Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
přesně jak tam píšou peugeot je takový dravec má krásný tvary :-D :-D ten fordík už se mi skoro nelíbí :-N
Profilova fotka
evi a nám ani to co máš ty nenabízeli ;-) a ani bysme to nevzali platíme přeci dvě auta ;-) i tahle pojistka 13 tis.je dot...když připočtu megana..to by byla ročně dovolená :-N
Profilova fotka
Markét, vždyť já ti nic neříkám, je to tvoje věc a tvoje prachy, jen můj názor je, že když už se platí havarijka, že by to mělo prostě na sebe mohlo i vydělat a né ještě tahat peníze z kapsy.. já teda raději nebudu platit nic než 20tis spoluúčast. A rozdíl 5tis ročně není tak velký, to se několikrát vrátí hned při tomhle prvním škrábanečku :-) Jooo, ta panoramatická střecha je naprosto úžásná, z toho jsem jako hooodně vydřená, ale je fakt, že 60tis kvůli střeše je jaksi dost :-) A kampak se v létě nakonec teda chystáte? Přehodnotila jsi názor na dlouhé cesty s takovým prckem, jak jsi psala? :-)
Profilova fotka
evi nevím uvidíme ale míša nám dala nabídku ;-) ¨navíc už by malá rozhodně nejela ve vajíčku :-D :-D v 9 m.jsem rozhodlá koupit velkou sedačku asi od maxi cosi sice je drahá ale je úžasnáááá x-) x-) x-) evi vy pořád máte něco extra :-D :-D my máme co má skoro každý 10% účast ;-) my prostě tohle neřešíme a takto až neuvažujeme ;-) každý je jiný ;-)
Profilova fotka
Markét, to přece není nic extra ,nulová spoluúčast, já zase neznám nikoho, kdo dobrovolně jde do 10%, většinou mívají tak 5% max. A přesně jak píšeš, každý jsme jiný, já prostě nerada dělám kontraproduktivní věci :-D K té dovče, Míša plánuje chorvatsko, ne? Takže by jste vyrazili taky za mořem? No vidíš to, a před pár stránkama jsem dostala kouř, že mě to vůbec napadlo uvažovat nad mořem :-D Já si teda myslím, že v 9.měsících je to naprosto v pohodě :-) Ta velká sedačka od maxi cosi je fakt bombová, taky ji mám v merku x-)
Profilova fotka
evi a kačka psala že je to standartní ta spoluúčast :-D :-D ano psala jsem to ale jako na tebe ty máš mimi v dubnu to bych neplánovala dovču a navíc v žádném případě va vajíčku zatím si stojím ;-) pokud nebude schopná nikam nejedem jak jsem psala uvidíme nic neplánuji :-D
;-) Vy jste toho zase napovídali..... :-D tak petrklíče dopadli různě..... ;-) Leni,hlavně aby působil Petrklíč pozitivně a mamča ať ej brzy fit!!! ;-) Evi, ne....my jsme jádro nedělali. Už tam bylo. Byla tam komplet nová koupelna...tu si předěláme časem podle svého,jen jsme nechtěli bourat koupelnu,protože je fakt čerstvě nová...a to je zbytečné,takže časem. No a jinak komplet rekonstrukce.. :-) Hlavně jsem si nechala posunout kuch.linku do místa,kde vůbec není standartně..,potom podlahy,zdi,podhledy,stropy,balkón,obklad,dlažba,plovoučka(položení,nákup...) Udělali jsme tam kus práce - teda lidi... ;-) Markét,já jsem se bavila o Fordu Mondeo-combi ;-) Ať vám,ale slouží ,,krasavec´´ x-) Jen jednu věc musím napsat....budete to mít malinko línější,pokud pojedete do kopce,nebo naložený....potom už to půjde,ale ten rozjezd.... :-( Je to velké,malý obsah a benzin...proto jsou i ty auta tak levná....tudíž spotřeba nebude potom taková,co uvádějí.......Ale neber to zle...,jen takovou informaci,aby tě to nezaskočilo a počítala si už s tím... Není to nic brutálního...!!!! :-) ;-) Evi, tak jak píšeš ohledně škrábanečků atd...také při výběru auta hodně řešíme to,zda bude na autorizovanýho prodejce...kolik si berou za hodinovku,jak jsou drahé díly - světlo...může to být žárovka za 30,-nebo také 5000,- vše to chce v klidu posoudit....ono je potom při prodeji hodně dobré když tam máš v servisce razítko PEUGEOT ;-) Jo, jo.....VW.....to je značka,proto je i tak drahá.....ty vždycky byli a budou!!!! Markét...to asi ne...Touareg,možná bouračku....můžu ti poslat dokumenty k jednomu bílému co tady prodáváme...nebo se podívej na net...bylo by to cenově stejné.... Na co taková střecha....tu má třeba moje máma a k čemu to je,....??? Když jede,tak na ní stejně nekouká,protože řídí...... :-N 10% spoluúčast - je klasika....běžný standart...... ;-)
Tak,otočila jsem list a jdu pokračovat....vy my dáváte!!!! NEstačím!!!!!!!! 8-)
Markét....teď mě napadlo....je to nové auto...jelikož je zima,špatně se bude zajíždět,tak bacha na to.......většinou úplně nová auta se kupují na jaře,právě kvůli tomu ;-) K té spoluúčasti,je to potom také o náhodě co se stane....když je 5%.....a je to něco špatného,tak je to málo,když je 10% je to blbost a ještě ne tvá,tak je to zbytečně moc....záleží na situaci....my máme také 10% hlavně i kvůli tomu,že denně jezdíme 140km...tak nám se to vyplatí.... Holky, a už dost!!!! Dost dohadování!!!!!!!! Já mám nápad,poletíme všechny s mimčama letecky,co vy na to??? ;-) Já vám budu dělat chůvu!!!!!!!!! x-) :-D :-D :-D
Profilova fotka
kačko dík :-D :-D že nejsme vyjímka a máme standart 8-) kačko vím že touran ne :-D ae že bychom si radši připlatili za to jsem myslela ;-) jinak mě překvapil džíp od wolsvagena jak malý kufr má :-( kačko proto jsme se v tom chtěli projet ale má to mnohem víc koní jak megan a s tím jsme problémy nikdy neměli i když je ted pořád naložený :-D :-D není to levnější proto že to má takový motor tohle atu co máme my vyjde na 43O tis ale tohle je rok O9 proto ta akční nábídka x-) x-) pán nám řekl že cesta například do toho chorvatska bude větší spotřeba to my víme ;-) a že to není na předjíždění a dovádění :-D já ani o rychlé auto nestála chtěla jsem auto a to máme x-) uvidíme co čas přinese ;-) ta střecha je bomba seděla jsem vzadu luxus a pro malou by to byla pecka sledovat nebe atd x-) ale nepreferuji to ale je ti hezký jo a evi na to cjorvatsko spíše zjištuji vlak ;-) :-D plus auto sebou 8-)
Profilova fotka
Markét, no standartní je, protože pro pojišťovny je samozřejmě nejvýhodnější ;-) Prostě jak píše Kačka, je to klasika, nejvíc ji lidem cpou. Tu naší nulovou spoluúčast nám nikdo taky nenabídl, musela jsem se na to zeptat sama. k tomu cestování, v půl roku je to už velké mimi, ne? A navíc já mám přeci to vajíčko polohovatelné, až do lehu, vždyť ho spousta mamin používá jako jedinou korbičku, tak mi nepřijde drastické ani na cesty. Ale přesně jak píšeš, uvidíme, co bude, třeba to bude malá vzteklina a nikam se s ní nebudu mít chuť táhnout, teď těžko něco plánovat :-) Kačko, přesně jak píšeš, není nad to při prodeji mít servisní knížku, takže pak se opravdu vyplatí opravovat v autorizovaných servisech, ale tam by se člověk bez havarijky nedoplatil. My k autu servisku máme a ráda bych to s ní pak jednou i prodávala. K tomu autu a obsahu mi včera řekl manžel to samé, je to ten samej případ jako s tou bílou oktávkou tenkrát.. těžké auto, malý obsah a výkon.. K té rekonstrukci, tak to jo, já myslela, žejste budovali i jádro, proto mi ta cena přišla jao super :-) Jo a my se s Markét přece nedohadujem, nikdy, jen si povídáme o svých pohledech na věc :- ;-) D Pro dnešek se loučím, papapa
Profilova fotka
Markét, VLAK???? =-) teď mi málem vypadli oči z důlků :-D proč vlakem???
Článek se načítá
Profilova fotka
evi a proč ne vlakem :-N =-) pohodlnější hlavně pro malou že ;-) o tu my nejvíc jde a samo i pro jirku musem by to odřídit sám :-| zjistím ceny a uvidíme ona ty cesta vyjde na dost tím autem :-( jen ty dálniční poplatky ve slovinsku ]-( evi to není jako ta octávka to se budu hádat :-D máme 1OO koní což měl i ten focus ;-) a ta octávka měla mnohem mín ;-) jo a nedohadujeme se :-D :-D
Markétko,když se podíváš na Audi Q7.....ta má malý kufr!!!!!!!!!!!!! ;-) Markét jasně,pokud jste měli menší obsah,tak na to také koukáte jinak....kdyby jste chtěli z 1,8 - 2,0...tak si budete také lebedit..je to znát,to je jasné...ale.....Ano, jak píšeš...už je to rok 09,potřebují to také vyprodat,aby mohli nabrat nové vozy...Markét,vidím to u nás ;-) A právě když to nebudete honit ,tak si myslím že delší cesta jako to Chorvatsku,tak ta spotřeba bude optimální a né větší! Protože je to velká cesta???? :-N Nemusíš mít auto na předjíždění..nebo na dovádění...,ale jak jsi sama napsala...není to na předjíždění,tudíž už to mluví za vše,že se to těžkopádně bude rozjíždět.... ;-) Né....,myslím si...že je hezké a stačí to....jiný mladý třeba nemají nic,nebo riskují ve Favoritu...buďte na sebe hrdí,už jste toho dost dosáhli ;-) Ta střecha...,jak by to malá dlouho pozorovala...většinou si to u mamky pořád zatahuji........! Je to divný pocit.
Profilova fotka
Markét, no tak holt asi vyvinuli nějaké nové motory, že i při malém obsahu je motor silný.. já o tom teda ještě neslšela, takže hádat se fakt nebudu :-D Jen k tomu vlaku, v čem je to pro malou pohodlnější? mně to přijde strašně nebezpečné, aby jste samy dvě strávili x hodin ve vlaku, to tím autem je to přece i lepší na to, že si můžete kdykoliv zastavit nebo si pocestě udělat někde i na den pauzu, když bude malá potřebovat, to ve vlaku přece nemůžeš..
Profilova fotka
Teda holky vy dneska jedete. ja prave snedla dva talire mrkve s bramborem, zajedla to kouskem cokolady a jsem zrala jit spat :-D Autum nerozumim, tak se nepripojuju do diskuze;-)
Sranda...to nejsou dohady.....to je sranda názor!!! :-) Markét,vlakem???? To ten tvůj chlap neodřídí ??? Můžete se prostřídat,na dálnici kde není ruch ti to může dát,můžete si zastavit kde chcete...... =-) ,jinak nás cesta vyšla i s poplatky něco kolem 7.000,- tam i zpět. Plus popojíždění tam.. Evi....,kam letíš?????????? Zase za kámoškama????? ;-) Jinak já bych s mimčem jela,pokud by nebylo extra ,,jiné´´ :-D :-D
Profilova fotka
teda dneska absolutně nestíhám :-D autům taky nerozumím, ale Markét s tím autem mylsela, že by jeli všichní i auto vlakem, ne? =-)
Hlavně asi z vlaku docela vyklepaná...,nebo tam jezdí Pendolíno???? ;-)
Profilova fotka
Ja jela jednou vlakem na Slovenkso a dekuji vickrat ne. A proti cestovani s mimcem nic nemam, pokud k tomu to male je tak proc ne, ale je to kazdeho vec a treba to s nasim jen tak brzo nepujde. Ale to doufam, ze se nestane ;-)
Profilova fotka
evi máme prostě 100koní neřeš to nám to stačí ;-) ;-) prostě máme nové auto tak mi to tady pořád nekaž nějakýma pojistkami :-( a že je to slabý to docela zamrzí!! prostě pokud nebude vyhovovat poletí o co jde :-| ...... jak psala kačka jsme hrdá na to že jsme našetřili na krásné auto nové které nám pro naší spotřebu stačí dálky s ním opravdu neplánuji pak budeme lítat..určitě.... s té dovči mám prostě strach nikdy jsme nejela autem takovou dálku :-| jasně že by to odřídil těší se na to ale já se prostě bojím a čím je vlak pohodlnější??dá se tam spát pokud by se jelo v noci malinká to prospí celé vždyt je to 10 hod.cesty
Profilova fotka
kačko rozjíždí se to úplně normálně ;-) proto jsme se v tom jeli projet to byla podmínka :-D :-D
Profilova fotka
já jsme tak ráda za sofinku kterou mám u sebe x-) na koníku jsme zase četla..jedna holčina měla zamklý potrat jako já už 2krát :-( hned po sobě..ted otěhu po 3 a ve 21tt jí řekli že je miminko mrtvé ;-( ;-( takže dnes jí udělali porod a revizi to je tak krutý a to už 9 kluka doma má....já to nechápu život je někdy svině :-( a my tu řešíme blbej motor ;-(
Profilova fotka
Markét, já ti to přeci nekazím a rozhodně nechci, včera jsem ti přeci psala, že je to krásné auto :-) o tom výkonu jsem psala Kačce, že mi to manžel taky říkal, co psala a taky jsem dodala, že ty nové motory to mají už třeba jinak, že tam třeba obsah s výkonem nesouvisí, o tom vím prd a zase tak jsme to s manželem do detailu neprobírali ;-) A k té pojistce, sama jsi psala, že vám vyhovuje platit ročně míň a při opravách třeba víc, tak se není co řešit, já ti jen psala, že mě vyhovuje neplatit pak nic ;-) K tomu vlaku, a v autě to malá neprospí? já bych se právě bála té dálky vlakem, co když jí to nebude dělat dobře a nebudete mít možnost zastavit nebo tak něco? právě s dítětem mi přijde jako výhodnější ta cesta autem, na vše. Jirka s tím souhlasí, že by jste jeli vlakem? zvlášť když máte nové fáro? A už fakt letím, nebo mi kámoška zhebne hladem :-D Přeji hezký den
Profilova fotka
Tak jsem jukla na Slovenskou střechu a mám pocit, že holky tam mají lepší vkus, stejný pocit jsem mněla už u svatby :-N
Profilova fotka
Kde jste?
ahoj holky, dnes jsem byla pracovně v Kladně. máme tam projekt na pomoc cizincům, pak ještě v dalších středočeských městech. byla jsem na sociálce, pracáku, cizinecké policii a v jedné neziskovce. docela mě to zmohlo, na zpáteční cestě jsem usnula a řidič mě musel budit na konečné. to se mi stalo prvně v životě! :-D Marky, ty jsi na Kladně žila od mala a než jste se přestěhovali do domečku? to město je mi docela sympatické, hlavně ty uličky u náměstí. šla jsem i kolem pizzrky, jak jsme byly na srazíku a dala si výborný kebab v turecké restauračce. ;-) Moni, dnes jsme Tě s Adamem viděli v tramvaji. samozřejmě občas Adamovi ukazuju fotky, tak už vás zná a sám řekl v tramvaji - tam je magnolia. :-D a fakt Ti ta holčina byla hrozně podobná. ale ty jsi hezčí, neboj! x-) tak mně se holky Slovenky např. v miss vždy líbily víc. nedívaly jste se na Ta naše povaha česká? bylo to o přístupu a dnešní výchově k dětem. docela zajímavé, bude to i v archivu ČT, tak mrkněte.
holky, pomalu vás dočítám. proč myslíte, že do 23tis. se nevejdeme? a kolik je teda reálné? nevím, zda Bahyahibe, ale Punta Cana by šla, ne? Jiřinka říkala, že po jejich dovči ty ceny pak dost spadly. tak to se tam asi nepodíváme! :-( netuším, kolik můžeme vybrat na svatbě. počítám, že 30tis. našetříme, ale kolik bude vybráno neodhadnu. zveme kolem 60 lidí a z toho 13 bude darů ze seznamu, takže zbytek penízky. no já nevím, chci exotiku, nejlíp DR, ale zase ty peníze nekrademe, že? :-D Moni, chceme jet na 10-13dní. Kači, my nebyli u moře už dlouho, tak si to chceme vynahradit. my chceme hned po svatbě kolem 7.6., ale ještě nevíme, kdy Adamovi vyjde obhajoba disertačky, tak by se to možná posunulo. ty jezdíš hodně pracovně autem? připomeň mi, co děláš za práci. já budu právě asi jezdit tento půl rok kvůli tomu projektu, ale chtělo by to GPS, bojím se, abych někde nepřejela, i když mám dobrou orientaci. a taky se bojím teď v zimě, tak víc asi budu, až se oteplí.
teď tady povedu opět monolog, jste toho nakealy. ;-) k tomu vlaku, já na něj nedám dopustit, cestuju tak od prváku VŠ domů a zpět sem a za víkend jsem najela i 10hodin. přijde mi to naopak bezpečnější než auto. můžeš se tam taky projít, zajít si na záchod a furt to jede. ;-) Marky, fakt by sis netroufla Jirku vystřídat v řízení? já se třeba moc nectím v řízení v noci, jak blbě vidím a nosím brýle, cítím se trochu dezorientovaná právě v noci. já se možná autu i schválně vyhýbám, protože si říkám, že spousta lidí jezdí jako prasata, já můžu jet bezpečně a stejně mi to nepomůže. vlaky tak často nebourají.
Profilova fotka
ahojky leni ano jsme rozená Kladeňačka x-) své msto mám hrozně ráda jak píšeš přijde mi hezké oproti třeba Brnu :-| tedy tady jsi se tak unavila ju a usnula :-D to je dobrý :-D :-D :-D ty myslíš 23 pro oba nebo za jednoho??? =-) :-N jsme ted z toho nějaká zmatená :-D pokud za jednoho tak to možná reálné je ale ne asi na 13 dní :-| nevím.....myslím si že ty ceny šli dost nahoru i u tich německých CK :-. k tomu řízení asi bych si to netroufla a Jirka by ani nechtěl říká že to odřídí sám.....kdybysme někam jeli...no uvidíme

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?