8.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu některá z Vás, která bude mít svůj velký den tak jako já 8.8.2009? ;-)
Jo, jinak jdu zitra na zkousku liceni, tak jsem zvedava. Dala jsem na reference tady na webu a vybrala jsem pani Janu Dufkovou. Dela i ucesy a prijede domu, coz byl jeden z hlavnich duvodu, proc jsem ji chtela. Nebudu muset litat po Praze po kadernicich a vizazistkach, ale udela mi vsechno ona a doma :)
Profilova fotka
aha, tak to já už jí psát nemám co, by chuděra nevěděla kam dřív :-D no já se taky modlím v neděštivé počasí, aspoň mezi 10 a 11 :-D pak už je mi to jedno....:-)))
Ahoj holky, tak se k Vám přidávám. Já se vdávám také 8.srpna ve 13 hodin na Červeném Hrádku v rytířském salónku. Nějak z těch příprav - nebo spíš z toho, že zatim žádný pořádně neprobíhaj - začínám šílet :-( Sice už mám šatičky, ale jinak nic moc... Nějak nevim, co dřív zařizovat, tak nezařizuju nic :-)
Profilova fotka
Ahojky Budrum, vítej :-) Termín, místo a šatičky máš, to je dobrý začátek ;-)
No, napsat ji klidne muzes, ale uz ma nekoho i na dopoledne :) tak asi neuspejes.
Profilova fotka
Mia já bych potřebovala naopak na ráno... mám to už v 10,30;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, to si teda paní mákne, pokud bude přejíždět od jedné nevěsty ke druhé ;-) Kajko, už je ti líp?
Tak se můžu pochlubit s další položkou škrtnutou ze seznamu-prstýnky. Podařilo se mi miláčka dotáhnout na svatební veletrh v Atomu a tam si vybrat. ;-) Paní dokonce byla překvapená, že jich nezkoušíme 20, ale jenom jeden, který jsme hned objednali :-) Asi nebyla zvyklá.
Profilova fotka
Darkmadame, tak to gratuluji k tak rychlému výběru ;-) A co jste si do nich nechali napsat?
Profilova fotka
Škoda, že je nemáš v albíčku :-(
Nakonec nic. Paní nám navrhovala třeba datum svatby, že to chlapi mají jako pomůcku. Ale jelikož přitel prstýnek nosit bude minimálně a datum 8.8. si snad zapamatuje každé tydý, tak jsem si říkala, že je to zbytečnost. A kdyby náhodou, tak se to dá vždycky dodělat :-) Pokouším se dát do albíčka šatičky, ale fotky jsou velké, tak je zkouším zmenšit.
Profilova fotka
Tak to my to tam šupneme, jen bude problém s tím, že já tam budu mít kamínky, no musí to pan zlatník zvládnout, nedá se nic dělat :-D Taky jsem je zmenšovala jak blázen, ze začátku m ito vůbec nešlo ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky... dneska už je to lepší, díky.... teplota ustupuje, kašel taky, za to rýma teče na litry....:-(
Profilova fotka
Tak to je dobře, že je to lepší ;-) Já si teď pouštím písničky pro maminky a tatínky na youtube a brečím tu jak malá holka, ale určo něco takového jako poděkování proběhne. Jen je škoda, že je to vždycky věnovaná písnička jen jednomu, že neí nějaká pro oba rodiče :-(
Profilova fotka
Ahojky, Darkmadame: Tak mě ještě napadlo, datum 8.8. si snad zapamatují, ale horší to bude s rokem, znáš chlapy :-D
Profilova fotka
Já to asi nechám bez rytí..bojim se,že vyberem špatnou velikost,třeba se to časem bude muset upravit a rytí bude tím pádem stejně v tahu..což bohužel platí asi i o kamíncích..ale snad to bude v pohodě..
Profilova fotka
Lenileni: To já tam musím mít všechno :-D ale vystačila bych si v nejhorším případě i jen s datumem ;-) a jak pokračují přípravy?
Profilova fotka
browneye:Včera jsem byla na zkoušce šatů,ale byli úplně vybílený co se týče bižu..že prý jedou na víkend na nějakou svatební výstavku a přivezou spoustu novejch věcí,tak mam přijít příští týden..Kytici mi zamítla fialovou,žlutou a červenou..Poradila mi spíš do oranžova nebo bíla..šatičky jsou opravdu takové světloulince meruňkovo zlaté s tou bílou..Fotky budou o víkendu nebo v pondělí..svědkyně co mě fotila odjela za přítelem a neví kdy se dostane k počítači :-) Jinak máme velký finanční problémy,takže zatím všechno vázne..hospůdku snad zamluvím do půlky dubna..chci tam přítele nejdřív vzít,ale momentálně to neni vhodný..
Profilova fotka
Lenileni: Tak to mě mrzí, že máte problémy :-( Tak ať se to brzy urovná....Na bižu je dost času, taky ještě nemám, jen náušnice...ale nevím, jestli je to definitvní volba :-D jak se znám....ale jsou krásné....S tou hospůdkou moc neotálej, ať máte ještě z čeho vybírat, je duben a to už se to plní na srpen...my ji máme, tak vím, o čem mluvím ;-) A co se týče barvy, tak já začínám být čím dál tím víc přesvědčená, že půjdu asi do lososové, přijde mi, že je jemnější k tomu šampáňu jak ta růžová...nebo kombinace krémové se zelenou...ale asi spíš tu lososovou, a´t je to barevnější...uvidíme...se nějak nemůžu pořád rozhoupat :-D
Profilova fotka
browneye:no já mam kytici asi vybranou ty kaly s růžičkama co mam v albíčku..ještě bych tam šoupla něco zeleného na stonek nebo tak,aby to nebylo takový moc sterilní..nechám si ještě poradit v květinářství..cos e týče barvy svatby asi taky lososová nebo světloulince meruňková k těm šatům možná..ale nebudu to moc řešit..v té barvě budou jenom ubrousky a jmenovky na stole..nějakou extra výzdobu neplánujem..jde jenom o dvě tři hodinky posezení s rodinou,pak to rozjedem na garden párty a tam už to bude mezi kamarádama celkem jedno :-D musíme fakt šetřit..táhnu teď domácnost sama a z platu sestry je to fakt hrůza..
Profilova fotka
Ahojky holčiny, teda, to mi dalo práce, než jsem si docetla všechny ta resty. :-D Docela dlouho jsem tu zase nebyla. Koukám, že vy už obě tak nějak plánujete kytičku, neni na to ještě brzo? Lenileni: Ach ty finance, to znám. Penízky sice máme, ale pracně jsme si je škrblili. Jako dělník také moc nevydělávám, takže to znám. Svatbičku si platíme sami, rodiče moc nevydělávaj a tak by od nás bylo ošklivé je ještě o to něco málo našetřené obrat. Také máme hostinu na dvakrát. Oběd v restauraci přípitek a mažem pryč. V rodinné hospůdce na kurtech pak budeme mít prasátko a to zapíjení. Kdyby jsme to měli celé dělat v restauračce, tak by jsme se z toho zbláznili. :-)
Profilova fotka
ahojky Lien: Už jsem si říkala, copak je s tebou? ;-) Já ještě neplánuji úplně kytičku, ale barvičku svatby, to ty už máš rozhodnuto dávno :-D abych taky mohla začít kupovat nějakou dekoraci...Zatím do toho jít nemůžu, když nevím, jaká barva to teda bude ;-) Jak jste dopadly se Zuzankou?Jsme na Vás holky myslela :-)
Profilova fotka
Browneye: Ahojky, pořád ještě nemáš jasno? Vždyť už tu barvičku vybíráš docela dlouho? :-D Já vím, neni to jednoduchý. U mě to bylo jasné hned :-) Jinak Zuzanka už je zdravá, ještě ve středu jsme byli na injekci, ale teď už je o.k., nechali jsme jí i ostříhat, takže máme doma fešandu. Jinak jsem jí scháněla šatičky, nikde nic moc, takže jí je asi nakonec ušiju sama. Už se moc těším na víkend, máme to v práci náročné, firma, která od nás odebírala, tak minulý týden krachla. U nás pořád neni nic jasné, každej den nervy v práci a k tomu buzerace. Mimčo se nějak taky nedaří, tak jsem taková zklamaná. Jedinné, co je hezké, že mi pořád jdou kilka dolu, od zkoušky šatů mám dole dalších 5 kilo.
Profilova fotka
lien:no,chci tak trochu popohnat ženicha aspoň aby si koupil kravatu..a protože má být kravata v barvě kytice,musim mít nejdřív vybranou kytici :-D
Profilova fotka
LIen: To jsem moc ráda, že je Zuzík v pořádku ;-) Jako myslíš šatičky pro Zuzi na svatbu? Vím o tom, že jedna holčina nemohla u nás nic sehnat, tak je kupovala na ebay, tam je toho spousta, jak jinak, že?? :-) Mimi bude neboj, nech tomu volný průběh a radši na to moc nemysli, ať se to potom nezadrhne po psychické stránce ;-) To je super, že ti jdou kilka pořád dolů, to moooooc gratuluji....co ti nejvíc zabírá na to shazování? Aby ti ty šatičky nakonec nebyly velké....Já do těch mých zase nesmím přibrat, takže u nás mimi určo až po svatbě :-D Jen doufám, že to půjde a nebudou nějaké problémky.... No já jsem váha váhavá, to víš, takže než se rozhoupu pro nějakou barvu, 3krát zvážím :-D :-p Jsem si myslela, nevím proč, že by byl problém s lososovou kytkou, že by mi udělali jen takovou tu sytou oranžovou a to jsem nechtěla...a udělají i světlounkou, takže dobrý...
Profilova fotka
Holky,hodila jsem do alba novou fotku ze zkoušky..barva je na té fotografii hodně reálná..Co myslíte za barvu kytky?Jinak přítel odmítl bílou kravatu,že to bude moc velký kontrast černý oblek,meruňková košile a bílá kravata..asi má pravdu..ale v tom případě fakt nevim..
Profilova fotka
Ahojky, Lenileni: šatičky jsou krásné, i barevně...K nim bych teda určitě nevolila kytku do fialova ;-) Aby ti to ladilo, tak něco jako je na té fotečkce číslo 20....to bude krásný, až budeš opálená :-) Já osobně bych asi ženicha nedávala do tmavého obleku, když bych měla takovéhle šatičky, ale do krémového a do oranž :-) ale tak je to věc názoru, pokud už máte tmavý oblek...Dívala jsem se na tvého přítele a je to tmavý typ, takže podle mě by mu slušel světlý oblek ;-)
Ahoj, nemate nahodou nekdo nejakou fotku kytky, ve ktere jsou orchideje? Pani mi chce dat orchidej do vlasu a proto bych ji pry mela mit i v kytce, ale ja jsem takovych moc nevidela, tak nevim, jak to bude vypadat a s cim se to pripadne da kombinovat...
Profilova fotka
browneye:Já bych ho do světlého nenacpala :-D prostě chce černej a hotovo :-D Kdo ví jak to dopadne..před chvílí mi psal známej,že se žení 1.8. takže ať budu dělat co chci,jeho prostě nepřekonam..Plánujou svatbu za cenu,která pravděpodobně přesáhne 100 000,-takže ta naše pak bude vypadat asi trochu chudě :-D co se dá dělat..nějak to dopadne :-)
Profilova fotka
Mio jukni kdyžtak do alba k Moraki, myslím že orchidej měla... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?