uvidíme jak sportáček pak mám v plánu do města golfky ;-) holky oslava super pilo se jedlo se spát jsme šli ve 3 ráno :-D malá hodná uložená a spala až skoro do 8 :-) takže mě nechala vyhajat ;-) tak a dneska jsem točila na kole štěstí já :-D a HÁDEJTE NO JASNĚ ŽE 80% :-D :-D brali jsme jen ty roury na kamna takže místo 1200 jsme platili asi jen 200 ale měla jsme prý točit na ty kamna :-D jasně že semnou točila moje sofí x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, teda Markét, škoda že jste nebrali něco jiného. Sofi spala do 8 jako do 7, nebo do 8 jako do 9? Vládík byl v noci taky hodný, vstával před 7 jako před 8, ale nechal nás v posteli do 8:20 tedy jako původně do 7:20. Ale byla to paráda :-) Dneska jsme byli na letišti pro známého z Belgie, je u nás do středy, teď je malý s babičkou. martin, my máme Casualplay Vintage2, výhodou je, že je strašně lehoučký, skladný a můžeš mít sportáček pro i proti směru jízdy, nevýhodou je, že je dost úzký, takže bych ho raději nedoporučovala. S4 je širší, ale pán říkal, že nová kolekce bude úzká jako vintage a je to na úrok toho, že se bude dát i S4 proti směru jízdy. Já tohle hodně oceňuju, zatím je Vládík rád, že na mě vidí a když chci, tak ho otočím. Ale nevýhodou je, že se musí otočit celá sedačka a nejde jen rukojeť. Taky záleží, kde s ním budeš jezdit, Vintage má celkem malá a nenafukovací kolečka, takže když jedu po dlažebních kostkách, tak se s ním moc dobře nejezdí, je to typický městský kočárek, ale spíše na rovný beton nebo dlažbu. A do vesnice není vůbec :-| No a Evičko, jak to s tebou vypadá?
Profilova fotka
Miso, kontrakce dosahovaly na monitoru 80tky, tak nevim,zda byly velke nebo male, dalo se to vydrzet,jen to bylo unavne, tak ted dospavam. Market,tak to je mala zlata,ze vas nechala po oslave vyspinkat:) s tim kolem stesti je fakt skoda,ze jsi netocila i na ty kamna.. Jirinko, malej uz ma ty noci teda lepsi,vid,to je dobre :) se mnou to vypada tak,ze jsem momentalne bez bolesti a vecer me ceka jako minule dny tabletka na otevreni,bolesti atd.. Jsem zvedava kdy prijde porod :)
Profilova fotka
evi já kontrakce měla 120...to bylo šílený :-( jiřinko normálně v 8 :-D :-D prostě dneska bylo 8 já to prostě pak neřeším ;-) evi zlatá je x-) ted jedla kašičku normálně se natahovala po lžičce a hodně jí spapala mám takovou radost x-) x-)
Ahoj holky, nejdřív přeji Evičce pevné nervy. Už tě to tam asi nebaví viď?? Alespoň, že máš ten net v mobilu ;-) To je super věc :-) S těma kočárkama jste mě teda holky dost překvapily, včera jsme trochu prohlíželi v obchodech a skoro všude nám ten Casulplay nedoporučovali, že je moc malá korbička a že by se mi tam pak malá v zimě s fusakem nevešla. Tak ted jsem zmatená :-o, protože ho tady skoro všechny chválíte :-o Mě se líbí ten Implast bolder nebo V-cross, ale ten první jsem ještě vůbec neviděla na živo, tak nevím, jaký bude... Včera jsme viděli jeden od Dara baby "Oring", měl velkou korbu, krásně se s ním jezdilo, aretaci, lehce se skládal, no prostě ideál, ale ošklivej jak noc ]-( Mě se fakt nelíbil ani trochu a manželovi taky ne, ale co do funkčnosti byl perfektní. Tak nevím co vyberem, samozřejmě je důležité, aby byl kočárek praktický, ale na druhou stranu bych nechtěla jezdit s nějakou příšerou :-D :-D
Profilova fotka
marti pozor casul má orpvadu malou korbičku"!!!!!jsme to viděla je mega malinká ty budeš mít dítě v zimě ještě v korbě určitě větší!!!fakt věř mi.... míša neměla korbu casul ale má jen sportáček ;-) takže chválí jen sporták ;-) V cros si sou moc hezký x-)
Profilova fotka
já potřebovala kočík do vesnice do terénu :-D :-p
Profilova fotka
Martin, já měla malého v korbičce do 6,5 měsíců, pak bych ho tam s fusakem už nedala. Ale zase v zimě, když je mimčo ve fusaku a už mu je přes půl roku, tak už může být ve sporťáčku, jen naležato, to vůbec není problém. Co si vzpomínám, tak snad u toho casualplay píšou, že korbička je do 6 měsíců. Třeba autosedačka je do 13 kg, ale teď už v tom Vládíka mít nemůžu, byl tam nešťastný, ale to jsou asi všechna vajíčka. Jsem zvědavá, co pak řekna Evča o té její autosedačce. Evičko, malej to má strašně střídavý, jednu noc spí celkem hezky a jinou se budí pořád a pláče, ale to je asi spojené s těma zoubkama. Vzbudí se vždy tak, že mu jdu udělat mlíčko a pak na to mlíčko, někdy i několikrát k tomu. Dneska plakal, když jsem mu utírala prdelku, asi ho to bolelo. Má průjem a celou prdelku červenou a pupínkatou, stolice je nějaká dráždivá :-( Dali jsme mu na to heřmánek a bepanthen mastičku na noc, tak snad to bude dobrý. Ono se mu to přes noc vždycky zahojí a přes den, když kadí, tak mu to celé zrudne.
Profilova fotka
Marti, ja jsem mela neco podobnyho jako V-cross atd.... ten kocarek byl super, ale proste s timhle se to neda srovnat, i ja se s nim citim strasne dobre, to predni kolecko je fakt hodne odpruzene, muzu rict ze na teren uplne uzasne! neda se to srovnat s tim jumperem. Ja jsem se bala ze nepujde do terenu, ale je to fakt luxusni a i vetsi diry se projizdeji velice prijemne, ze se to Amalce libi :-D. Co se tyce korbicky... tak je opravdu hoodne malinka. Kamoska v korbicce mela v zime holcicku do 4 mesicu, proto jsme ja porizovala hned sportak, jde o lehu a myslim ze neni rozdil jestli je ve sportaku nebo v korbe, takze v ni jezdi od tech 5-ti mesicu. Muzu rict ze s timhle kocarem se proste citim mnohem lepe, predtim jsme porad resila ktere jsou lepsi, hezci atd a ted jsem moooc spokojena :) x-) x-) jirinko, ja bych amalku nejradsi uz dala do jine autosedacky, vadi mi jak ji couhaji nozicky a ma je oprene o sedacku v aute.(mam autosedacky nejakou no name pujcenou :-D)
Holky díky moc za rady. Nám se malá má narodit v červenci a nejraději bych jí vozila ještě v zimě v hlubokém kočárku, tak nevím jestli by se mi tam pak ještě s fusakem vešla :-o Proto právě koukám po velké korbičce, ale na ten Casulplay jsem taky koukala, protože je strašně hezkej ;-) ;-) Nejvíc by se mi to líbilo tak, že bych koupila nějakou velkou korbičku a pak až bude větší, tak bych pořídila nějaký takový jako máte vy, ale to mi zase připadá hodně peněz tak nevim no... budu to ještě muset promyslet ;-) Ale kdyby jste věděly o nějakém hezkémn kočárku s velkou korbičkou, tak prosím prosím o radu :-) :-)
Profilova fotka
ahojky holky,tak zmena planu,tableta a vyvolani bude az zitra,dnes me nechaji vyspat, jsem otevrena na 2prsty,pry se to dobre vyviji. No a kdyz ani zitra nic,tak vyvolani ve stredu.. Market,na ty prave porodni kontrakce jsem zvedava,kdyz uz ted mam jen tak 80 a nic z toho, ty jsi mela tech 120 vylozene pri rozeni? To je parada,ze mala uz tak pekne basti, sikulka:) co ji davas? Jirinko, to je mi te prdelky lito,mas doma mast rybilku? Ta je prej hodne ucina,kdyz je to tak rozjete. Snad to bude mit brzo dobre... Martinko, k tomu kocarku, ja prave hledala taky co nejvetsi korbicku a to ten casual teda ma, korba playmoon myslim, rozhodne vetsi,nez xlander atd,, navic sportak jde do lehu,to u vsech kocarku nejde. No jsem na nej zvedava v praxi:-) kupovala jsem ho od jedne pani,je jako novej a jen za 10500kc,super kauf, 22tis za novej mi bylo lito dat za kocar a tenhle je fakt jak funglovka:-)
Profilova fotka
evicko, jeee dekuji za info :) tak snad se top uz pekne rozjede:) ja byla na ty necely 3cm otevrena pri jedne tablete, takze mooc drzim palecky!!!! x-) x-) x-) ja jsme mela pri tlaceni a pred nim kontrakce 190 :-X pry jsme byla rekordmanka :-X hruza des:-D ale adrenalin hadr :-D mast, kamoska je silene spokojena s Firkonem Verano. Ta korbicka je dokonale velika, opravdu uzasna, dor jan, v-cros, jumper atd maji take dost male korbicka, ale tenhle je oprabdu uzasny, myslim ze do korby by se veslo i rocni dite a ma i polohovaci luzku(coz nektere nemaji)
Profilova fotka
ahojky ano firkon je největší tam dáš i roční díte :-D ale mě se ty kočíky nelíbí :-N evi tyto bolesti kolem 120 jsme měla od tich půl 7 do půl 10 než jsme malou vyprdla :-D po 2 min :-p mazec..ale žiju.....stálo to za to x-) je fakn že se otevíráš nechávají tě odpočívat x-) pořád na tebe myslím kdy už bude sárinka na světe mezi námi x-) dávám jí kašičku od Hippu jablečnou je vynikající :-D :-D měla úspěch i u ní po koupání dostala sunar a holky spala do půl 6!!to bylo první krmení =-) x-) a pak jsme spali do půl 8 x-) x-) krása!!
Profilova fotka
Ahoj holky, my dnes také spali do 7:30 x-) Vůbec nevím, co se stalo, ale je to perfektní :-D Já měla největší kontrakce 160. Evčo, já měla ten playmoon a fakt to není velká korbička. A vyspala jsi se tedy alespoň dnes? Doufám, že se u nás brzy ukážeš a nebo už pak jen dáš vedět, že se v noci zadařilo :-)
Profilova fotka
tak kamna už jsou doma: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... můžete juknout :-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... a tady kašička :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?