Babinec - sraz v Brně II

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak zakládám nově, teda... i když si myslím, že to není tím, že příspěvků je mnoho :-)
Profilova fotka
saru to je ale sileny ze zmizela hned po obradu :-S
Pandi, 120tis za 40lidí??? to by byla hóódně luxusní svatba :-D my to měli za 27tis pro 35lidí a ještě nám hromada jídla a pití zbyla, nikdo nic nechtěl :-N =-) a ještě tedna výhoda parníku, když bude někomu blbě, může krmit rybičky :-p :-D
Profilova fotka
proč luxusní? Já nemyslím oběd myslím svatba celkově =-) Jak počítám, tak spočítám vždy okolo 120 000
Profilova fotka
tady je někde diskuze o tom, kolik stála svatba, jsou tam různý částky, tipy atd.
Profilova fotka
no me to taky tak vychzelo jako minimalni castka
pandi :-) myslím to tak, že za ty peníze budeš mít všechno a všeho dostatek a bude to perfektní - jakože je to dost peněz a nemusíš se ohlížet na to, zda koupíš kytku za 300(protože chceš šetřit) nebo za 1500 ... teď jsem se do toho asi zamotala... prostě to jde pořídit za mnohem míň no :-)
Profilova fotka
nyky si nejaka zamotana :-D ja si musim vyzehlit a zabalit tasku
Profilova fotka
takže do toho dáváš 120 tisíc??? a budete to mít teda jen ve dvou nebo velkou svatbu???
Profilova fotka
vypada to ze se jeste uplne neropzhodli
No právě, že Panda psala, že původně malinká svatba a teď 120tis pro 40lidí, to už mě tak malý nepřipadne :-N není to teda jak sestřečina svatba, tam bylo 200lidí, ale to už je zas MOC velká :-D
Profilova fotka
Ale ne slepičky moje :-D. Jste zamotaný jako špagátky :-N. Domy mi bylo řečeno, že pokud chci velkou svatbu, tak ano, ale že musím většinu zařídit sama. Já si tedy spočítala, že by nás svatba (velká, del mých představ asi pro 40 lidí)stála okolo 120 000. Ale byla by to svatba na celý den, s ubytováním pro pár hostů, s družičkama a tak. Ale i tak mě ta částka děsí. Sice je svatba velká událost, ale nevím, jestli do toho dát tolik peněz. Je mi jasné, že by se nám něco vrátilo a tak, ale nevím. Takže se neděste. Malá byla spočítána na 50 000 i se svatební cestou ;-)
Profilova fotka
pandi no zalezi na tobe jak moc velkou svatbu chces a jak velka cast vaseho rozpoctu to je, pokud jsou to vsechny uspory tak bych asi sla do te male
Článek se načítá
Profilova fotka
no, tak nějak :-| bylo toho víc, ale šlo to do bydlení
Profilova fotka
no tak pandi, ještě že jsi nám to vysvětlila :-D takže ale ještě nevíš pro kterou se rozhodneš???
Profilova fotka
néééééééééééééééé 8-) ale asi pro malou. jen se bojím reakce starších (babičky, dědečci a tak :-|)
Profilova fotka
tak to se neboj, můžeš třeba udělat oslavičku předtím nebo potom, s rodinou
Profilova fotka
no pandi jestli se jim to nelibi tak at to zaplati ;-)
Profilova fotka
to právě, že chceme. Uděláme to sice doma, ale máme velký obyvák a chtěla jsem půjčit kulaté stoly, koupit svatební dort a jídlo a tak. Koukalo by se na fotky ze svatby a byl by klid ;-)
Profilova fotka
to je docela dobrá varianta.....je to vaše svatba a ostatní to musí pochopit, jasně že budou řeči, ale co.....
Profilova fotka
kazdej muze mit svatbu jakou chce, to zni pandi nahodou dobre ;-)
pandi, dík za osvětlení ;-) a jen pro inspiraci, my měli rodiče, sourozence, babičku, dědu a kámoše... žádný tety strejdy bratrance sestřenky, manža má mega rodinu, to by bylo hned 100lidí. a všichni to přežili! až na jednu rodinu od tchýniné ségry, ale to je nám u... víš kde ;-)
Profilova fotka
nyky: .....u....ruky????
Profilova fotka
u voka? :-D
:-D :-D :-D
Profilova fotka
díky holky za podporu ;-)
není za co :-) se na tu tvoji svatbičku těším ;-) teď mě napadlo, že by měla být fakt rač na tom parníku :-D aby těch hostů nebylo víc 8-)
Profilova fotka
:-D já to plánuji tak, že to řekneme jen rodičům a prarodičům a oni nám budou muset slíbit, že to nekecnou, ale ani jim neřekneme asi datum :-N a pak jen pošleme oznámení a my pojedeme na dovču :-D
takže to teda bude malá svatba ... :-) teda jááááá osobně bych rodičům nevěřila :-N víš jak se budou chtít chlubit? zvláš´t pokud je to první svatba v rodině :-p :-D
Profilova fotka
no první ne, spíš poslední :-D
aha, tak to možná nebudou TAK nadšení jak ti naši co teď zažili první svatbu :-D ale kdo ví... no nic... su dneska trošku mimoň :-. :-D valím dom, pěkný víkedn přeju!!!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?