Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
pandi, tak nějak tuším :-D sabi :-D :-D no jo, Ari má furt volno, tak aby se nenudila, bysme mohli tančit, břišní a irský tance, pojídat ovoce v mísách, prndat rozvalený v létě na dekách, popíjet džusíky.... ;-)
Profilova fotka
jo,tak to se dá zařídit a myslím, že neznám takovou, která by se nepřidala :-D
Profilova fotka
:-D já se hlásím do klubu :-N
Profilova fotka
co to tu zas domluvate? :-D
Harémovou akci pro Aietisku :-N :-D :-D
Profilova fotka
to bude mit urcite radost :-D
Profilova fotka
proč by neměla?
Profilova fotka
:-D jasný, že bude mít radost :-N
mohla by se nám k tomu vyjádřit, ať to není o ní bez ní ;-)
Profilova fotka
:-D ta bude překvapená co se na ni vymyslelo :-N
Profilova fotka
ta bude překvapená, až se nevyjádří a my prostě jednou přijedem :-D
Profilova fotka
:-D to teda jo
Článek se načítá
Profilova fotka
sem vám říkala, ať už ní necháte, jó!!! ]-( chudinka, ani nevím, co chystáte
heli v klidu ;-) vypadá jak šejk, tak jí chystáme harém no! a jako správný šejk ona sama se rozhodne, zda nás bude chtít, nebo ne (aby jsme jí dělali jako zábavu, vše v počestnosti)
Profilova fotka
aha, tak to jo tak doufám, že bude chtít mě :-D
Profilova fotka
a to teda musit predvadet i brisni tance a krmit ji :-D
Profilova fotka
není problém, akorát místo břišních tanců budu předvádět flamenco :-)
Profilova fotka
já si bru ty irský:-D
takže Helča flamenco, Sabča irský, já břišní... to už je slušněj výběr, no a Pandička bude krmit tím ovocem a Mia bude máchat tím obrovským listem, aby šejkovi nebylo teplo... to je dobře vymyšlený ne?
Profilova fotka
nesmíme zapomenou na služby na děcko!!!!
Profilova fotka
:-D tak dík :-N
Profilova fotka
holky, teda z toho, že jsme chtěly být opečovávané my se to nějak zvrhlo, ne? :-D
heli, to tak všechny 3 zároveň tančit nebudem, by se nám ta hudba mísila :-D tak se budem v mezi tanci věnovat bolševičkovi :-D pandi, není zač :-D sabi, hm, máš pravdu =-) co ta fantazie dokáže, co? :-p :-D
Profilova fotka
:-D já chci to ovoce jíst :-N
Profilova fotka
já taky prve pochopila, že jíst ovoce a tančit budem všechny :-D
se to ňák zamotalo... Panda nás bude krmit všechny a je to... no a co Sáruška?????? na tu jsme nějak zapomněly! co vymyslíme jí? ta bude stát obalená v nějaké bílé plachtě :-N u stojanu a bude Arietisku kreslit(samo že i s Miou a tím velkým listem, ta by na obraze chybět nemohla ;-) )
Profilova fotka
saruska nás bude malovat!!! všechny!!!
Tak jo!!!! x-)
Profilova fotka
já nechci nikoho krmit, mě poprskáte a co pak :-D
pandíííííííí, snad umíme otvírat a zavírat pusu ne??? :-S :-D a ovocem tě poprskávat nebudem... i když teď jsem jedla pomeranč a málem jsem se zacákala, no, musíš umět nás pěkně krmit...ale co, tak prostě tuto funkci zrušíme, a budeš dělat něco jinýho - si vyber ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?