Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
:-D :-D Markét, tak se hned nečil.......já jsem tě zkoušela,protože vaši letěli stejně jako naši známý...akorát odlet myslím měli v půlnoci.....a letěli Hurghada a potom Dahab. ;-)
Profilova fotka
holky mam tu dneska silenej fofr tak nestiham :-(
"Složte vejce." :-D :-D :-D :-D
:-D :-D :-D ......jo, jo....chudáci slepice.....!!!! :-D :-D
Profilova fotka
holky????? =-) o co jde??? Stojím si na vedení? :-D Mrkněty na ty kráááásné ceny do DR, jestli nebudu těhu, tak jedem, aspoň nám ten případný čas v baráčku na betonu líp uteče :-) http://airstop.cz/last-minute/dominik...
Evi - ty nevíš o atacích vejci na Paroubka??????
No, to jsou krásné ceny! Zase mám chuť cestovat!!! Evi,neukazuj to,nebo se zblázním :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Míšo, jasně, úvodní stránka seznamu, stála jsem si na vedení.. hoooodně dlouho :-D Kačko, mně chytla taky strašně zase cestovatelská, čučim tu zasněně do blba :-D
:-D :-D
Evi, tak já jsem se zbavila cestování....asi od pátku....včera jak jsem byla na tom letišti,tak to bylo jen takové lehké,když jsem tam viděla ty lidi...a ty mi to takhle překopeš...???? ;-) Jdu juknout na zájezdy...... :-D
Profilova fotka
ahoj holky, dřív jsme se k vám nedostala, ne že bych měla tolik práce... Kači - radši na tu DR ani nekoukej, nebo máš v cukuletu zbalený kufr :-D nám se zrovna dneska podařilo rozmlátit kamion vajíček, tak jsme tu plánovali, že těch pár nerozbitých věnujeme Paroubkovi
Což o to Pavlí,zabaleno bych měla i na to letiště bych vyrazila,ale tam bych skončila :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vás dnes dočetla a začnu reagovat ;-) Moooc Vám děkuji za gratulace x-) Evičko, jestli bude všechno v pohodě a já věřím, že ano, budu moc držet pěstičky, tak únoráček je skvělý. Jak jsi psala, už je trošičku větší a budeš mít celé léto před sebou, vidím to u švagrové :-) Řešili se ty vlásky, tak když Vládíka vyndali ,tak jsem nemohla věřit, že má tak tmavé, ale už světlají ;-) Opravdu mě nenastřihávali, ale u mě masáž nehrála roli, protože jsem si jí dělala jen 2x a nejspíš ještě špatně. Než jsem začala tlačit, tak mi to doktor protahoval, to dost bolelo a bylo to nepříjemný, ale jsem za to ráda, protože jsem vlastně strašně rychle byla dole v pořádku, jen mám malinký vnitřní stehy, který by se prý ani dělat nemuseli, ale je to lepší. Markétko, super těhu rifle. Já ty moje taky kupovala v HM za 1500,- ale stálo to za to a myslím, že je budu moct nosit i normálně třeba v zimě. Tam mají vůbec nejhezčí těhotenský věci, jak jsi psala CA to má na nás veliký. Ještě k tomu čůrání, mě to nepřešlo celé těhotenství, tak snad u tebe to bude lepší. Evičko, kde najdu tvoje albíčko na koníkovi? A s tím potvrzení těhu. Mě vyšel test 12.9. už po očekávané MS. U doktora jsem byla 15.9. a něco tam viděl, ale řekl, že to ještě nemusí být gravidita a dal mi tu vyvolávačku. Jo a hezky plánujete dovolenkový sraz s prckama, ale tohle u nás neprojde. Nevím, co by se muselo stát, abych jela někdy na dovču sama. Na tohle u nás nejsme ;-) Jinak je tady pěkný slejvák, naštěstí jsem stihla dát vypraný prádlo dovnitř. Jo a ten nám miláček je dneska strašně hodný, skoro pořád spinká x-) Tak snad to nezakřiknu. Jen se mi zdá, že je víc žlutý, než když nás propouštěli. Zítra jdeme k doktorce, tak uvidí. Raději jsem jim dneska volala, abych nic nezanedbala a říkala jen, že mi bude víc spinkat, že ty děti jsou míň aktivní, tak ať ho budím na kojení. To se zatím budí sám. V dalším příspěvku popíši porod a pocity po něm, ju :-)
Profilova fotka
Jé, Jiřinko ahoooj, to jsi hodná, že jsi si na nás vyšetřila chviličku :-) Tady je to albíčko: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... , ta čárka byla i včera stejně silná, vůbec nesílí, zkusím testnout zase zítra.. trošku se bojím, co to má znamenat.. Máš nějaké fotečky Vládíka? Uděláš albumek? :-) Jinak mému manželovi by se to taky nelíbilo, kdybych jela sama na dovču, taky to tak nepraktikujem, ale jednou kdo ví.. :-) Už se moc těším na vyprávění o porodu atd :-)
Profilova fotka
jjéééé ahojky jiřinko vítej tady ;-) s tím čůráním jsi mě tedy nepotěšila :-S :-D :-D ale budu doufat jinak s těmi věcmi máš pravdu HM je nej a kalhoty jsou super už je nosím jsou slušivé a pohodlné x-) x-) a už si připadá skutečná těhule :-D dnes jsme začala 4 měsíc x-) fííhaaaa s tou dovolenou také bych nejela manžílek by musel semnou :-D :-D tkaže jiřinko my dvě vezmem chlapi a ty budou hlídat děti jju??? :-D :-D moc se těším na vyprávění porodu to je ted co mě nejvíce zajímá ;-) :-D tak se ozvi brzo papa maminko x-) x-)
Profilova fotka
Tak doufám, že tím nebudu nikoho pohoršovat ;-) Jak to probíhalo do odjezdu do porodnice víte. Kole páté jsme odjeli, měla jsem kontrakce po 3 a půl minutách. Tyhle kontrakce nejsou tak hrozný, prostě cítíš tlak, píchání a mě do toho píchalo v zádech, ale nic hroznýho - dle mě a podle toho, co přišlo o pár hodin později :-D Přijeli jsme tam v půl 6, tak jsme chvíli čekali, než se vyměnili sestřičky a pak mě začala kontrolovat. Podle poslechů to bylo dobrý a čekali jsme na doktora, až mě vyšetří. Říkal, že to vypadá dobře, že jsem otevřená na 5 cm a ať mě sestra (porodní asistentka) připraví na porod. Takže jsem dostala klystýr, párkrát jsem si zašla na záchod a kontrakce začali sílit. Ale pořád jsem byla frajerka a říkala Vašíkovi, že to není tak hrozný a ať už jdou další kontrakce :-D Doktor se mě zeptal na epidurál. Zeptala jsem se, co si myslí on, jak to vidí. Tak prý že tak do 2-3 hod (bylo cca 7hod.) . budu rodit a že si myslí, že to bude v pohodě, ale záleží na mě. Že to teď potřebuje vědět, kvůli vyšetření a nějaké přípravě. Tak jsme to nechali být, že to zvládnu bez epidurálu. V 8:30 mi už sestra píchla plodovou vodu - je to neskutečný, co toho je :-D Po tom jsme šla na 20 min. do sprchy (už podruhé, bylo to strašně příjemný a na míči, to mi pomáhalo) a že mě pak sestra zase poslechne, jak to vypadá. To už byli kontrakce mnohem horší, už to bolelo jinak než předtím. Vašík mi moc pomáhala, při každý kontrakci jsem skákala na míči, skoro položená a držela se ho za krk, měl hroznou výdrž. Jenže sestra řekla, že jsem otevřená na 7cm, že to moc nepostoupilo a že mám jít znovu do sprchy a pak zase poslechneme. Jenže to už mě dost bolelo, hlavně v zádech, Vašíkovi jsem říkala, že to už nevydržím, že to nezvládnu. Chtělo se mi hrozně spát a byla jsem dost slabá, představa, že mě čeká další hodina mě ničila. No ale zvládli jsme to. Sestra řekla, že už to trvá dlouho a že dáme infuzi. Tak jsme přešli na porodní sál, napíchli mi to a kontrakce sílili ještě víc. Řekli mi ,že už za chvíli začne porod, ať to vydržím. Pak jsem si už lehla na ten stůl a najednou se všechno hrozně změnilo, já kontrakce skoro necítila, takže mi museli zvyšovat dávku. Sestra se na mě podívala a říkala, že už vidí vlásky, tak zavolala doktora (byl to ten, co mi dělal hamiltonův hmat :-D ). No a šlo na tlačení. Ještě, že jsem si to vyzkoušela a tlačila jsem správně (nesmí se tlačit do tváří), na třetí kontrakci byl malý venku. Bylo to prostě nádherný, Vašík měl červený oči a pořád mě u toho držel a povzbuzoval. Pak malého odnesli a Vašík šel se sestrou, kde ho ošetřovali. Pak mi ho hned přinesli k prsu. Sice se nepřisál, ale to nevadilo (teď saje o stošest ;-) ). Pak mi vytáhli placentu. Doktor ještě vysvětloval Vaškovi, co co je a v čem byl prcek :-D Pak mi ho tam na sále na 2 hodinky nechali. Vašík chvíli před tím odjel a pak mě odvezli na pokoj. Po čtvrté hodině mi ho přivezli poprvé na kojení a pak v 8. Bylo to prostě nádherný, já nemohla dospat, takže jsem byla po hodině vzhůru a čekala, kdy mi ho přivezou x-) V 9 jsme se šli podívat na video o kojení a od té doby jsem ho pak už měla jen u sebe :-) Podle popisu možná nic moc, ale po pár hodinách mi to už nepřišlo nějak hrozný a díky Vládíkovi byla všechna bolest pryč :-)
Ahoj Jiřino :-) ´ Určitě nám to vše sem napiš postupem času....já jsem teda děsně zvědavá!!!! ;-) Budeš mít nějaké albíčko na koníkovi? Jak se Vládíkovi spinká v krásné nové postýlce? A co říkal na krásný pokojíček??? ;-)
Profilova fotka
jiřinko skoro tu brečím x-) x-) nádhera přsně jak píšeš každá hned zapomene na tu bolest když vidí to své mimineško zvládla jsi to suprově ;-) a vašík ti byl oporou toho si važ x-) x-) x-) ted už vás čeká jen rodinné štěstíčko vás 3 x-) x-)
Jiřinko, tak teď jsem to dočetla a mám slzy v očích!!! x-) Muselo to být něco nového,krásně bolestného,dojemného.....ale asi se to dá.... x-) Jen se zeptám, jak netlačit do tváří????
Profilova fotka
ahoj Jiři :-) musí to být super pocit s Vládíkem, navíc když je to tak hodné miminko x-)
Profilova fotka
Jiřinko, měla jsem u toho čtení husí kůži dojetím :-) Je potřeba hodně síly na to vytlačení nebo to jde dobře? Jo jinak se mi zdá, že začínám špinit.. Markét, co to může znamenat? Není to špinění jako špinění, je to spíš narůžovělé.. MS mám dostat až v neděli..
Profilova fotka
evi já už neradím znáš můj názor ;-) pak tu jen plaším a tak :-| prostě bych šla k dr.a konec :-N
Profilova fotka
když ona mě nechce přijmout :-( takže jediná nejblíž doktorce jseš tu ty ;-)
Jiřinko ahooooj x-) Ty jo, to je paráda....že to šlo takhle fajn :-) Taky že nemáš žádný ty poranění z nástřihu a tak (osobně z toho mám tu největší hrůzu - jsem nejenom posera na bolest, ale hlavně na cokoliv, co se hojení týče, protože jsem pak prostě nesvá a nepříjemná) a že Vládík je takový hodný miminko. Tak ať vám dělá jenom samou radost, klučina jeden vlasatej x-) Já byla teď u zubaře, tak mě zase chválila a já odcházela spokojená jako kotě - jsem jak malý dítě a kdyby mi nabídla lízátko za odměnu, budu v sedmým nebi :-D :-D :-D No a cestou dom v autobuse seděly tři malý nádhery jako naše Vera - třínáct čtrnáct let, zmalovaný jak coury, taková ta šmudloidní image (jakože stylovky, hiphoperky, ale boty špinavý, tričko zapraný, kalhoty uválený...jsem na to úplně alergická), slovník jako mukl z mexickýho lochu....ale o čem se bavily a jak!!! Opravdu nevím, jestli je to výchovou, nebo jestli to jde takhle dop*dele se všema - ale fakt než tohle mít doma, tak radši děti nemám, vážně. Protože jako hesla typu "Ne, vole, matka pí*a mi řekla, že prostě do toho Španělska nepojedu, jo vole, jako kvůli tý čtyřce z angličtiny, vole a fotr ne, debil, že jako teda fakt nepojedu." - slyšet takhle někde svojí dceru, tak jí zakopu na kompost. 8-(
Profilova fotka
Míšo :-D :-D :-D Je to fakt nářez, taky se mi zdá, že jsou ti mladí teď úplně jiní, než jsme byli my.. ale co si budem povídat, v určitém věku ten slovník asi neměl vytříbený nikdo :-D
Profilova fotka
evi tak třeba večer na pohotovost co ti k tomu mám říct bud se rozjíždí MS lepší varianta a nebo další bohužel horší |-| |-| míšo :-D :-D :-D
Evi...ale to není o slovníku...já jsem taky občas jako dlaždič....ale že prostě z toho čiší takovýho něco...zlýho a dacanskýho. Nám říkala třídní na srazu po letech, že nás se ještě snažila vychovat, dělat z dětí kvalitní lidi...ale dneska, že co nezvládnou rodiče, na to jsou učitelé krátký a razí jasný heslo: přežít =-) :-D
Profilova fotka
Markét a nějaká varianta jakože je vše ok a jsem těhu, jen prostě špiním neexistuje???
Profilova fotka
Míšo, tak to je hukot :-D :-D
Evi - jedna naše známá prošpinila celý svoje třetí těhotenství....že prej brala ascorutin a pak něco přímo na udržení...ale to nevim už co. Já být tebou, tak sjedu na tu gyndu a klidně udělám hysterku v čekárně a nebo jak radí Markét - na pohotovost.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?