8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
ahoj holky,tak já už mám termín jistý a budeme to mít ve 12 v Mariánské Týnici.kapela už také mám a hospůdku taky.No ale dělám si hlavu z těch šatů.v Rakovníku mě je prostě vyzkoušet ted nenechají,prý je brzy.tak nevím co s tím....
Profilova fotka
megan2 : neboj, nejsi v tom sama, já taky jen čučim jak všichni tady už mají rozjetý zařizování a my pořád nic :-N kaamiii: mě taky řekli,že na šaty je ještě brzy,tak jsem se jen koukla a stejně nic :-|
Profilova fotka
No my jsme zamlouvali termín první týden v září a už měli jen poslední volnou půlhodinku akorát pro nás ;-) Ale bude to v 9 ráno, nejsem "ranní ptáče" tak se toho bojím. Abychom nezaspali a nebrali se v pyžamu- nebo jo?Byla by to zase celkem recese :-D
Profilova fotka
tak ja vcera vecer psala na mestsky urad a pry budou delat obrady nekde jinde a tady budou mit misto jen v deset a pry staci,kdyz se ozvu az v lednu!!!!Chapete to????tak jsem si napsala,jestli v tech dolnich pocernicich,kde budou oddavat,nemaji jeste misto...uz se neozvala.Saty si necham usit od segry,ma odevku asila si plesovy saty,takze na tom se taky dost usetri :-)
Ahoj holky,no já jsem včera byla u kadeřnice a jen tak mezi řečí jsme narazily na to,že se budu vdávat a tak jí říkam termín a ona už tam někoho měla a tak já jdu už od půl 8 na česání.tohle datum je zas magické a tak fakt chce vše s předstihem...A co už přemýšlíte o výzdobě na hostinu.Já zatím ne,protože jsem učitelka a tak budu mít před svatbou měsíc dovču,tak si myslím,že tohle zařídsím pak. :-)
Profilova fotka
kaamii-to uz i u kadernice je zamluveno,teda....my vcera resili prstynky a si pujdem do tech z ocele ci titanu...dnes rano jsem nadhodila,kde bude obed-bylo mi receno-mame dost casu............... 8-(
Profilova fotka
megan2 : teda, to mi připomíná mého milého, ten má taky na všechno pořád dost času,tak proč to řešit už teď :-| , hrůza s těma chlapama, fakt...
megan2- no já kdybych vše nezařídila sama tak také nic nemáme,tahle odpověd je u nás také často.jenže já jsem zvyklá z práce organizovat a ne sedět s rukama založenejma a pak vše honit na poslední chvíli a ten můj chlap by to tak nejraději udělal.Víš s tím kadeřníkem to bylo tak,že jsem se šla objednat na bráchův maturák,který je za 3 měsíce a už tam měla další 4 lidi a tak jsem se jí zeptala na toho 8. a ona řekla,že mne rovnou napíše,protože nejradši dělá jen jednu nevěstu a ještě mne k tomu bude líčit,tak aby na mne měla čas.Prstýnky?to já mám docela blbý,tem mj chlap je nenosí a nikdy nosit nebude a tak nevím jestli není zbytečné mu pořídit drahý prsten,aby ho pak jednou moh ukazovat vnoučatům :-) on by nejradši mě koupil drahý a který si vyberu a sobě jen ze stříbra podobný tomu mému,ale mně se ten nápad nelíbí,tak nevím co s tím.jinak se v sobotu chystám s mamkou a skoro tchýní jet omrknout šatičky,tak jsem zvědavá.pak vám to sem napíšu.tak papa
Profilova fotka
kaamii-to tgak s gtema prstynkama je to stejny,nenosi je a bude mu vadit pri praci,takze potrebujeme nejakou levnou variantu..ja nosim stribro a zasnubni mam z bileho zlata,za narozeni syna jsem od skoro tcvhanu dostala zlaty naramek-kombinace zluteho a bileho.takze mi pujdem do toho titanu ci oceli. Saty mi bude sit ta segra a pry to trva par dni,tak jsem zvedava... Vsichni si stejne mysli,kolik je jeste casu,moje mama se o tom jeste ani moc bavit nechce,protoze to je prece az v srpnu,to je preci celych 9mesicu!!!!jako tehotenstvi....jeee,loni jsem vlastne otehotnela :-)
No koukám, že už všichni začínáte trošku zařizovat. :-) Já ted měla trošku jiné starosti, vyběhávala jsem povolení na stavbu plotu, tak to mi trošku víc trvalo, než jsem si myslela. Já začnu asi až v prosinci všechno zařizovat, ted jedu ještě do školy, potom zkoušky.... tak tam snad čas najdu. Byla jsem se zatím podívat na šaty, a bylo mi také řečeno, že je brzo....at přijdu na jaře, ale jak Vás poslouchám, abych se nakonec nevdávala v pytli :-( Když se o tom bavím s kamarádkou tak ta mi říká at mám už všechno hotový, a když doma, tak můj taťka se divil, že už vím i v kolik hodin to máme!! No jeho představa je, že tak 2 měsíce předem by to mělo stačit abych vše vyřídila, tak se radči už před ním o tom nezmiňuji..... Máma ta je jako já.... už aby to bylo. :-)
Já myslela,kolik Vás tady není kdo máte v tento magický den svatbu a ono zatim nás moc není ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám, 8.8.2008. Akorát my nejsme schopni se domluvit kde a začínám být obavu, aby bylo ještě volno. Jsme z Prahy, takže sháníme něco poblíž. Je tu taky nějaká holčina z Prahy, která se chce vdávat 8.8.2008 ? Že bysme si mohli vyměňovat zkušenosti. Tak zatím ahoj. Jitka
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Jitko,jj,ja jsem z Prahy a taky to vypada na 8.8.-uz neco zarizujete???Majda
Profilova fotka
Ahoj Majdo, my nezařizujeme ještě nic a vypadá to, že to všechno bude na mě :-( Ještě jsme nedomluvily ani kde se budeme brát. Obě naše rodiny jsou z různých koutů republiky. Vy už máte vybrané místo ? Jitka
Profilova fotka
Jito,to jsme na tom stejne..taky\ vsechno na me..nejspis to budeme mit tady na cernem moste na radnici-vy misto mate???
Profilova fotka
My jsme se teď přestěhovali na Prahu 10. Prý je tady nějaký hezký malý zámeček (kde je obřadní síň), ale přítel je megaloman. Chce mít svatbu někde na zámku, hradě nebo nějakým dalším zvláštním místě a se vším všudy. Kdyby bylo na mě vzala bych rodiče, sourozence a šla na radnici. Jenže on chce svatbu se vším všudy, kvůli tomu se dohadujeme. Vy už jste si obřad zamluvili? J.
Profilova fotka
tak me by nevadilo,kdyby to bylo nekde na hrade,nebo tak...ale pritel to chce male,nekde kde je malo lidi..dalsi problem je,ze nasi,anoi moje segry nemaji auto,takze nekde mimo,neprichazi v uvahu..zamluvili,spis jsem psala na urad a pry staci v lednu,ale maji volno jen pul hodky
Ahooj holky,tak jsem v sobotu byla na šatech,opravdu zážitek.paní mi sama od sebe začalatykat...no a pak když jsem ji řekla jakou mám představu,tak mi řekla,že ty šaty ani nemám zkoušet,protože budu vypadat jak bonbon a to mě docela zklamalo,no a pak mi ukázala šaty které by se ke mne hodily,ale upozornila mne pokud si je nezamluvím,tak že za každe zkoušení si účtuje 50 kč.takže jsem ani nezkoušela,protože co se mi líbily tak mi je nechtěla nechat vyzkoušet a o tamty jsem neměla zájem....takže zase jsem jela dom docela smutná a začínám uvažovat o tom,že si je koupim.
kaamiii: kde jsi to byla? =-) tohle není normální jednání... KDYBY JSTE CHTĚLI, MRKNĚTE DO MÉHO ALBÍČKA, PŘEMÝŠLÍM O PRODEJI TĚCH KRÁSNÝCH ŠATEČKŮ
Profilova fotka
Chtěla jsem se zeptat, vy už máte všichni zamluvený termín na 8.8.08 ? Už začínám panikařit, teď jsem se dozvěděla, že např. ve Vrtbovské zahradě v Praze mají už plno :-( Jitka
jitkana: nechci strašit, ale teď už bude pozdě skoro všude ;-)
jitkana: ale 9.8.v sobotu taky není špatný...nebo 18.8.nebo 28.8.2008 to je taky dosti slušný datum
Profilova fotka
jee, to mi neříkejte,že pozdě už je skoro na vše :-N , já na tom datumu až tak netrvám,ale přítel jo,tak si to aspoň bude pamatovat :-) .Šatky si asi taky koupím,tak na ty je ještě čas a s tím ostatním nevím,musím to probrat s přítelem,já to klidně zařídím sama a ráda,ale třeba místo obřadu, obědu a rautu musíme vyřešit spolu,tak mu to zkusím zítra vysvětlit,ať si nemyslí,že s datumem 8.8. budou všude čekat jen na nás ;-)
Bylo to v Plasých..nevím estli viděla,že vypadám mladě a proto se tak chovala :-(
kaamiii: a můžu se zeptat kolik ti je? :-) Ale že by si paní říkala, že si jen holčina chce zkrátit dlouhou chvíli ve svatebním salonu :-D no i tak někteří přemýšlejí
Ahoj holky, taky planuju svatbu na 8.8.2008, bude to v Rosicich. Na saty jsem se ze zvedavosti byla taky mrknout, ve 2 salonech uplne v pohode, pani byli hrozne mile a ochotne. V jednom salonu byla pani tak neprijemna, ze jsem se ji bala na cokoliv zeptat, saty mi nenechala zkusit, ale pak se rozpovidala a poradila mi, abych prisla tak v lednu, ze prijde nova kolekce pro rok 2008 a ze bych si tam mohla vybrat saticky.Odhadla i moji predstavu.....
Profilova fotka
ivik3: ty se budeš vdávat v Rosicích u Brna?????? Já v Ostrovačicích, bylo mi řečeno, že už mají plno... :-( A kde jsi byla koukat na šatky???
Profilova fotka
Ahoj holky já se budu vdávat také 8.8.2008 v Jirkově na Červeném Hrádku v 15:45 :-D .Všichni se mi smějí, že šílím moc dopředu, ale v mém okolí je max. 5 slušných restaurací na obřad a to ještě přeháním o fotografech nemluvě a kdo zaváhá jak se tak lidově říká … nežere ( odpuste mi ten výraz, ale myslím, že je to výstižné ).Drobnosti na výzdobu můžu shánět kdykoliv, ale obřad, restauraci, fotografa, kadeřnici a hudbu chci mít zajištěnou co nejdříve.Moje skóre je : pouze zamluvený obřad a podaná žádost na matrice.. ;-(
Souhlasim s tebou...je lepší když svý budeš mít jistý...A hlavně ty máš to atraktivní datum v celý příštím roce,takže ať si každej mele co chce...je to čistě tvoje věc..Na tohle datum vše mizí atronomickou rychlostí
Profilova fotka
Holky vy mě děsíte čím dál tím víc, od té doby co jsem začala zařizovat svatbu jsem se nevyspala. U nás je nejdůležitější zařídit obřad. Tak hezký večer, jdu pokračovat v hledání. Jitka

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?