Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Evi - právě ten pozemek se přepíše rovnou na nás dva..... Hustý což? Upřímně řeknu, že já bych to neudělala... víš jak - za rok se seberu, zdrhnu s jachtařem do Karibiku a on by mi musel dát půlku i z toho, co mi v podstatě "darovali". Ne že bych to měla v plánu :-D , ale bránit se tomu nebudu, i přesto, že mi to přišlo trochu... naivní? :-N ... asi jo :-)
Profilova fotka
Míšo - my začali stavět ještě jako nemanželé, ale pozemek jsme si kupovali napůl, v katastru jsme napsaní oba jako vlastníci, každý má 1/2, a dům je taky zapsaný na oba a každý má 1/2 ale pokud bude pozemek jen na jednoho z vás, jako u Evči, tak je to pak v případě rozchodu složitý, sice je teď divný zvažovat i tuhle variantu, ale člověk nikdy neví, co se může stát...
Profilova fotka
Holky tak jsem volala na gyndu, řekla jsem jí, že už týden mám víceméně stejně pozitivní test, ale že čárka netmavne.. říkala, že je ještě moc brzo, ať vydržím a na kontrolu mám přijít až 15.6., kdyby MS nedorazila.. ptala jsem se jí, co to může být, že nesílí, jestli třeba to mimoděložní, ona mi říkala, s tím ať se nestresuji, ale že to klidně ani těhu být nemusí, protože po ovulaci se vždy vytvoří nějaká cystička a podle toho jak je hormonálně aktivní pak může dělat pozitivní testy, moc veselo mi z toho tedy není :-(
Profilova fotka
Pavlí, my to měli teď přesně jako vy :-) pozemek pěkně na půl před manželstvím a barák teď v SJM. Míšo, naivní je to správné slovo, hlava mi to nebere, jsou moc hodní :-)
Profilova fotka
evi to je divný už 25DPO by dr viděl tečku v děloze e tím by mimoděložní vyloučil :-S já bych se tedy nedala a 15 mi přijde strašně pozdě =-) =-) nechci strašit ale kdyby to bylo mimoděložní hrozí docela problém..... |-| |-| |-|
Já jsem na tohle teda tele, ale taky si myslím, že kdyby to bylo mimoděložní, tak čím dřív se to "vyřeší", tím líp. A těhotenství se zjistí z krve, ne? Podle mě by tě měla objednat v termín ms, pokud nepřišla (slyšela jsem to jednou na gyndě, když to říkala sestřička někomu do telefonu), že už to uvidí. Buďto se nedej a nebo běž jinam - jako ještě říct "Nestresujte se, to těhotenství vůbec být nemusí." - coooože?????? ]-(
Profilova fotka
Markét, já to vím, ale víš jakou mám úžasnou doktorku :-S Prostě mi řekla, že dřív to nemá smysl.. Podle mě je přesvědčená, že je to buď normál čerstvé těhu nebo ta poovulační cysta.. slyšela jsi o tom už někdy? Já ne =-)
Profilova fotka
Míšo, já mám ale termín MS až v neděli.. no naštvala mě, co si budem povídat.
Profilova fotka
Evi - já myslela, že už máš jinou dr a ty jsi ještě pořád u té původní ?
Ježiši holky, nestrašte.......Evča až půjde k doktorce tak se uvidí--....Nedělala bych žádné závěry....
Pavlí,Evčo koukali jste na ty doplňky??? Jak jsem vám posílala na mail....
Profilova fotka
míšo normálně se chodí na kontrolu 14 dní od očekávané MS ale pokud testy netmavnou je asi někde něco :-( dříve tam dr nemůže nic vidět ;-)mě viděla až 25 den od oplození 6mm tečku ;-) jo to jsme slyšela cysta může dělat pozitivní testy protože vylučuje ty samé hormony :-| prostě bych tam šla akutně že tě třeba bolí břicho nebo nevím |-| a nebo si prostě zaplat krev stojí to asi 180 kč a nechc si to nabírat obedne mělo by to dvojnásobně stoupat
Článek se načítá
Profilova fotka
kači toto je dost nebezpečná věc ale fajn uvidí až 15,6 :-S
Profilova fotka
Markét, já se na krev ptala, jestli na ni nemám přijít a na to mi řekla, že z krve se nepozná, kde těhu je.. no kráva. Já ještě počkám do té neděle, co má přijít MS, a když nic, tak jí v pondělí zavolám, že mě bolí břicho, a ť mě vezme hned.. Pavlí, jsem pořád u ní, od té poslední kontroly jsem to nějak neřešila, takže jsem ani jinou gyndařku nakonec nehledala.. Kačko, koukala jsem na to, děkuji, vypadá to dobře, jen jsem tam nenašla žádné vyloženě těhu vitamíny.. ale moc s emi líbilo to popsání různých neduhů, jakým nedostatkem vitamínu to může být, to je fajn znát :-)
Markét - nebezpečná věc...já bych to neřešila a už vůbec (!!!!) nemalovala čerta na zeď. Z krve by to poznala a tím vyloučila cystu, pak se uvidí, co uvidí.
Profilova fotka
evi z krve se to pozná musí to mít odpovídající hodnoty a když to obden stoupá je to dobrý pokud ne je to špatný pro říkla já v 7tt měla hodnotu kolem 10 tis.a holčina s mimoděložním 1000j. |-| |-| ¨ mě je to fuk evička se mě ptala jen říkám svůj názor..já tu končím papa
Profilova fotka
Amimi to máš opravdu šikovné tchánovce. Takhle dopředu uvažovat a nakoupit pozemky. Já mít korunky někde u ledu a příležitost, tak to udělám také. Máte obrovskou výhodu, že nemusíte platit pozemek. Pokud to bude rovnou na oba, tak to je paráda. Evi, neboj, vše bude v pořádku. Pokud by to byl omyl, tak se to povede příště. Zatím jsi to nikomu doma moc neříkala, tak nebudeš muset nic vysvětlovat. Jinak budu předseda SVJ v našem baráku. Přihlásila jsem se dobrovolně a jako předsedu mně chtěli lidi. Trochu se toho bojím, ale u nás nejsou lidi, kterým bych důvěřovala, takže jsem ráda.
Profilova fotka
Evi v tom ti neporadim,ale asi fakt pockej co MS a kdyztak hned v pondeli volej ;-) Miso, jsem asi natvrdla ale vim, ze Budejc je vic tak v jakych? To vis, se ptam jestli tu konecne neni nekdo od nas :-D Jinak s pozemkem super vyresene, kamoska taky takhle stavela, dala tomu svymu priteli asi 500 tis a nez to dostaveli tak se chtela rozejit,ale trubka nemela na ty penize ani papir, coz nechapu =-) ale nakonec s nim jeste je, i kdyz ja to na dlouho nevidim
Leni - jo, vidím ti to v pase - jsem ze stejných :-D
Profilova fotka
Faaakt no to je super, ja si myslela, ze jsem jedina tak daleko od holek :-D A kde bydlite? Kdyztak mi pisni IP jestli nechces sem ;-)
Profilova fotka
Markét, díky za rady ;-) Mončo, k tomu předsednictví gratuluji, udělala jsi moooc dobře :-) Doma jsem to nikomu neříkala, neví to nikdo kromě vás a pár kámošek, s kterýma jsem právě řešila svůj rozpolcený stav :-D , takže pohoda.. jsem ráda, že to neví manžel a rodina, zbytečně by se trápili, kdyby to nakonec těhu nebylo.. já se z toho kdyžtak vykecám tady :-) Holky, teď mi volal manžel, jsem na prášky.. měli jsme tam teď člověka od těch podlah, aby si to zaměřil a rovnou měřil vlhkost.. je to prý stále šíííleně mokrý a nepředpokládá, že by na to za měsíc šla položit plovoučka, je mi z toho ouvej, protože k poslednímu červnu se musíme vystěhovat z bytu, už jsme dali výpověď, takže buď tam budem žít na betonu než vyschne nebo nevim :-(
Evi - a jak dlouho byste "bydleli" na betonu? Jsou to sice jakési polní podmínky...ale tak lepší, než pod mostem.
Aha, tak to jsem nevěděla jak moc je to nebezpečné. Myslela jsem že v tomto směru jsou i doktoři dobrý profíci a nemůže být ohrožena žena a ani plod. Ale aspoň už to vím,a je fajn že ty o tom víš ,nebo jsi z oboru Markét. Evčo,právě tamto jak jsem ti psala tak to je dobré pro těhulky. Brala to i moje sestřenka,a můžu říct že docela má i s Davídkem problémy co se týče aktivity,chápání a má hrozného pamatováka, na to že mu je jeden rok,je to až nepřirozené....Taky hned si je její ošetřující lékař vzal k sobě do ordinace a doporučuje radši tohle,ale bohužel na toto pojišťovna nepřidá ani korunu...to potom musí pacientka zvážit co chce,zda kvalitu nebo chemii a za recept nebo doplatek.
Profilova fotka
Evi, na betonu dobrý, pokud má střechu. Pořád lepší na dlažbě bez střechy ;-)
Profilova fotka
No jasně, že je lepší na betonu než bez střechy, ale prostě mě to děsně se.., už to mělo být dávno skoro suchý, jestli je to tím, jak furt leje, že je vlhko, no nevím.. ještě doufám, že když tam začnem topit, že to půjde pak rychle a třeba se to stihne.. ale ten podlahář to moc optimisticky neviděl. Jde o to, že tam vlastně nastěhujem nábytek, pak se budou dělat plovoučky, tak to budem zase stěhovat pryč, jídelní set má 250Kg, sedačka ani radši nemluvím a o tom, že pak budeme muset zase rozmontovat postel atd, už nechci slyšet vůbec. No hodila bych si to. Kačko, tak já na to ještě mrknu ;-)
Evi, tak jak to píšeš....tak bych si to šla asi hodit....protože tohle,není přenášení prádla...ale pořádná zátěž a dělat to potom znova... ]-( Mrkni na to a uvidíš......Akorát co je jedinné,tak nemají samostatnou listovku,což mě docela štve,protože si kupuji tu samostatnou ,,chemickou´´ v lékárně. Ona někde je obsažena v té Omega3 ,ale neni samostatně.
Profilova fotka
Evi a co ty vysoušeče?
No, to je dobrý nápad co píše Monča.....pronajmout si ty fukary.... ;-)
Profilova fotka
Mončo, tak teď bych ti dala pusu x-) já na to úplně zapomněla!!! To je jasný, to by mohlo pomoct, jdu volat manželovi, co on na to :-) dííííky!!!!
Profilova fotka
ahojky holky, ty vysousece dost pomohli i nasim, taky meli porad starsny vlhko v baraku:(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?