Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
Profilova fotka
no vlastně od mé rodiny první a od přítele poslední :-D
Profilova fotka
já to teda tady nechci rozhrábnout, holky tě tak podporují v malé svatbě, ale ty sis v duchu přála velkou, ne? já být tebou, napíšu si na papírek všechno, co chceš pořídit a k tomu ceny od nejnižší po nejvyšší a pak si říct, kolik za to chceš - můžeš dát... a dle toho se rozhodnout... a hlavně pozvat lidi, který tam OPRAVDU chceš! jestli chceš svatbu velkou, bude tě jednou mrzet, že byla malá a naopak...:-)
Profilova fotka
těch zhruba 40 lidí je těch nejbližších, pozvala bych jich více, ale to bych pak musela pozvat každého. Na malé svatbě mě mrzí, že mě nikdo neuvidí naživo, že tam nebude rodina a že nebudu mít svoje sestry a setřenice za družičky. Ale zase je to stres, moc peněz a budou lidi, co budou pomlouvat. To na malé nebude, bude klid, budeme moct hned odjet do Benátek a bude to super x-)
Profilova fotka
já tam měla 50 lidí, neměnila bych a slovo stres jsem ten den vypustila...moc jsem si to užila i všichni ostatní :-) kvůli tomuto jsem taky chtěla malou svatbu, ale nakonec jsem do toho šla a nelituju... hodně věcí se dá zařídit za míň peněz, než si kdo myslí... a nezvi na svatbu nikoho, protože by MĚL být pozván...to je vždycky špatně :-( pandi, dobře zvaž, co chceš a být tebou, tak si i promluvím s někým blízkým, aby ti to pomohl rozklíčovat...není to jednoduchý...
Profilova fotka
no sabi, ptala jsem se tety (je jen o 10 let starší jak já a je to spíš moje kamarádka) a ta by si velkou svatbu nemohla odepřít. A moje mamka měla velkou a už by chtěla jen se svědky. :-D Tak babo raď
Profilova fotka
nene, myslím, co paradit tobě... rozebrat to s tebou...bavit se a tím přijít na to, jestli chceš takovou nebo takovou svatbu...vymyslet možnosti...kamoška měla svatbu venku na zahradě, měla tam asi 60 lidí a nestálo jí to v konečné fázi nic... dostala penízky a tím se jí to vrátilo...grilovali selátko, měli bečku... no, mě zaplatil hostinu otec...takže jsem si mohla dovolit zaplatit zbytek...záleží na okolnostech... přispěje vám někdo? pomůžou vám finančně? nebo jinak? mě třeba svědek jako svatební dar zaplatil kytice pro mě, maminky, srdce na auto a kvítka pro družičky (zhruba 3200) taky to pomohlo... mamka zařídila občerstvení u ní...babička a tcháni mi napekli veškeré cukroví... no, prostě se to tak podělilo po rodině...můžeš se ty na takovou pomoc spolehnout? nebo víš, že to musíte všechno zaplatit sami?
Profilova fotka
no radilo se, ale teta mi radila udělat svatbu jen s rodiči a to nejde, musím pozvat i prarodiče. Přítele babička vychovala, pak máme oba sourozence, jenže on má nevlastní a tím se to navaluje. Takže jen s rodiči to nejde a mamka mi radila udělat malou svatbu a peníze použít raději na dovolenou. Jinak svatbu si vpodsatě budeme platit my. Mamka mi jen slíbila cukroví a tchýně prstýnky. Což je velikánská pomoc, ale nic dalšího nemohu očekávat. Já opravdu nevím :-|
Profilova fotka
pandi, napíšu ti, s čím bych ti mohla pomoct! prstýnky - mám dva kamarády zlatníky, fotogram - mám kamaráda, mohla bych se zeptat, šaty - šije švagrova teta, druhá půjčuje, květiny - nakupuju ve VO můžu ti tam květiny pořídit a pak stačí jen poprosit nějakou květinářku o svázání - nám to tak pravidelně dělává tady u nás jedna... ceny jsou nejmíň o 50%levnější, výzdoba - můžu ti pomoct, dělám toho hodně sama - takže pouze za materiál...kamarád dělá ve firmě, kde dělají svat. pozvánky - nás stálo 60ks+50ks pozvánek ke stolu na 1500,- ale měli jsme složitý skládaný, zavírací přáníčko...sestřenka třeba pozvánky ke stolu dělala sama...no...je toho hodně, co se dá udělat hezky a nemusíš utratit majlant :-) klidně zajdu na kafe a můžeme o všem pokecat :-)
Profilova fotka
pandi, už ti zjišťuju cenu fotografa...zjistila jsem si dokonce tři kontakty :-D pokud teda nemáš svého :-)
Profilova fotka
pandi proste jdi za tim co vic chces
Profilova fotka
jsem se rozhodla pro malou svatbu ;-) a už 100%. bude v létě, termín nevím. A Sabi jsi zlato. Musím ti stejně dát ty dvd, tak se sejdeme a vše probereme ;-) Jinak prstýnky budou snad od tchýně, má zlatnictví. a zbytek nemám nic :-D
Profilova fotka
panda: ok, ráda na kafčo půjdu...
Článek se načítá
Profilova fotka
nejhorší budou šaty :-p
Profilova fotka
proč? naopak...pro mě to bylo to nejjednodušší :-) a pro kolik lidí tedy svatba bude?
Profilova fotka
je my dva a svědci, později bude oslava doma. Takže pak budu potřebovat půjčit stoly, židle, ubrusy. Pak koupit kytky (chci je jen do čirých váz), dort, cukroví a nějaký jídlo. Na obřad potřebuji zařídit: obřad(teda spíš se rozhodnou, kde ho chci :-D), kytky =-), šaty =-), účes =-), oblek snad nebude problém, svatební oznámení (to snad vyberu :-N) a asi nějaký autí :-) určo jsem něco zapoměla, jo kosmetičku, nebo se mám líčit sama?
Profilova fotka
později? jako ten den nebo kdy a kolik lidí vám tam přijde (na tu oslavu)? mě líčila kámoška kosmetička a byla jsem ráda... mě podle toho výčtu, co tady píšeš přijde nějaký nepochopitelný, proč chceš malou svatbu...zařizuješ si vše, co žádá svatba velká, tak proč to dělit? já tomu nějak nerozumím..
Profilova fotka
:-D ta oslava bude až asi týden až měsíc po svatbě a nebude to na celý den, jen na odpoledne a bude to u nás doma. Bude to maličká oslavička. Já to jen možná zveličuju :-N
Profilova fotka
jo a lidí bude 25 :-D
Profilova fotka
mě přijde, že je to úplně jedno :-) chceš si sehnat vše, co k nevěstě patří a pak pozvat 25 lidí... proč to teda nespojit v jeden den? :-)
Profilova fotka
pandi, my ti pomůžeme ;-) z nás jsou po těch svatbách svatební agenti :-) :-)
Profilova fotka
vyloženě!!! Saru, souhlasím :-)
Profilova fotka
Jde o to, že Ondra nesnáší velké oslavy, ty oficiální. Ale pozvání lidí k nám domů jim nevadí, takže to chci takhle obejít. Připadá vám to divný? =-)
Profilova fotka
pandi: a pak ti pomůžeme i s rozvodem, na to jsme taky expertky :-D
Profilova fotka
:-D děkuji, ale raději bych zůstala vdaná :-N aspon zatím
Profilova fotka
jasný, to já jen abys věděla :-D
Profilova fotka
Ale Ondra se toho děsně bojí kvůli rozvodu jeho rodičů. Já jsem z rozvedené rodiny a právě proto cítím potřebu být vdaná :-D
Profilova fotka
jak jako se bojí??? že se taky rozvedete když se rozvedli jeho rodiče???? to přece nemusí platit, ale chápu jeho strach....ale je to o vás, jaký to bude a jak do toho jdete.....a ať se nebojí, nebo si to přivolá.....
Profilova fotka
Stalo se to už několikrát. Začala jsem mluvit o svatbě a on se příšerně naštval, tak jsem myslela, že o tom moc mluvím. Ale v sobotu jsme náhodou potkali svatbu a on se mnou přestal mluvit a byla hnusnej a že hned musíme domů. Pak mi řekl, že se asi bojí, ale že si mě moc chce vzít
Profilova fotka
jejda, no to je blbý, ale to přejde, když bude vidět, že vám to klape a tak hele, jak dlouho jste spolu???
Profilova fotka
8 let

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?