Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, jen vas rychle pozdravim a zas letim, musim na poradu, jako mam ted fakt fofr, ze nestiham ani net :-( a to me to jeste 2 a pul tydne ceka ]-(
Profilova fotka
ahojky také jen zdravím a že žiju :-D :-D :-D dnes máme rodinou oslavu tak to připravuji stoly a dobroty budeme grilovat a dělat mojito x-) x-) už se moc těším bude tu tak 15 lidí :-N jinak ted bych tu potřebovala evču či jiřinku?? :-( :-( :-( holky za obklad jen za práci malé koupelny mi můj vlastní strejda řekl 10 tis. :-o :-o :-o plus materiál nějakých 5 tis.plus dlaždičky kolem 10 tis.to je přeci šílenost ne :-x
Profilova fotka
Markét já si pamatuji, že jsem za práci dala 300Kč za m2. Ale je fakt, že každou dlaždici musel odříznout kraje, protože tam vkládal takové okrasné kostičky. Myslím, že Jiřince to dělal manžel, ale Evka mněla řemeslníka. Tu oslavu ti závidím. Já jsem si myslela, že Pavlovo narozeniny budeme slavit tak, že bude grilčo na zahradě s tím, že si každý vezme spacák a přespí se v baráku, ale stále tam jsou podnájemníci a vyklizení také hned tak nebude. Včera jsem mluvila s dcerou majitelky, která mi řekla, že už nemá dovolenou, ale nějak se pokusí, tak snad zaúkoluje syna a klučinu, který tam teď bydlí.
Ahoj holky, jen vás jdu v rychlosti pozdravit. Teď toho máme opravdu moc a snažím se to nějak zvládat. Tento pátek máme pohřeb |-| ,tak snad příští týden to bude trochu líp.
Profilova fotka
Kačí děděček?
Profilova fotka
Ahoh holky, tak už jsme zpátky. Dnešní noc hrůza, ale jinak cesta super. Stavili jsme se na náměstí v Plzni a moc mě to překvapilo, opravdu hezké město. Kačí, taky mě napadl dědeček. Ale říkala jsi, že na tom byl už špatně, tak takhle je asi líp :-( Markét, nám to dělal taky strejda a Vašík mu pomáhal, ale on to dělal zadarmo, takže v tomhle neporadím :-S Mončo, jestli to můžete převést, tak to udělejte. Protože je tam snad jen 2% úrok a za každé dítě ti strhnou 30tis.
Profilova fotka
Jojo Jiří. Jdeme do toho. Během dneška sesmolím darovací smlouvu a návrh na vklad do katastru a v pondělí je to převedené. V jste toho na dům nevyužili? Holky normálně jsem Pavla viděla brečet třikrát. Jednou na svatbě, to bylo příjemné a dvakrát kvůli tátovi, který umíral na rakovinu. Včera koukáme na Odložené případy, já se na něj ke konci otočím a jemu tekli slzy. Jsem z toho byla překvapené. Já mu opravdu musím pořídit miminko. Jiří, nechceš mi to Vaše darovat, nebo prodat ? Už mi to miminko začíná chybět. Celkem se těším i na těhotenství.
Profilova fotka
Ahoj Mončo. možná na 1 den, abych si odpočinula, tak bych ti ho darovala, ale jinak ne, je to moje sluníčko x-) Už se nádherně chechtá, když na něj mluvíme, to je úžasný :-) My jsme té půjčky nevyužili, nějak jsme si říkali, že nám by se to kvůli dokladům tolik nevyplatilo, i když si myslím, že asi ano. Tuhle půjčku má bratránek.
ahoj holky, už mám práci, jupí! :-) dostala jsem nabídku přes známou, její sestra pracuje v poradně pro uprchlíky, takže v neziskovce. dnes jsme se sešly a hned se domluvily. v srpnu tam budu chodit na pár dnů jako dobrovolník, abych se seznámila s organizací, v září na plný úvazek a od října na plný. první plat je sice daleko, ale jsem moc ráda. měli o mě zájem i v soc.odboru na městs.úřadu na Praze 11, ale toto je zajímavější, i finančně. využiju jazyky. už se moc těším a líbí se mi, že do toho budu vplouvat tak postupně. takže můžeme vyrazit na tu dovču do Francie, paráda! :-) Moni, určitě se to brzy povede, ne každému to hned jde, jak jsem už psala, moje mamča se mnou otěhotněla až po roce, taky už se bála, že to nepůjde. Jiři a co jste všechno na dovolence dělali? byl to aspoň trochu odpočinek? Já dnes jedu na víkend domů, nebyla jsem tam přes měsíc.
Gratuluju k práci a přeju Ti, ať Tě dlouho baví a ať je tam skvělý kolektiv. To jsou základní podmínky ke spokojenosti. Hólky, vy jste ale netrpělivé, co se miminek týče. :-) Nám to trvalo taky asi rok a půl, než se zadařilo a otěhotněla jsem.
Profilova fotka
Jojo, jsem netrpělivá ;-) :-D Gratuluji k nové práci. Na ten sociální odbor prosím tě nelez. Tedy záleží na tom jaké by ti nabídli oddělení. Ale doplácení do životního minima je očistec. Jiří na jeden den ne, to bych se zamilovala a musela ti ho ukrást. No, možná bych si to po první noci a první plínce rozmyslela. Děti jsou prostě největší dar.
Holky, díky. Na tom soc.odbrou by to bylo do dávek hmotné nouze. Je to taková úředničina, i když dobrá zkušenost, tohle bude zajímavější, i platově o dost. Moni, já jak hlídala tu kamarádčinu rok a půl starou holčičku, tak jsem si řekla, že ještě chvíli ne, byla trochu divoká! ;-) Tak třeba bys ho Jiřince ještě ráda vrátila, ale on je teď ještě ve věku, kdy je takový roztomilý a to já bych se z něj taky zbláznila. kiluvi, máš pravdu, už jsem zažila i práci se super penězi a s kolektivem, který mě moc nechtěl přijat, takže peníze jsou sice důležité, ale nejsou pro mě to nejdůležitější. právě práce a kolektiv je to, co bych si přála mít fajn. No nic, jdu balit.
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni já moc dobře vím, co je dopláceni. Věř mi, to je ještě o krůček horší práce než mám já. Další krůček už je jen peklo. Nevím, jak to mají rozdělené, u nás jsou jednotlivci, tam to ještě jde a pak rodiny a to je děs. Docela nápor na psychiku.
Ahooooj :-) Včera jsem si konečně pořídila novou helmu na motorku a na chatě máme ubytovaný kamarády s jejich kamarádama :-D , tak tam za nima dneska pojedeme - zvali nás, sama bych se nevtírla :-D Dneska jsme byli v práci fotit do Cosmpolitanu, tož ze mě bude mediální hvězda, hahááá :-D :-D A pak jsme si došli na oběd a potom už mě Marek pustil domů, takže jsem pěkně od dvou doma. No paráda den :-) Leni gratuluju k práci x-) Jiřinkooo...ráda tě tu vidím a je fajn, že jste si první rodinnou dovču užili ;-) Kačí, upřímnou soustrast |-|
Profilova fotka
Holky já bych si nafackovala. Volali mi z Lišky, že mám špatně smlouvu. Ve smlouvě mi chybí slovíčko VČETNĚ nebo A. Takže kupuji dům na pozemku a né dům včetně pozemku, nebo dům a pozemek. A to mně paní na katastru chválila, jak to mám pěkně sepsané. Takže ještě jednou a lépe. A to je zatím jen smlouva o smlouvě budoucí kupní.
Profilova fotka
Tak nakonec to zas tak špatné není, že musím předělat smlouvu o smlouvě budoucí, musí v ní být totiž poznámka o SFRB. Taky jste to tak museli mít? Dám Vám sem co mi odpověděli. Je tam krásně popsané, co budu potřebovat. Zlatá liška, tady je 2x tolik potvrzení :-N Dobrý den, Vaši bonitu můžeme zodpovědně posoudit až po podání Vaší žádosti o úvěr a doložení potřebných podkladů. Kromě Vašich příjmů jsou důležité i Vaše výdaje a další okolnosti. Vyřízení úvěru do 300 000 trvá 3 - 4 týdny po doložení kompletních podkladů. Do 10 dnů od podání žádosti obdržíte písemné vyrozumnění. Žádosti se průběžně přijímají a vyřizují. K žádosti musíte doložit smlouvu o smlouvě budoucí kupní, kde bude uvedeno, že částka 300 000 bude uhrazena z úvěru ze SFRB a bude zaslána přímo na účet prodávajícího případně prostředníka č.účtu: … Podpisy obou stran musí být úředně ověřeny a k žádosti doložte originál nebo úředně ověřenou kopii této smlouvy. Také doložte výpis z katastru nemovitostí dokládající, že prodávající je vlastníkem prodávaného bytu/domu a doklad o tom, že se jedná o rodinný dům s jedním bytem (kopie kolaudačního rozhodnutí, kopie úředního odhadu nebo potvrzení stavebního úřadu, že se jedná o rodinný dům s jedním bytem) Formuláře žádosti je možné stáhnout na webových stránkách SFRB: www.sfrb.cz a zaslat poštou nebo doručit osobně. Na těchto stránkách najdete informace o úvěrech i seznam potřebných příloh – Podpora mladých-úvěr 300. K žádosti doložte kopii oddacího listu, potvrzení o všech příjmech Vaší rodiny (plat, sociální dávky) a ve formuláři žádosti vyplňte pravidelné výdaje(splátky úvěrů, pojištění). OSVČ dokládá daňové přiznání za poslední zdaňovací období potvrzené finančním úřadem nebo výpis z daňového přiznání. Pokud máte uzavřené nějaké půjčky nebo úvěry, doložte kopie úvěrových smluv. V každém případě budete potřebovat jednoho ručitele. Ručitelem může být osoba ve věku do 55 let s čistým příjmem nejméně 10 tis. Kč měsíčně, manžel/ka žadatele nemůže dělat ručitele. Pro potvrzení o příjmu ručitele použijte zveřejněný formulář nebo jeho daňové přiznání (u podnikatele). Potvrzený příjem ručitele můžete zaslat již se žádostí o úvěr nebo stačí doložit až při podpisu úvěrové smlouvy. S pozdravem Ing. Eva Stejskalová referent SFRB, pracoviště Praha tel. 221 771 620
Profilova fotka
Ahoj holky, kdepak dneska jste? Už se balíte na víkend? My jdeme dnes na Kryštofa, zítra jedu s manželem na školení jako za starých dobrých časů, budu mu dělat asistentku a od pondělí mám dovču, ale budu se poflakovat jen po úřadech a s mamčou na chatě. Za pár minut je tu kamarádka a budeme barvit jiné kamarádce svatební rýži na růžovo. Jsem tím vyhlášená :-D :-D :-D
ahoj holky, to je ale krásný víkend! aspoň tady na j.Moravě. dnes jsem se válela u bazénu, pak přišel Adam s neteřemi a teď budeme opákat buřty. dnes u nás vystupuje Argema, znáte je? ale asi nám to nevyjde. hezký víkend
Profilova fotka
ahojky :-) holky manžel skákal ten tandem strávii jsme celičký den v Kolíně a bylo to super počásko vyšlo no super 8-) manžel skočil a přežil :-D :-D trochu mu zalehli uši ale máme profi video a profi fotky i ze vzduchu x-) to pak malá Sofí uvidí jak tatínek řádil :-D :-D jinak skákala i moje mamka také se jí líbilo ale řekla že už stačí že už skákat nechce :-N :-N jsme utahaná jako kočka ale moc krásný den :-)
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Seskok_... zde moje fotky :-)
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Tandem_... zde profi ty stojí za to :-D :-D :-D
Ahoj :-) Nejdřív bych ráda všem poděkovala za podporu!!! A teď vás všechny moc, moc zdravím!!! Dočítat vás budu postupně,teď to nějak ještě nejde...a musím dohánět plno věcí v práci a doma. Markétko, fotky jsem zkoukla a jsou báječné!!! Manžel musí mít opravdu velkou odvahu!!!! Já bych to nahoře zrušila :-D krásné fotky....
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím vás po dlouhatánské době, bylo mi strašně smutno, ale nebyl absolutně čas sem jít, takže mi toho chybí moc na dočítání. Vůbec nevím, co se děje, tak mi to nejpodstatnější o každé prosím některá shrňte, ať jsem v obraze. Mám velikou novinku!!! Ve čtvrtek jsem našla slabě pozitivní test, od té doby testuji každý den a čárka sílí a dnes je tmavá už jako ta testovací!!! Tak tentokrtát to vypadá nadějně :-) Sice v hlavě opět trochu zmatek, ale tentokrát menší než minule, přece jen jsem si kus léta parádně a ve velkým užila a na příští to bude už venku, takže v podstatě ideální čas :-D Jinak domeček hotový, pak to musím vše nafotit a dám to na rajče, jen teď u netu netrávím žádný čas, jen nejnutnější kvůli práci, jinak jsem furt někde v luftu :-D Minulý týden i tento mám dovču a od příštího týdne jsme domluvení se šéfem, že to budu dělat na živnost a z domova.. takže to všechno vyšlo úplně na jedničku :-) Teď jsem pročetla v rychlosti tuto stránku, Jiřinko, vy jste byli v Plzni???? Proč jsi se neozvala? To mě mrzí, ráda bych vás viděla.. Markét, tak ty fotky jsou naprosto super, já bych to asi nedokázala, bojím se výšek, závratě mám už na prvním schůdku štaflí :-D Musel to být obrovský zážitek!!! :-) A co Sofinka, vše ok? Prosím tě, kdy se mám objednat k dr, poslední MS byla 25.6., cykly mám 34dní, takže termín MS byl 30.7. Jinak k tomu obkladači, nám to dělal za 200Kč/m2. Mončo, ta státní půjčka je to nejvýhodnější, co může být, jak to vypadá, dostanete ji? Je s tím asi hafo papírování, co.. a v jaké fázi je to s domečkem? Leni, Argemu znám, pár let jsme na ně jezdili a chodili, kdykoliv byli okolo Plzně, jsou super!!! I když nevím, jak teď tenhle zpěvák, já si ji pamatuji za toho dlouhovlasýho :-D Jo a gratuluji k nové práci!!! :-) Kačko, četla jsem, že máte pohřeb, kdo zemřel? Dědeček? :-( Je mi to strašně moc líto, upřímnou soustrast, drž se. Holky, napište mi novinky, fakt nevím, kdy si vás dočtu. Mějte se krásně, zatím papapa
ahoj holky Kači, ahoooj, je fajn, že ses ukázala. snad jsi v pohodě, držím palce. máš tu super fotku, kde ses fotila? Marky, fotky parádní, mě to taky láká, tak snad jednou! Tebe to neláká? třeba jednou? já jsem ještě doma, do Prahy razím až odpoledne. byla jsem u toho zubaře a jsou to fakt odhalené krčky. poradil mi pastu Sensodyne, tak jsem zvědavá. v noci jsem vůbec nemohla spát, bylo strašné vedro! prý v Čechách pršelo??? tady ani kapka, už je na čase!
Profilova fotka
ahojky EVI no nekecej :-D :-D moc moc gratuluji x-) x-) x-) x-) x-) x-) supeeeerrrrr 8-) mám radost!!!!!!!!!!!! jinak ted jsi těhu 5tt a 4dny takže k dr.už můžeš bud příští týden kdy budeš skoro 7tt nebo až ten další to budeš už skoro 8tt a rto už by srdíčko mělo bušit ;-) ;-) jak příští týden tak ten další stopro :-) tak se objednej a dej pak info :-) jinak obkládače jste měli levného =-) =-) =-) my s tím bojujeme :-( sofinka je O.K.kope jak o závod a je to sranda těhu si užívám fakt moc 8-) gratuluji k domečku :-) my počítáme tak září říjen že bude hotovo x-) leni k tomu seskoku chtěla jsme skočit kdybych nebyla těhu ;-) že bych si to zaplatila ale potom co jsme viděla to DVD :-D :-D fakt ne děkuji :-N :-N to raději vyhlídkový let :-D opavdu je to výška :-N mamce i Jirkovi bylo chvíli i zle od žaludku :-. :-. raději zlstanu na zemi :-N :-N u nás byla hrozná buřina večer a pršelo :-|
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... jukněte včéra tu byla Míša na návštěvě :-) tak jsme dva pupkáči :-D ona větší :-D :-D
Profilova fotka
kačko moc ráda tě tu vidím doufám že jsi v pořádku |-| ;-) ;-) jinak jsme na tom jako ty nahoře bych to zrušila :-D :-D takže ještě že jsme to nezaplatila :-N :-N děkuji za pochvalu tich fotek jsou oparvdu bomba jednu zvětším a pak jí daruji Jirkovi ;-)
Profilova fotka
ahoojik holky:-) evi, strasne te zdravim,ani nevim kdy jsem ti psala:-( chtela bych ti moooc pogratulovat k //...hlavne at je vse v poradku, holka setri se!:-D a preji ti kraaasne tehulkovani, jak jsi sama psala mas na tehu uzasne obdobi(narozdil ode me:-/ ) nejvetsi pupek budes tahat pres zimu a az bude teplo tak budes mit u sebe uzlicek:-) ja se ted tahat s pupkem jak blazen, je to sila!:-D neni mi dobre, vlastne z loeta absolutne nic nemam:-/ na tu gyndu bych se objednala uz ted a sla bych tam tak za tyden. chodi se kolem 6-7tt coz se pocita od zacatku menstrace. nekdo chodi i drive(treba i ja byla drive) ale na ultrazvuku jeste nic neni videt... tak paaa a hodne stesti! ahojik lennus, tak jak se mas??:-) koukam ze jsi jeste na Morave..noo tak niic noo, jsme te chtela znasilnit na navstevu:-D
ahoj Evičko, to je fajn, že se Ti daří a máš takové příjemné zprávy. držím palce, ať je to fakt mimíšek a vše je v pořádku. já mám tedy práci, to jsi četla. jinak jsem si léto tak nějak užívala a chodila po pohovorech, nebylo to ale vůbec jednoduché, tak jsem ráda, že to vyšlo. teď v srpnu tam budu jen párkrát, takže si léto ještě užiju, ve Čt tento týden jedeme do Polska na U2 a taky se tam i podívat, láká mě Krakow. a na konci srpna razíme s kamarády do Francie na týden a půl. ubytko bude zadarmo, jen ta cesta, je to prý 20 hod. autem, no potěš! tady je odkaz: http://www.green-acres.com/cz/holiday... je to na jihu, tak snad zavítáme i k moři. a taky do hor, poblíž jsou už Pyreneje. Marky, hezké fotky, jste maminky kočky! :-)
Profilova fotka
leni, tyy jo to je nejaky mega luxusni!!:-O:-O wau!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?