7.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, co Vy na to, kdybych založila už konkrétní téma na toto datum? V tento den nás bude mít spousta svatbičku a je škoda, že tu ještě není. Čekám tu na Vás... :-)
Profilova fotka
jíjo, tak 8.8.2008 je psáno 112 nevěst. to zas není o tolik víc než u nás. Čekala jsem, že toho bude o hodně víc. :-D
Profilova fotka
Ale taky jsem čekala víc zájemců na 2.8.2008 ale je jich jen 53!!!!!!
Profilova fotka
len.z: taky jsem si dívala a fakt to není zas takový rozdíl, možná je to tím že to má být snad pátek a to se moc lidem nechce :-)
Profilova fotka
Prostě jsme si uměli vybrat den i datum. Příští rok je prostě IN a hotovo!!!! :-D :-D
Profilova fotka
takže jsem taky IN ;-) :-D
Profilova fotka
Jasně že seš IN :-D :-D O tom žádná ;-) ;-)
Profilova fotka
Holky já si myslím,že 8.8. ještě pokoříme :-D
Profilova fotka
ferinka: to bysme mohli, alespoň by o nás taky mluvili v TV a pořád by říkali, že je to zvláštní ale 7.6. je prostě svateb víc než 8.8. :-D :-D
Profilova fotka
To by byli asi všichni 8.8. naštvaný. Určitě si myslí, jaký mají žádaný termín, že budou největší!!!! a ono prd!Být v Tv by nebylo špatné.... :-D :-D zvlášť když budem načančané a krásné, alespoň jednou... a zrovna by nás viděla celá republika :-D :-D
Profilova fotka
Holky to ne,to by jsme se pak praly,která do té televize půjdeme :-D
Profilova fotka
To mě taky napadlo, oni by se nás ale asi neptali. prostě by někam přijeli a někoho natočili.Při mém štěstí to určitě nebudu.. :-)
Profilova fotka
leni, to neva, aspoň si svatbu víc užijem, představ si, že by mě viděla celá republika, jak se třeba debilně šklebím... :-) Takhle to uvidí jen manžel a ten moje xichtíky miluje... :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj krijin právě uvažuju(i v diskusi)jaké koupit boty.Jelikož jsem v Plzni žádné neobjevila, teda v krámech, v salónech je mají, ale nejdou pod 1500. Objevila jsem v bazaru ZOLKU, ta prodává svatební botky a moc pěkné a velký výběr. Uvažuju, že si nějaké objednám. A prý pokud bude třeba vyměnit velikost, tak je vymění.Co ty na to? A vy ostatní také, šly byste do toho? Objednat si boty bez zkoušení?
Profilova fotka
Já je mám taky objednaný z internetu a krásně padly. Jsou teda z ňákýho krámu nevim kde, a ne přes Zolku, ale neměla jsem jediný problém a to většinou v obuvi mám, protože jsem akorát napůl 39/40.
Profilova fotka
Krijin a můžeš mi do IP poslat adresu na ten internet. obchod a jak botky vypadají a hlavně jaký mají podpatek? díky Lenka. Nebo mi je můžeš poslat obraázekm na email.
Profilova fotka
jo, až to někde vyhrabu, tak Ti to určitě pošlu, problém je v tom, že jsem si je objednávala už tak před 2 měsícema a měla jsem předtim jinej počítač, kterej na služebce zkolaboval, takže teď mám jinej a chybí mi moje "oblíbené položky", tam jsem to měla...
Profilova fotka
jo a podpatek 6,5 cm. Nechtěla jsem nic extra, abych mohla mít svůj "drdol" a přítel je "jen" o 13 cm větší... :-)
Profilova fotka
To budeš moc hodná.Třeba najdu v tom tvým obhcodě ještě lepšííííí :-D
Profilova fotka
Krijin nemáš představu kolik Tě ty botky stály?
Profilova fotka
Holky já sehnala hezké botky v Deichmanu za cca 600,- a to jsem si myslela,že to bude problém,protože potřebuju 41 a bez podpadku :-D
Profilova fotka
tak já boty bez zkoušení nemůžu :-( mám širokou nohu a navíc vysoký nárt tak je to třeba ozkoušet u deichmana se mi boty docela líbí, akorát jsem zatím boty na svatbu nehledala, říkám si že na všechno je čas, nejdřív šaty pak doplňky
Profilova fotka
jija to jsme na tom úplně stejně,málokteré mi sedí :-(
Profilova fotka
Tak to já mam nohu malou, úzkou a nízký nárt, ale jak už jsem psala musím je hodně dlouho nosit doma a by mi změkly, mam pak puchýře úplně všude.... :-(
Profilova fotka
Mám je tu na fotečce když jsem si je rozcházela na svetbičkách příbuzných ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php... nic extra,ale na svatbu mooooc pohodlné
Profilova fotka
jsou moc pěkné, ale bych ráda vyšší podpatek. mam jen 160 a ženich 200, tak jsem takový pimprdlík vedle něj :-(
Profilova fotka
len: tak to máš super že si můžeš vzít tak vysoké podpatky, já mám 174 a Honza 181, takže nic moc vysokého by se nehodilo ;-)
Profilova fotka
no zas tak super to není. Vysoké podpatky teď vůbec nenosím, ke kočáru a k běhání za malým se moc nehodí, takže budu volit spíš něco průměrného, abych vydržela. :-D
Profilova fotka
No máte to super obě,ten můj je nastejno a když mě učešou,tak bude asi i menší :-D
Ahojky, taky jsme se domluvili na 7.6. 2008 :-D
Profilova fotka
Pájulko, vítáme se mezi námi..... :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?