Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
Jenže chce rozhodovat o tom jaké budeme mít prstýnky, oznámko atd.,ale chce to dělat až tak v květnu...což mi přijde pozdě :-(
No to mi přijde taky :-( To víš přece jen se může chybička vloudit, a pak na pslední chvíli to nahnět...dej pokoj, za ty nervy to nestojí....oni ti chlapáci maj pořád na všechno času a pak jsou z toho vyřízený jakem maj stres 8-(
Profilova fotka
chlapy...to je bez komentáře :-D
A kdyby jsi s nějakým hotovým návrhem přišla a ukázala mu to, aby ti jen řekl co na to myslí??? To by s ním nepohlo nějak jako že by třeba začal s tím rozhodováním dřív??? :-| Já mám dobrý, že si jsem v tomhle pánem. Přítelíka zaímá vždy jen výsledná část ;-)
Profilova fotka
On mi řekl,že se na tom chce taky podílet,ale že jsem blázen, když to zařizovat teď :-|
Tak když se chce taky podílet, tak musí brát trochu ohled i na tebe, že by jsi ráda začala dřív a ne za minutu dvanáct... A kdyby jsi mu to řekla s tím když udělaj chybu...taky pak nebudou mít čas jen na vás, a třeba to bude trvat dýl, přece jen na to léto maj všichni dost práce... ;-)
Profilova fotka
To už jsem probírali a i moje budoucí tchýně mi řekla,že je na všechno dost času-podle ní jsem taky blázen :-(
Chjo tak když do toho začnoudecat ostatní, to mám nejradši. Teda bych si do toho mluvit nenechala to mně může vždycky akorát na.... ]-( Teda rady vítám, ale ne takové názory... Teda sakrblé jak bych ti poradila :-. Qualko nezkoušela jsi ty taftové šaty???
Profilova fotka
taftové?
No to je právě to že nevím jak se jim ířká ;-) Jsem to totálně zapomněla. Jsou jako ze záclony :-D Víš jaké myslím? :-N
Musím utíkat. Odpověď si když tak přečtu pak ;-) Jestli jsi mně teda chudáku pochopila :-D Když mně to fakt úplně vypadlo z hlavy jak se jim říká :-| Tak zatím pa a dej vědět jak jste pokročili s přípravama. Doufám, že to zvládnete trochu dřív s tím zařizováním. Tak ahoj
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas všechny zdravím a hlásím se k vám do klubu!!! My budeme mít svatbu 15.7.2006 ale stále se dohadujeme na místě obřadu.....tak doufám že "vyhraju" já... Moc bych chtěla aby to bylo venku....ale přítel mi to rozmlouvá......... A jak jste na tom vy???? Tak se mějte hezky a zátím
Článek se načítá
qualka: blázen určitě nejsi,je lepší to mít dřív,než se pak stresovat. Můj přítel napřed chtěl,abych sama vybrala oznámenín a vytipovala prstýnky,ale nedalo mu to a jel to vybrat se mnou :-) Ani to netrvalo tak dlouho a krásně jsme se shodli. Lenka2: vítám tě mezi námi!Obřad venku by byl určitě krásný,ale já se přikláním k variantě"uvnitř" kvůli rozmarnému počasí :-D
Ahojky, také se hlásím...svatbu máme 7.7. a místo jsme již vybralli - Botanická zahrada v Praze. Víceméně už o všem máme představu a pomalu pevně rezervujeme termíny v restauraci apod. a platíme zálohy. Přítel si vzal na starosti kompletně celé jídlo a já připravuji návrhy na ten zbytek a on vybírá a schvaluje. Docela se nám tedy přípravy zatím daří. :-) Lenko2 sice máme místo venku, oba jsme se na tom schodli a vše je již zamluveno - ale začínám se čím tím více obávat počasí.....
Favites,tak tě také vítám !
Profilova fotka
Ahoj Iris, já vím ale oni říkali že když bude špatné počasí tak to může byt uvnitř....tak uvidíme co na to má drahá polovička.... Jinak to ho zatím moc zařízeného nemáme protože Já to pořád beru spíš jako srandu....takže u nás je to spíš naopak zařizuje přítel.....a já se směju :-) :-D
Leni,tak to když máte náhradní možnost,tak bych do toho šla ;-) My zařizujeme oba 8-) A moc se těšíme.
....jinak ale máme dohodnuté - pokud by pršelo - že nám tam postaví stany, je to přes jednu společnost, která se tím zabývá a ty stany jsou docela hezký, když se navíc ozdobí... aspoň by nám déšť při tom bubnoval ..... :-) kéž by to tak ale nebylo Jo a focení se dá udělat případně v Trojském zámečku či ve skleníku Fata Morgána (mimochodem moc doporučuji jít se tam podívat - je to fakt super)...
Profilova fotka
Favites, zdravím Tě a vítám mezi nás... Iris, Já se také moc těším ale stále jsem tomu nevěřila že to opravdu klapne a opravdu me bude chtít a jak to tak vypadá tak me chce!!! a jaké máte oznámení??? Já už mám trochu představu dokonce máme vybranou básničku a to povídání "okolo".
oznámení už máme vybraná, text taky akorát teď dolaďujeme barvy a rozložení - budeme mít sice jednoduché oznámení - žádné velké zdobení, ale bude na něm motiv, který se bude opakovat na všech "tiskovinách" apod. Zvolili jsme jednoduché ...máme se rádi a tak se bereme... :-). Sice jsem tady hodně četla, že si to holky chtějí dát a tak jsem to zvažovala, ale nakonec jsem si řekla že když se nám líbí, tak proč ho taky nepoužít. Básničku ani žádný citát tam dávat nebudeme..
My máme oznámko - mrkněte se do alba,foto 11 (akorát tedy ornament je náš)http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=3225&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F Text máme Oznamují všemu světu jednu prostou krásnou větu "Budeme se brát" dne... a motto nemáme - nechtěli jsme ho
Profilova fotka
No my jsme si na zkoušku vyrobili oznámko sami.Dělal ho skoromanžel na počítači.Omlouvám se za chyby,ale program nezná české háčky a čárky ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
holky, chlapi maj na vse silenyho casu a pak stresujou, ja to delam tak, ze vse predem vyberu a pak to opatrne nadhodim, ma to bez prace a jsou vsichni stastni :-)
Profilova fotka
jo a my teda 7.7.06 uz se tesim
:-D Terčo teda jestli jsem něco přehlídla tak pardon ;-) , ale když najedu na "fotku" tak tam je že svatba bya 1.října 05 a ty se budeš vdávat podruhé 7.7.06??? Ty jsi teda rychlá :-D :-D :-D Qualko teda to jste šikulové, to vypadá jako od profíka 8-)
Profilova fotka
doris: to je nejaky omyl, budu se vdavat poprve samozrejme, s tim rijnem to je nejaky omyl, to jsem tam nezadavala samozrejme :-) kde se zadava datum svatby pls? asi tam jsme 2 terezy se stejnym heslem...
Profilova fotka
tereza-úplně nahoře na stránce je nastavení-na to klikni a tam si to nastavíš ;-)
Profilova fotka
qualka: dikes, uz jsem to prepsala :-)
tak holky koukám, že si ten "náš" měsíc moc nehýčkáme..... ;-(
Profilova fotka
my se bereme 7.7. 2006. Budeme mít svatbu venku v růžovém sadu. Mám trošku vítr z těch všech příprav, protože máme dost omezený rozpočet.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?