Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
Profilova fotka
to je hezký, pavli :-) moc, jak tě to napadlo? :-)
Profilova fotka
tak jsem doma termín 9.8. :D
Profilova fotka
Sabi, znáš mě, já mám občas dobrý nápady :-) nicollko, gratuluju, termín je základ x-)
Profilova fotka
z čeho to pavli je? kde jsi vzala základ? (hodiny) :-)
Profilova fotka
co myslíš? hledala jsem přívěsek na klíče a našla hodiny ;-)
Profilova fotka
tak to je dobrý :-D no, jsou to hodiny ne? ty jsi koupila to celé a dala jsi do toho "jen" ty fotky?
Profilova fotka
Ahojky :-D 8-) ;-)
Profilova fotka
jé, ahoj Jani... dneska je tu trochu mrtvo :-)
Profilova fotka
to neva přijdu zase jindy, ale ted toho koně ani beremko moc nestíhám i přes to ž Janička je zlatíčko, jak se máte???
Profilova fotka
nazdárek x-) Jani, Janička je krááásnááá x-) x-) Já nemůžu chodit, mám paralizovaný záda a levou půlku zadku, jsem jak 100letá babka :-(
Profilova fotka
pavli, co se stalo? to máš z toho bowlingu? to je mazec!!!!
Profilova fotka
Dobré ráno dámy, jak se máte po víkendu?
Článek se načítá
Krásné ráno, holky jdu vás pozdravit. pavli to je mi moc líto, copak se ti stalo?
Profilova fotka
ahoj, tak v brne sem nestihala ani n, poprve za celej tejden jsem se dneska vyspala, musim v breznu prijet sama pac to jeho tempo je na zmagoreni =-)
Profilova fotka
a co m dělal, že tě tak uštval? =-)
Profilova fotka
furt nejakej program, vecere, chlastalo se celou noc a dokonce v den odletu jeste naplanoval navstevu u znamych a pak jeste po priletu veceri s tchanovcema, v noci me nenechal spat protoze chtel cumet na bednu a pak chrapal a furt sebou mlel 8-(
Profilova fotka
to je teda hektický týden :-D to Ondra by padl a nikam na véču s rodičema by nešel, natož pak čumět na bednu :-D
Profilova fotka
je to magor :-D jenom nchapu jak to zvlada pri jeho nadvaze :-N
Profilova fotka
:-D a on nehubne, když tak lítá?
Profilova fotka
no prave ze ne, ja to nechapu, uz pribral tak ze ho malem nepustili z letiste protoze se nepodoba na fotce :-D
Profilova fotka
:-D cože? =-) vždyť na fotkách ze silvestra nevypadal špatně. Asi moc dobře vaříš :-D
Profilova fotka
no ja kdyz ho potkala tak byl hubenour a fotku na pase ma jeste starsi, celnik na nej koukal jak puk :-D :-D
Profilova fotka
:-D tak musíte cvičit :-N nebo poroď toho prcka a on bude chodit na stakilometrový procházky :-N ty budeš mít klid a on zhubne :-N
Profilova fotka
to je dost zvlastni zpusob jak mit klid :-D proc se mi nek zda ze by to nefungovalo? =-) :-N :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D proč zvláštní? chce prcka, tak ať chodí venčit :-N
Profilova fotka
jako bych ho neznala, na prohazku pujde jednou v prvnim zachvatu a ja pak budu litat kolem dvou decek :-D
Profilova fotka
dvou? nechtěla jsi jedno?
Profilova fotka
no jedno decko a jeden mike :-D
Profilova fotka
:-D aha :-N to me nedocvaklo, ze svoho milovaneho muze povazujes za dite :-D
Profilova fotka
se tak chova :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?