Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Moc děkuji!!!!!!!!!!!!! Jste tu některá se stejným datumem?
Profilova fotka
Nikdy jsem u ní nebyla (teda, až do nedávna) a už jsem jí měla zarezervovanou. JEzdí za ní lidi i 40 km, a neměla čas měscí dopředu, tak jsem to riskla. A nestačila se divit.. No, zas abych nepřechválila, uvidíme ;-)
Já jsem z Prahy a moje drahá polovička je z Moravy ;-) Brát se budeme na Moravě.... Vše,až na květiny a výzdobu svatební tabule,už máme hotovo.
Profilova fotka
Moravská svatba? Ej, no tak to bude hukot :-D :-D :-D
No snad to nebude,až tak jejda hukot :-D Bude nás+-40 lidiček i s dětma.
Kaucul: Určitě budeš spokojená ;-)
Profilova fotka
To jo ale tak na 3 dny v kuse, ne? :-D mirca18: a když ne, tak co, svět se nezblázní :-D I když, v den D chceme být všechny jak princezničky ;-)
No uvidíme.... Holky máte nerva?Nebo jste úplně v poho? A malej dotázek..... jak se tu zakládá album?
Profilova fotka
Fotoalba/moje/založit.. Zatím klídek, jakž takž, ale to přijde :-D
Profilova fotka
Ahojky ;-) Teda tady se to rozjelo:) No já se na svatbu budu líčit sama,páč se líčím už skoro 15 let a myslim si že vim,co mi nejvíc sluší:) No na účes jsem moooc zvědavá,co mi z toho vykouzlí.
kauculacek,děkuji za radu! Jdu uspat synka... Tak zatím vám děkuji,že jste se mě ujaly a zítra zase dorazím :-)
Kaucul: Jasnýýýý, na účesu svět nestojí!!! Při nejhorším budu mít rozpuštěné vlasy a bude to v pohodičce ;-) . Sorbonko: Ahoooooj, holka (neboj, ohledně receptu na tebe myslím ;-) ). Nervíky nemám, nejsem stresař, myslím, že to vypukne až v den D :-D 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Sorbíku to já se líčím jenom řasenkou, ale na svatbu se nechám nalíčit, jemně, ale nechám se rozmazlovat ;-) Klerfy, zatím :)
Profilova fotka
Ahoj holky. na netu jsem ulovila kadeřnictví a kosmetiku kousek od místa obřadu a jdu tam za tři neděle na zkušku.Mám představu něco jednodušího se závojem tak jsem zvědavá.Cenově by to nemělo být nějak hrozné tak se nechám překvapit :-) Nervy čekám tak v červnu,vše probíhá dobře dost věcí už máme tak jsem v klidu zatím... ;-) Příští týden chceme jít do hotelu doladit meníčko a výzdobu jestli nemám něco dodat a tak. v březnu nás čeká ještě schůzka s dj a fotografem na doladění detailů.
Profilova fotka
Ahoj Klerfi ( i když už spíš :-D ) : máme stejný termín svatby ;-) takže skvělý :) vítám Tě tu také! :-) Holky, mě dnes přišel podvazek, který jsem si objednala z ebay :-) hurááááá :-)
Profilova fotka
adriene:ahojky, na kolik tě vyšel??? :-)
Profilova fotka
na 340 kč i s poštovným, Anglie 8-) a jsou tam naše iniciály. Nafotím ten náš v originále a šoupnu ho sem :-)
Profilova fotka
kdoi ti ho objednával??Ty sama?? :-)
Profilova fotka
No našla jsem si ho sama a objednala mi ho na sebe budoucí švagrová :-)
Profilova fotka
a vejde se i na tlustší nohu???Jaké máš vůbec vybrané šaty?? ;-)
Profilova fotka
niki: mám je v albu, je to u nich napsáno, že jsem si je vybrala :) jsou v barvě šampaň ;-) mám nohu silnější - žádná modelka a nemám s ním problém. Přišlo mi, jak je velký, když jsem ho dnes rozbalila!! :-D
Profilova fotka
jé, koukám, že tě bude česat Martina, to je švagrová mé kamarádky. Má kadeřnictví pod gymplem, viď ;-)
Profilova fotka
No ona má kadeřnictví naproti Tescu - Martina Kovářová... je to ta samá? :-)
Profilova fotka
Jo jo. Kde bydlíš??Nemáš svoji fotku z téhle doby???
Profilova fotka
Bydlím na Vehlovicích, u Mělníka. Z téhle doby? Asi jo, budu muset někde zapátrat, pak pošlu :-)
Profilova fotka
Daty se nic neděje :( holky, to nemáte žádné novinky?? :)
Ahoj Adri: Hlásím, že jsem akorát dorazila domů a koupila jsem cestou vínové ubrousky :-D . Jinak novinky nemám, akorát chodím na čumendu po obchodech s obuví a vybírám botičky :-)
Profilova fotka
Ahoj Mirco :) a padlo ti něco do oka při prohlížení botiček?? :-) Mně už by měly botky dorazit každým dnem. Těším se na ně :)
Ještě mi nic do oka nepadlo, ani boty :-) . Ale dala jsem si termín do konce dubna, takže pohodička, žádný stres :-) . Teď přemýšlím nad kytičkou a jinak už nic moc nepotřebuji prozatím řešit. Jakou chceš mít kytičku Ty?
Profilova fotka
Mám ji v albu, já bych chtěla nějakou jemnou kytičku - určitě růže, nejlépe kombinace růžovo smetanová. Nic přehnaně výrazného:) A ty máš nějakou představu?? Jinak gratuluji k ubrouskum :) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?