Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
holky ahojky jak řešíte ty dovči zámek Loučeň nabízí romantický den pro dva za 5 tis, :-D :-D docela mazec co :-D :-D a to samé když hledáme nějaký hotýlek po Čr a chceme hezký jak píše Amini Míša s jídlem pod 500 za den se nedostanete :-( takže tak a to je jen polopenze a obyč..hotýlek... takže také raději dám 20tis.a pojedu k moři :-D :-D kači to je otázka zda na to bude :-N ale myslím že my na to mít budeme půjčku máme tam malinkou že ani nevím že něco platíme :-D takže si myslím že to půjde a jsme ráda x-) já byla hned ráno na těhu plavču jen jsme přišla prala jsem vařila a lehce uklidila chceme zítra na tu LoučeŇ ale jen s piknikovým košem :-D :-D za 600kč :-D :-D 5 tis.bych fakt nedala :-N
Ahoj Markét,tak ty sis byla zaplavčit? Já bych to brala hned,máme tady hrozný vzduch a klima moc pouštět nechci....po těle mi je dobře,když to pustím,ale nohy mi mrznou! Jinak s tim ubytváním v ČR je to opravdu hrozné....! A co se týče financí,tak podle mého si myslím,že se tohle pozná v realitě....zatím jsme dva,zatím to jde a splátky tolik člověka netíží....ale jak to bude až bude rodina,zas budou jiný potřebný věci a výdaje...to člověk pozná až když to je. Ráda bych vše finančně zvládala jako teď......My už jsme zaplatili první splátku...,takže také taková malá změna pro nás.....neni to moc ,ale ani málo......prostě co jsme měli k dobru,tak to teď jde pryč z toho co nám zbývá...,ale to je život... ;-)
Profilova fotka
kači to je pravda ;-) ale jak říkám jsou na tom lidi mnohem hůře platit třeba jen 12 tis hypošku asi si netroufnu říct že budu cestovat s prckem :-N ale naše splátky jsou dohromady 5 tis. a za baráček 2 tis.takže fakt pohodička 8-) ted jsme na tom byli hodně dobře jen sami dva a šetření :-D :-D ted už předěláváme penízky s ekutálí a do toho cvrček :-D ale jak říkám myslím si že můžu říct že na to bude ;-) ale samozřejmě se uvidí :-. jo jo chodím každý týden na těhu plavání a je to super :-) vensku je opravdu léto byla jsme s e psem a sotva jsme došli :-p :-p
Tak to je opravdu Markét pohoda klídek tabáček... ;-) Jsou na tom i lidé hůř,nebo lidé které si musí brát i pračku na spláku... :-( Tak to ti ani nebudu psát naší hypošku a k tomu lízačku na auto a ostatní věci.... :-N Jasně,že člověk má nějakou práci....ty se máš ,,relativně´´ kam do práce vrátit...ale doba je zlá a může se přihodit cokoliv....ale kdyby všechno bylo tak jak má,tak si to spočítáš, a jak píšeš,že na to bude i s prckem. Ale to by zas nebyl život,kdyby se aspoň nějaký malý problém nenašel........,což asi známe všichni..... A co jsi vařila dneska???? Ještě pořád mlsáš? ;-)
Profilova fotka
:-D:-D:-D ja sem take nebudu radsi psat nase splatky:-D ale nestezuji si:-D
Noooo....tak to my zatím žádný splátky nemáme :-D Auto se kupovalo za hotový, to první na lízačku už je splacený. Platíme jen elektriku a vodu a tak. Docela mám bobky, co bude, až mi z účtu zmizí pravidelne ne malá částka na hypotéku nebo úvěr...nebo tak něco :-D Protože když odečtu životko, stavebko, důchodový...oooo....to mi tama toho moc nezbyde =-) :-D
ahoj holky, tak už máme neopreny a můžeme vyrazit na Salzu. mám z toho trochu respekt. dnes ještě budeme přespávat u nás, někde v j.Čechách a zítra už hurá směr Rakousko. v Černé Hoře jsem taky byla. příští týden bych zkusila dát fotky třeba na Rajče, je tam opravdu krásně, na některých plážích i písek. byli jsme jednou na výletě na Královské pláži a to byla nádhera, tak průzračnou vodu jsem v životě neviděla. málo turistů, levněji než v Chorvatsku. Chorvatkso mě už neláká, byla jsem tam několikrát, ale s dětma je to nejdostupnější. ta Č.Hora je už dost dál, ale doporučuju! taky si neumím představit dát za dovču nějaký majlant, ale každý má jiné nároky. krásně tu je a ceny taky ujdou. třeba Rakousko je dost drahé, to prý oni raději lítají k moři. záleží, o co má kdo zájem. já mám ráda i takové to vandrování a jezdění po hradech a zámcích, to je moc fajn a děti aspoň něco poznají. Kači, nemyslím si, že je to trápení dětí, jen to tomu dítěti musíš uzpůsobit. je to na každém, já to prostě vidím do roku u nás, jako teď Jiřinka, třeba nějaké víkendovky a pak i dál. taky záleží, jak je dítě divoké.
Profilova fotka
amimi, noo kazdy to hold nema tak jednoduchy, vis??? ;-) my si za 2 roky bereme hyposku na 30let:-) a budeme splacet kvantum kvantuliiii ale je mi to jedno:-) hlavne kdyz bude mit mimi a dalsi nase dite svuj pokojicek. myslim ze ted platime najem jako hypoteku:-D
Ne, Míšo...asi nevím :-D :-D :-D Hypotéka a splácení je podle mě prostě dobrá věc :-) Ne, že by to bylo jako nějak extra fajn (dávat třicet let třeba devět tisíc)...ale kdyby hypotéky nebyly, kdo by si v dnešní době mohl dovolit "bydlet"? A už vůbec to nenazývám "dluhem" - dluh je, když někdo prohraje kalhoty na automatech nebo si prochlastá střechu nad hlavou. Však až to doplatím, zbude to tu po mě, a celou dobu tu můžu zvelebovat a žít si v tom a když nic nepodělám nebo se nic nepodělá, je to prostě moje a hotovo x-) My budeme mít hypotéku na dvacet let, nebo dvacetpět, teď nevím přesně a taky to bude darda, ale však což - má to tak kdekdo a taky žijou, nějak bylo nějak bude ;-)
Profilova fotka
kači klidně napiš všichni mé kámošky a lidé z okolí mají půjčky to je prostě dneska normální ;-) jediné štěstí je že jirka dostal baráček jinak bychom museli také volit jinou alternativu :-D ta práce nebojím s eže bych se němala kam vrátit v česku chybí 5 tis.sester :-N myslím že se to za 3-4 roky nezmění takže fakt práce bude otázka je jestli to budu chtít dělat :-p :-p míšo amini jirka byl to samé do ted si vše koupil za hotové a půjčka 400 tis. ho srazila docela na kolena :-D :-D jak píšeš není na to zvyklý a je to jiné já jsme zvyklá na splátky vše mám na dluh auto atd atd :-D
bez hypošky to dnes fakt nejde, takových lidí je asi hodně málo, co si nemusí brát. my máme zatím celkem únosný nájem, ale do většího už bych nešla, protože by se mi nechtělo rvát ty prachy pryč, to radši hypotéku. holky, chci se zeptat, jaký mátá názor na nošení dětí v šátku, ale přímo kojenců. já nevím. ale pár fyzioterapeutek mi říkalo, že to není zdravé, tak nevím.
Taky byli časy,kdy jsme měli celou výplatu pro sebe,potom začalo placení mobilu,spoření,životko,nájem....atd...a nárokama se to stupňovalo..... Leni, já si také nemyslím že je to trápění,ale když mi to takto řekli....tak jsem jen kývla....a nekomentovala to. Je to tak,jak píšeš..záleží na dítěti a všech věcech okolo. Markét... :-D :-D :-D dneska je půjčka ,,IN´´ :-D má jí fakt kde kdo...a nejsmutnější je na tom to,že když normální člověk zapomene poslat 1000,-tak má upomínky druhý den doma a kdo zapomene na 1000 000,-tak je vysmátý a žije dál!!!! ]-( A kdo nemá půjčku,tak krade!!!!!!!! :-D Tak třeba ty máš zaměstnání žádoucí...,ale třeba jiný obory to tak nemusí být....určitě to budeš chtít dělat,je to ,,hezká´´ práce. To byl můj sen!! Dnes bych to šla dělat i za těch deset tisíc,kdyby mi to náš finanční rozpočet umožnil - což by umožnil,ale u nás zrušili nemocnici...a ordinace jsou soukromé a to je zadané.a HOlky,loučím se s váma,přeji vám nádherný víkend....dejte si zmrzlinku,rozmazlujte se...pozor na připálené grilování :-D a užívejte života!!!!!! Pa,pa........v úterý...!!!!!!! ;-)
Článek se načítá
Leni - já jsem celkově na tohle docela alternativní, takže se mi líbí látkové pleny, kalíšek, i nošení dětí v šátku. Jestli je to zdravé nebo nezdravé - nevím...každopádně bych to neprovozovala místo kočáru, ale prostě tam, kde na kočár "nejsou ruce" ;-)
Profilova fotka
Leni kamoska malou takhle nosila od dvou mesicu a byla to jedina moznost jak ji uspala :-D a libi se mi jak mas volne obe ruce ;-) Ja sem ani dneska nepisu,nastesti patrime mezi ty stastne, ze nemame zadne spaltky, jedine na auto,ale to je 5 tis a hlavne to letos skonci. zase platime jinou dan, i kdyz neni tak spatna jak by casto mohla byt - bydleni u rodicu ;-) Kaci pekny prodlouzeny vikend!!!
o kalíšku už přemýšlím dlouho, ale zatím jsem se k tomu nedostala. kámoška ho má a je nad míru spokojená. já totiž moc nemusím vložky a co se týká tamponů, tak jsem zjistila, že i ty mají vliv na moje bolesti břicha. dost se mi totiž ulevilo, když jsem ho dala pryč. hezký víkend, Kači. ten šátek možná tak občas, asi se to nemá furt, nevím.
Já ho myslím třeba, když dítě vytrvale řve a ty si potřebuješ pouklidit nebo když někam jdeš "na túru" - páč třeba na nákup - než to rvát v rukách, to to radši nacpu do toho kočáru - dole je nějaký šuple nebo tak něco, ne? Tak tam naflákám nákup a až budu potřebovat, nacpu děcko do šátku a bude 8-) :-D Kalíšek - no vložky jsou hnuj a nechci do sebe cpát dobrovolně kusy buničiny bělený chlorem. Já mám kalíšek už několik let a říkala mi ta paní, co jsem ho objednávala, že jsem první, komu ho posíla do Budějc....tak su průkopnice :-D
Profilova fotka
Ona malou taky v tom nemela porad, jen obcas doma, kdyz uz to jinak neslo a nebo fakt potrebovala neco udelat. Ono je to taky zahul na zada matky :-|
Tak jsem jen tak decánko nadhodila před kamarádkou, že je Rock for people...asi tenhle víkend. Okamžitej telefonát: .".auto mám, sbalená jsem za půl hoďky, valíme?" ¨ Normálně mě nahlodala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-) 8-) 8-)
Profilova fotka
Holky krasny vikend padim domu :-)
hezký víkend, Lenčo
Profilova fotka
Ahoj holky je krásně, tak tu nikdo není. To je dobře, jen užívejte pohody. Já udělám špízy, zabalím a jedeme ke známým na zahradu grilovat. Mají jen malou chatičku, tak budeme spát ve stanu. Jsem s Pavlem deset let, ale ve stanu jsme spolu ještě nespali. Tak pa. Monča.
Profilova fotka
ahojky holky :-) moni užíváme užíváme :-D jaké bylo grilování? =-) x-) a jaká noc ve stanu :-D o 10 letech :-D ?? my včéra byli na točníku a Žebráku moc hezký výlet x-) na tu loučeň jsme nejeli začalo se zatahovat a já se bála že by nás to při tom pikniku spláchlo :-D tak sjem jeli sem a bylo to hezké jen cesta mě zmohla :-p :-p http://www.modrykonik.cz/album/view.p... tady jedna aktuální fotka ze včerejška :-) a co dneska máte v plánu? hezký den x-)
Profilova fotka
Ahoj holčičky moje, dočítat vás stále nestíhám :-( Je to dost náročný, když malý spinká, tak jsem ráda, že trochu poklidím, velký úklid u nás zatím nehrozí. Vyžehlit taky nestíhám. Tedy předevčírem bych možná vyžehlit stihla, jenže jsem si řekla, že když je tak krásně, tak si alespoň na chvíli vylezu na sluníčko a opálím se - miláček spal přes dvě hodiny, tak mě nechal trochu se přismahnout :-D No a včera jsme byli všichni u Vaškovo rodičů na zahradě, takže jsme si užili krásný den a dokonce jsem vlezla do bazénu, což je na mě úspěch :-) Jinak jsem nešťastná - myslela jsem, že v úterý už jdu naposledy k zubaři a včera se mi ulomil kus korunky, takže to bude zase na dlouho a mám strach, že tohle bude i dost bolet ]-( ;-( Tak se zatím mějte krásně a doufám, že se na vás přijdu brzy podívat, papa
Profilova fotka
Dobre rano!!! Tak vikend na ktery jsme se tak tesila, je zase pryc :-( Ale byl moc peknej, v sobotu jsem byla na chate, v nedeli jsem si uzila prave leto na matracce v bazenu :-D pak prisla navsteva byla az do vecera,ale bylo to fajn a jen teda vcera tu bylo pekne hnusne a pekne se udelalo az vecer. Tak jsme si udelali filmovy den :-)
dobré ráno tak jak jste strávily prodloužený víkend? my se včera večer vrátili z toho víkendu na Salze v Rakousku! bylo to perfektní! počasí se sice dost střídalo a občas i sprchlo, ale když jsme byli na lodích, bylo to v pohodě a v sobotu dokonce svítilo sluníčko. Salza je docela divoká, taky jsme se jednou s Adamem vyklopili. musím říct, že něco horšího jsem v životě nezažila! fakt jsem měla strach. sice jsme měli vesty, ale ta voda je hrozně rychlá, já byla chvíli pod vodou a vůbec jsem nemohla s dechem. naštěstí nám kamarádi pomohli dostat se na břeh. potom jsme zachraňovali zase my další kamarády. celkem nás tam bylo osm, samé páry. ale fakt paráda. :-) dnes je úplně krásně! snad začne konečně léto. ale vypadá to opět na bouřky! Jiřinko ahoj! to věřím, že je to náročné. to říkají všechny maminky, že když mimi spinká, tak jsou rády, že stihnou uklidit. Moni, tak jaká byla premiéra ve stanu? Leni, co za filmíky jste viděli?
Profilova fotka
kupy, tak snad budeš mít pokoj dlouhá léta ;-) . U nás byl víkend s prominutím na hovno. U těch našich známých jsme se rafli, teda po našem, nehádáme se, ale nemluvíme spolu. Ivča se zeptala jak je to s mimčem a páč ví, že já beru léky, tak se zeptala Pavla, jestli byl na spermiogramu a, že by jít měl, protože ona zbytečně čekala na dítě šest let. Byla to neviná otázka mezi řečí.To jste mněli vidět tu smršť. Prý nejsem těhotná, protože to mám psychické a on v žádném případě na spermiogram nepůjde, protože už jedno dítě má. Tak jsem se ozvala já s tím, že vůbec neví, co znamená mít to psychické, až mu budu doma brečet při každé MS, skákat na něj celý den, když budu mít ovulaci, utápět se v depresích atd. tak pak ať mi říká, že je to psychické. Také jsem řekla, že nejsem profi matka, jako moje kamarádka, které si děti půjčovala z celého okolí už od šestnácti, aby mohla vozit, že chci to své, jedno, dvě, protože jsem v tomhle po mámě. Tak prý když nejsem profi matka, tak to dítě snad ani nechce. Tak jsem mu řekla, že o tom to není, že mu to vysvětlovat nebudu, když nepochopil, co tím myslím a že je sobec, protože do mně raději nechá cpát různé sajrajty, pak mně pošle na tisíc vyšetření, ale on panáček na bezbolestný spermiogram nepůjde. Mněla jsem ho plné zuby. Pak celý víkend štukoval jednu stěnu, dělal to poprvé, takže chápu, ale jak se staví k práci mně zase dostalo.Teď jsem ve fázi, kdy ho mám plné zuby.Takže asi takový byl víkend.
jejda, Moni, tak to mě mrzí! snad si teď chvíli od něj odpočineš, pokud toho má v práci plno. vyraž někam s kámoškama a až to vychladne, myslím, že by bylo fajn si o tom vážně popovídat. ono opravdu o nic nejde, spermiogram je v pohodě, víš, o čem mluvím. je fakt, že dítě mít sice může, ale ta kvalita se s věkem taky mění. ale to ty jistě víš. radši to zkusit na obou stranách. vztahy jsou neskuteně komplikované! to tvrdím furt. někdy se děsím, co bude!
Profilova fotka
Leni, vztahy nejsou komplikované, pokud po pánech tvorstva něco nechceš.
zrovna jsme se bavili o víkendu s ostatníma, že ženské jsou ty komplikovanější, protože pořád něco řešíme, jsme věčně nespokojené! musím říct, že to tak vidím i cítím taky. i sama na sobě. ušetřila bych si nervy a bylo by mi líp! ale být jako chlapi by byla nuda! :-D
Profilova fotka
ahojky holky tedy moni to mě mrzí ;-( ale jak píšeš vše je v pohodě když po chlapovi nic nechceš a jsi veselá atd.... jakmile nastanou nějaké komplikace už je zle ]-( ]-( tohle tedy nechápu proč Pavel odmítá vyšetření sice dítě má ale kdy ho udělal že :-N ted už je mu více atd v tom je opravdu sobec :-( ...ono to přejde ale chápu že ted ho máš plné zuby a jsi na něj naštvaná..to ti rozumím :-.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?