Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
to teda vůbec ne ;-( ;-( ;-( kdy si necháte tisknout oznámení a kdy ho budete odesílat?
Ahoj holky :-) Já doufám, že už se dneska dokopu oznámko objednat :-) Jak pokračujou přípravy???
Profilova fotka
pajik:a kolik do toho chcete investovat?A pro kolik lidí?
Qualko a co přítelík, už jsi ho "donutila" k nějakým přípravám nebo má stále času dost :-S
Profilova fotka
doris:už ho objednat? jinak jsme s přítelem vytvořili tohle,ale ať si ho prý objednám,kdy uznám za vhodné... :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
doris:jeee promiň,ty jsi mi k němu dokonce vyekl poklonu :-N jak dlohou se to oznámko dělá?
Jo jo Qualko už jsem tě tady chválila. Je to už na minulé straně napsané :-) . Tak ještě jednou. Jste šikulové ;-) A to už jen teď zaneseš jen do tiskárny. Viď. A víš na kolik to vyjde? Jo a to naše oznámko jsem myslela dnes už objednat :-)
Profilova fotka
No vyjde nás asi 40 oznámení na 800-900... a kolik vás?
Profilova fotka
A máš ho v albu?
U nás je to taky tak nějak. Komplet s jejich návrhem vytisknutím to dělá asi 950,- Jen zaplatím poštovné extra. Ale to bude asi 70,- A budeme taky objednávat 40 oznámek. Teda doufám, že si ještě na někoho nevzpomenu a ráda bych si jedno nechala pro sebe na potom. Jako myslím do albumu se svatebníma fotkama ;-)
Profilova fotka
To je taky dobrá cena a kde si ho objednáváš?
Sice mně jedna holčina od té svatbajinak.cz zrazovala, že tam něco neštymovalo, ale dnes jsem tam volala a byli příjemný a informace taky podávali v pohodě. Tak jim to snad vydrží 8-) Jen se nemůžem rozhodnout který nevíme mezi dvěma. Když tak je mám v albu. Bych ti to sem vložila ale nevím jak se to sem vkládá, aby jsi se na to mohla nakliknout a podívala by ses na to rovnou :-( Jak to děláš?
Článek se načítá
Na té adrese www.svatbajinak.cz, ale jsou HOOOOODNĚ netradiční :-D
Profilova fotka
Já tvoje album mám teď otevřené Když sem nějaou stránku chceš dát,tak si ještě otevři svoje album,otevři si ten obrázek,co sem chceš dát a nahoře-jak je napsána adresa té otevřené stránky,tak na ní klikni a dej kopírovat a tady pak vložit ;-)
Ahojky, nechali jsme se na svatbajinak inspirovat ale oznámka jsme vyráběli s kamarádem grafikem. Tisknout je budeme taky přes známé v tiskárně asi na pauzák. Počítám, že jedno vyjde max na 10 Kč, tisknout se jich bude 100 ks, takže to máme za 1000 Kč. Jinak kámoška si od nich objednávala oznámení vloni a byla moc spokojená :-)
Jee tak to jsem nevěděla, že když tu adresu napíšu celou, že se to automaticky takhle označí :-D Jinak jsem koukala, že jsem z července na řadě jako poslední viď :-) To budete muset psát dojmy a pojmy :-)
Profilova fotka
doris:no to určitě... ;-) budu ti popisovat ty nervy :-D :-D :-D
doris: určitě psát budeme - od toho jsme přeci tady.
Favites: tak to jsi mě uklidnila :-) děkuju. Qualka: hmmm tak teď nevím k čemu ten poslední příspěvěk patří s těma nervama a s tím určitě :-D
Profilova fotka
doris:mezi kterými se nemůžete rozhodnout?
No mezi tou myší a pastičkou nebo váleček a náplast :-) Který bys dala ty?
Profilova fotka
doris:myslela jako,že ti budu popisovat ty poslední chvilky před svatbou...ty nervy :-D
mě se víc líbí myš a pastička - navíc jsou novější, takže je menší pravděpodobnost, že už je někdo viděl :-)
Profilova fotka
doris:souhlasím s favites-jednoznačně je lepší myšička ;-)
Jo tak domluveno Qualko :-D Favites u nás v obou rodinných kruzích jsme tak trochu jiní jen my dva :-D , takže si myslím, že na 99,9% tyhle oznámka ještě nikdo neviděl :-) Tak budou originální tak jako tak :-) Ale dík za názor. Přítelík je taky pro myš... :-)
Profilova fotka
doris:no u nás by to byl asi problém :-D ...už tak se některým nelíbí,že nemáme svatbu v kostele....
tak to já musím naší rodinu pochválit. Všichni jsou toho názoru, že je to naše svatba a tak si ji máme udělat tak jak my chceme a oni že budou spokojeni, když my budeme spokojeni.
Tak jo dáme myšku ;-) Jste mně přesvědčily. A když se lidem nebude líbit, tak to hodím na vás :-D :-D :-D Jinak my si s lidma hlavu moc neděláme. Jak říká Favites je to naše svatba....... A kolik budete mít lidí???
na obřad jich bude něco přes 100, na hostinu 30 a na večerní oslavu do 100 lidí
Chi se asi Favites vloudila nějaká chybička ne? :-D Tak to budete mít taky veselo ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?