Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
amimi, ja nemuzu na 2 letou, musis mit min. 16tis cisteho abys mohla zadat o 2 roky...
Profilova fotka
jirinko, Vladicek je strasne moc krasnej!!!!!!
Tak to je zas docela logický...si představ ty naše spoluobčany, jak si sekaj jednoho parchanta za druhým a ještě má skoro 12 litrů měsíčně mateřskou, když předtím v životě nepracovala 8-(
Profilova fotka
amimi...diky:-( ja bych treba na 2 letou sla rada...ale nemuzu a to jsme pravcovala take a poctive, bohuzel posledni 3 mesice na smlouvu 8tis. hrubeho... ale kdyz maji 12tis. tak potom uz ale zase od 3.roku nemaji nic, takze to vyjde nastejno....
No Míšo, ale to je asi každýho věc, jak si to zařídí a tak všeobecně. Já bych myslím nikdy nepracovala tam, kde by mi cpali takhle prachy bokem - z důvodu hypotéky/mateřský/důchodu. Něco jinýho je jednou za rok dostat "vánoční do obálky" a něco jinýho je mít pak při neschopence nějaký tři tisíce nebo kolik by to bylo. Nehledě na to, že ty peníze jsou prostě rozdělený tak nějak férově. Dostala bys sice víc, ale za cenu dítěte od dvou let někde ve školce...a věřím, že jsou věci, který prostě penězma nezaplatíš.
Profilova fotka
amimi, jiz jsme tu nekolikrat psala ze jsme nevedela ze pracuji na cerno!!!!! takze to uz nebudu rozebirat, dali mi falesnou smlouvu!!!!kterou si natiskli na kolenou!!!! a nikam me neprihlasili...ale uz to resit nebudu, jasny? ;-) proste me to dost nasralo, ze se opet setri na rodinach...
No Míšo...já nevím jak si to měla ty a ani jsem nemyslela konkrétně tebe, protože to je čistě jen a jen tvoje věc. Pokud máš podepsanou "falešnou" smlouvu, měla jsi to řešit soudně a viděla bys ten saigon, co by z toho měli. Sama mám ale několik lidí kolem sebe, včetně mýho bráchy, co takhle pracujou. Vydělají třeba dvacítku, ale ofíko mají na papíře minimální mzdu. A co se týče toho "šetření" - není to jen o rodinách, skutečně utahujou opasky kde se dá...to zase nesmíme bejt nespravedlivý.
Jo a potřebuju od Jiřinky, Evičky a Pavlínky....něco x-) :-D Ženy - máte krbový kamna nebo krb? Co je lepší, jakej je v tom rozdíl, topí to stejně nebo jinak?
Profilova fotka
Míšo, já nebudu mít 6800,-, ale to na ty dva roky, takže 11400 - 10 % Ono je nejvíce zvýhodnění na 3 roky, to je nějaká tisícovka navíc, když se to sečte, jinak je to skoro stejně, jen půjdu dřív do práce a dostanu to rychleji. Míšo A: my máme krbový kamna, ale popravdě nevím, jaký je v tom rozdíl. Rozhodně u nás to hřeje moooc
ahoj holky, Jiři, co se týká svateb.hostiny a pak party pro kamarády, tak jsme to probírali ze všech stran a takto nám to vyjde nejlepší. těch kamarádů je 30, což není málo. na jednu stranu je tam chci, na druhou se to už prodraží. a oni mi sami řekli, že si rádi po obřadě udělají volno a zajedou na výlet do okolí. i nějak oba cítíme, že ta hostina bude fajn jen s rodinou a pak večer, respektive odpoledne takový spíš mejdan. kdyby jich bylo pár, neřeším to, ale 30 už není málo. pro naše je to nezvyk, ale je to naše svatba. k těm plenkám, jak psala Míša, prostě se uvidí. nemůžeme soudit, nejsme maminky, ale já to chci aspoň zkusit. jsem hrozný ekolog! v Rakousku jsem se naučila dost třídit odpad, třídíme vše, i konzervy. a je fakt, že ta neplodnost u mužské populace s tím může souviset. plus to chození na nočník. jestli budu mít malého divočáka a nebudu stíhat, tak jednorázovky to jistí, ale je fakt, že maminy to taky zvládly! uvidíme, nechci dopředu nic říkat. změnit názor není ostuda. žehlení mi nevadí a zvlášť utěrky a kapesníky jsou v pohodě. Míšo P., byteček fakt super! pro tři jako dělaný, ten váš současný je podle fotek mrňous, že? Míšo A., ano, pokud chceš jít na mateřskou jen na 2 roky, musíš mít určitý min. plat, tušim kolem 17tis., ale nevím přesně. info najdeš na mpsv Jiři, Vládíček je úžasný. jak jsem chtěla vždy holčičku, tak u něj podle fotek si uvědomuju, že to musí být nádherné mít takového klučíka doma! ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, Moni - jsem se dovolením taky koukla... :-D a fotky z Turecka jsou úžasný x-) Míšo A - my máme krb, máme rozvody i nahoru do pokojů, ale my v něm ještě netopili :-N a jaký je rozdíl mezi krbovkama a krbem netuším Jiři - koukla jsem na fotky Vládíka, taky úžasný x-)
Profilova fotka
jee jiri, ja jsem nevedela ze ty jdes na 2 roky... a kam das potom prcka?
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, děkuju za pochvalu Vládíčka x-) Já taky vždycky chtěla holčičku, ale teď jsem šťastná maminka toho nejúžasnějšího chlapečka :-D Leni, já to chápu s těma kamarádama, my jich měli asi 12 dohromady, pak jen rodina.
Profilova fotka
Míšo, ani raději zatím nechci přemýšlet :-( Naštěstí máme babičky, který pracujou tak, jak si to samy rozvrhnout. Takže to vydíme třeba na 2-3 v týdnu jesličky, pak babičky a Vašík si ho prý taky 1x v týdnu může vzít sebou do práce. Ale tím si nejsem tak jistá. No je mi z toho celkem smutno, ale finanční rozdíl je veliký, teď když jsme začali platit hypotéku a jsou celkově vyšší náklady, tak jsme se rozhodli takhle. Naštěstí se mám kam vrátit, protože ta holka, co jsem za její mateřskou znovu otěhotněla a mě tedy pokračuje smlouva :-)
Profilova fotka
míšo A zítra jdeme zařizovat krb :-D :-D :-D !!!!!tak se ti poptám ju?????? jinak my chceme krb ale uvdíme dle ceny pokud to vyjde dost budou krbové kamna i ty hřejou hezky a vypadají krásně x-) x-) x-) mají je sousedi a super krb vypadá asi lépe ale v čem je rozdíl ti řeknu zítra ju?? :-N :-D krbové kamna jsou i za 30 tis. a krb chceme do 60 tis. no uvidíme ;-) ..... jiřinko vládíček je úžasný krasavec a fešák x-) x-) x-) moc vám to všem sluší x-) x-) jste super rodinka :-) míšo A já s nevymlouvám na to co bude potom já jsme si stěžovala ted že to bylo pro mě hrozné vyžehlit :-( vím že potom budu ok.ale jak jsme psala přiznala jsme že s pohodlnosti budu používat jednorázovky!!!já s eza to jako nestydím radši ten čas věnuji manželovi a miminku než žehlení a praní :-D :-D :-D to abych to osvětlila nejsem líná myslím že dělám dost ale ted mě to vyčerpává tak pardon že jsem si postěžovala :-N
No mně totiž říkala šéfka, že v jednom baráku mají krbovky a v druhým krb (samou roztažeností neví, co by do tý huby dali :-D :-D ) a říkala, že v tom krbu to trvá dýl než se to rozfajruje, ale pak hřeje o dost dýl a i to jako esteticky líp vypadá. Mně se taky líbí víc krb jako takovej - když je vkusně doladěnej do interiéru, tak je to bomba....ale zase děti zatím neplánujeme, takže se dom vracíme relativně pozdě a nechci do osmi klepat kosu, než se mi roztopí krb :-N Je fakt, že naši mají krbový kamna stoletý, ale taky - šupnou polínko a do půl hoďky je teplo. Jenže já ještě neviděla krbovky, který by se mi líbily ]-( Jo - Jiřinko, jak je to teda s tou dvouletou mateřskou, když bys otěhotněla před vypršením téhle vládíčkovské první dvouleté? Mohla by sis to šupnout zase na dva roky s druhým svištěm? Můj plán vymazlenej do růůůůšovouškých detailů by byl takovýto: :-D :-D :-D Na mateřskou bych šla na dva roky, po těch dvou letech bych pracovala na částečnej úvazek a případně si mohla bejboše brát s sebou do práce (v mojí ex práci to tak fungovalo a já jakožto jediná bezdětná jsem tam měla školku, když všechny odjely do terénu :-D) a asi tak po dalším roce (tedy o tři od prvního dítěte) šup s dalším bubnem :-D A nebo, varianta číslo dvě - pořídím si sviště, za rok dalšího (aby byly haranťata blízko po sobě) a celkem po třech letech na mateřský bych plynule navázala na variantu jedna až po ten buben :-D A to se mi zdá i lepší....z hlediska sourozeneckýho... z hlediska maminkovskýho by bylo ideální mít děti po sobě tak dvacet let, kdy ten první už vypadne z domu, ale nejsem ani Madona ani Bára Basiková, že? :-N :-D
Profilova fotka
míšo :-D :-D :-D ty jo tak to vůbec neřeším :-N ještě že nějak nemusím prostě jsme vzala verzi na 3 roky jiná mě ani nenapadla a konec a nad druhým neuvažuji :-N zatím..... ale chápu ty co mají hypošku viz moje kolegyně vzala na ty dva roky z důvodu aby na tu hypošlu měli :-( ale co bude po dvou letec zatím netuší =-) =-) já prostě budu doma 3 roky pak půjdu do práce a asi už ráda :-D :-D a pak se uvidí 8-) také se mi líbí více krb ;-) právě zítra tam jedem zadat návrh tak jsme zvědavá =-) =-) ale i ty krbovky se dají sehnat hezká 8-) jinak my v jednom baráčku budeme mít krb i krbové kamna :-D :-D :-D také nevím co s pěnězma :-p :-p ba ne jedny si koupí babička nahoru a my budem mít krb a když pak obojí zatipíme nebudeme topit plynem ;-)
Profilova fotka
http://www.kamnakrbykladno.cz/Images/... něco takového :-)
Profilova fotka
i ty dveře máme stejně na té straně ;-)
Počkej Markét - oni ne, že mají krb i kamna...voni maji dva hausy a v každým jedno na zkoušku :-D :-D Já ještě krbovky, tak aby mě fakt oslovily, ještě neviděla...kuuurňaaa... Ale tenhle krb je moc pěknej...mně by se víc líbil asi hranatej, jakože to pečící okýnko do rohu... Markét, vy chcete jen jedno dítě? Ty jsi jedináček? A Jirka taky? Já bych asi jedno dítě jen nechtěla...nevím, sice jsme se s bratrem rvali jako koně a náš vztah nikdy nebyl tak úplně nej, ale jako malý jsme si i dost vyhráli a třeba Michal má s bráchou naprosto perfektní vztah a stojí při něm i když je to děsnej sígr....byli do jistý doby jak dva nejlepší kámoši vlastně.... Moje kamarádka má zase ségru jak malovanou, skvěle si rozumí... Nemyslím si, že by jedináček musel být nutně rozmazlenej - je to o výchově... Michal má ségru, která je takovej machánek, až bych jí někdy fakt umlátila... Moje nejlepší kamarádka je jedináček a je to ta nejštědřejší a nejbáječnější ženská, co znám.... Ale tak si prostě myslím, že jedno je málo :-D
Profilova fotka
míšo já jsem jedináček Jirka ne neříkám že chci jedno ale na dalším zatím neuvažujeme :-N to fakt ne... jinak je jirka se sestrou o 7 let takže ona skoro jedináček je a je rozmazlená dost ]-( tich krbů tam mají mraky :-) ale tenhle nás zaujal x-) x-)
No zatím ani nemusíte, však jsi strašně mladá....času dost, třeba budete mít kupu dětí....však v takovým velký baráku :-D :-D :-D Já si koupila dneska krásnej kabát v Orsay a teď tu v něm sedím....a málem jsem si ho zapálila o vonnou svíčku :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak jsem vás dočetla a nějaké zprávy mě teda pěkně nakrkly, třeba to snižování mateřské atd.. to jsou takový parchanti, to snad není ani možný.. sami berou desetitisíce až statisíce, ale na to si nešáhnou, ale ubohým rodinám seberou i část té almužny, fakt hustý. Jiřinko, malej je sladkej x-) dělá úžasné ksichtíky, je fakt bombovej :-) Mám na tebe dotaz, jak jsi to řešila s bundou přes zimu přes břicho? Měla jsi nějakej spešl těhu kabátek? Koukala jsem na netu a nemůžu nic pořádnýho najít :-( Míšo A, k tomu krb x , my máme krb, teplovodní, což znamená, že když v něm zatopíme, tak ohřívá vodu do všech radiátorů, a přebytek horké vody pak jde do bojleru.. zatím jsme si s ním párkrát zatopili večer a je to pecka, z pár polínek teplo v celém domě :-) V minulém baráku jsme ho měli taky, ale tam jsme ho blbě obezdili, takže když se v něm zatopilo, tak šlo strašně horka právě do obýváku, teď jsme ho při obezdívání ještě odizolovali a je to tak akorát. No a tenhle teplovodní vyšel na 40tis, plus 10tis k tomu ta technika, no a obezdění vyšlo na pár korun, to jsme si udělali sami z Ytongu, ale to pak uvidíš na fotkách.. Myslela jsem, že už to nafotím vše v neděli, ale nedostala jsem se k tomu, tak snad nějak v týdnu.. Jak jsi psala o tom kabátku to mi připomnělo, že nemám nic na zimu, do čeho by s emi pak vešel pupek, neviděla jsi tam nějaký vhodný kabátek i na břicho?? Já dnes byla taky utrácet, Hannah dělá výprodej skladu, tak jsem si koupila úplně úžasnou bundičku na lyže za 600Kč!! Jen doufám, že s edo vel.36 vejdu i po porodu :-D Míšo P, ten byt vypadá fantasticky, ty místnosti jsou pěkně veliké, bude to parádní bydlení x-) Jdu pomalu do hajan, dobrou noc
Profilova fotka
Ahoj holky, ja ted v posledni dobe vubec nestiham, jsou nejake novinky? Jinak jsem dala fotky na rajce tak muzete mrknout www.kamilalenka.rajce.idnes.net ;-) U nas nic noveho porad sama prace a prace :-D
Profilova fotka
Míšo A: Tak jak jsi to psala, tak bych mohla zase na 2 roky. V ochranné lhůtě jsi 6 měsíců po ukončení zaměstnání, takže kdybych třeba šla do práce po dvou letech, ta kolegyně by se po půl roce vrátila do práce, tak v té době bych už musela být 3 měsíce těhotná, abych i přesto, že do práce už nepůjdu měla nárok na mateřskou a pak na dvou letou mateřskou. My jsme taky plánovali do dvou let druhé dítě, ale teď to chceme oddálit. Spíš to vidím tak, jak jsem psala výše :-D Ale kdo ví. Evičko, já si koupila dvoje těhotenské kalhoty v HM a pak už jen vše volnější věci v New Yorkru apod., Kabátek jsem měla ze Zary - volný. Bylo to super, bylo už po vánocích a měli na něj slevu.
Evi...to by bylo fajn :-) Mně právě každej říká, že ten krb je vhodnej spíš pro lidi, co tráví hodně času doma a taky, že je o dost dražší. Což teda nevim...ale já ještě neviděla pěkný krbový kamna pod 40 táců - nebo resepktive ne úplně hnusný :-D V tomhle už to není takovej rozdíl a kdyby to fungovalo na stejným principu - tedy že teplo hned, a ještě to vyšlo finančně skoro stejně a navíc ta estetikááá....no tak to není co řešit :-) Jo taky jsem si říkala, do čeho se dává pupek v zimě...napadl mě takový ten kabátek jakože retro, jak je pod prsama přestřiženej a myslím, že jsem v CA i viděla teď přímo na tý těhotný figuríně kabát...tak mrkni. V dnešní době to určitě bude vychytaný od spoďárů po bundy ;-) Jůůů Hannah je co a kde? Já bych se na lyže potřebovala kompletně vybavit :-S Mám bundu skoro za osm tisíc, ale už jí mám tak sedm let a je to na ní dost znát, šuděrka vojetááá... Leni - jéééé, krásnéé :-) Koukala jsem, že jste byli i na Kubě - můj brácha tam letí v prosinci po svátkách, tak jsem zvědavá, s jakou se vrátí :-)
Profilova fotka
Miso jojo Kuba byla pred rokem, jako byla jsem nadsena prirodou a moznosti samotneho cestovani, coz jsme nevyuzili, neumime spanelsky, ale hotel a zazemi jednoznacne pri stejne cene lepsi v DR ;-) To jsem vam ale chtela rict, jeste nez jsem rozeslala prvnim lidem, ze tam ty fotky jsou uz jsem mela 50 zobrazeni :-D Me letos ceka shaneni bot na bezky, vloni jsem dostala novy cely vybaveni a boty mi na konci sezony rekli papa a odmitli se mnou jezdit, pro jistotu praskli:-)) jenze uz nemeli jine v me velikosti, takze musim zas vybirat. A to jsem si myslela, ze uz je letos potrebovat nebudu :-|
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Leni, mrkla jsem na fotky, jsou moc krásné, třeba ty jeskyně a uličky, parádně nafocené x-) Jiřinko, tak mě napadá, copak budeš dělat teď s tím kabátkem? Nechceš ho prodat? :-D jestli je to ten, co jsi měla tenkrát na fotkách v Římě, tak ten se mi moc líbil :-) Zatím jsem po nich koukala jen na netu a našla asi jen 5 typů a ani jeden mě nenadchnul, ještě se zkusím projít po krámech, zda něco neobjevím. Míšo, pokud by jste chtěli krb víceméně jen pro parádu a na přitopení třeba v obýváku, tak se dají sehnat krbové vložky již od nějakých 20ti tis, které se taky obezdívají. Ten náš byl takhle drahý, protože je teplovodní a budem s ním přes zimu vytápět celý dům.. doma člověk ani nemusí být, v bývalém baráku to fungovalo tak, že jsme zatopili vždy jen po práci, tak v 18h, topilo se, než se šlo spát a teplo v baráku vydrželo pak zase až do druhého dne do večera.. takže jsem za celou zimu nemuseli zapnout plyn, je to obrovská úspora, za první rok jsou náklady na ten krb doma. Jinak Hannah je velice kvalitní značka sportovního oblečení, normálně dost drahá, ale dělají tady teď výprodej skladů loňských modelů a fakt neuvěřitelné ceny!!! Já si koupila tuhle bundičku v té bílooranžové kombinaci a jen za 600Kč, mrkni, kolik stojí normálně: http://www.hannah.cz/cz/produkty/zima... Kdyby jste jeli navštívit do Plzně přítelovo bráchu, tak ti kdyžtak napíšu, kde to najdete, je to kousek odtamtud. Mají otevřeno i v sobotu, jen nevím, jestli to už pak nebude hodně přebrané.. No byl to včera úspěšný lov, celkem jsme tam nechali 4200Kč, já mám tu bundu, čepici, thermotričko, manžel bundu, lyž.kalhoty, thermotričko, normál tričko, batoh. normálně bychom za ty 4tácy měli tak jednu bundu :-D Jinak dík za ten typ na CA, dnes se chystám na nákupy do Prahy, tak pak poreferuji :-) Přeji hezký den, papapa
Profilova fotka
Ahoj Leni, moc krásný fotečky a ta jeskyně je nádherná. Je to asi 9 let zpátky, když jsme jeli s bývalým přítelem do Chorvatska autobusem, tak jsem na tu Lanternu taky koukala, ale je to dál od nějakého městečka, viď. Asi je pak potřeba jet autem? V Pule jsme byli před dvouma rokama a tam se nám moc líbilo. Evičko, to není ten z Říma, do toho jsem se už v únoru nevešla, já mám takový černý Áčkový. Je pravda, že nevím, jestli ho budu nosit normálně.
Já právě nechci na parádu...když už Michal maká jak barevnej co tejden v lese, tak ať ty soušky taky nějak využijem, ni? :-D Ale že mi víc lidí říkalo, že krbovky jsou horký hned...je fakt, že nikdo z nich to nemá natažený do topeních a tak...To by se mi líííbiloo :-) A máte teda topení na plyn? Protože pokud bych měla teplovodní krb, tak považuju plynovej kotel za zbytečnost....a pořídila bych si jen přímotopy Mirava. Ale kdyby došlo na dobu ledovou, tak to bych asi musela mít zapojený jak ty radiátory "od krbu", tak i ty elektrický, protože to asi zavést trubičku do přímotopů nejde, což? Kurňaaa! Tady bude v ČB Hannah asi taky...asi určitě, jen jestli mají taky výprodeje ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?