8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Diky Kajko. ma jich tam spoustu, ale ani jedna se mi nelibi. Tak ji asi holt budu muset ozelet ve vlasech, i kdyz to vypadalo dobre. Pry by to slo i s jinou "placatou" kytkou :) napada te neco? :)
Profilova fotka
Lenileni: z toho si nic nedělej, levnější svatba kolikrát vypadá líp jak ta dražší, jde hlavně o to, aby se lidi dobře napapkali a bavili se ;-) a rádi na Vaši svatbu vzpomínali, co je ale nejdůležitější, aby byl ten velký den hlavně nádherný pro Vás :-) Vždyť je to přece Váš den ;-)
Profilova fotka
Mia zatím nenapadá ale řešit to budu taky pač nějakou kytí do vlásků chci taky... ale pač ani nevím co bude za kytí.... jedna z variant jsou kaly a frézie, další růže a frézie třetí jen růže a čtvrtá mě třeba ještě napadne... :-D holky jak dlouho po papu si zvete kapely... a máte nějaké plány se svatebčany, zatím co se budete fotit?
Profilova fotka
juchůůů, máme prstýnkyyyyy x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co je nového? My si dneska jdeme nechat vyrobit naše prstýnky, tak jsem zvědavá, co nám pan zlatník řekne ;-) Včera jsem byla na další zkoušce účesu, ale ten první byl nejlepší, už žádný jiný nezkouším :-D
Profilova fotka
ahojky, a máš fotečku toho včerejšího? my si vybrali a objednali prstýnky a včera jse msi byla zamluvit šaty :-)
Profilova fotka
Vy si na prstýnky nenecháváte nic vyrýt,že? My tam šupneme asi jméno a datum ;-) Fotečky ze včerejška mám, ale žádná výhra, měla jsem drdol a dělá mě to tak jako každého mnohem starší :-(
Profilova fotka
vyrýt si necháváme jen datum nakonec... tak to si nech ten první, ten neměl chybu... ;-)
Profilova fotka
Každý kdo mě viděl, tak mi řekl, není to špatný, ale v tom prvním ti to slušelo víc a i já jsem se v tom cítila mnohem líp.... Doufám, že nám na ty naše prstýnky půjde vyrýt všechno, datum i jméno, když já ho budu mít s kamínkama :-) Jsem zvědavá, co se dozvím... a jaké šatky jsi si nakonec zamluvila?
Profilova fotka
ty z Venesis, jsou v albu :-) svědkyně se mi smála, no vidíš, konečně se taky jednou směješ a netváříš se jak kakabus :-D a ještě mě potěšila paní když mě navlíkala do šatů... no slečno ale už nám moc nehubtěte, nebo v tom budete plavat... :-D
Profilova fotka
jééé teď Pařížskou projížděla svatba, ti troubiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-))))))
Ja mam taky svatbu 8.8.2009 ve 12 h na zámku v Batošovicích :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak jsem zase tu: Kajka_37: Musím pochválit, šatičky jsi vybrala opravdu krásné. Sednou ti. Browneye: Doufám, že máš i ten druhý účes v albíčku, jsem zvědavá, zkusím ti tam zabruslit, ale jinak ten první účes byl bomba. Jinak jsem objednávala z toho jednoho obchůdku od Vás z Brna, tak jsem zvědavá, za pár dní by mi to mělo dorazit, také mi přišli nějaké další ozdoby z mimibazárku a aukra. Sehnala jsem také šatky na mě, což bylo umění, ty si vezmu na to řádění, jen je čekají malé úpravy, korzetek je takovej ošklivej, kytičkatej, tak mi ho mamka bude upravovat, bude čistě vínovej a sukénka zůstane tak jak je. Jinak scháním nějakej pěknej závojíček, chtěla bych ten s tou krajkou, ale nevím, kam na něj. :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, Sisinsiko vítám tě tu mezi námi ;-) Kajko, tak šatičky jsi si vybrala krásné, fakt ti sluší... Lien: Už jsem si říkala, co je s tebou ;-) Ten druhý účes v albumu ani nemám, nebyl tak pěkný, byl to překládaný drdol, dělal mě tak jak drdoly dělají každého mnohem starší :-( Takže ten první účes je vítěz...Mamku ale slečna krásně učesala, nádhera...Včera jsme si byli zadat výrobu těch prstýnků, co máme v albíčku...Jirkův bude bez problémů i s rytinou...Můj bude složitější, protože ty kamínky dle obrázku, to je strojová výroba a když se to dělá ručně, tak ty kamínky procházejí skrz prstýnek, aby svítily, takže rytina snad bude,ale asi ne tak velká....Pán říkal, že se bude snažit, tak jsem zvědavá...měly by být 20.5. :-)
Profilova fotka
kují za pochvaly :-) no jinak furt si lámu hlavu nad barvou, zatím to vypadá na kombinaci bílá krémová ale nevím stli to nebude moc mdléééé...
Profilova fotka
Naše přípravy na svatbu zmrzly..Máme nemocnýho pejska,mam ho doma na infuzích a nevypadá to vůbec dobře..účet za veterinu už je zase skoro u 2000,- a to si ještě materiál nosim z práce..Nemůžu od něj na odejít na delší dobu a i bych se bála..je na tom hodně špatně..
Profilova fotka
Ahojky Lenileni,to mě mrzí :-( Dneska je to zrovna dva měsíce, co nás opustil náš pejsek, tak jsem ji byla koupit aspoň kytičku na hrobeček..Držím moooooooc palce, ať vám to dobře dopadne....Hlavně, aby neměl bolesti ;-) Kajko, já jsem taky řešila, že bych měla celou výzdobu do krémova, ale taky jsem měla strach, že to bude takové jednolité, nakonec to bude asi krémová s lososovou, prý se tyto dvě barvy k sobě hodí, někde jsem to na netu vyčetla a už mi to i řeklo víc lidí, že je to pěkná kombinace :-)
Profilova fotka
waw panejo, tak stli najdeš nějaké fotečky této kombinace, tak sem s tím :-) Leni s hafíkem mě to moc mrzí, snad se ještě vzpamatuje...
Profilova fotka
Zatím jsem nenašla, jen každé zvlášť ;-) Když najdu, hned ukážu...Kdyby se ti podařilo taky něco najít, tak sem s tím :-)
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak jsem se tu zase prokousala tím čtením, jsem ráda, že vám přípravy jdou od ruky. Browneye: Myslím, že stejně nic lepšího by ti asi nikdo neudělal, ten první účes je nádhernej, těžko by ho někdo překonal. Navíc by byla škoda mít ty krásné vlasy v drdolu. Kdyby mi někdo udělal vlasy tak nádherně, tak už bych asi ani k nikomu jinému na zkošku nešla. Až budete mít ty prstýnky, hodíš je sem? Jsem zvědavá, podle tý práce, co s tím budou mít, tak to bude něco extra. Lenileni: Ten tvůj pejsek mě mrzí :-( , snad bude brzo fit, dovedu si představit, co asi teď prožíváš, člověk by dal majlant, hlavně aby byl v pořádku. Budu držet pěstičky, ať se ti dá dohromady čumáček. Kajka_37: Koukám, že si pořád lámeš hlavu s tou barvičkou, ta krémovo bílá může být hezká, jde jen o to, že si to člověk bez obrázku nedovede představit. Ale určitě to bude působit jemně a romanticky.
Profilova fotka
Ahojky Lien: Já jsem na zkoušce účesu byla u stejné kadeřnice, chtěly jsme jen zkusit ještě něco jiného, ale první účes byl holt ten první a ten NEJ :-D Jasně, jak prstýnky budou, tak je hodím do albíčka, ale ještě si chvilku počkám, jsem zvědavá, jak je pán vyrobí, jak to zvládne, když je to ruční práce ;-) a co ty? Co je u tebe nového s přípravami? Jinak holky přeji Vám všem krásné velikonoce a ať Vás prdýlky moc neboilí :-)
Profilova fotka
Ahojky, no já teď čekám na balíček, objednala jsem nějaké ty blbůstky od vás z Brna z toho svatbadekor nebo tak nějak je ta stránka, zítra jdu juknout po obchodech na botky a také scháním závoj. S botkama mám docela problém, Míša je jen o 4 cm vyšší, takže musím mít nějaké s minimálním podpatkem. Už jen když si vezmu závoj a čelenku, tak budeme skoro stejně vysoké. A závojíček chci s tou krajkou a dlouhej, nevím ale odkud. Zatím to tak nějak občumuju, dokonce jsem už na jeden psala, tak uvidím, co mi odpoví. Nemáš nějakou radu, stránku, kde bych něco sehnala, nízké botky a nebo závoje s tou krajkou?
Profilova fotka
Ahojky, Lien: tak já bych ti doporučila wewewe téčka caxa téčka cz, dej si tam doplňky a boty, pak svatební boty a dvoje botky jsem tam našla jen s podpatkem 3,8cm, se mi zdá dobrý, menší stejně neseženeš a jsou nádherný...velikostně sedí...Já mám ty samozřejmě s nevyšším podpatkem a nejvíc zdobené 7,5 cm :-D Už jsem ti o nich psala, jsou to botky z Olomouce, pokud nemůžeš sehnat, být tebou bych si je nechala poslat...se závoji vůbec nevím, já ho mám s půjčovny, kde mi ho upraví na míru ;-) Jinak budu muset zase pohnout se svatbičkou dál, nějak teď bylo moc jiných věcí a přestalo se to řešit :-) Jo a ta svatba, co měla být 14 dní v naší rodině po nás, Jirkova sestřenka, taK to nakonec nedopadlo, ale ještě nevíme pořádně podrobnosti proč :-(
Profilova fotka
z půjčovny, že :-D
Profilova fotka
brý tro :-)
Profilova fotka
ahojky :-) jak se máme po svátcích?Co zadeček?
Profilova fotka
já to přežila bez újmy :-) ráno jsem dostala jen tak aby se neřeklo a pak sme před koledníky utekli na Ještěd, uf uf, první letošní výšlap, první chvilky byly hrozné, ale pak sem to rozchodila :-D včera jse msi sedla zas na chvíli ke svatbě, vrhla se na ubytko, kolik ho vlastně máme a za kolik a pak k menu, rautu, alkoholu, už to skoro mám... snad už nebudou nějaké echt změny :-) o víke jedem za rodinama oznámit konečně že teda svatba a stli nám přibydou hosté či ne... :-) co ty a velikonoce? :-)
Profilova fotka
Koledníků bylo sice hodně, ale zadeček přežil :-D Bylo taky hodně práce na zahrádce, navíc se to všechno učím, takže proto jsme trošku odsunuli přípravy na svatbu. Ale musím dneska udělat konečný seznam hostů, pořád se nám to mění a potřebuji už cca vědět, kdo všechno je pozvaný....taky řešíme oznámka, jenže u nás je to na dlouhé lokte :-(
Profilova fotka
jj, lidičky taky pořád řešíme... hlavně nastávající to bere ve velkém, i hostinu, a nechce slyšet že by někteří přijeli až na odpoledne...aaaž jo... a u oznamka řešíme barvu textu a obrázku... chci to mít tak nějak všechno v jedné barvě ať to ladí,... ale furt není vybraná... včera jsem lítala po webech a hledala meruňkovou dekoraci ale všechno je spíš do té echt oranž a to se mi moc nechce... naopak jak sem říkala že modrá ne tak zas začínám zvažovat že by i jo... pač jsem jako dekoraci našla mušličky, a to by k těm koníkům na oznamku šlo... my potápěči, to je hrozný :-) tjo nemůže to někdo rozhodnout za mě? :-D
Profilova fotka
Já tu echt oranž taky nechci, to je hrůza. lososová je ale krásná a věci v takové barvě jsou taky, jen ne tak časté, člověk musí hledat....je fakt, že ke koníkům by se ti modrá hodila, i když já osobně bych zase modrou na svatbě nechtěla...říká se modrá nevěsta, uplakaná nevěsta a já jsem strašně pověrčivá, i když by to nebylo tím, kdybyb něco, říkala bych si, neměla jsem se vdávat v modré ;-) se znám...proto jsem ji já hned vyloučila, ale pokud pověrčivá nejsi, pak je to dobrá volba :-) No my jsme chtěli jen něco menšího, ale ve finále to bude asi větší hostina...máme to rozdělené, někdo na obřad, rodina a ti nej známí na oběd a na 18 h bude pozvaný zbytek na grilovačku a rautík, bychom se tam na oběd všichni ani nevešli :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?