Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 No jo...je to tak...on Bali,já Mácháč.... emoticon
Myslím,že těch výdajů letos bylo dost....a na Djerbě jsme byli....le to levná a pěkná dovolená,tak si dáme týden v září. Buď než začneme s bytem,nebo po. To co bychom dali za Bali...můžeme dát do bytu,nebo přidat na to Thajsko....penízky se vždycky hodí.
Jinak mi napsal že jsem rozumná.......,ale že to nečekal........ emoticon

Markét..., já se taky těším až budu jezdit s mimčem po Evropě.....Já jsem toho názoru,když si ženská troufne,tak proč by nemohla vyrazit? A já pokud budu kojit,tak budu jezdit po Evropě a až nebudeme kojit,tak si dáme klíďo např.Egypt.....je to krásné stavět hrady v písku....nebo večer courat s károu městem.......a v kočáru mít malého ,,naháče´´ emoticon
2. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 tak to jo, jsem taky docela odvážná. když už má dítě asi rok, určitě mám v plánu vyrazit. jen do toho prvního roku budeme určitě courat spíš u nás.
2. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 tak to já jsme odvážná hodně emoticon emoticon
v červnu to vidím na dovču tady po ČR a prostě září poletíme k moři emoticon
také využijeme toho že rpckové to mají úplně zdarma a bude na moře zvyklý od mala to se neztratí emoticon

nevím jsme asi hodně moderní matka nebo budu ale to je jedno emoticon
pokud nebudou problémy budeme lítat emoticon

kači no vidíš rozumná to je to slovo!!!opravdu jsi ted se asi fakt vyplatí financovat do bydleníčka třeba za chvíli bude to miminko emoticon emoticon
2. črc 2009 v 17:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky,
to já bych cestovala až bych plakala, ale přijde mi, že mimi z toho stejně nic nemá a taky, že dnes děti lítají od mala k moři a neznají pořádně vlastní zemi. navíc s mimčem do roka ani nemůžeš na sluníčko pokud vím.
2. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Kačí já vím, že jsi dávala za DR ranec. I tenkrát mi to přišlo zbytečné, ale myslím, že jste letěli z Čech viď? No co, myslím, že i slušně vyděláváš, tak proč nemít pohodlí z Čech.

Holky, tak jsme si plácli na 1,5 milionu, máme si začít vyřizovat úvěr. Statik říkal, že základy jsou dobré, ale terasa musí pryč a garáž chce také předělat. Takže vzhůru do toho. Pořád přemítám, jestli děláme dobře. Pokud se s rekonstrukcí vejdeme do 1 milionu tak ano, jinak by se vyplatil víc nový dům ( tedy pokud by byli pozemky a ty nejsou, zatím )

přidala jsem fotky od hlavního vchodu a z příjezdových cest a pak....se mi vybil telefon emoticon

http://magnolia.rajce.idnes.cz/dum/
2. črc 2009 v 18:15  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni existují slunečníky emoticon a omyl děti to vnímají a jsou zdravější moře jim dělá dobře emoticon
2. črc 2009 v 19:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 moni takže to kupujete emoticon emoticon ???no super
jestli jo tak moc gratuluji včéra jsme to ukazovala jirkovi a říkal že to není špatné emoticon
2. črc 2009 v 19:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni a necestuji jen já emoticon emoticon
i kačka říkala že není problém atd a míša také emoticon takže v tom nejsem sama emoticon
2. črc 2009 v 19:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Zatím to vypadá, že jsme na dobré cestě ke koupi.
2. črc 2009 ve 21:01  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, tak to zní dobře, držím palce!

Marky, já vám to přeci neberu, každý jsme jiný. spíš jsme se tak shodli i s Adamem, že do roku prcka budeme spíš jezdit po ČR a pak se uvidí. ale kdo ví, třeba nás chytne moře a nikdo nám nezabrání! emoticon
to jsou zatím jen takové plány a představy, ale Bůh ví, co bude. jinak jsem akční až dost.
2. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No, já mám zatím pocit, že mého manžela dům vůbec nezajímá. Prostě řekl, že se mu to líbí a dál to neřeší a předpokládá, že to zařídím. Nebo nevím, ale mám z toho takový pocit. Jsem nějaká otrávená.
2. črc 2009 ve 22:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Moni, je vidět, že ty se v tom víc realizuješ. těšíš se na zařizování, zahrádku. já Ti rozumím. ale chlapi jsou prostě tacoví, navíc ten Tvůj žije prací, takže si to asi zatím neuvědomuje. uvidíš později, až se vám to bude měnit před očima. prostě si jdi za svým snem, hlavně že není proti, ne? emoticon
2. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 Dobre rano,

tak jsme vcera nezmokli emoticon a bylo i teplo, takze to bylo z pohledu pocasi fajn. Jinak jako pekny to bylo jen uz jsem videla hezci, takze uplne nadsena jsem nebyla. ALe ta atmosfera tomu doda fakt hodne a nelituju, ze jsem sli emoticon
a ted jdu docist
3. črc 2009 v 08:23  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Dobré ráno emoticon
Moni.....gratuluji!!!!! To je super!!!! Prostě dobrý..,tak ať se vám vede !!!! Hodně štěstí a trpělivosti!!! emoticon

Markét, já se přímo klepu na to,až si budu užívat dovolenou s tím prcíčkem... emoticon ,pokud ze mě nebude matróna emoticon ,to nevím zda bych udýchala u toho moře za kočárem a za dítětem emoticon emoticon emoticon no a zda budou peníze....to je další věc.... emoticon Jinak každý má na to svůj názor...když mi jedna říkala,že tohle je trápení dětí atd...jééé tak to já jsem musela radši mlčet emoticon Je to prostě o názoru...
3. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik, jdu vas pozdravit a pochlubit se nasi princeznickouemoticon

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=229382&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

emoticon
3. črc 2009 v 09:49  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
Registrovala se 7. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1643 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré dopoledne emoticon

Leni - já na vás včera strašně íííntenzííívně myslela, tak fajn...že se to líbilo emoticon

Kačí - trápení? Možná tak jet autem bez klimy do Chorvatska sto hodin a mít dítě uvařený v autosedačce...ale samotnej pobyt u moře, ve stínu - však je to zdravý, pobyty u moře.

Mně spíš fascinuje to "u nás je taky krásně" a ještě když k tomu někdo dodá "a levně".
Nevím, jestli už si někdy někdo zkusil najít v ČR hotel all inclusive do osmi tisíc na osobu týden emoticon
My asi před třema rokama s M jeli na dovču po Moravě. Nespali jsme v žádných špicových hotelích za trojku na noc, ale zase jsme nekempili někde pod stanem. Těch osm dní nás vyšlo na třicet tisíc. emoticon
3. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 amimi, nevim kde jste spaliemoticon ale my jezdime u nas v CR na tyden za par kacekemoticon jezdime do kempu, nebo jenom na vylety atd. jidlo si vozime svoje... fakt za pakatelemoticon a krasne tu je!!!emoticon dneska jedeme na 3 dny na Sumavu a mooc se tesimemoticon
3. črc 2009 v 10:23  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 a jeste neco, k tomu chorvatsku, ja jsme byla v dominikansky a muzu rict ze za rok jedeme do chorvatska, pac je tam uplne krasne, krasny plaze, krasne more... cesi jsou sice vsude,a el kdyz si clovek udela svoje vylety a je tam autem, tak si ymslim ze s prckem to bude luxusni dovolenaemoticon kdyz si vzpomenu an to krasne more,plne rybicek, meli jsme tam i delfiny! ..nooo bajoemoticon
3. črc 2009 v 10:25  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 amimi, asi jde o to jak ma kazdy danou svoji latku vysoko emoticon ja bych po cechach do zadnych hotelu nejela, kdyz uz tak autem do chaticekemoticon a jidlo svojeemoticon max. si zajedem na obedemoticon
3. črc 2009 v 10:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 a za 8-10h pres noc jet do chorvatska me prijde fajnemoticon jelikoz cesto do DR trvala 25hodin, tak tohle bude paradickaemoticon emoticon a muzeme si kdykoliv zastavit atdemoticon
3. črc 2009 v 10:29  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky,
Míšo P - krásné fotečky emoticon a užijte si Šumavu

Míšo A - my jezdíme po ČR celkem dost, ale asi jsme socky, protože 30tis za 8 dní jsme teda nikdy nedali emoticon
all in v Česku nehledáme, nějaké jídlo si taky vezeme, zbytek restaurace...
ale je mi jasné, že třeba na 8dní v penzionu na Konopišti by těch 30 bylo málo a to by bylo jen se snídaní emoticon emoticon
3. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Míšo - můj chlap toho sežere tolik, že opravdu nechci trávit dovolenou u sporáku...takže snídaně vlastní, večeře se někde koupí, zašli jsme si na oběd. Spali jsme buďto někde v chatkách nebo po levnějších penzioncích max. se snídaní. Třeba vstup do Moravskýho krasu nás vyšel přes tisícovku. Takže jsme byli na výletě ráno i odpoledne, chceš se podívat po nějaký tý kultůůře odpoledne.... Samozřejmě všude se přesouváš vlastním autem (nafta neni zadarmo a 30 kiláků pěšky neujdeš) a opravdu jsme neobědvali nadívaný pávy emoticon
Mně by nebavilo se tejden někde plácnout v ČR na jednom místě a jen brouzdat po okolí - na to máme chatu v horách. Takže když se chceš podívat - já nevim, vidět Hlubokou ze zahrady je věc pěkná, ale podívat se dovnitř, to je otázka sakra peněz.

K tomu Chorvatku - země je to krásná (až na ty kamenný pláže, ale za ty prachy že jo) - mně prostě loni vytočili tím svým chováním a prostě se mi zajedlo...věřím, že to přejde....je tam moc pěkně, to tu nikdo nepopřel.
3. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Ahoj holky, ja se taky pridavam k maminkam cestovatelkam a vim, ze pokud bude vse ok tak pojedem jakmile to pujde. A Recko je rozhodne favorit emoticon Ale mam okolo sebe lidi, ktere s malym nikam nejedou takze je to proste i o povaze. Napriklad porad planujem na leto vodu a jedou s nama dva pary oba maji 3 lete prcky a ten jeden necha radeji maleho doma, ze si to chce uzit a ne se s malym otravovat, to mi treba prijde lito, takhle tam bude ten druhej malej sam a pritom se mohli zabavit spolu emoticon ale je to proste kazdeho vec emoticon Kazdopadne vim, ze k mori s malym chci,ale stejne tak se tesim na cestovani po Cechach, my s nasima chodili kazdej vikend na nejakej vylet i kdyz jsme byli hodne mali a bylo to moc fajn emoticon

Jiank Moni gratuluju k domluve a ke koupi!!!
3. črc 2009 v 10:45  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
 Miso ja jsem hlavne rada, ze neprselo. byla jsem teda vybavena,ale stejne to uz pak neni ono. A meli jsme luxusni mista, oba jsme si mohli natahnout nohy, zadne sedacky pred nama, takze super emoticon Moc bych chtela jest na ty Tri musketyry,ale je vyprodano emoticon
3. črc 2009 v 10:46  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 amimi, kamenny plaze je presne to co se mi na chorvastku libi, miluju bile oblazkyemoticon pisek jsme mela vsude,ale oblazky jen tamemoticon a po cechach nas to stoji minimalne, placneme se na jedno misto a jezdime, chodime po okoliemoticon my ted mame chatu zadaco kam jedeme(je to v rodine) je to lux.chata, ale me by nevadilo byt v kempu v chatceemoticon a ten muj toho sezere take hodneemoticon meri 190 ale kdyz si rano udelame rohliky se salamem na obed se nekde stavime a vecer udelam palacinky, myslim ze to vyjde na maloemoticon
3. črc 2009 v 10:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Míšo...máte pěkné fotečky,už je to ,,kus´´ ženský!!! emoticon Přeji krásný víkend na Šumavě!

amimi - opravdu mi řekla,že je to vyloženě trápení dětí!!! Tak jsem opravdu radši mlčela,protože tohle je věc názoru...a bylo by to polemizování na dlouho.....
Je sice pravda,že u nás tzv...ALL ještě nejsou,ale zase je tady možnost obchodů s jídlem a na to si myslím náš národ hodně potrpí,takže i různá rychlí občerstvení...ale potom jde o to když vše člověk spočítá,tak to kolikrát vyjde dráž jak týden s ALL...někde. Jenom když se spočítají vstupenky na zámky,hrady....tak to už je také dost. Jinak jsou krásné penziony u nás a se snídaní to bohatě stačí,člověk stejně vypadne pryč.
A s tím jídlem zase si mysllím že ta éra už je opravdu dávno pryč,tak proč si vozit svoje jídlo...Když budu v kempu,tak zajedu někam a tam si eventuelně koupím buřty na večer,ale abych vozila jídlo...to opravdu ne.... emoticon

Chorvatsko je nádherný a není to tolik o té laťce...ale o možnostech......Když jsou peníze,jsou vysoké nároky...kdo peníze nemá.....je rád že třeba jedou někam pod stan u nás....Potom je to o pohodlí - letadlo,auto...a zase...někdo miluje cestu autem,zastávky kde se mu zachce....někdo pohodlí,ale zas je to o finančních možnosech...
Plitvická jezera jsou nádherná!!! emoticon
3. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Já ti, Míšo, fakt ráda věřím. Ale my na dovolený v ČR chtěli tu naší zemi fakt poznat. Protože jak řekla Lenka, je tu spousta lidí, co neví, že v Olomouci je morový sloup na náměstí, že exituje nějaká Punkva, že Domažlice jsou chodský městečko, co za to fakt stojí, že Jeseníky jsou fakt vysoký hory emoticon - a nevyjde to o moc levněji než dovolená v zahraničí a to si fakt nevyskakuješ jako s hotelem, kde teče alkohol proudem od rána do noci.
Já v Chorvatsku byla od šesti let do osmnácti snad každý léto s našima, takže tu zemi znám a líbila se mi. Jedná se mi o můj osobní postoj k jejich nedávný minulosti, k jejich přístupu k turistům. Kdyby to bylo jako, když jsem byla malá, bylo by to ideální...tohle mi přišlo od nich sprostý a prostě nepojedu do země, kde se ke mně chovaj jako k póvlu.
Předloni jsme byli v Černý Hoře - Chorvatsko, jen levnější a bez českých turistů, a levnější - vřele doporučuju emoticon
3. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 tak ja bych do CR na dovoleny prachy nevrazila, to uz bych fakt jela proste k moriemoticon Pristi rok pojedeme prave bud do Chorvatska nebo do Cerna horyemoticon jeste uvidimeemoticon a povezeme si bedynku s jidlememoticon emoticonemoticonemoticon jsme asi trapny, ale kdyz ty apartmany maji svoji kuchynku, tak proc toho nevyuzit a na zbytek budeme chodit na jidloemoticon ja jsme po CR byla jako mala s nasima a ted jezdime spise po znymch nebo tak, takze neplatime za ubytovani ale pouze za ty vylety a za jidlo.. ale je pravda ze bych penize do ceskych penzionu a hotelu nevrazilaemoticon uroven nic a je to draheemoticon
3. črc 2009 v 11:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Já jsem patriot - žiju tady, tak mám dobře umět svou řeč a vědět, co je tu kde a proč. Nestuduju bohemistiku dvakrát tak dlouho než ostatní jen tak pro nic za nic, neee??? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Černá Hora je boží v tom, že po tý hlavný magistrále kolem skal teče pramenitá pitná voda. Teprve si tam na turistický ruch zvykají a fakt by se pro lufťáky mohli strhnout. Já tam byla spokojenější než třeba v Saint Tropez.

Jako děcko mi nevadilo po obědě, co vařila mamka, umýt nádobí a jako puberťák jsem zase jezdila s kamarádama a to jsme si samozřejmě vařili sami, aby nám zbyly prachy na radovánky a třeba hotely se snídaní byly zbytečný, páč jsme se z baru vraceli v šest ráno, celý dopoledne spali, pak nějakej poopiční oběd a většinou večeře svépomocí.

Teď si na dovolený chci ODPOČINOUT - pracuju, studuju, šůruju, starám se o tři babičky emoticon, pendluju mezi tchánovcema a rodičema - podělit svou přízeň na všechny strany. MP má náročnou práci a ve volnu dře v lese a na statku jako ten kretén - takže klidně budu chodit od rána do večera po horách/památkách/čemkoliv. Ale nebudu vařit a uklízet, protože to dělám 350 dní v roce...tak na dovolený nechci slovo "nádobí" slyšet v souvislosti s "umýváním" emoticon
3. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
amimi
  • Neví, kdy bude svatba
 Ty jo, Míšo - Amálka vám na UTZ tentokrát neukáza peace a zabijáckej výraz? Ukazovala jsem to M a ten se tlemil jak hloupej, že by se jí skoro i bál, až vyleze emoticon emoticon
3. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.