Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
No jasně, na té střeše já spíš sbírám inspiraci a kontakty na firmy...ale když můžou poradit tady holky,s kterýma se znáš,tak je to lepší... No...jinak je to docela velké sousto.....ale pokud to stojí za to....tak člověk musí vydržet!!!! ;-) A hlavně jak píšeš,u nás je to s pozemkama to samé,nejsou ani zasťované,ale už jsou prodané!!!!!! Mezi normální idi se prodej nedostane,ale HNED to rozeberou ,,blbci ´´na městě amněkteří jsou i takový,že dál prodávají za vyšší cenu. U nás už tento případ byl. Tak jsme si také řekli,nemá cenu opravdu čekat-.....musíme žít...koupili jsme vlastní a vždycky když budou finance,se může stavět a hlavně když se naskytne pozemek ,tak jsou peníze mimo a koupí se...a je jedno jestli bude pozemek za půl rok,nebo za dva,tři roky.....prostě čekat nemá smysl.... ;-)
hm, Kači, to jo. jenže u nás nejsou vůbec a furt se čeká, až to obec vykoupít od majitelů, jenže jin nabízí moc málo peněz, tak se jim vůbec nedivím, že se jim do toho nechce! a já chci opravdu, když už bychom se vrátili zpět na Moravu, do naší vesnice, kde to znám. neumím si představit jít někam, kde se ani neznám se sousedem. no a když koupím nezasíťovaný pozemek, jak se pak postupuje? ty prachy na zasíťování do toho vrážím já???
Je to těžké...pokud je obec chudá,tak nemůže odkoupit....U nás to je tak,že obec to radši prodá za hubičku lidem a ty to zdvojnásobí a prodávají to buď jako celek,nebo po parcelách. Jinak je jasné,když člověk má možnost se vrátit do krásné malebné vesničky kde to zná...,ale kdo jde z města na okraj,nebo do neznámé vesnice....tak si myslím,že si časem zvykne a seznámí... A pokud koupíš nezasíťovaný pozemek,tak je dobré před koupí zjistit,zda je někde blízko zdroj a jak daleko...No a potom se dál postupuje,ale většinou pokud prodávají nezasí´tované parcely pro bydlení,tak bývá někde na okraji zdroj...no a potom si to musíš natahat a je to cca 60 000,- - 80 000,- navíc. My tohle měli také,ale nakonec pani prodala jak už jsem psala, celý pozemek....najednou. Má to bez větších starostí.
Profilova fotka
Jojo, obyčejný člověk nemá ne velké developnerské firmy. Majitelům se na jednu stranu nedivím, zbavit se pole, které dostali v restitucích a nehospodaří na nich je úleva a velká finanční injekce. Lépe prodat v celku, než čekat na peníze od jednotlivců. Jenže, pak jsou ty ceny pro obyčejné smrtelníky hrozné. Škoda je, že většina obcí prodala své pozemky za směšné ceny a teď moc projektů nevymyslí, když nemají pozemky.
Jo ,jo...je to bohužel tak a je to smutné...Oni pořád říkají jak pomáhat mladým s bydlením,ale na druhou stranu tady pěstují korupci...A když má člověk smůlu,nebo se špatně narodí...kde rodina má z dob XXX....pozemky a pole,tak je to prostě smůla..... :-( Ale to je život..... Jak si pořídila Mončo na byťáku?????? Teď jsem si vzpoměla,známá má tříletého kluka a oni mají ve stodole karavan v dobrém stavu a malej si tam chodí hrát atd.....,a víš jak tomu říká??? OBYŤÁK :-D :-D
Profilova fotka
Jééé mně by se karavan líbil, ale nevím, kdo by se mnou jezdil. Na byťáku dobrý. Vzala jsem si smlouvy domů, s kámoškou je pročteme a podepíšeme, zítra skočíme udělat účet, napíši ho paní, co nás má na starost a v pátek jí donesu podepsané smlouvy a ona my dá nové evidenční listy, které rozneseme po baráku. Zatím dobrý, hůř bude, až lidi nebudou platit.
tak já bych taky brala karavan, to musí být parádička, nemuset shánět ubytko. ale stojí prý milion. já se dozvěděla, že Adamova babi měla pole tam, kde mají být ty pozemky. jenže ho prodali. sakriš, taková škoda!!!
Mončo, já bych s tebou jezdila!! :-D tak teď hlavně aby lidé vyšlapovali,co....? To je vždycky tak..... Tak to je síla....,to potom člověka mrzí,když se dozví že někdo měl pozemky a prodal je třeba dřív JZD..,nebo jinam......ale to nikdo nikdy nemůže vědět.... :-|
Profilova fotka
Jojo, já si myslím, že majetky se mají rozprodávat až v nejhorším případě.
Jo, jo...to je pravda. Ale rozpoznat nejhorší a ještě myslet na to,že třeba v dnešní době sen jen tak něco hned neprodá a většinou peníze potřebuješ hned. Já prodávám třeba už čtyři měsíce tu naší chatu s pozemkem 2300m2...a nic. Přitom je to oblast kde jsou pražáci většinou a je to na samotě u lesa.....
Profilova fotka
ahojky jsme v pořádku :-) a příčky už pomalu stojí :-D manžel s tchánem jsou šikulky x-)
Ahoj Markét!! No tak to je fajn!!! Je vidět,že jsme všichni drželi pořádně pěsti!!!!!! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, až budeš mít čas, prosím zeptej se manžela kolik Vás vyšli rozvody atd. ptala jsem se na to dnes holek a jestli můžeš, písni mi to do IP. Děkuji. Kačko, to nevím, že prodáváte chat. Mně by prodej naší chaty asi utrhnul srdce, ale možná to tak jednou dopadne. To je tvoje, nebo tvé rodiny?
No, prodáváme...ale nepospícháme na to. Ale do budoucna....je to deset km od Loun...chata je postavena nahoře na skále s nádherným výhledem na okolní lesy,vesnice a hrad Pravdu,na místní koleje kde jezdí vlak na páru několikrát do roka,za chatou vrátka rovnou do lesa,lesní jahody a houby na pozemku,pod chatou cca deset schodu je terasa s grilem a posezením a dole přesně 52 schodů ještě velká zahrada.....No a to je potom s dítětem nemožné....v pátek zabalit a odjet tam jen na víkend. Jen ta představa vytáhnout všechny věci do těch schodů,navíc já bych tam sama nebyla - bála bych se tam. Tak pro nás to bude zbytečné,určitě mě to bude mrzet,je to tam nádherné...ale bylo by to nevyužité. Chceme potom ten barák,nebo zatím zahradu na okraji Loun,kam bych mohla s malym zároveň chodit procházkou a být tam do večera,takhle jak je to daleko,tak to prostě nejde. Ta zahrada je moje,dostala jsem ji od mamky- vybrala jsem si ji a nutně jsem ji potřebovala.... Jestli ji budeš chtít vidět,napíšu ti odkaz kde ji prodáváme.
Profilova fotka
moni topení i s kotlem a prací 160 tis.ale měli jsme 14 radiátorů =-) a kotel za 50 tis.je nějaký lepší ;-) voda a plyn ještě nevíme to budou dělat za 14 dní ale počítáme tak 30 tis. ;-)
Profilova fotka
okna a topení a komín nás do ted stáli 336 tis. ;-)
Profilova fotka
Kačko, to je jasné, že jí chci vidět, koukej dát odkaz. Pavel chtěl moc koupit chatu, jenže dům je přednější. Pokud bych někdy kupovala chatu, tak jedině na horách u sjezdovky (a nejlépe tady někde u nás), protože jednu máme u vody na Mácháči a je k nezaplacení. Mám ráda blízkost zábavy i možnost utéct do klidu. Markét děkuji. Pro inspiraci super, Vy máte sice obrovský dům, takže to bude o trochu méně, ale asi né o moc. Markét, kolik stál jen komín? Máte rozvody tepla po domě? Tam komín je, ale je zazděný, nepoužívaný, ale rozvody tam nejsou, myslím si, že rekonstrukce bude nutná, ale je fajn, že tam je a nemusí se dělat venkem. Okna se musí také dát nová, jsou tam taková ta klacická paneláková. Markét prosím písni mi pak i vodu a plyn. Musíte dělat nové rozvody? Přemýšlím, jestli se nepůjdu převléct a nezajedu někam na houby.
Profilova fotka
Markét 14 radiátorů :-o Vy děláte pension ne :-D ?
Páni...Markét tak to jsou dardy a plno materiálu. Ale teď se zeptám,jak si to Mončo myslela??? Komplet zasí´tování a rozvody??? Protože předpokládám,že Markét už tam vše zavedené hlavně asi měla,tady šlo jen o rekonstrukci,ne? A to se moc srovnávat nedá. Ale když teď vzpomenu,tak vše zavedené tam budeš mít i ty Mončo.... Mončo,Markét nedělá pension...ale zařizuje to pro nás pro všechny až se tam jednou všichni vydáme s dětičkama.... :-D Pošlu ti do IP odkaz,jinak vlek tam určitě nemáme :-D :-D :-D
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/albu... tady jsou aktuální fotečky moni řeknu asi toto ;-) tento domek je relativně mladý 30 let není nutná fasáda,ani střecha atd...a stejně na to skoro 800-900 tis.padne :-( takže si neumím představit nějakou ruinu nebo hodně sgtraý baráček a dávat ho dohromady to vyjde strašně moc :-o :-o střecha jen milion a fasáda tak půl mega takže ty lidi fakt obdivuji koupit ruinu ta 2 měga ale 2 mega se do toho ještě musí dát =-) :-x komín stál 22 tis.je tam jen trubka protože používaný už také nebude jen na krb ale ten má svůj komín... voda plyn zatím netuším písnu potom topení jsme dělali nové měděné trubky a dělali se celé nové rozvody vody a plynu s etaké budou dělat nové a ještě se z toho prvního patra musí vyvést na horní patro... raidátorry 1 máme v hale,druhý také v hale,pak na Wc koupelna,jídelna,kuchyn,obývák tam je mega velký,ložnice nahoře babička v kuchyni v koupelně a ve 3 pokojích,takže jich je kjen 12 :-D :-D :-D
Profilova fotka
a řeknu k tomu jedno práce práce práce :-D manžela skoro nevidím bud je v práci nebo na baráku ještě že je vedle :-N a ted tam jdeme uklízet tak zatím pa
Jo, jo...velký barák hodně starostí....navíc než se to vytopí.....to také něco spolkne. Jinak co se týče nového a starého (ruina).....já to beru tak,že je to věc každého z nás. Znám případy,co neměli na nový,ale chtěli za každou cenu na vesnici a mít barák a zahradu...koupili styrý a dali do toho zatím víc než za nový a zatím to není nikde vidět,protože začali uvnitř půdou atd... Já bych šla raději do nového,nebo si nechala zajít chuť........ ;-) Ale každý to vidíme opravdu jinak.
Markét - rozdíl oken je. Je to hezčí,takové čisté a né staré...Koupelnu máš vybranou nádhernou....ať se ti to splní....... x-)
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/albu... tak tady pro vaši představu abyste věděli co a jak..naše patro tam není to jsem nevyfotila ale brzo udělám ;-)
tak to je opravdu hotel :-D
Profilova fotka
kači to je jasný každého věc ale víš kolik má tento baráček cenu?? 4 miliony =-) =-) a vem si že mega se do toho ještě dá...takže já to beru z tohohle pohledu kdybychom ho nedostali rozhodně ho nekoupím :-D
Profilova fotka
kači je to opravdu veliké no :-S
No tak to je potom i logické.....když to máte takto...tak se rozhodně vyplatí jeden mil.půjčit....než víc na nový... o tom ani potom :-D ;-) Aspoň budete moci hrát s prckem na schovku.... :-N jedu domu a rovnou jdu na kolo!!!! Hezký den!!!
Profilova fotka
kači my si půjčůjeme jen 400 tis. ;-) zbytek jsme měli našetřené :-) hezký den a užij si kolečko x-) :-D
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/albu... tak a to je kompletní náše budoucí bydlení :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?