Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
Profilova fotka
tyjo, to je dýlka x-) to asi nikdy nezažiju :-D no, tak to ho musíš přesvědčovat, že když jsi to s ním vydržela takhle dlouho, už to bude nadoživotí
Profilova fotka
:-D to právě není jistý, ale snad jo. Pokazit se může vždycky všechno, ale já věřím, že to bude ok
Profilova fotka
jasně, že se to může pokazit, jsou páry, který jsou spolu 10 let a rok po svatbě se rozejdou.... a jsou páry, který jsou spolu půl roku a vydrží jim to nafurt je to prostě o lidech a o tom, jak se snaží a tak.....a pokud se nestane nic moc extra závažnýho, tak se dá všechno vyřešit ;-)
Profilova fotka
strejda se oženil po 6 měsících a na svatbě se oznámilo, že je teta těhu :-D Je to už 18 let a jsou šťastní ;-)
Profilova fotka
no vidíš, krásnej příklad :-D a co, i když se lidi rozvedou, já to vnímám jako další šanci....
Profilova fotka
někdy ten rozvod je ale to nejblbější řešení, vidím to na dalším strejdovi. Měl zůstat s první manželkou a měl by se nejlíp. Těď jsou oba dvakrát rozvedení a houby z toho
Profilova fotka
nojo, to už nemám na to co říct......prostě nikdy nevíš jaký budeš mít šaty???
Profilova fotka
to ses teda nezeptala na vdonou věc :-D Já nevím, šaty budou tvrdej oříšek :-N
Profilova fotka
a když se tak díváš tady na stránkách, máš nějaký, co tě zaujaly???
Profilova fotka
asi milion, ale problém je v tom, že mě šaty nesluší
Profilova fotka
to víš naprosto jistě?????
Profilova fotka
pandi, my ti nějaká najdem..nějaký jednoduchý ale dost zajímavý, žádný volánky a tylový sukně, to by mi k tobě nepasovalo..ale soudím jen podle 1 fotky co tu máš ;-) Holky, ve středu jsem slaměná vdova až do noci, nedáme nějakej rychlej středeční srazík, nebo kino, nebo tak něco x-) x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
a co nějakej kamarád nebo ex???? na pokec? :-N
Profilova fotka
heli, jj. Ve skříni mám jen dvoje šaty. Nic jinýho mi nesluší :-( Saru, asi jednodušší, ale mě se líbí takový ty super utlý a vypasovaný a na to já nemám postavu :-|
Profilova fotka
heli, do toho nejdu, to by mě pak mohlo mrzet :-D :-D pandi, no, na to musíš mít super postavu, na obtáhlý šaty a taky mít aspoň 175 cm, jinak to nejní ono ;-) ale těžko říct, třeba jsi jen příliš sebekritická ;-)
Profilova fotka
právě jsem i maličká a je mi jasný, že takový šaty nemůžu mít :-D jenže nevím nevím co :-| pokusím se něco najít a dám si to do alba, třeba mi poradíte
Profilova fotka
poradíme, určitě...... i na maličký jsou hezký šaty, asi by byly dobrý nějaký splývavý na ramínka
Profilova fotka
mě se líbí i za krk ;-)
Profilova fotka
tyjo, takže jsem koukala na album nejkrásnější jsou 1, 4,6, 15 ale to jsem tak zběžně prohlídla....máš někde svojí postavu? ono je těžký vybírat, když vlastně nevíme, jaká jsi
Profilova fotka
já se nechám vyfotit. Ty šatky v albu jsou všechny šaty, které mě zaujaly, ale na některých bych něco pozměnila ;-)
Profilova fotka
ahoj holčinky :-) sarus, já bych klidně rychlý srázek dala...:-) pandi, vyfoť se v těch šatech, co máš doma, ať máme představu, jak vypadáš v šatech :-)
Profilova fotka
:-D sabi, se leknete ještě :-D
Profilova fotka
ty jsi šiša!!! :-) hele nebo jdi na poříčí, tam vím, že tě v šatech vyfotí sami (myslím, že fotka stojí 10,-) zkus si vybrat co by se ti líbilo a pak hoď fotky sem :-)
Profilova fotka
já se vám vyfotím i v těch mejch :-D
Profilova fotka
tak budeme čekat :-)
Profilova fotka
ale až večer nebo možná zítra, dnes jdu odpolko ke kadeřnici, konečně :-D
Profilova fotka
no tak to budeme mít se vší parádou a vybereme a budeš krásná nevěsta
Profilova fotka
:-D to doufám
Profilova fotka
pandi ,mě se líbí všechny :-D hoď fotku postavy, a pak Ti řeknu..
Profilova fotka
mě se líbí tydle: http://www.beremese.cz/album/view.php... ale na mě :-D :-D , na pandičku jsou asi moc princeznovský, pandi, že?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?