Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
My budeme mít malinkou svatbu v Čechách asi 25 lidí a pak o týden později na Slovensku-jen oslava bez oficialit asi 60lidí -to je jen nejbližší rodina... :-D můj miláček má totiž tatínka na Slovensku.
chybička se "bohužel" nevloudila - máme holt hodně známých a kamarádů :-)
No nám to vyhází na hostinu tak kolem 50 lidí =-) a dohromady nás večer bude asi kolem 70. Plus mínus... A Qualko víte to s těma papírama když je přítelík cizinec? Je to docela lítačka...
Profilova fotka
favites: my to máme početně taky podobně :-)
Tyjo tak to je mazec :-) A to jsme se děsili co máme lidí :-D Ahoj Terko :-)
Profilova fotka
doris: přítel má české občanství,takže v pohodě... tereza a favites:teda...to je lidí...platíte si svatbu sami s přítelem nebo jsou i příspěvky?
myslím, že si srandu užijeme. Tam co máme večerní oslavu je golfové hřiště, takže vzhledem k tomu, že počasí bude krásné (že terko :-) ) tak myslím, že o zábavu bude postaráno - hned vedle zahrádky u restaurace jsou dva greeny a 10ti jamkama. No a táta se pustil do sestříhávání "srandovních" sestříhů do domácího videa, takže se hosté určitě budou bavit (doufám, že já taky :-) )
Profilova fotka
čau doris :-) i všechny ostatní:-) platíme si vše sami kromě jídla na svatební hostině, to budou platit naši, je to mazec...
Qualko to můj taky, ale nemá trvalý pobit v Čechách a to je ten problém...!
Profilova fotka
doris:ne né...on se tu narodil-jen otec je Slovák a on tam jako malý žil...
No to my si budem cálovat vše sami. 8-(
no naši platí moje šaty a určitě hostinu. Zbytek počítáme, že budeme platit sami....takže šetříme šetříme šetříme
Článek se načítá
Profilova fotka
favites: jasnačka, počasí už je zařízený :-)
Terko a nemohla by jsi se přimluvit i na můj datum??? Co? ;-) Qualko takže má trvalé bydliště v Čechách. Chápu to správně...
doris: vymysleli jsme to s Terkou tak, že si každý svatebčan bude muset vzít na obřad povinně deštník a jak známo, když s sebou někdo táhne deštník, tak obvykle neprší....takže nám pršet nebude :-)
Profilova fotka
terezo:na můj datum taky prosím-máme večerní párty na zahradě... :-) doris:miláček má normálně trvalé bydliště v Čechách a tvůj skoromanžel je odkud?
No on se narodil v Čechách, ale dlooouho žili v Německu, kde má stále trvalý pobyt, takže musíme oblítávat úřady v Německu a pak ještě na cizineckou policii..... Terko tak to není špatný nápad :-) a ten kdo ho mít nebude, toho pošlem domů :-D
no domů bych je asi neposlala, ale aspoň budeme vědět, kdo za to může, kdyby pršelo....
Ale tak snad kdyby pršelo až večer, tak bych to taky ještě skousla....ale aspoň ten obřad a odpoledne prosíííím. Teda nevím koho, ale třeba mně někdo vyslyší :-D
Musím jít nevěstinky, tak zatím a zase někdy papa
Profilova fotka
já vás slyším, takže už jsem zařídila celý červenec, ale deštníky s sebou kvůli zažehnání deště jsou podmínka :-)
doris ahojky
Profilova fotka
čau Doris, zas někdy :-)
Profilova fotka
favites: jak to budete mít s těma kámošema? my to budeme muset udělat před svatbou, pak už nestíháme...nejradši bych si pronajala nějakou louku, ale zas aby tam byly záchody atd...asi si založím další diskusní auditko: "sháním louku se sociálním zařízením":-)
nevím jak to myslíš, jak s kámošema. Na obřad normálně přijedou a potom se přesunou na místo večerní oslavy.... Co chceš dělat před svatbou?
Profilova fotka
myslím oslavu s kámošema, akorát že naše nebude po, ale před svatbou a nevím kde :-)
no já počítám, že po obřadu bude hostina s rodinou a svědkama a potom zhruba od 18hod bude oslava, kde budou i kamarádi. Jaktože to po svatbě nestíháš?
Profilova fotka
no protože hned 10. letíme do toho egypta, pak musíme hlídat na střídačku pejsky a hned budem rekonstruuovat dům, takže nebude čas...aspoň se to spojí s loučením se svobodou
Profilova fotka
Ahoj nevestinky! Koukam, ze jste se tu dneska pekne rozkecaly, ani to nestiham docitat! No vlastne nestiham ted posledni dny nic, protoze nas synacek onemocnel, takze svatebni pripravy jdou uple stranou. Qualko muj snoubenec nema Slovaka jen tatinka, ale je uplny Slovak....my se rozhodli udelat celou velkou svatbu v Praze, celkem asi 70 lidi, z toho jich asi tak 50 prijede prave ze Slovenska.
tereza: a proč to neuděláte 7.7. večer, bylo by to logické ne....nebo nechceš spojovat oslavu s rodinou a s kamarády?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?