5.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, máte někdo svatbu 5.6.2009? :-)
Profilova fotka
Tak to by mohlo být dobré,nééé? .-) Jak to tak ale znám, tak do té doby se to ještě 5x změní.-)
Holky, tak jsem včera probrečela noc. V lednu jsem nastoupila do práce s tím, že 5.6. se vdávám. V poho. Před měsícem jsem nahlásila jak si beru volno. V poho. A včera mi bylo sděleno, že volno dostanu jen 2 dny. Na obřad a den před tím. Koláče ať se domluvím, že rozveze drahý sám. Nebo je můžu rozvést i já, ale už nedostanu volno ve čtvrtek. A to jsem včera potřebovala odejít o hodinu dřív z práce, protože jsem měla domluvenou kadeřnici a vizážistku na zkoušku. To jsem taky musela zrušit. A to všechno jen proto, že šefová žena, děsná pipina, si musí něco dokazovat. Já jsem horká hlava a málem jsem už psala výpověď. Vybrečela jsem se a dneska jsem jim prostě oznámila, že ať berou na vědomí, že prostě ty 2 dny a den, kdy rozvážíme koláče prostě do práce nepřijdu... Ale tuhle svatbu si od nikoho zkazit nenechám!!!
Bjondo - a oficialni duvod proc nemuzes volno dostat? zaverka apod.? myslis si, ze kdybys jim nerekla, ze je to kvuli svatbe, ze by ti to volno dali? to volno, co jsi od nich "dostala" neni zadna jejich dobrosrdecnost, ale pokud mas svatbu v patek, tak ze zakona mas narok na volno v den svatby a den predem, ja mam svatbu o den pozdej, takze ze zakona mam narok pouze na ten patek, tj. den predem. takze ti v podstate zadne volno nedali... jen udelali to, co jim uklada zakon
Profilova fotka
Ivčo, drž se! To bude dobré. Hlavně, že máš volno na svatbu! To je nejdůležitější! Vždycky nastanou nějaké komplikce.-( Hlavně aby ten den D byl bez nich a to určitě bude! .-) My třeba koláče děláme už 30-týho a ještě přes víkend to rozvezeme. Nemůžete to taky tak udělat? No a kadeřnice ti určitě vyhoví i večer a nebo taky o víkendu. Vždyť jí jde o kšeft.-)
No já to mám trochu složitější s tou prací :-) Dělam v cestovce, ale není problém mít za sebe náhradu. To bylo první co jsem řešila. Zástup. Ale spíš jde o to, že zrušit mi dovču 14 dní před, když o tom věděli nejmíň už 3 týdny (to myslím počet volna-o svatbě věděli od ledna) je fakt hnus. Te´d je to svatba a příště si vzpomenou, že mě nepustí na dovču nebo s dítětem k lékaři. No něco veselejšího... Zítra dávám kluky k babi a peču cukroví do koláčů. :-D Teda jen pár druhů. To lepší máme objednané, ale takovou tu lineckou klasiku jsem si řekla, že zvládnu sama. A v úterý balíme. :-D No už mám i prádýlko :-D No ženich bude koukat a doufám, že nejen to :-D :-D
bjondo - jdes pect kolacky? co blaznis, to prece nevesta nesmi si pect kolacky na vlastni svatbu!!! ;-) aspon jsem to tak slysela....
Já myslim, že koláčky má péct nevěsta se svou maminkou!? U nás už je to jak o Vánocích - všude samý cukroví:-)
Profilova fotka
Nevěsta nemá péct svatební koláčky,aby si nezamotala štěstí! Bylo mi to výslovně zakázáno, tak všem báječným pomocnicím udělám alespoň pořádný oběd.-) Linecký jsem ale doma taky pekla. Nejsou to svatební koláče!.-)
Profilova fotka
Holky, máte už po rozlučce? já jo a bylo to supéééééér!.-)
Pečení svatebních koláčů má svoje určená pravidla, která se také liší kraj od kraje. Nikdy je však nesmí péct nevěsta, stejně jako by si neměla šít svatební šaty. Pokud prý nevěsta svatební koláčky peče, nebo při jejich pečení pomáhá, bude mít nouzi v manželství a uplakané děti. Tak se to alespoň říká.
holky ja mela rozlucku v patek :-D udelala jsem pohosteni u nas doma pro holky a pak se vyrazilo na tanecek, probehl i stripter :-N
Ahoj holky. Tak to už máme za pár co??!! x-) x-) x-) Přesně nám zbývá 10 dnů svobody :-D :-D x-) x-) Já se tak těším!!! x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem nemocnáááá.-( ale snad budu brzo ok! Strašně to letíííí! Modlim se,aby jme všichni byli zdraví a aby vyšlo aspoň trošku počasí! Ta studená fronta co má teď přijít mě děsíííí!!!
Holky když vás tak dočítám, tak zjišťuju, že všechny přemýšlíme nad tím samým... 8-) :-D Ještě aby ne viďte :-D :-D My si koláčky musíme nechat upéct na zakázku, protože nikdo nemá na to čas.... :-( Ale tak to je jedno!! ;-) Jinak my výslušky budeme dávat až budou odcházet... tak nevím, každá to budeme mít asi trochu jiné :-) Holky já se už nemůžu dočkat!! x-) x-)
Profilova fotka
elisko, to nevadí, že si je necháváte péct aspoň s tím nemáte žádné starosti.-) Určitě budou dobré jako od babičky.-) Výslužky se normálně dávají až po svatbě,ale já už s tím nechci mít žádný starosti, tak to všem dám před a bude.-) Já se těším,ale jelikož máme v rodině moc nemocí (nevim proč se to muselo sejít zrovna teď), tak si oddychnu, až svatba proběhne. Do té doby jsem jak na trní a bohužel si to moc neužívám.-(
kaci: U nás je teď taky spousta nemocí a já jsem ještě k tomu dostala rýmu..Tak dneska asi budu odpočívat a udělám si čajíček a bude relaxík... Teda ještě dneska skočím na 5 minutek do solárka 8-)
Profilova fotka
Eliško, dej si relaxík a neutrácej za solárko. Venku je nádherně! Budeš to mít přírodní a ještě zadarmo.-) My jak pracujeme pořád na zahradě, tak jsem naštěstí opálená tak akorát. Jsem podzimní typ, tak jdu spíše do červena. musím se pořád mazat. Doufám, že mi ta chřipka nevezme barvu!
kaci: Jenomže my jsme zase v paneláku, takže ven se dostanu málo...Takže aspoň to solárko... x-) x-)
Profilova fotka
Tak to jo.-)
kaci: Já se tak těším... x-) Pěkně to uteko!!!
Profilova fotka
elisko, už mě pomalu nakazuješ.-)´Začínám věřit, že všechno dobře dopadne a začínám se také těšit.-)
kaci: Musíš, protože je to náš den a nemůžeme přece myslet ňák špatně!! Já si pořád říkám, že to bude ten nejkrásnější den v mém životě!!! x-) x-) x-)
Profilova fotka
A určitě bude! .-) Potřebovala bych splašit ještě něco na převlečení. Myslím, že v těch šatkách a botkách celý den a večer nevydržím! koukala jsem po butikách a buď se mi nic nelíbí a nebo je to předražený.-( A si si koupim jenom nějaký topík a bude! Vždyť pak už mi bude jedno v čem budu a kalhoty jsou pro mě to nejpohodlnější.-)
kaci: Určitě si potom vem na sebe něco v čem se cítíš nejlíp Ty!!! x-) x-) To je nejdůležitější!!!
tak a koláčky máme rozvezené. A byly fakt mňam!! Aspoň všichni to říkají. Já zkusila až dneska ráno, včera při tom balení a rozvážení nějak nebyla chuť. No holky, ideální počasí :-D , 30 ve stínu. Museli jsme to vozit po částech, protože by se nám ty koláče ještě jednou upekly :-D . Jinak koláče jsem nepekla, to vím, že nevěsta nemůže. Ty jsme měli objednané. Já pekla jen část cukroví. Tak 3 druhy po 100 kouscích. No živit bych se tím nechtěla. Cukroví jsme měli i objednané a na to, že jsme laik, to bylo i srovnatelné :-D Ale bylo to pečené s láskou :-D . Jo a ještě jedna perlička. Ořechové koláče jsme měli objednané jinde než ty ostatní. No a pondělí o půl jedné nám paní volala, že ty ořechové můžou být až v úterý ve 12. Málem mě omylo, protože ostatní byly objednané na 8 ráno. Nakonec to dobře dopadlo, paní pekla přes noc. My vyrazili v 9 na rozvážku a skončili v 9 večer. Tak holky, které to teprv čeká, přeji otimální počasí, koláče včas a žádné zácpy na cestách. :-) :-)
Jo a já mám mejdan teď v pátek. Začínáme v coctail baru a pokračujem na Stodolní. Tak držte palce 8-)
Profilova fotka
Ivčo, tak mě to čeká v sobotu a v neděli, tak doufám, že nebude zase pršet! Čeká nás 70 rozvážek!!! Naštěstí nejvíc je toho u nás na vesnici.-) Jinak si hezky užij rozlučku a dej vědět jaký to bylo!.-) Já už se pomalu zotavuju.-) Dneska jedu pro zbytek dekorace, mam vyhlídlé šatky na převlečení a jedeme do Čajovny doladit pár drobností. Jo a včera jsem konečně dodělala ty ozdoby na auto! Uf!
Ahoj holky. Tak já jsem si byla včera večer s kamarádkou sednout a ani pomalu nevím, jak jsem se dostala domů :-D :-D Teď mi příjde, že mám pěknou opici... :-D :-D
Profilova fotka
eliska.-))))) Tak to už jsem taky zažila. Šli jsme s holkama po cvíču ke kamarádce na sklenku a ona nám dala ochutnat hruškovici co si nechali přivézt! Byla teda fakt výýýbornááá! Ráno jsem se probudila doma. Nevim jak,co. Prý si mě vyzvedl přítel.-)))
kaci: mě si taky prý přítel včera vyzvednul, ale mám fakt opici a nepamatuju si to!! :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?