Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
Profilova fotka
tý jo, to než by se k tobě manža probrodil, tak by usnul :-D
Profilova fotka
Tak ty se líbí i mě, ale já bych v tom byla jako cukrová vata :-D
Profilova fotka
pandi ty 12 x-) x-) x-) ty jsou nádherný x-) x-) holky, dneska jsem tak blbě spala, zdály se mi děsný kraviny..jsem z těch snů pak vždycky ráno dodělaná :-N
Profilova fotka
ahoj ;-) to znám s těma snama, taky jsem pak mimo :-D 12? Se kouknu :-D
Profilova fotka
12 jsou krásný Mě se zatím úplně nejvíc líbí 4. ty jsou bomba 5. 17. 25. 31. 38. taky úžasný 41. ty jsou taky skvělý x-)
Profilova fotka
tobě se líbí ty srdíčkový výstřihy, co? 4 jsou krásný, ale obecně jsou ty překřížení na větší prsa, páč malý ještě zmenší..ikdyž ta modelka má taky malý a vypadá to dobře ;-) a dělají v reálu větší zadek ]-( to mám ozkoušený..holt musíš je vyzkoušet live ;-)
Profilova fotka
co ty na té brunetě? http://www.salonsedm.cz/shop/?p=view&... http://www.svatebni-studio-tosca.cz/a...
Profilova fotka
v těch růžových se vdávala spolužačka a jsou bomba (jen měla myslím jen korzet), ty první jsou taky krásný fakt dělají velkej zadek? No prsa velký zrovna nemám :-D
Profilova fotka
no,mě dělaly a zas tak velkej ho nemám :-D :-D Holky, která si pamatujete Verču( verčidlo) už tu má album ;-) kočka byla, hezounká x-) x-)
Profilova fotka
sice ji nepamatuji, ale krásná nevěsta to byla ;-)
Profilova fotka
pandi, ta 4 jsem ti psala taky, že je super!!!! No jinak na to juknu víc potom hele, pak to album nevyhazuj, já si ty fotky psotahuju, pokud můžu, je to hodně můj styl, nechám si to až ....se někdy zase třeba budu vdávat
Profilova fotka
jj, postahuj si co hrdlo ráčí ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
díky díky....já nemám moc času hledat a tak, když mi něco padne do očka......
Profilova fotka
ok :-)
Profilova fotka
mě se líbí 6, 8, 12, 23, 27 v jiném odstínu), 31 (nádhera), 35, 38 (jen menší mašlu), 40
Profilova fotka
tak takhle v tom uděláme pandě guláš :-D :-D
Profilova fotka
:-D holky, jsem se zamilovala asi do těch s mašlí x-)
Profilova fotka
ty jsou hezký, jen bych mašli trochu zmenšila... přijde mi, že by mohla opticky zvětšit zadek :-) sarus: tak co, sejdem se dnes?
Profilova fotka
jj, tu mašli menší 100% ;-)
Profilova fotka
no vidíš, saru, nakonec se to vybere a nepoperem se :-D
Profilova fotka
:-D ale 100% jistá si nejsem :-D já se bojím si něco vybrat :-N
Profilova fotka
Sabouši, nevím čoveče, jsem nějaká zmrzlá, doufám, že na mě zase něco neleze :-S
Profilova fotka
já si stejně uvědomila, že se musím učit slovíčka...abych zítra na hodině nevypadala jak debil...
Profilova fotka
sei brava allieva, Sabi!
Profilova fotka
grazie, altretanto :-)
Profilova fotka
:-D Dobré ráno
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem zase tu, ale jste toho napsali :) My si prošli salmonelou a do toho vylezli malýmu 4 stoličky no snad bude klid a budu se vdávat :D já se tam moc těším a zároveň vůbec nevím co zařídit a co dělat.
Profilova fotka
:-D nicol :-N to je super :-N myslím ta svatba, kdy bude? Ta salmonela mě mrzí, je to už ok?
Profilova fotka
jojo už je dobrej, měl to malej, no rok bez nemocí a pak hned toto, bylo to šílený, jen ležel, spal, zvracel... už je to dobrý na termín se jdu zeptat dnes, vůbec nevím co se má zařídit ani nic. chceme tak červen, červenec, uvidíme
Profilova fotka
to je super ;-) já se možná tento rok taky vdám :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?