Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Tak to nevím vůbec. Já jsem nepřišla na to, jak to mám vypnout, tak jsem to udělala na tvrďáka ON / OFF 8-( . Za pár hodin odjíždíme na tu Hrubou skálu. Držte palce, ať odjedeme a aby mi manžel v sobotu neodjel školit. Loučím se s Vámi a mizím, jdu ještě dobalit a zajistit kočičáky. Domluvila jsem jim hlídání i s drbáním :-D .Kámošky dcera byla docela ráda, že jedu pryč. S Damiánem si vyloženě rozumí.
Profilova fotka
Moni - tak držím palce a užijte si to ;-)
Moni, užijte si to, ať do dobře dopadne! Já už se jdu taky balit, ve 4 odjíždím do Prahy, už je mi smutno po mužíčkovi! ;-)
Profilova fotka
holky tak ja to tady rozbiju s tou MP3 a MP4:-D:-D:-D ja mam MP3...je to vylozene na prehravani hudby-ulozeni pouze hudebnich souboru a prehravani pouze hudby. MP4 je na prehravani audio a video nahravek, tudiz podle pameti na tom muzes prehrat treba pisnicky s videem. nevim jak mas velikou pamet ale kdybys to mela nabuseny, muzes si klidne do toho nahrat film ;-)
Profilova fotka
ahojky holky zdravím po náročném dni :-p ted jsme bala na baráčku a uklízela po tich topenářích snažili se něnadělat ale víte co?nešli vysekat straré trubky :-D byli zalité tolika betonem že to prý ještě neviděli :-N no jo ještě poctivá práce :-D alespon víme že baráček je kvalitní a jen tak nespadne :-N ted nasazovali nové radiátory a změnilo to celý vzhled opět jsme nadšená x-) x-) x-) děláme to prostě pro sebe a to je krásný pocit x-) x-) zítra jsu poprvé na těhu plavčo tak se těším x-) x-) moni ty si to užij na hrubé skále x-) tak ted bude moc krásně x-) x-)
Profilova fotka
Dobre rano, hura konecne je zas patek!!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky, nestíhám vás zatím dočíst, ale zvládnu to ;-) Ve středu jsem byla u zubaře, jdu ještě v úterý - takže po návratu z porodnice už po páte ]-( Pak jsme byli s Vládíkem v Mostě. Ve čtvrtek jsme byli u doktorky a máme 3930g :-) Už má skoro kilčo nahoře. No a celý den jsme byli pryč. Byli jsme i na večeři se ségrou a našima - ségra udělala bakaláře. Vládík byl s námi byli jsme na terásce. Škoda že už není tak hezky jako včera :-( No a jinak perlička. Když jsme šla k zubaři, vzala jsem si ty nové fialové botky od Poláka no a cestou se mi zlomili oba dva podpatky :-S ]-( Byly nalomené, ale chodit se na nich nedalo, tak jsem je oba odlomila a chvíli chodila na patách a chvíli na špičkách - dokonce se mi i lidi smáli ]-( :-D Naštěstí jsem měla v autě ještě jedny boty, protože jsem se bála, jestli mě nebudou ty nové tlačit, tak jsem se pak v autě přezula, ale musela jsem jít docela kus, protože auto jsem měla zaparkované u mojí babičky, to je asi 500m od nemocnice. Míšo, co jsi s tím udělala ty - reklamovala jsi je? No jsem zvědavá na ty žlutý :-D
Jiřinko - boty od Poláka jsou úplně na nic. Já mám tenhle typ http://www.aukro.cz/item660664990_lod... a to v barvě černé, růžové a žluté - ty první černé se mi ulomil podpatek a poslal mi nové. Po delší chůzi se mi nalomil u všech. Pokud není vyloženě ulomenej, ale jen jakoby "nalomenej", tak to jde spravit u obuvníka za cca 150 Kč. Pak mám tyhle i v té růžové http://www.aukro.cz/item660313402_lod... - ty zatím drží, ale dlouhého trvání tomu nedávám :-D Potom ještě tyhle http://www.aukro.cz/item661533216_bal..., ale v bílé barvě a tam ten podpatek drží, podle mě tím, že je tenší, tak by to mohlo i držet. Ovšem přišly mi a vevnitř byly upatlaný od lepidla a každej pantík měl jinou barvu, jeden byl černej a druhej béžovej. No a další mám od něj tyhle, ale ne přímo od něj, prodávala je na Aukru nějaká jiná slečna, ale černý http://www.aukro.cz/item665065106_lod... - ty jsou dost betelný, takže tam bych se o podpatek nebála, ale jedna ta bota váží tak deset kilo, takže než jsem došla od auta do kanclu, byla jsem jak po fitku. Takže to máme šestery boty a v podstatě všechny na prd....ale jsou krásný, to zase jo :-D
Profilova fotka
Holky ja byla misto obeda v sekaci a mam uzasne hnede sako a jen za 250 a dokonce jsem si ho nasla sama :-D Ty boty vypadaji uzasne, jenze ja uz takhle vysoky mit nemuzu, bych byla jak na rozhledne :-D
Ony zas tak vysoký nejsou (kromě těch těžkých)...spíš jde o tu "kvalitu" :-D
Profilova fotka
No jak to ctu tak podpatky asi lepi lepidlem :-D
Profilova fotka
Tady zas nikdo neni. Tak ja taky mizim, preju vsem pekny i kdyz uplakany vikend ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
AHOJKY HOLKY DNE JSEM NEJŠTASTNĚJŠÍ ČLOVĚK NA SVĚTE GENETICKÉ TESTY JSOU NEGATIVNÍ!!!!!! je to zdravé mimineško x-) x-) x-) x-)
ahoj holky, já byla dnes na výletě za kamarádem, ukázal mi Svatou horu v Příbrami, nikdy jsem tam nebyla. včera bylo tak krásně a dnes úplný opak, dost tady i pršelo. pozvali mě na jeden pohovor, jedná se o práci soc.prácovnice, takže můj vystudovaný obor. peníze žádná sláva, ale mohlo by mě to bavit. drže mi palce, prosím. Marky, gratuluju, to je výborná zpráva! Jiři, to si neumím představit, asi to bylo úsměvné, ale věřím, že pro Tebe pěkně otravné! Co studuje ségra? a co máte v plánu na víkend, holky? my dnes možná kino a zítra kolo. v neděli mi odjíždí Adam na služebku do Paříže, naštěstí jen na den.
Profilova fotka
leni držím palce na tu práci ;-) jo jo počasí se zkazilo :-( víkend?no chtěla jem někam jet za týden máme to roční výročí x-) jenže tu měli být ty topenáři a dnes nám řekli že to dodělají až v pondělí či úterý :-D takže mě našvali :-N lae topení už je i trubky už dodělají jen rozvody v kotelně a komín a hotovo 8-) takže si asi ty dva dny uděláme nějaké výlety x-) a musíme oslavit miminko :-D :-D
jé, Markétko, vy budete mít výročí, tak aspoň nějakou malou osvavu mít budete, ne? a mimi asi nejvíc! který už jsi týden a kdy se dozvíš pohlaví konečně?
Profilova fotka
doufám že 17.7 se to dozvíme v praze v genetu ale nám je to jedno kočárek vybraný a je neutrální ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se po delší době taky ukazuji. Koukám, že víkend byl mrtvý ;-) Míšo, tak já mu to zkusím napsat - nebo mu mám ty boty poslat zpátky? Markétko, super že vám ty testy takhle dopadly. Leni, ségra studuje cestovní ruch - teď dodělala bakaláře. Jinak ve čtvrtek jsme byli u doktorky, všechno v pořádku a prcek má 3910g :-)
Profilova fotka
ahojky koukám že je to tady vymetené :-N =-) :-D také nemáme moc času..topení už máme hotové x-) ....ted scháníme sadrokartonáře na tu koupelnu..... jiřinko děkuji ani jsme to nečekala x-) když mi řekli negativní rozbrečela jsem se jak blázen :-x tedy vy pěkně rostete :-) ;-) šikulka malej 8-)
Profilova fotka
Nové fotečky: http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
Dobre rano, prvne Marketko gratuluju!!!!! Jirinko to strasne rychle utika, uz mate mesic za sebou =-) a uzasna je ta fotka s traktorem :-D My o vikendu tak nejak odpocivali, v sobotu jsem si vyjela aspon na brusle, ale vcera jsem byla zalezla doma. Byl to uzasnej prni letni den co. Jiank mam tak trochu smutnou naladu, tak doufam ze tu budete a ja budu mit co cist abych se rozptylila ;-)
Profilova fotka
ahojky leni děkuju ;-) počpak máš smutnou náladu?? :-( =-)
Profilova fotka
ale vcera jsem to dostala a nejak mi dosly sily predstirat, ze jsem uplne v pohode, kdyz nejsem. navenek delam, ze mi to neva, kdyz se nam zatim nedari, ale... Vim, ze se snazime chvilku, ale je to zahul na psychiku uz ted. Jako prevazne jsem docela v klidu, umim se ovladnout,ale pak se to uvnitr nahromadi a musi to ven. Treba zitra uz zase budu lepsi, ale ted mi to nejde. Potrebuju dostat myslenky na deti z hlavy,ale jak kdyz kolegyne vcera porodila a vsichni to tu probiraj a odpo mam kafe s kamoskouv v 6 mesici a uz ji to slibuju dlouho :-( Jenze kdyz si pstezuju tak se vsichni usmejou a reknou vzdyt je to jeste chvilka to nic neni ja mam chut je prastit. No uz aby tyhle hormony zas odesly nejak s nima fakt nekamaradim :-D Ale dost o tom, co budes dneska delat? Venku je pekna zima,ale prosvicuje tu slunicko ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Markét, to jsem ráda, že je vše v pohodě. Jiří, mně se zase líbí ty fotky, kde tvůj obr manžel drží Vašeho mini drobečka :-D .Horejsi netušila jsem, že chceš miminko už tak moc. Myslela jsem si, že jen zkoušíte a uvidíte. To je mi líto, že se nezadařilo. Je to divné, ale já zas tak extrémní stavy ani po roce s jednou čárkou nemám. Možná je to tím, že zároveň toužím po tom domečku a prcka bych chtěla do baráku.Nebo nevím. Jinak holky ta Hrubá skála je úžasná. kdo tam byl, tak ví, kdo nebyl, tak koukejte vyrazit. My si zaplatili ten labužnický prodloužený víkend. Mněli jsme krásné ubytování, výborné jídlo a malinko horší počasí, tedy pouze v pátek, což nám vůbec nevadilo. Okolí je okouzlující až kýčovité. Snídat a koukat na trosky je balada, večeře při svíčkách, prostě romantika. V ceně byla také degustace vína. Díky skvělému číšníkovi jsem objevila neskutečně dobré víno - tramín červený,2005, genus něco, voní a chutná po medu. Procházky po okolí jsou úžasné, už rostou i houby a všude jsou borůvky. Byl to prostě nezapomenutelný odpočinkový víkend. Fotky zpracuji a dodám.
Profilova fotka
leni chápu :-| ach joo ted mám také kámošku která s ena mě obrací dala jsem jí odkaz na modrý koník snad jí tam holčiny pomůžou chápu jaká je to bezmocnost ;-( tyhle kecy nesnáším snažíte se chvíli jo ono to jdem 1,2 MS ale pak už člověk začne uvažovat proč to nejde?co je špatně?......já s touhle bezmocností nemám zkušennosti ale třeba s potratem jo a to mě štvalo jak každý říkla budete mít další jste mladí atd.....takže fakt tě chápu......jediné co říct vyplakej se a nedus to v sobě......nedělej že jsi v pohodě když nejsi to tě pak ubíjí ještě více.....vypnout?to opravdu nejde :-( když chceš to miminko pořád na to myslíš a psychiku neovlivníš...mě jen pomohlo že jsme si řekla že pokud to nevyjde tak to a to a měla jsme jiné plány....ale pořád jsme na to myslela |-| a už někam půjdete???jako řešit to?? venku je pěkná kosa ]-( co budu dělat dnes asi nic :-D :-D manžel je v práci a já mám vše hotové :-D
Profilova fotka
moni jsme ráda že se vám líbilo x-) nám také a jáme se v plánu vrátit :-D :-D i mému manžovi ta přehnaná romantika nevadila :-D na fotečky s emoc těším tak šup šup :-D jiřinko fotečky malého jsou krásné je to moc krásné mimineško x-) x-) úplně mě to dojímá když si vzpomenu že v prosinci setaké dočkáme :-D x-)
Profilova fotka
Moni ja vubec nevim kde to je mas na to nejakej odkaz? Uplne si me nadchla, jela bych hned jen diky tvemu vypraveni :-D Jinak ja mimi chci uz pres rok,ale snazime se 5 mesicu. Takze resit to nebudem, to je fakt brzo, jsemrada, ze ty vysetreni co jsme meli ted dopadli dobre. Jeste dneska volam na jedny vysledky. U nas je ted problem, ze jak je Kamil doma a nikam s tou nohou nemuze tak neni ani co delat a presne jak pises Market ja bych se potrebovala zamestnat jinak. Jako litam po kafickach, cvicim,ale porad je to malo. . Ale to bude zas v pohode, jen jsem se potrebovala vypsat a dekuju ze muzu. V praci totiz zas holky po detech tolik netouzi zatim a ja jsem tu tak trochu za exota a tak s nima to resit nemuzu a spatnou naladu kvuli tomu nepochopi :-| Tak tady se me leklo i slunicko a uz je za mrakama :-D aspon mi nevadi, ze jsem v praci.
Profilova fotka
tak jsme si nasla ten zamek a vypada uzasne ;-)
Profilova fotka
Tak koukam na mapu a zjistila jsem, zejsem kousek odtud byla jednou na Silvestra jeste s byvalym a ani jsem to nevedela :-D :-D Kazdopadne mi to hlasi 3,5 hodky autem od nas, to neni zas tak moc, tak moc dekuji za skvelej tip na nejaky prodlouzeny vikend ;-) Moni muzes mi kdyztak prosim pisnout tip na ubytko?
Profilova fotka
leni my byli ubytovaní přímo na zámku x-) byli jsme tam o vánocích na prodlouženém víkendu za super cenu :-) jinak to tam je docela drahé :-| ...ale stojí to za to x-) x-) x-) my tam jeli asi 2 hodky autem od nás ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?