Červenec 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
jsou tu nějaké nevěstinky které se chystají do toho praštit v červenci přístího roku??
Tak už jsem to našla tak to je síla, už jsem ti tam k tomu něco napsala
Ahojky, mame se brat zacatkem cervna, je tu nekdo, kdo najal svatebni agenturu a zna podminky, treba jejich smlouvy atd....?? Prosim o pripadne zaslani na rbohonkova@centrum.cz DIKY!!! x-)
Ahojky chceme se vzít 29.7.06 :-) po 8 letech :-) Chtěla jsem se zeptat jak to budete řešit s dortama a ostatním cukrovím. Cukrářky se na mně moc netvářily, když jsem jim oznámila že to bude v červenci :-| Ale bez dortů to přece nejde :-|
Ahoj Doris, my se taky berem v lete, dorty se daji po nazdobeni do lednice / v patek/ a v sobotu se prevezou na hostinu, kde je daji taky do lednice a pak nam je daji na stul nez prijedem a pak odnesou a prinesou az odpoledne na krajeni, tak snad se nezkazi. my mame vymysleny maly dorty, zadnejch 8 pater, tak to snad pujde.
No ja to vyresila,budu si pect svatebni dort sama :-) ,tak doufam,ze vydrzi.hlavne at nejsou silene paraky,to by bylo sielne.
Mám zlatou paní cukrářku. já ji oznámila,že svatba je v červenci a i když poslední tři roky sice vždy v tomto termínu prší tak já doufám,že letos nebude a s dortama jsem domluvená na čtvrtek. Odvezu je na místo hostiny a pak nám je odpoledne nachystají.A tak to mám i domluvené s dortem kde nahoře budou jahody. Pani je namočí do želatyny a ony to pak snáší celkem dobře.Tak uvidím 8-)
Chechta: Ten hroch je prostě dokonalej :-D
iris díky :-D :-D :-D
Já hrochy zbožňuju :-) Ale na autě budu mít klasiku...panenku,blonďatou ;-)
Jé já taky hrochy miluju a já jsem původně vůbec hrocha nechtěla - zdálo se mi to trhlý a tak ho tam teď budu mít :-D , protože jsem prostě trhlá :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jak to, že se tu nic neděje? My už máme doma prstýnky. Jsou naprosto boží. Od Primossy, jednoduché a ještě o 1000kč levnější než jsem plánovali. Takže super. Jinak ty přípravy teď docela stagnují, většinu už máme zařízenou 8-)
Profilova fotka
Spionko ahojky! Takze doporucujes prstynky od Primossy? V jake cenove relaci tam ty prstynky tak maji? Nechceme zadny luxus, chceme ale urcite bile zlato. U nas se taky nic v poslednich dnech moc nehnulo, prstynky nemame, oznameni nemame, kadernici nemam domluvenou, kapelu nemame....proste toho musime jeste moc zaridit, ale nejak na to neni porad cas!
Článek se načítá
My máme prstýnky od Retofy,mají být hotové 6.3. a oznámka mají být 3.3.Jinak taky teď nepokračujeme :-)
Ahoj holky, tak já taky nic zařízené nemám, jen šaty, ale to už jsem vám myslím psala nebo ne? Tak teď nevím :-N Ale tento týden snad objednám oznámení. Bude to přes internet, tak radši dřív... Jinak zatím nic jiného se neudálo, ale až něco nového bude, tak vám dám určo vědět :-)
Profilova fotka
My jsem s Primossou spokojeni. Za prstýnky jsem dali 5000, jsou pěkně široké, žádné úzké kroužky. Je pravda, že máme oba dost malé prsty, tak jsem asi měli menší gramáž. Oznámení ještě nemáme a ani neplánijeme,je to ještě asi dost brzy.No, nevím, hlavně se nám jeětě nikde pořádně nic nelíbilo :-S
Spionka,to je fajn cena.My máme Retofy vzor 2B (mám ho v albu),cena za pár 4700,-- (+-10%),široké jsou 4mm a taky máme malé prsty (vel. 50 a 59),takže nižší gramáž a tím i cena.Snad to bude tak i ve finále,až je půjdeme vyzvednout,mají být už v pondělí,tak jsem zvědavá ;-)
Profilova fotka
Iris: já to tam nenašla. Máš tam nějaké prstýnky,ale nevypadají jako od Retofy.Aso jsem slepá 8-) Jinak my máme šíři tak 5-6mm, ale velikosti naprosto jako vy.Tak to má tvůj nastávající taky takové pařátky jako ten můj ;-)
Spionka : v albu foto č. 18, jsou od Retofy,je to starší vzor,takže na netu není,ale nám se v reálu hrozně líbily,fakt jsou krásný :-) No,máme malé pařátky ;-) Proto mi i šíře stačí 4mm,bude to na prstíku vypadat jemněji.
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, já teda už oznámení mám hotové. Budu ho rozesílat tak v dubnu... Chci co nejdřív, protože spousta lidí jezdí v červenci na dovolenou, tak chceme aby to věděli dopředu, zas podle počtu budu objednávat cukroví a další věci.... Prstýnky se nám taky už dělají!! S těma doratama taky nevím... ´Jestli třeba dva tři menší nebo jeden větší. Mám jeden v albu a ten se nám hodně líbí, není to moc dobrá fotka, ale je to čokoládový a jahodama. nemám ráda ty máslové :-S
Profilova fotka
Ahojky! Jsem tu jen na skok...tak ja mam taky uzke prsty a velikost 50, ikdyz jsem si vzdycky myslela, ze mam prsty tluste...ale kdyz mi chtel milacke koupit prstynek, tak jsem z udivem zjistila, ze krouzek 51 mi je velky. Jinak milacek bude potrebovat asi nejakej vetsi, on totiz v detstvi utrpel uraz a ma 2 prsty trosku zdeformovane a jeden z nich je prave prstenicek na leve ruce, ono to neni teda skoro vubec videt, ale ma tam docela dost stehu a tak asi jentak nejaky prstynek pres ty stehy nepretahne. Jinak stale nic noveho nemame!
Ahoj Spionko a jaké oznámení by jste chtěli? Máte aspoň představu? My jsme měli vybráno během jednoho dne :-) Jsem padla na jednu internetovou stránku a byla to u nás láska na první pohled x-) A hlavně nejsou vůber drahý. No ale jsou totálně neromantický a švihlý 8-) ...ale nám se líběj...jsme asi taky tak trochu švihlí :-D
Doris,hlavně,že se vám líbí,ne? ;-)
Profilova fotka
No, mi bychom chtěli něco jednocuchého.Budeme mít červeno-bílou svatbu, tak něco do barvy. Stačila by nám i nějaká kartička, hlavně ne žádné holubičky a tak podobně. :-|
Profilova fotka
Nějak nám červenec zaostává,ne? ;-) Tak co už máte zařízeno?
qualka: zaostává... ;-) No,my už máme doma prstýnky,oznámení,zamluvené šatky,koupenou uniformu pro snoubence,mašličky na myrty,udělaný seznam svatebních darů,pověřeného koordinátora,máme jmenovky na stůl,pěstujeme myrtu :-D ,zajištěnou loveckou chatu,kde bude oběd i večerní party i ubytování,zamluvenou panenku na auto...spoustu masa v mrazáku...prostě toho máme celkem dost.Jen musíme odvézt vyplněné papíry na matriku,čekáme na snoubencovu novou občanku ;-)
Chjo tak znova...jsem si to nějak vymazala a vůůůůůůůůbec nevím jak :-( Tak tada Iris tě obdivuju. Takhle z daleka vůbec nejsme. Snad už konečně objednám oznámení, což už jsem plánovala minulý týden... Myrtu musíme koupit protože je nemožné aby z větvičky vyrostl obr pro 50 lidí :-) Jinak zatím nic. Jediné co pěstuju jsou vlasy, ale zatím bohužel bez úspěchu :-( Spionko jinak jsem viděla červeno bílé oznámení na www.svatbajinak.cz a je i bez holubiček :-D
Doris,já budu krátkovlasá nevěsta :-) A zbytek myrty dodá kamarádka - zahradnice 8-) Z té naší bude tak pro rodinu.
No to bych se nechala taky nejradši oštěchtat na krátko, ALE...představte si ošklivýho chlapečka s kulatou hlavou...jo tak tak bych vypadala asi já ;-) Ale to nechcíííííí, tak vlasy pěstuju opečovávám, dávám jim masky zábaly a vitamínky....a pořád nic, no uvidím za měsíc 8-) Holky zkoušela si některá z vás ty taftový - ? - šaty??? Teď nevím jestli se to tak jmenuje :-N
Profilova fotka
iris:tak to my tak daleko vůbec nejsme. Já už mám zamluvené šaty,koupený závoj,korunku a přítel oblek a toť vše... mám problém vůbec přítele dokopat,aby se už něco začalo zařizovat :-| prý je ještě na všechno moc brzo
Qualko proto adši vše budu obstarávat sama - většinou - a s přítelíkem se poradím jen o tom nejnutnějším ;-) Jinak by jsme to nezařídili ani v srpnu a to by bylo už pozdě :-D Takže se radši postarám sama a jemu vždy předložím konečný návrh 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?