Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Tak jsem se pokusila pomocí plánů změřit místnosti atd. Není to přesné, protože místnosti nejsou přesné obdélníky.
Garáž: 19,2 M2
Terasa: 16,52 m2
Dům: 158 m2 z toho: Obývák: 31.8 m2
Kuchyň: 8.96 m2
Ložnice: 14.25 m2
Pokoj : 9.52 m2
Pokoj: 9.28 m2
WC: 1.8 m2
Komora: 1.8 m2

Sklep jsem nepočítala, ale dům je podsklepený skoro celý, akorát pod koupelnou a kuchyní ne. Řekla bych, že rozměrově to opravdu odpovídá takovému střednímu bungalovu.
24. črc 2009 v 18:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Moni, můj sen je velká kuchyň a šatna. Obývák máme doma velký a přijde mi to zbytečné. Možná bych zatím opravila to, co potřebujete nejdřív a ty místnosti, které nejvíc využijete, což by jedno patro stačilo a uvidíte, na střechu je času dost, myslím a tím pádem to bude zatím i levnější. Rekonstrukce je práce na řadu let, ale zase se v tom vyžiješ. Můj sen je něco zrekonstruovat! Ale když vidím ty nové domečky, třeba i tady ten Jiřinčin, to je taky nádhera.
Ta obrovská terasa je parádní. Je zastřešená? Nějak si to teď nevybavuji, musím mrknout.
Hlavně že bude baráček! emoticon
24. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 holky vy s těmi domečkami jedete emoticon emoticon emoticon

ale moc vám to přeji emoticon emoticon emoticon jsou to hezké i nepříjemné starosti.......
ale vzhůru do toho!!!!!
24. črc 2009 v 19:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni ten váš za milion je super cena emoticon nová střecha vypadá to tak emoticon super.....a když dáš novou fasádku je to jako nový tak to neřeš emoticon hlavně domeček a za levno emoticon
24. črc 2009 v 19:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, to není náš, jen se mi líbil. je v mojí rodné vesnici, prodává se jich tam v současné době hrozně moc, pozemky zatím v nedohlednu, no a mně se líbil tento a ta cena je super! ale zatím zůstáváme v Praze. dokud nejsou děti, je tady pro nás víc možností. až budou děti, budu chtít být někde v klídku, nejlíp v domčeku.
ale co se týče bydlení a případné rekonstrukce, tak se v tom budu fakt vyžívat. vždy když vidím nějaký zajímavý domek, tak už mám úplnou představu co a jak bych udělala! emoticon
vy budete mít taky určitě spoustu práce s domečkem, že?

Moni a mezi kuchyní a obývákem je nějaká příčka? mně se líbí, když je to dohromady, tak třeba když se to probourá, bude místa dost. pokojíčky a ložnice stačí malé, ne? hlavně ať má každý soukromí.
24. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni nemyslela jsme váš jako váš emoticon ale vyhlídnutý napsala jsem to blbě emoticon emoticon emoticon emoticon

my už budeme finišovat emoticon
příští víkend se udělá voda a plyn rozvody
víkend babičky koupelna ze sadrokartonu ta se obloží a babička může nahoru emoticon

a pak s evrhnem na naše patro kde se jen zbourá ejdna příčka tot vše emoticon
malování a tamto už je otázka chvilky zařízení je to nejmenší emoticon emoticon emoticon
24. črc 2009 v 19:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý večéér....

U nás bylo pěkně, fakt léto...ale ne tak brutálně jako včera, v půl šestý se zatáhlo a pak začlo chcát...Můj děda říkal, že pršet by mělo každej den od dvou ráno do čtyř...že to už jsou slušný lidi z hospod doma a nezmoknou emoticon (říkal to hlavně proto, že by pak nemusel zalejvat)

Moni - tu byla včera děsná čina, už jsem si říkala, že nám to odnese pergolu, ale nichts....drží jak židovská víra (a to by potřebovala notně spravit, respektive sejmout a postavit znovu, ale tchán to udělá, až tahle stará spadne emoticon a vona né a né), ale mám oooobrovskou magnolii v květníku a tu mi to povalilo, ten květináč musí vážit jak já???? To by mě to jako odneslo, kdybych byla venku??? emoticon
Ten domeček se mi jeví jako docela ok velikostně..nehledě na to, že až povijete tři robátka, můžete to vyhnat vo štok emoticon

Ty jo Markét...to jste to sfoukli docela rychle... konec hrošíkovatění už si budeš užívat v novým krásným...parádička.

Leni - zahraničí myslíš, že byste to třeba na rok prubli? Že byste jeli třeba rok dělat do Ameriky nebo tak...abyste prostě čichli k něčemu novýmu a jinýmu, vydělali víc peněz.... a nebo vyloženě "zdrhnout" - prostě se tam usadit?

Já jsem na tohle hrozná buchta....nikdy mě to ani nelákalo a přitom si furt říkám, jak by to bylo fajn. Jako teď by se mi asi těžko odjíždělo, třeba na rok od Michala a tak vůbec. Ale já mám kamarády všade různě. Irsko, Nový Zéland, Amerika, Německo a Mallorca - ale sama bych asi nejela.
Michal měl nabídku jet studovat semestr do Holandska a taky nešel...že by se mu stejskalo emoticon

A musím říct, že strašně obdivuju všechny, co třeba za komoušů se sbalili a šli...do země, kde pořádně neuměli ani jazyk, neměli nikoho, jen sami sebe...nechali tady všechno, vzpomínky, kamarády, kolikrát i rodinu - a to jen ve víře, že to bude jinde lepší.
24. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míšo,
jo, odjete někam do zahraničí, to je můj sen! Já taky hrozně toužím po rodině, jsem rodinný typ, po půl roce v práci jsem zjistila, že mám ráda své pohodlíčko a kariéristka ze mě nebude. Přičemž takové holky neodsuzuju, naopak obdivuju takovou, která se umí zapálit pro práci.
Mně dost ovlivnila, když jsem odjela prvně jako au-pair do Anglie, nebylo mi ještě ani 18, pak ještě dvakrát do Rakouska. Je to super zkušenost a hlavně skvělé, jak se naučit pořádně jazyk. Jenže vždy jen těch pár měsíců, co jsem tam byla, se tak akorát rozpovídáš. Tomu mému se taky nějak extra nechce, ale ví, že já po tom toužím. A říkám si, že až budu mít děti, tak už takhle na dél nevyjedeme, proto pevně věřím, že to klapne, ale už nic neplánuju a uvidíme.
Je tu taková naděje, že by mohli někam vyslat Adama, jejich firma má pobočky po celém světe, centrálu v Paříži, což by bylo super a já bych jela samozřejmě s ním, ale potřebuje si udělat nějakou praxi. Ve firmě je už dlouho, ale byl tam dluho při studiu jen na dohodu a na plný úvazek je tam až od letošního ledna.
Takže uvidíme. Když si to nezkusíš, je jasné, že pokud tu máš zázemí, neláká Tě to, ale když si to zažiješ, je to naopak a dost Tě to ovlivní. Já pak hrozně ocenila to, že se domluvím anglicky i německy. Ne sice nějak extra, ale plynule mluvím, což je dnes základ. Asi bych mohla žít kdekoliv, v Praze jsem si taky zvykla a je to rozdíl, když přijdeš z malé moravské vesničky, ale chyběli by mi kamarádi, rodina. Možná Vídeň by byla super, Rakousko miluju a je to k nám blíž než odtud.

Jinak u nás se honily mraky, byly jsme s kámoškou u Vltavy chitit trochu bronzu, ale žádná sláva.

Co děláte, ženské? A co plánujete na víkend?
My teď papali kukuřici, mňam. A zítra jedeme do Vodňan ke kamarádce na svatbu, moc se těším.
24. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo jsem na tom jako ty neodjela bych ani kdybych byla ještě svobodná emoticon emoticon
jen Jirka má choutky tu to jednou prodat a odtěhovat se s těmi milionámi třeba do dominikánksý emoticon
doufám že ho to přejde emoticon emoticon emoticon

to stěhování vidím na září říjen emoticon takže konec těhu už budeme snad v novém emoticon emoticon

leni jirka kouká na pořad BBC já jsem na koníkovi emoticon emoticon a víkend ani nevím jirka jde do práce...
ale pak má týden dovču emoticon emoticon
užijte si svatbičku emoticon emoticon emoticon
24. črc 2009 ve 20:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Míso, abych odpověděla přesněji na Tvoji otázku, tak zahraničí vyloženě na zkušenou, kvůli jazyku a tak, na pár měsíců až na rok. Usadit se ne, mám to tu ráda. O peníze nejde, hlavně neprodělat. Spíš nás láka Evropa, ani Austrálie by nebyla špatná, ale chci to mít blíž domů. Amerika mě neláká, spíš jen na podívání.
24. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Sobotaaa a zase je tu hnusněěě emoticon

No, já si to plánovala...že hned po maturitě vyrazím do Německa jako au-pairka, jenže jsem se dostala na školu, kam jsem moc chtěla a slovo jako "odklad" na JČU neznají...navíc jsem se poznala s Michalem a už byla ruka v rukávě emoticon
Já jezdila do Passova na prázdniny, mám tam tetu - takže německy mluvím taky plynně, ale anglicky sotva rozumím, natož něco vyskřehotat. Ale zas anglicky naprosto skvěle umí M, takže se "ve světě neztratíme".
Když jsme jeli na měsíc za Karolínkou na Nový Zéland - vzala mě tam do tý jejich úžasný přírody a řekla, že když to viděla, věděla, že tady zůstane. Nebudu tvrdit, že mi to nevzalo dech, ale aby mě něco sebralo natolik, že bych se rozhodla tam zůstat? To prostě ne.
U mě je to taky tím, že jsem celej život v jednom městě, přestěhovali jsme se sem právě z Vodňan (Leniii...kdo se vdává ve Vodňanech?? Oba moji rodiče odsud pochází, mám tam celej zbytek rodiny, co nezůstal na Slovensku emoticon emoticon ...já sem tež vodňanská emoticon ), když mi bylo asi čtyři nebo tak....a chodila jsem tu na střední i na vysokou - mám tu všechno a asi bych se nedokázala odstěhovat ani do jinýho města, třeba za prací...to by bylo asi nejtěžší rozhodnutí mýho života emoticon
25. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak to já když doma řekla, že chci zkusit alespoň na dva měsíce jet do Anglie jako au-pair, protože tam jeli i mé tři spolužačky. Tak mi děda řekl, že pouze přes jeho mrtvolu. Že nebudu dělat nikdy, nikde a nikomu služku, že mi ty peníze raději dá a že je to kvůli jazyku ho nezajímalo. Je pravda, že nerada někoho obskakuji, špatně si připouštím lidi k tělu a nerada novoty, ale ty dva měsíce jsem to chtěla moc zkusit. Určitě bych nechtěla žít v jiné zemi, ale ráda cestuji a poznávám.

Jinak amimi moc mně baví tě číst. Dokážeš i mazání chleba s máslem podat tak, že se bavím. Některé tvé slovní spojení jsou opravdu dokonalé. Nechceš někdy zaskočit za Halinu emoticon .

Asi za 15 minut vyjíždím pro mamču na vlak, pak podepsat smlouvy na úvěr, juknout se s mamčou na dům a hurá na chatu, páč babička slavila narozeniny.

Takže se loučím a užijte si víkend.
25. črc 2009 v 11:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,
a jsme doma!

svatba byla moc fajn, taková ne úplně tradiční. nevěsta měla matně saténové oranžové šaty, ale moc hezké, ženich bílou košili bez konflíků, kalhoty a sandály.
Míšo, vdávala se moje spolužačka z VŠ. nebyla tedy z úplně stejného ročníku, ale o rok níž a stihla vystudovat za 4 roky a tak jsme spolu na podzim promlovaly. jmenuje se Lenka Linhartová a je o rok starší než já, takže 27. její tatínek je profesor, asi přednáší i na univerzitě v ČB a zabývá se genetikou ryb. neslyšela jsi o něm? Vodňany nejsou tak velké, tak možná ji znáš.
obřad byl ve Zbytinách v malém kostelíčku, kam jsme šli pár kiláků pěšky, taková cesta kousek od nádraží a hostina pak ve Chvalčicích v hospodě tušim Na Splavu, vše venku pod stanem, měli tam i takové netradiční jídlo, vše formou rautu - hodně ryby, zeleninu, cizrnu, kus-kus, ale i grilování. oni mají takový svůj styl, její manžel je umělec - kreslí i píše, jmenuje se David Jan Žák. netuíšíš? oba teď žijí v ČB.
svatba byla zkrátka netradiční a zajímavá a moc se nám to líbilo!

dnes jsme si chtěli udělat výlet na zámek Červená Lhota, moc toužím se tam podívat, ale spoje jsou dnes mizerné a bylo by to na hodně dlouho. a tak jsme si řekli, že tam vyrazíme někdy v srpnu na víkend i s kolama a projedeme to tam a taky zajdeme na ten zámeček.

holky, udělalo se mi něco divného na zubech, jakoby obnažené krčky, ale nevím. mám to na 4 zubech, úplně dole u dásní, jakoby takové vydřené místečka, na jednom je to víc a při dotyku to bolí! dost se děsím a už se vidím s vypadlými zuby. nechápu to, nikdy jsem problémy se zubama neměla a ani netuším, co dělám špatně! jednou jsem si vyrazila přední zuby a jeden se mi úplně rozdrolil, v tu dobu jsem moc nejedla maso a chyběl mi vápník. ve Čt se chystám domů na Moravu, tak zajdu k zubaři. ach jo.

přeju vám hezký zbytek neděle. my se válíme a odpočíváme.
26. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni,
ještě k tomu zahraničí, kdybys chtěla jet, fakt by sis to neprosadila? mí prarodiče se taky báli, ale já bych si do toho kecat nenechala. rozhodující slovo měli rodiče a sama teta paní učitelka mě na to navnadila a přišla s tím ona. záleží na rodině, kterou dostaneš. je to super zkušenost hlavně pro budoucí maminy. pro holky, které nemají páru co je to se o někoho starat. a bezva k osamostatnění se. nepřijde mi, že bych dělala někomu služku a navíc ty vydělané peníze ujdou. máš zdarma ubytko, jídlo, máš čas na jazyk. kurz, cestování i bavení se. mám odtud super zážitky. záleží hlavně na rodině. měla jsem i negativní zkušenosti, ale celkově to hodnostím hodně pozitivně s tím, že mi to hodně dalo. já taky nejsem zvyklá někoho obskakovat, ale toto bylo něco jiného.
a v cizině bych taktéž nechtěla žít, spíš tam nějakou dobu strávit.
26. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky,
nestiham emoticon Market na fotecky jsem koukla,ale uz sje mse nedostala sem to napsat. Jsou pekny, to bude jednou mala pysna, az ji je budete ukazovat emoticon

My byli o vikendu na vode a kupovdivu jsme tentokrat ani nemrzli, i v sobotu bylo pekne, jela jsem dokonce i v kratkym rukavu emoticon tak jsem si to konecne uzila. A ted to zas bude tyden prace, neni tu sef, jsem jeho zastupce a tak bude vic pracicky nez predtim. Tak se omlouvam, kdybych tu nebyla a nereagovala emoticon

A s tou cizinou, vite jek jsem blazen do Asutralie, tak ja bych jela hned na dva tri roky, dyl asi ne,ale nevim. Byt to bliz,abych mohla za rodinou kdy bych chtela tak sjem tam hned, takhle me odrazuje jen ta dalka. No a u nas to bylo zas tak, ze me nasi porad nekam posilali,ale ja nechtela, chtela jsem byt s byvalym a ted toho dost lituju. Stacilo vyjet jednou a hned me to chytlo. Nejvic me stve, ze jak tu ted jazyk nepouzivam tak jsem dost zapomela, jako domluvim se,ale mam problem se slovicky. Ja vseobecne dost zapominam co se jazyku tyce,takze potrebuju stale procvicovat emoticon
27. črc 2009 v 08:06  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni v šestnácti jsem potřebovala jejich podpis. Na rok bych nejela, jen o prázdninách. Po gymplu už jsem byla s Pavlem. To jsme chtěli do Ameriky, ale Pavel nedostal vízum a já už bych bez něj nikam nejela.

Ty obnažené krčky pěkně bolí. Já jsem to také mněla, ani nevím proč, ale srovnalo se to samo.
27. črc 2009 v 09:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj Moni,
já ani nevím, co to je, ale napadlo mě že obnažené krčky. zvláštní, že jsem si toho všimla až teď, přitom ten jeden zub už to má takové, jak to říct, větší. bolí to na dotek. takže jsi s tím nic nedělala? byla jsi u zubaře? vůbec netuším, co mi s tím udělá. bojím, bojím! emoticon
27. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

mám zprávy od kačky má toho moc nezvládá sem chodit a sama pak určitě napíše co a jak emoticon
mám vás pozdravovat emoticon
27. črc 2009 v 09:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni, mně tenkrát zubař řekl, ať si zvykám, že už nejsem nejmladší a doporučil kloktadlo emoticon . Ale zajdi si k zubaři.
27. črc 2009 ve 14:31  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahojky. Venku je krásně a VY se snad někde sluníte. Že Vám není hanba, já dřepím v práci emoticon
28. črc 2009 ve 13:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Čauuuuu emoticon

Tady teda j pěkně hnusně a zasejc bude pršet. A taky dřepím v práci emoticon
28. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 U nás je nějak střídavě oblačno emoticon
28. črc 2009 ve 14:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 tady slunečno, ale občas se mračí. a ráno pršelo.
a já uklízím, stala se ze mě bordelářka! máme tak malý být, že je tu hned vše vidět.
28. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Leni, nejsi bordelářka, jen jsi na léto prostě bohém emoticon emoticon
28. črc 2009 ve 14:59  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jéé Kačka má novou fotku v profilu a moc jí to sluší.
28. črc 2009 v 15:00  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 tu fotku Kačky jsem viděla, je super. a ty máš taky nový profil, s manžílkem. ale už jsi ho tu asi měla, že? sluší vám to. já to tak střídám, musím se nechat zase nafotit, no až bude dovča, to ze mě bude mít Áda dost, furt ho prudím, ať fotí a dělám mu modelku, jsem trdlo! emoticon

Moni, bohém, proč ne, tak já si tak budu říkat, ne bordelářka! emoticon
28. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky, zdravím vás z naší pididovči emoticon
S Vládíkem se to zvládá, přes den je moc hodný, jen když chce baštit nebo přebalitl, tak si o to umí říct emoticon Dnešní noc ale hrůza, alespň manžílek vidí, že to není tak jednoduchý.

Včera bylo krásně. Dneska je tak 22 stupňů, ale neprší a už i je sluníčko, takže je fajn. Domažlice mě docela zklamali, na tom krásným náměstí je strašný provoz a všude hromada lidí.

Moni, já když ti psala kvůli Evičce, tak už jsme byli na cestě, ale děkuji za snahu emoticon

Prolítla jsem jen něco a rychle, tak o vás mám i nové info. Markétko, moc hezké fotečky emoticon

Mějte se hezky. Papa
28. črc 2009 v 15:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, užijte si to tam, první rodinná dovča! emoticon
28. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ahojky.

Z malého bude prostě cestovatel, to je jasné. Škoda, že jsme to nemohli dřív domluvit. Evča by tě určitě ráda viděla.
28. črc 2009 v 15:49  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno holky. Tak já na střeše zjišťuji, jak je to s půjčkou ze státního fondu rozvoje bydlení. Možná by se nám vyplatilo převést byt na mamču. Prodat ho sice nesmím, ale můžu ho převést v nejbližší rodině. Dokonce se v tomhle případě snad neplatí darovací daň. Musím to celé prokoumat. Jen škoda, že na té střeše to nefrčí tolik, jako tady, když jsme plánovali svatby a dovolené.
29. črc 2009 v 09:40  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.