Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
noóóóóó, tak to teda jdi =-) můžou to být jen zůžený karpální tunely, může to být jen od zablok.krční páteře...no a vidíš, kam až jsem se dostala já a to ještě není takovej průser :-| každopádně je lepší jít ze začátku, než až to bude brnět moc a bude tě to v noci budit :-p
Profilova fotka
mě to brní, když je tepleji a nebo moc zima a když mám nějakou fyzickou námahu :-S tak já teda půjdu
Profilova fotka
ahoj holky, vy jste toho napsali, nestíhám, daně - to je šílený o kolik mě škubou jinak už mám vybraný a zamluvený šaty, jen doufám je oblíknu :) před 6ti dny jsem vysadila antiko na 7 dní kdy je čas na MS a ono nic, zítra mám brát první pilulku tak nevím jaktože nic, ale test negativní, snad je to v pohodě.
Profilova fotka
nicol, super x-) máš je v albíku? Snad to bude jen planý poplach
Profilova fotka
jojo jsou v albu jen bych potřebovala tak 10kg ještě shodit, a půjdu zase na blond, teda aspon mi to všichni řekli no. :) a jednu fotku s prckem :)
Profilova fotka
ty jsou krásný a moc ti sluší. dá se ještě slušně vybrat nebo je to už rozebraný na léto? prcek je taky boží, krásně se šklebí :-D x-)
Pandi, rač jdi, apoň budeš vědět, na čem jsi a že to třeba nic není ;-) jo a všem co se letos vdávají gratuluju x-) Nicol, šatečky jsou moc pěkný ;-) jo a myslíš, že by mohlo být něco i přes antikoncepci??? =-)
Profilova fotka
díky moc, no ještě je výběr, byla jsem v evanii mají krásný šaty na netu, tak jsem šla tam, akorát jsem velká a v mé velikosti toho moc nebylo, jen tyhle jedny ...ale vel. 38 super výběr já mám vel. 42 :(
Profilova fotka
nyky, moje sestra, které je 16 se narodila i přez HA :-D a s tím brněním půjdu nicol, já mám 38, takže snad v poho. Musím skáknout co nejdřív, ale šaty si asi nechám ušít. kolik tě stojí půjčení?
Profilova fotka
7600,- se vším všudy. Tak to je super vel. 38 je hodně a krásné šaty, ve větších už takový výběr hezkých není, ale měla jsem štěstí, nejsou bílé ale krémové, na té fotce to není pořádně vidět. A malej s tátou půjdou asi v černým obleku budou mít stejnou kravatu i vestičku i košili, snad se to povede. No já si dělala ráno test a nic, právě jsem si ho koupila raději když začnu jíst antiko...ale nic negativní, tak je začnu zítra brát, snad i kdybych byla tak to nějak neublíží ty prášky. Já bych chtěla holčičku moc, ale raději až tak v červnu začít, aby pak ty šaty oblíkla :d
ahojte, nicolko hezký šaty jsi si vybrala. Z Evanie jsem měla taky šaty. :-)
Profilova fotka
mě případaly krémový a to se mi právě líbí x-) to budou kluci fešáci na svatbičce ;-) HA by miminku neměla ublížit, ale snad to ted nic není a budeš si moct mimčo naplánovat dle svého.
Článek se načítá
pandi, je fakt, že už jsem o takových případech slyšela, naposled to byl pár, co spolu byl chvilku a antikoncepci "prorazili" :-N No ale Nikčo, pokud by to klaplo, tak je to radost ne? ;-) a svatbu bys měla s pupíkem, no co :-) jinak já už se zdatně blížím taky ke 42jce, ufajda...hlavně, přes p*del a břicho :-p :-D ale co pod těma šatama to nebylo vidět :-D :-D jo a prckové nastrojení na svatbě se mě moc líbí x-) teda víc kluci, ty princeznovský načančaný holčičky mě moc neberou(asi, že jsem k tomu nikdy netíhla =-) ), tak doufám, že budu mít jednou kluka :-N
Profilova fotka
já chci zase holku :-D
Profilova fotka
ahoj holky, nicolko saticky jsou super, ty vlasky si taky myslim na blond ;-)
Nazdárek,koukám,že se tu zase vdává, bylo na čase ... :-D
čauvec Ari ;-) jak se vede prckovi :-)
Profilova fotka
:-D ahoj Ari, jsem koukala na Libču na koníkovi, je nádhernej x-)
Profilova fotka
ari ahoj jak se vede? to vis baby, furt by se vdavaly :-D
Profilova fotka
:-D miuš, ty to máš za sebou, tak to přenech ostatním laskavě :-D :-p
Profilova fotka
ja chci jeste :-D
taky bych si tu akcičku zopákla, bavilo mě to :-) letos se žení švagr a mají z toho nervy, nebudou /skoro/ nikoho zvát, ani na obřad, jede se kamsi mimo ...no každej dle svýho...ale já si ten exibicionismus užila na plný kule x-) a právě mě napadlo, dělat každej rok akcičku s bečkou, kluci by tam hráli, grilovalo by se masíčko...červen je na to jako dělanej ;-)
Profilova fotka
:-D to máš dost blbý
Profilova fotka
holky díky moc :) no se těším jak bude malej sladěnej s tátou, a kdybych byla v tom tak to nevadí, ale raději až v tom červnu , červenci a modlím se pro holčičku :)
Profilova fotka
pandi no jeste furt mam narok na anglickou svatbu, m se modli abych na to zapomela :-D
Profilova fotka
Ondra právěže nechce nic veřejnýho :-D stačí, že bude muset trapčit přede mnou, říkal :-D
pandi to bych po něm něco mrskla :-D :-D :-D :-D miuš, tak takovou šanci přece nepropásneš?!?!?!? ;-) 8-)
Profilova fotka
sakra, já bych se hned vdávala znova, teda..ale vzala bych si znova toho svýho ;-) , je fajn, být fakt na jeden den jako princezna, celej den Vám někdo říká, jak Vám to sluší..to bych mohla poslouchat furt :-D :-D
Čus, daří se dobře, prcke je zlaťouš! ;-) Ještě 30 minut a jde spát dokočáru a mami si bude užívat volného odpoledne jako již 3 měsíce. :-) panda: Díky za pochvalu,je to můj tenisáček! :-D
Profilova fotka
nyky no ja bych nerada ale o tom nechce ani slyset :-D saru me se taky libilo ze se kolem me vsichni tocili x-) ari ja du spinkat za chvilku :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?