Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
Profilova fotka
nyky :-D taky jsem měla chuť :-N mio, tak to honem uspořádej novou svatbičku :-D
Profilova fotka
pandi ted nic poradat nebdu, uz sem po perinkou a du pinkat :-D
Profilova fotka
ty potvoro, opovaž se chrápat 8-( :-D
ari máš fakt zlatý děcko, kdyby se to tak dalo nějak objednat :-N kamoščina holčička sice nespí takto přes den, ale zato v noci, se budí sotva jednou!!! to bych taky brala!! prostě aby to děcko spalo furt =-) :-D a na svatbě se mě taky líbilo, jak jsem byla středem pozornosti 8-)
Profilova fotka
dobrou noc x-) :-D :-D :-D
Já měla svatby dvě a klidně bych si z fleku dala třetí, ale tak doufám, že si tentokrát Hela najde chlápka co se bude chtít ženit a svatbu si užiju na plno jako by to byla moje třetí! :-D
nyky: Libča jde spát ve 20:00h a budíme se v 8:00h ráno ... kojím tak 2x za noc, ale to spíme oba u toho, tak o tom pomalu ani nevím. :-D
A to si dopoledne musí ještě kolem 9:30 dát dvacku, jinak by do 11:30 kdy jde do kočáru nevydržel, pak se vzbudí v cca 16:00h a zase pi pak ještě před spaním kolem 18:00h musí zase dát dvacku, pač by do 20:00h nevydržel. Je tomoje zlato ...:-) Asi nebude tak moc spát časem, ale to už zase bue víc komunikativní. Teď už začíná náročný období trošku, je tak o měsíc napřed a už ho moc nebaví ležet, nejraději by snad už někam lezl, ale to má fakt ještě tak 3 měsíce čas ... no asi pro něj fakt lepší, že spí ... teď už si půl hodinky hraje pod hrazdičkou, pouší mně hudbu a kecá u toho s medvědem.
Profilova fotka
ty vado ari!!! tak mi nějakýho takovýho najdi!!! a klidně mi můžeš jít za drůžičku, ale nesmíš být krásnější než já!!!!!! tyjo, ale docela se těším, na nějakou další svatbu nemusí být hned má :-D
Profilova fotka
miušo!!! 8-( :-D
hela: Se ani nedivím a budeme ji organizovat rok jako správný beremsačky! :-D
helouši potřebuju koupit toner do tiskárny nejdeš někde kolem tonerů??? tady u nás je to na dlouho a nechce se mně platit poštovný????
Článek se načítá
hela: No doufám, že teď s tou svatbou počkáš tak do té doby než maldej bude chodit, aby pak mohl mít frak a cilindr, běhal na svatbě a maminka se mohla vožrat! :-D
Profilova fotka
toner ti koupím, napiš mi třeba po icq značku tiskárny máme hned vedle obchod jinak teda já zatím ani nemám chlapa, natož abych organizovala svatbu, to už možná budeš mít druhý děcko.. vlastně, jsme se domlouvaly, že vlastně otěhu společně, no to se bude muset L činit teda.... :-D
Profilova fotka
ari :-D
z Ari se stala bílá paní :-D
Profilova fotka
vypadá spíš jak ten šejk :-N
to je fakt :-D :-D
Profilova fotka
treba chce toho sejka nalakat :-D
Profilova fotka
hele, nechte ari napokoji, jó ari šejka nechtěla, to už bysme byly 4, ale ona je přece spokojená a děcko má, tak co....
Profilova fotka
dyt ji nic nedelame =-)
Profilova fotka
:-D heli, jsme hodný :-N
Heli, jestli ho Ari láká, tak pro tebe, aby jsi mohla mít mega svatbu s velbloudama a slonama!!! Nikdo nemluví o tom, že by ty svý bolševiky vyměnila ;-)
Profilova fotka
a třeba chce ari nás a proto dělá šejka? když víme, že ho hledáme :-D
Profilova fotka
:-D sabi :-N
Profilova fotka
no tak jste mě ukecaly :-D
Profilova fotka
heli, teď už jen aby souhlasila ari...
no nevím, Ari asi moc na holky není :-)
Profilova fotka
:-D myslíš nyky?
Profilova fotka
třeba by z nás chtěla jen harém...ne na sex a plození dětí (už by byl do sbírky leninek), ale prostě u sebe k dispozici... aby se nenudila, když malej furt tak spí :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?