Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Profilova fotka
nene,letos se chystáme poprvé.a moc se tam těšíme.udělat takovej relax den.sice tam určitě bude narváno k praskutí ale moc se tam těším :-)
ja taky uvazuju ze se tam zajdu podivat :-)
Ahoj holky!Na veletrh se nechystáme,mně ty davy těch lidí docela vadí..a hlavně,toho mého bych tam nedostala.Naše přípravy musí být v klidu ;-)
Profilova fotka
meriva_určitě tam zajdi,koukala jsem že je tam soutěž o spoustu zajimavych cen.mrkni se na www.svatebni-veletrh.cz , je tam ochutnávka dortů,líčení,účesy.přesně to co nás holky baví.a pro kluky jsou tam limuzíny a myslím že se i rádi podívají na módní přehlídku prádla :-D
no, to jsem taky zvedava jak ho tam dotahnu....snad na to pradlo :-D
hihi..to zkus,třeba pak půjde :-D to zkusím,vzít ho,až půjdu nakupovat svatební prádélko :-D
Profilova fotka
V klidu si vse obehnu sama nebo s kamaradkou.Nepotrebuju mit za sebou nervozne preslapujiciho chlapa,ktery me v pravidelnych intervalech bombarduje otazkou"uz pujdem?"
Profilova fotka
tak to ten můj je zlatíčko.sám mi řekl že chce jít se mnou a vůbec nebublal.ještě mě všude vyfotil a pak se chlubil jak mi to sluší.
Profilova fotka
Můj chlap mě taky takovýma větama nebombardoval... byl hodňoučký... a rovnou mi aspoň řekl co si na mě teda v žádném případě nepředstavoval.. byla to zábava.. zase jedna společná, na kterou si jednou vzpomenem.. třeba jak se nám budou děti brát.. :-D
se mnou byl ten muj vybirat svatebni saty a ja uz mlela z posledniho a on mne porad navlekal do dalsich a dalsich satu a fotil a fotil :-D Pak jsme skoncili doma u televize a skoro celou noc vybirali saty... jo, berunko, ty palecky jsi drzela dobre, tu zkousku udelal za jedna :-)
Profilova fotka
ahojky merivo jak dopadl ten tvůj u zkouškÿ?? :-)
Profilova fotka
Ahojky jsem tu nová...svatbu plánujeme na 29.7.2006, nemáte některá taky podobný termín? Místo svatby bude moje bydliště - Praha, ale můj milovaný je Slovák, řeckokatolík a svatbu budeme mít v řeckokatolickém kostele, to asi nikdo jiný neplánuje, že? Ale církevní svatbu snad někdo na červenec plánuje, chodíte už na předmanželské pohovory s farářem? My už ano. Mám z toho vždy trošku trému... Přeji Vám všem mnoho štěstí! PS: Šaty už mám zarezervované, byl je se mnou vybírat můj miláček, teda byl mi je schválit, on je na šaty hodně přísnej!
Článek se načítá
Ahoj, vítám tě. My budeme mít taky svatbu v kostele, ale na předmanželské pohovory ještě nechodíme. Jak to vůbec probíhá. Chystáme se tam co nejdříve
Profilova fotka
Děkuji za přivítání. Ty pohovory probíhají různě, záleží na kostele, na faráři a taky na vyznání. Někde to je formou nauky, někde formou jen nějakých domluv nebo otázek, fakt je to různé. My chodíme tak jednou měsíčně (už jsme byli 3krát) a pan farář nám tam různě povídá. Já jsem křtěná římskokatolička, ale jinak jsem nikdy na žádné náboženství nechodila, takže mě tam pan farář nějak tak zasvědcuje do náboženství a hlavně nám tam povídá o životě. Pořád chce, abychom se na něco ptali, na to co nás zajímá, co nám není v životě jasné...ale nám je nějak tak v životě jasné všechno, už máme i syna. A on nám tam pořád říká, co nás v manželství čeká, že spolu budeme žít a mít děti....ale tohle už známe, tak mi to příjde trošku zbytečné :)))
No já jsem si všimla podle fotky, že máte doma mimi-určitě krásný pocit. No uvidíme jak to bude probíhat, naštěstí do svatby zbývají 3 měsíce a tak na to nebude tolik času. Ještě k tomu jsem po operaci a tak celý únor jak tak trochu pase. Ale přesto moc děkuji za to, že jsi napsala jak to chodí, moc si toho cením. :-)
Profilova fotka
Není zač, snad jsem Ti trošku pomohla, ale možná to bude u Vás probíhat úplně jinak, ono fakt záleží na faráři. Jo na té fotce jsme všichni 3, je to focené pár hodin po porodu, tam byl náš Adámek jěště drobeček, teď už mu je 9 měsíců! Zbývají Ti už jen 3 měsíce? To asi nebudete mít teda svatbu v červenci, ale někdy dřív, že? Přeji brzké zotavení po operaci!
Ne svatbu máme v dubnu, ale máme podobnou svatbu, myslím v kostele, tak jsem od tebe tahala rozumy, moc za ně děkuji a malému přeji hodně štěstíčka :-) Děkuji za přání, budu se snažit, aby to bylo co nejdříve zahojené :-) Krásnou dobrou noc :-)
Zdravím červencové nevěstinky :-D :-D :-D
je tu někdo? :-)
Profilova fotka
Jooo,já ;-)
zdravím jak se vede v neděli dopoledne? :-)
Profilova fotka
Ahojky, zdravím všechny!
ahoj marinka :-)
Tak jak jdou přípravy? já zrovna dneska vytvářím oznamko - a docela mi to jde už se těším na finální podobu :-)
Profilova fotka
Já jsem v práci, tak mám radost, že si to můžu zpříjemnit.Jinak už máme hotové prstýnky a zítra si pro ně jedeme. Už se těšíme :-D
Ju, tak to se máte. Já prstýnky nechávám teď na únor nebo až na březen ještě uvidím jak budu mít čas A do kolika jsi v práci? Já sjem ráda, že jsem doma aspoň o víkendu - teda když nejezdím na víkend do školy
Profilova fotka
My jsem je taky nechtěli objednávat už teď,ale byli jsme ve zlatnictví varováni, že ceny půjdou nahoru, tak jsme do toho šli hned.V práci budu do půl sedmé.Dělám v sázkové kanceláři a pacoší chtějí sázet i o víkendu ]-(
Profilova fotka
chechta: o oznámkách mi ani nemluv a mrkni na diskusi Je to normální? :-( Jinak už toho máme zařízeného docela dost, ale teď už nám přípravy delší dobu jaksi stagnují :-)
Tak to ti nezávidím do půl sedmé ]-( Marinka podívám - já to mám všechno tak na půl - někde to je nadhozené, ale né přímo domluvené - většinu půjdu dojednat příští týden
marinka nemůžu to najít

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?